অসমীয়া চুদাচুদি গলপ : যৌবনৰ উত্তাপ

চুদাচুদি গলপ 2021: যৌবনৰ উত্তাপ

অসমীয়া চুদাচুদি গলপ
অসমীয়া চুদাচুদি গলপ


নমস্কাৰ বন্ধু বান্ধৱী সকল। মোৰ নাম কবিতা, মই আজি মোৰ যৌৱনৰ প্ৰথমটো চোদন খোৱাৰ কাহিনী টো লিখিত ৰূপত প্ৰকাশ কৰিবলৈ ওলাইছোঁ। মই এগৰাকী শিক্ষয়িত্ৰী।  কৰ্ম সূত্ৰে মই মৰিগাঁওত আছিলোঁ। মোৰ বয়স তেতিয়া ৩০ বছৰ মান হৈছিল। কিন্তু মোৰ বিয়া হোৱা নাছিল। ঘৰৰ তিনিজনী ছোৱালীৰ ভিতৰত ময়েই ডাঙৰ আছিলোঁ,  আৰু একমাত্ৰ উপাৰ্জন কাৰী ময়েই আছিলোঁ। গতিকে মোক চাব আহিলেও ঘৰৰ পৰা বিয়া দিয়া নাছিল। মোৰ লগৰবোৰৰ বিয়া হৈ গৈছিল, দুই এগৰাকীয়ে সন্তানৰ মাকো হৈছিল। সিহঁতৰ চোদন খোৱাৰ কাহিনী বোৰ শুনি মোৰো এদিন শুব চোদন খাবলৈ মন গৈ আছিল, কিন্তু সুবিধা পোৱা নাছিলোঁ। কেতিয়া মোক কোনোবাই চুদি মজা দিব তাকে ভাবি ভাবি বিভোৰ হৈছিলোঁ। মাজে মাজে চোদন নোপোৱা বাবে ফিল্ম চাই আঙুলি মাৰিছিলোঁ। তেনে সময়তে মোৰ মৰিগাঁৱত পোষ্টিং হৈছিল। এঘৰ মানুহৰ ঘৰত ঘৰ ভাড়া ললোঁ। মানুহ ঘৰ বহুত ভাল আছিল,  গিৰিয়েক ঘৈণীয়েক আৰু এটাই মাত্ৰ লৰা। দুই এদিনতে মই সেই ঘৰখনৰ আপোন হৈ পৰিলোঁ।  মই যেন সিহঁতৰ ঘৰৰ নিজৰে এজন হৈ গলোঁ।  লৰাজনকো মোৰ তাতেই টিউচন দিলে। সি তেতিয়া অষ্টম শ্ৰেণীত পঢ়ি আছিল। লাহে লাহে মোৰ তাক ভাল লগা হল। যিহেতু মই কাৰো চোদন খোৱা নাছিলোঁ, গতিকে ডাঙৰ মানুহৰ বাৰীৰ চোদন খাবলৈ ভয় লাগিছিল। কিন্তু সি যিহেতু সৰু আছিল তাৰ বাৰীৰ চোদন খাবলৈ শুব মন গল। তাক ভাবিয়েই বহুত দিন আঙুলি মাৰিলোঁ। এদিন মাক হতৰ ফালৰ কাৰোবাৰ বিয়া আছিল,  যোৰহাটত। এই ফালে পুতেকৰ বছৰেকীয়া পৰীক্ষাৰ শেষৰ দিন। মাক হতে বিয়াত  নগলেও নহয়।  আৰু গলেও দুৰাতি মান থাকিব লাগিব। শেষত উপায় নাপায় লৰাটোক মোৰ লগতে থৈ যোৱাৰ সিদ্ধান্ত ললে। মই তাক বাবু বুলি মতা আছিলোঁ, বাবুয়েও মোৰ লগতে থাকিম বুলি কলে। আমি দুয়োটাই ঘৰখনত থাকিলোঁ। ৰাতি ময়েই ভাত বনালো, একেলগে খালোঁ। বাবুই কলে সি হেনো অকলে শুব নোৱাৰে, ভয় লাগে মোৰ লগতেই শুম বুলি কলে। মই তাক মোৰ লগতে শুৱাই ললোঁ। আহ ৰাতি মোৰ শুব সেক্স উঠিলে, কিন্তু লাজতে মনে মনে থাকিলো, তেনেকৈয়ে টোপনি গলো, মাজৰাতি টোপনি সাৰ পাই দেখিলোঁ, বাবুয়ে মোৰ বুকুত হাত দি শুই আছে। মই সাৰ পোৱাত, সি সাৰ পালে, আৰু হাত খন গুচাই দিলে। 

অসমীয়া চুদাচুদি *** "অসমীয়া চুদাচুদি গলপ" *** অসমীয়া fuck story 2021

আহ মোৰ কিন্তু তাৰ সৰু হাতখনৰে দুদু কেইটা টিপা খাবৰ শুব মন গল। তাক কলো মোৰ লগত শুই কেনে লাগিছে?  সি ভাল লগা বুলি কলে। মই তাক তেতিয়া মৰমতে বুকুৰ মাজলৈ টানি আনিলোঁ। আৰু শুব যোৰে সাবটি দুদু কেইটা লগাই দিলোঁ। তাৰো লাহে লাহে উশাহ ঘন হবলৈ ধৰিছে,  আৰু মোৰো প্ৰথম যৌবনৰ সোৱাদ দেখি উশাহ ঘন হবলৈ ধৰিলে। মই গম পালোঁ তাৰো সেক্স উঠিছে। সাহস কৰি মই তাক উঠত কিছ দিলোঁ।  আহ,  তাৰ পিছত তাৰ উঠযোৰ ঠিকছে কিছ খালোঁ। লাহে লাহে মই মোৰ হাতখনৰে তাৰ বাৰী দালত লাৰি দিলোঁ। আহ বাৰীদাল কি টাইট হৈ আছিল। মই লাইফট প্ৰথম বাৰ লাৰি পালোঁ,  বয়সত সৰু হলেওঁ ইমান ডাঙৰ তাৰ বাৰীদাল, মোৰ ভয় লাগি গল। মই তাক সুধিলো বাবু হাত মাৰা নেকি? সি লাহেকৈ মাজে মাজে মাৰোঁ বুলি কলে। সি সুবিধা পাই লাহেকৈ মোকো আঙুলি মাৰো নেকি সুধিলে,  মই মিছাতে  নামাৰো,  কেনেকে মাৰে নাজানো বুলি কলোঁ। তেনেতে তাৰ বাৰীদাল হাত মাৰি দিলো, আহ এসোপা মান গৰম গৰম মাল পানী ওলাই আহিলে। মই কব নোৱাৰাকৈয়ে তাৰ বাৰীদাল ঠিকছে চেলেকি চেলেকি খালোঁ। মালপানী খিনি অলপ টেঙা টেঙা লাগিলেও গোটেই খিনি চেলেকি চেলেকি খালোঁ। সি লাহেকৈ মোক আঙুলি মাৰি দিব লাগিব নেকি সুধিলে,  মই একো নকলো, মই নাইটি পিন্ধি আছিলো। সি লাহেকৈ মোৰ নাইটি খন দাঙি দিলে। আহ মোৰ বুছখন প্ৰথম বাৰৰ বাবে কোনো লৰাৰ আগত উলাই পৰিল। সি লাহেকৈ লাৰি দিয়াৰ লগে লগেই কাৰেণ্ট চট কৰা দিলে মোৰ দেহটোত। সি লাহেকৈ লাৰি চাই কলে,  বাইদেউ পানী ওলাইছে চোন!  মই লাজতে একো নকলো। সি লাহেকৈ আঙুলিৰে মোৰ বুছৰ আগটোত লাৰিবলৈ ধৰিলে।  আহ আহ কি যে ভাল লাগিল। মই সেক্সৰ যোৰত ভৰি দুখন মেলি দিলোঁ। সি সুবিধা পাই লাহে লাহে আঙুলি মাৰিবলৈ ধৰিলে।  আহ কি যে মজা, মই কব নোৱাৰা হৈ পুৰা কাপোৰ খুলি দিলোঁ, আমি দুয়োটাই পুৰা লেংটা হৈ গলো। সি লাহে লাহে দুটা আঙুলি মোৰ বুছখনত সোমাই দিলে। আহ আহ,  ফছ ফছ কৰি পানী ওলাই বুছৰ শব্দ ওলাব ধৰিলে, মই আনন্দত কব নোৱাৰা হৈ গলো। ভৰি দুখন যিমান পাৰি মেলি দিলোঁ। সি বহুত যোৰে যোৰে মোৰ বুছত আঙুলি মাৰি দিলে। আহ আহ কি যে মজা। মই তাক বেয়া কথাৰে মোক গালি দিবলৈ দিলো।  আহ আহ।  সি উহ ৰেন্দী কেনে লাগিছে,  আৰু লাগিব না ৰেন্দী হা,  আৰু লাগিব বুলি যোৰে যোৰে আঙুলি মাৰি দিলে। আহ মোৰ সচাকৈ ৰেন্দী হবৰ মন গল বিৰাত চোদন খাবৰ মন গল।  মই উহ আহ আহ আৰু দে উহ বুলি চিঞৰি উঠিলোঁ। আহ তাক মুখখনেৰে মোৰ বুছখন চেলেকিবলৈ দিলোঁ। সি চেলেকি মোৰ মালপানী খাবলৈ ধৰিলে। লাহে লাহে তাৰ বাৰী আকৌ উঠিল। সি মোক তেতিয়া লৈকে ওলোটাই লৈ পোকৰ খন উঠাই দিব দিলে। মই উঠাই দিলো। আহ সি পিছ পিনৰ পৰা মোৰ পোকৰ চেলেকি দিলে।মই সুখতে আহ উহ উহ কৰি আৰু দাঙি দিলোঁ। সি টপিলাত ৰেন্দী কেনে লাগিছে বুলি হাতেৰে কোবাই কোবাই ৰঙা কৰি দিলে । 

অসমীয়া চুদাচুদি *** "অসমীয়া চুদাচুদি গলপ" *** অসমীয়া fuck story 2021

আহ ভগবান কি যে ভাল লাগিল। ময়ো ৰেন্দা চুদ মোক, মোৰ বুছ ফটাই দে বুলি চুদিবলৈ দিলো। সি ফছ কৰি বুছত বাৰী দাল সোমাই দিলে। আই ঐ,  মই বিষত চিঞৰি উঠিলো। সি তামাম যোৰে যোৰে বাৰীদাল বুছত সোমাই দিলে। মই আহ আহ বুলি কেকাই ললোঁ। আহ সি মোৰ ছিল ফটাই দিলে।  সি ৰেন্দী কেনে লাগিছে?  আৰু লাগিবনে বুলি চিঞৰি থাকিল। মই সুখত তাক শুব চুদিবলৈ দিলোঁ। উহ আহ আৰু চুদ উহ আৰু দে উহ। তাৰ আকৌ এবাৰ পানী যাওঁ যাওঁ হল। সি বাৰীদাল ওলাই আনি, ৰেন্দী মুখ মেল খা মোৰ মালপানী খা বুলি গোটেই মোৰ মুখত পেলাই দিলে। আহ মই মৰমতে চব চুপি চুপি খালো। তাৰ বাৰীদালো চেলেকি চেলেকি চাফা কৰি দিলোঁ। মোৰ বুছ সি ৰঙা কৰি দিলে। মোৰো পানী যাওঁ যাওঁ হল। আহ পিছত তাক শুৱাই লৈ তাৰ মুখৰ ওপৰত আঙুলি মাৰি মালপানী ওলিয়াই দিলোঁ। সিও চেলেকি চেলেকি মোৰ বুছখন চাফা কৰি দিলে। ইমান জুটি পালো, ৰব নোৱাৰি মোৰ মুট বাহিৰ হৈ আহিল। আহ চৌ চৌৱাই তাৰ মুখৰ ওপৰতে মুটি দিলো। সি পানীৰ দৰে মোৰ মুটখিনিকো খাবলৈ ধৰিলে। আহ চোদন খাই মোৰ বহুত ভাগৰ লাগিল,  অলশ হৈ বিছনাত ধলি পৰিলোঁ। কেতিয়া নো টোপনি গলো গমেই নাপালো। পিছদিনা নটা বজাত সাৰি পাই দেখো আমি দুয়োটাই লেংটা হৈ শুই আছোঁ। সাৰ পায়েই সি মোক আৰু এবাৰ চোদন দিলে। বিষ উঠি আছিল যদিও মোৰ মৰমৰ বাবুক আৰু এবাৰ যিমান পাৰে চুদিবলৈ দিলো। এনেদৰেই মোৰ বুছখনৰ প্ৰথম ছিল মোৰ মৰমৰ বাবুই ফটাই দিলে। আহ শুব ভাল লাগে মনত পৰিলে। আৰু বহুত চুদা খালো।  আগলৈ আৰু লিখিম আজিলৈ আহো। অলপ আগতে মোৰ মতাটোৱে চুদি মোৰ বুছখন আঠা আঠা কৰি থৈ গল তাক ধুই লওঁ। 
LihatTutupKomentar