Maahi Makor Logot Suda Sudi r Kahani - Assamese Story

সকলোকে হাই, এইটো মোৰ চেক্সি সততামাক তাইৰ নিজৰ ইচ্ছাৰে মোৰ যৌন দাসলৈ ৰূপান্তৰ কৰাৰ কাহিনী। নিজকে পৰিচয় দি, অনিল, জৰহাটৰ পৰা। মোৰ সততামা মোৰ যৌন দাস হোৱাৰ ২ বছৰ হৈছে। ৩৬ বছৰীয়া মোৰ মা সুন্দৰীয়ে তাইৰ ভনীয়েকৰ মৃত্যুৰ পিছত, ১৮ বছৰ বয়সত মোৰ দেউতাৰ সৈতে কেৱল মোক আৰু মোৰ দেউতাক যত্ন ল'বলৈ বিয়া হৈছিল।



যদিও তাই এতিয়া ৩৬ বছৰ বয়সৰ আছিল, তাইক ৩০ বছৰৰ দৰে দেখা গৈছে। তিনি বছৰৰ পিছত, হৃদআক্ৰমণৰ বাবে মোৰ দেউতাৰ মৃত্যু হৈছিল। মোৰ কিশোৰৰ পৰা, মই মোৰ সপোনবোৰত মোৰ সততে মোৰ সপোনৰ সৈতে যৌন সম্ভোগ কৰিছিলো। মই মোৰ সততা মাক ক'লে হস্তমৈথুন কৰিছিলো। যেতিয়াই তাই গা ধোৱা হয় মই সদায় তাইৰ বাথৰুমটো গুপ্তচর ব্যৱহাৰ কৰিছিলো। ৩৪ ২৮ ৩৬ ৰ চিত্ৰৰ সৈতে তাইৰ নগ্ন শৰীৰে মোক তাইক যৌনসঙ্গম কৰি ৰাখক।


সেয়েহে, মই এটা পৰিকল্পনা কৰিছিলো য'ত তাই মোক মোৰ যৌন দাস হিচাপে থাকিবলৈ অনুৰোধ কৰিছিলো। যাতে মই তাইক জোৰ নকৰাকৈ বিচৰা যিকোনো সময়তে তাইক যৌনসঙ্গম কৰিব পাৰো। মই এনেদৰে কাম কৰিছিলো যেন মই কেৱল তাইৰ সন্মুখত স্বাভাৱিক অনুভৱ কৰা নাছিলো। মই সদায় কিবা এটাৰ দ্বাৰা বিতৰণ কৰা দেখা ইমান ভাল পাওঁ। গতিকে, মই সঠিকভাৱে একো কৰা নাছিলো।


এটা দিন, মোৰ মা য়ে এই বিষয়ে সুধিলে। "আপুনি কিয় ভাল দেখা নাই?"। মই তাইক কৈছিলো, "মোৰ মনত কিছু অশান্তি আছে, মা। মই কি কৰিব লাগে নাজানো। ই মোক এনেঅনুভৱ কৰে। মই ভাবো মই মোৰ অনুভূতিৰ দ্বাৰা মানসিকভাৱে বিচলিত, মা"। মোৰ মা কান্দিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। গতিকে, মই তাইক কৈছিলো "ইয়াৰ বিষয়ে চিন্তা নকৰিব। মই ইয়াৰ যত্ন লম"।


এসপ্তাহৰ পিছত, মোৰ মায়ে মোক ফোন কৰি কৈছিল: "আমি যাম আৰু ইয়াৰ বিষয়ে এজন চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ লম"। গতিকে, মই আৰু মোৰ মা এজন চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ লবলৈ গৈছিলো। চিকিৎসকৰ সৈতে পৰীক্ষাত, মই তাইক কৈছিলো "মোৰ মায়ে মোক বিয়া কৰাটো বিচাৰে কিন্তু মই ইয়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহী নহয়। সেয়েহে, অনুগ্ৰহ কৰি ইয়াৰ পৰা মুক্তি পাবলৈ সহায় কৰক"। তাই মোক সুধিছিল "মই আপোনাক কেনেকৈ সহায় কৰিব পাৰোঁ?"।


মই তাইক মোৰ মাক ক'বলৈ কৈছিলো যে মই যৌন সম্পৰ্কৰ এজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তি আৰু মোৰ যৌন জীৱনৰ অনুভূতিয়ে মোৰ মনক বিচলিত কৰিছিল। ইয়াৰ দ্বাৰা, তাই জানিব যে যিসকলে মোক বাৰে, তেওঁ বহুত কষ্ট ভোগ কৰিব লাগিব। মই তাইক এইটোও কৈছিলো, "মই আপোনাক এই কামটোৰ বাবে টকা দিম"। প্ৰথমে, তাই কৰা নাছিল কিন্তু টকা টো কাৰ্যত অহাৰ পিছত, তাই এনে কৰিবলৈ স্বীকাৰ কৰে। তাই মোৰ মাকক কৈছিল যে পৰিকল্পনাটো সফল কৰিবলৈ মই কি প্ৰয়োজন।


মোক এমাহধৰি ইমান বিচলিত দেখাৰ পিছত, মই আৰু মোৰ মা পুনৰ চিকিৎসকৰ ওচৰলৈ গৈছিলো। এইবাৰ, মই তাইক আগৰ তুলনাত অধিক টকা দিছিলো। গতিকে, তাই মোক সুধিছিল "মই তাইক জানিবলৈ কি ক'ব লাগে?"। মই তাইক মোৰ মাক ক'বলৈ কৈছিলো যে মোৰ এজন আনুগত্যী যৌন সঙ্গীৰ প্ৰয়োজন। যদি মই এনেদৰে যৌন সঙ্গী নাপাও, মোৰ অৱস্থা ইমান বেয়া হ'ব। কমেও এবছৰৰ বাবে, মই মোৰ সুবিধাৰ অধীনত যৌন সঙ্গীৰ সৈতে থাকিব লাগিব। গতিকে, মই পুনৰ স্বাভাৱিক হ'ব পাৰো।


মোৰ মায়ে মোৰ মানসিক আৰু শাৰীৰিক অৱস্থাৰ বিষয়ে চিন্তা কৰি আছিল। যোৱা 2 সপ্তাহ ধৰি, তাই মোৰ সৈতে আগৰ দৰে কথা কোৱা নাছিল। পিছদিনা, যেতিয়া মই কাৰ্যালয়ৰ পৰা মোৰ ঘৰলৈ উভতি আহিছিলো, মই আচৰিত হৈ পৰিছিলো। হে ঈশ্বৰ, মই এইটো কেনেকৈ ক'ব পাৰোঁ! মোৰ মা সম্পূৰ্ণৰূপে উলংগ আছিল আৰু আমাৰ ঘৰৰ কেন্দ্ৰত আঁঠু কাঢ়ি ছিল।


মই সম্পূৰ্ণৰূপে সুখী আছিলো যে মোৰ পৰিকল্পনাটোৱে কাম কৰিছে কিন্তু মই সেইটো মোৰ মুখত দেখা নাছিলো। মই তাইক সুধিছিলো "আপুনি কি কৰি আছে?"। তাই মোক আহি প্ৰথমে ববলৈ কৈছিল। মই মাত্ৰ বহে আৰু তাইক সুধিছিলো যে তাই কিয় এনেদৰে কৰি আছে। তাই কৈছিল যে চিকিৎসকে মোৰ বিষয়ে প্ৰতিটো চিন্তা আৰু মোৰ স্বাস্থ্যৰ মানসিক অৱস্থাৰ বিষয়ে কৈছে। গতিকে, মই স্বাভাৱিক নোহোৱালৈকে তাই মোৰ যৌন দাস হ'বলৈ সিদ্ধান্ত লৈছিল।


মই এই বিষয়ে ইমান উত্তেজিত অনুভৱ কৰিছিলো কিন্তু মই তাইক কৈছিলো যে তাই মোৰ সততা আৰু মই এনেনন কৰিম। এইটো আমাৰ সংস্কৃতি নহয়। তাই তাইৰ সৈতে মোৰ হাত ধৰিছিল আৰু মোক কৈছিল যে মই তাইৰ ভনীয়েকৰ সন্তান আৰু এইটো তাইৰ নিজৰ নিজৰ আকাণৰ বিৰুদ্ধে নহয়। কিন্তু এইটো এটা চিকিৎসাৰ দৰে আৰু চিকিৎসাৰ ঔষধ টো তাই।


মই তাইক কৈছিলো যে "মই এনে নকৰিম কিয়নো মই জানিছিলো যে মই কিমান প্ৰভাৱশালী"। তাৰ পিছত, মই তাইক কৈছিলো "এইটো তৈয়াৰ কৰাটো আপোনাৰ বাবে কঠিন। মই নিবিচাৰো যে আপুনি মোৰ দ্বাৰা আঘাত প্ৰাপ্ত কৰক"। কিন্তু তাই মোক কৈছিল যে তেওঁ মোক এজন নিখুঁত যৌন দাস হ'বলৈ অনলাইনত বিভিন্ন প্ৰকাৰৰ আভ্যন্তৰীণ কাহিনী পঢ়ি আছে।


গতিকে, তাই তাৰ বাবে সাজু। অৱশেষত, তাই মোক কৈছিল "যদি আপুনি আপোনাৰ মাক সুখী কৰিব বিচাৰে তেন্তে ইয়াক গ্ৰহণ কৰক। এইটো এটা প্ৰতিশ্ৰুতি"। মই কান্দিছিলো আৰু তাইক ভিক্ষা কৰিছিলো "আপুনি মোক কিয় এইটো কৰিবলৈ দি আছে? অনুগ্ৰহ কৰি, এই বিটটো বন্ধ কৰক"। কিন্তু তাই সেইটো কৰা নাছিল কিন্তু তাই মোক আকোৱালি ধৰিছিল আৰু মোৰ কপালত চুমা দিছিল আৰু কৈছিল "ইয়াৰ বিষয়ে চিন্তা নকৰিব। আপুনি মোৰ মাষ্টাৰ হোৱাৰ দৰে ইমান দ্ৰুত, আপুনি পুনৰ স্বাভাৱিক হ'ব পাৰে"।


মোৰ হৃদয় সুখেৰে ভৰি আছিল কিন্তু মই সেইটো দেখুৱাই নাছিলো। মই মাত্ৰ মোৰ কোঠালৈ গৈছিলো আৰু দুৱাৰখন বন্ধ কৰি দিছিলো। সেই সময়ত মোৰ থকা অনুভৱটো বৰ্ণনা কৰিবলৈ কোনো শব্দ নাছিল। এক ঘণ্টাৰ পিছত, মই নামি গ'ল মোৰ মা সেই অৱস্থানত আছিল। গতিকে, মই তাইৰ ওচৰলৈ গৈছিলো আৰু তাইক কৈছিলো "ঠিক আছে, ঠিক আছে। গতিকে, ইয়াৰ পিছত আপুনি মোৰ যৌন দাস আৰু আপুনি মোৰ মালিকানাধীন। মই তোমালোকৰ মাষ্টাৰ আৰু আপোনাৰ ঈশ্বৰ"। মোৰ মায়ে আকৌ মোক নগ্ন শৰীৰৰ সৈতে এটা বিশাল দিছিল।


মই তাইক কঠোৰ চাপৰ মাৰিছিলো আৰু তাই তললৈ গৈছিল। তাৰ পিছত, মই তাইক কৈছিলো "ইয়াৰ পিছত মোৰ পৰা অনুমতি নোপোৱাকৈ আপোনাক নিজে একো কৰিবলৈ অনুমতি দিয়া নহয়, বুজা?"।

মা: হয়

মই: (আকৌ মই তাইক থাপ্পড় মাৰিছিলো) সদায় মোক মাষ্টাৰ হিচাপে সম্বোধন কৰক, বুজা।


মা: হয় মাষ্টাৰ

মই: ভাল ছোৱালী। এতিয়া মই আপোনাক আপোনাৰ বাবে নিৰ্ধাৰিত মাটিৰ নিয়মবোৰ ক'ম


অৱশেষত, মই কৈছিলো যে যিকোনো মূল্যত নিয়ম যোগ কৰিব পাৰি। গতিকে ইয়াৰ বিষয়ে অৱগত হওক। আপুনি ইয়াৰ বাবে সাজু নেকি?

মা: হয় মাষ্টাৰ।

মই: মই আপোনাক ভাল পাওঁ, মা। এতিয়া যাওক আৰু মোৰ বাবে এটা কফি তৈয়াৰ কৰক


মা: (ওপৰলৈ যাবলৈ চেষ্টা কৰে)

মই: মই তাইক কঠোৰ কৈ লাথি মাৰিছিলো আৰু তাইক ৪ ৰ বছৰত খোজ কাঢ়িবলৈ কৈছিলো আৰু তাই একেকৰিছিলো।


মা: (কফি তৈয়াৰ কৰাৰ পিছত) মাষ্টাৰ, মই কেনেকৈ একাপ কফিৰ সৈতে চাৰিভৰি লৈ আহিব পাৰোঁ

মই: এতিয়া, আপুনি খোজ কাঢ়িব পাৰে, বিচৰা


মা: (কফি আনে)

কিছু কফি খোৱাৰ পিছত, মই মোৰ ককটো স্তন্যপান কৰিবলৈ কৈছিলো। মোৰ 7" কক দেখি, মোৰ মা হতভম্ব অনুভৱ কৰিছিল কিন্তু তাই ইয়াক ভালদৰে চুইছিল। তাৰ পিছত, মোৰ কফি শেষ কৰাৰ পিছত, মই কাপত প্ৰস্ৰাৱ কৰিতাই তাইক সম্পূৰ্ণৰূপে পান কৰিবলৈ কৈছিলো।


তাৰ পিছত, মই তাইক কৈছিলো "মই কিছু সময়ৰ বাবে শুবলৈ গৈ আছো। মোক ৯.৩০ বজাত জাগি দিয়ক। কিন্তু তাৰ আগতে, ৰাতিৰ আহাৰ শেষ কৰক আৰু সকলো পৰিয়ালে কাম কৰে আৰু আপোনাৰ স্নান ো শেষ কৰক"। মই বৰফৰ টুকুৰাবোৰ লৈ তাইক দিক আৰু ক'লে, "ইয়াক আপোনাৰ কাণ্টৰ ভিতৰত ৰাখক। যেতিয়া এজন েশেষ কৰে, আন এটা ৰাখক"।

মা: হয় মাষ্টাৰ।


আপোনাৰ মন্তব্যৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি তাৰ পিছত কি হৈছে মই ক'ম যিয়ে মোক ভালদৰে লিখিব পাৰে। পৰৱৰ্তী অংশত আপোনাক সকলোকে চাওঁক।

LihatTutupKomentar