টিনিজনি লেসবিয়ান

এই অভিজ্ঞতা দ্বাদশ শ্ৰেণীৰ আৰম্ভণিতে হৈছিল। এজন নতুন শিক্ষাৰ্থীয়ে 11 তাৰিখে আমাৰ শ্ৰেণীত যোগদান কৰিছিল গ্ৰেড আৰু আমি এতিয়ালৈকে ঘনিষ্ঠ বন্ধু আছিলোঁ আৰু তাইৰ নাম আশ্না আৰু তাইৰ ছাল বগা আৰু মুগা আছিল চকু। তাই মোৰ দৰে ইমান পাতল আৰু ছিমছাম আছিল। লেসবিয়ানৰ বাহিৰে আমি সকলোবোৰ ইজনে সিজনক ভাগ বতৰা কৰিম অভিজ্ঞতা। মই মোৰ সমকামী যৌন অভিজ্ঞতা তাইক কোৱা নাই। তাই ইমান ধুনীয়া আৰু ধুনীয়া। তাইৰ আছিল পাতল মুগা চকু আৰু বগা ছাল আৰু সৰু স্তন আৰু বিশাল বক্ৰ নিতম্ব।

  • assamese sex story,
  • assamese sex stories,
  • sex story assamese,
  • assames sex story,
  • assamese new sex story,
  • new assamese sex story,
  • assamese sex kahini,
  • assamese sex story new,
  • assam sex story,
  • sex story in assamese

আমি ইজনে সিজনৰ কঁকালৰ চাৰিওফালে হাত ৰাখি বিদ্যালয়ৰ মাজেৰে খোজ কাঢ়ি যাম। তাই কৰিব সকলো সময়তে মোৰ কঁকালত টানকৈ ধৰি ৰাখক। যিহেতু দীঘলীয়া গ্ৰীষ্মকালৰ পিছত বিদ্যালয়ত এইটো প্ৰথম দিন আছিল ছুটি, কোনো শ্ৰেণী নাছিল সকলোৱে শ্ৰেণীৰ বাহিৰত ঘূৰি ফুৰিছিল। কিছুমান ছোৱালী আছিল আমাৰ সৈতে লুকাই লুকাই খেলা। আমি লুকুৱাবলৈ গৈছিলো আৰু অশ্না আৰু মই একেলগে আছিলো আৰু আমি লুকুৱাবলৈ সিদ্ধান্ত লৈছিলো ছোৱালীজনীৰ শৌচাগাৰত আৰু প্ৰতিটো বাথৰুমৰ ভিতৰত ছোৱালীবোৰে প্ৰস্ৰাৱ কৰি আছিল। হঠাতে এজনী ছোৱালী বাথৰুমৰ বাহিৰলৈ আহিল আৰু অশ্না আৰু মই সেই স্লটটোৰ ভিতৰলৈ গৈ থিয় হ'লো তাত। আমি তাত দীঘলীয়া সময় ৰখা ৰখা হৈছিলোঁ আৰু আমি ভাগৰি পৰিছিলো আৰু অশ্নাই তাইৰ শৰীৰটো মোৰ ফালে ঠেলিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু তাইৰ বুববোৰ মোৰ ওপৰত হেঁচা দি আছিল। এইটোৱে মোৰ ভিতৰত লুকাই থকা মোৰ সমকামীতাক জাগ্ৰত কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল কিন্তু মই নিজকে নিয়ন্ত্ৰণ কৰিছিল।


তাই আকৌ মোৰ ফালে হেলান দিছিল আৰু তাইৰ ওঁঠবোৰ মোৰ ফালে বন্ধ হৈ আছিল আৰু তাইৰ বুববোৰ হেঁচা মাৰি আছিল বহুত কঠিন গতিকে মোৰ বাবে উশাহ লোৱাটো বহুত কঠিন হৈ পৰিছিল আৰু লগতে মোৰ হৃদযন্ত্ৰই ইমান দ্ৰুতগতিত স্পন্দন কৰি আছে। এইটো আছিল মই বুজাব নোৱাৰা অনুভৱ। এইটো এনেকুৱা আছিল যেন বৈদ্যুতিক ক্ষেত্ৰখন মোৰ ভিতৰৰ মাজেৰে গৈ আছে আৰু মই আছিলোঁ উত্তেজিত হৈ পৰিছিল আৰু শেষত মই মোৰ নিয়ন্ত্ৰণ হেৰুৱাইছিলোঁ আৰু মই তাইৰ ওঁঠত চুমা খাইছিলো যিটো বন্ধ হৈ আছিল

মোৰ।


অশ্নাঃ তুমি মোক কিয় চুমা খাইছিলা?

মই: কাৰণ মই তোমাক যিকোনো বস্তুতকৈ বেছি ভাল পাওঁ। মই তোমাক বিয়া কৰাব বিচাৰো।

অশ্নাঃ আপুনি তেনেকৈ কিয় ভাবি আছে?

মই: মই নাজানো কিন্তু মই তোমাক ভাল পাওঁ আৰু এতিয়া মই এইটোৱেই অনুভৱ কৰোঁ।

অশ্নাঃ আপুনি লেসবিয়ান নেকি?

মই: হয়, মই আছো।

অশ্নাঃ মোক আৰু এবাৰ চুমা খাওক।

মই তাইৰ ওঁঠত আৰু এবাৰ চুমা খাইছিলো। তাই জিভা উলিয়াই মোৰ ওঁঠত চাটিলে আৰু তাৰ পিছত আমি

ইজনে সিজনৰ ওঁঠত ইমান আৱেগিকভাৱে চুমা খাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। তাই মোৰ চাৰ্টৰ ওপৰৰ দুটা বুটাম খুলিছিল আৰু আছিল

মোৰ ক্লিভেজত চুম্বন। মোক চুমা খাই থাকোতে তাই তাইৰ হাতৰ তলুৱাখন মোৰ নিতম্বত ধৰি হেঁচা দি আছিল সিহঁত মোৰ স্কাৰ্টৰ ওপৰত ইমান জোৰকৈ। মই তাইৰ কঁকালত হাত ধৰি আছিলো। হঠাতে দুপৰীয়াৰ আহাৰৰ বাবে ঘণ্টা বাজিল বিৰতি আৰু আমি ৰৈ গলো আৰু আমি শ্ৰেণীলৈ উভতি আহিলো। আমি অকলে দুপৰীয়াৰ আহাৰ খাই আছিলো আৰু মই তাইক কৈছিলো অমিতা আণ্টিৰ সৈতে মোৰ যৌন সম্পৰ্কৰ বিষয়ে। 

অশ্নাঃ মইও আপোনাৰ সৈতে স্পালৈ আহিব বিচাৰো।

মই: ঠিক আছে, মই এই সপ্তাহান্তত যাওঁতে আপোনাক ফোন কৰিম।


আমি সন্ধিয়া ঘৰলৈ উভতি আহিছিলো আৰু মই গোটেই ৰাতি তাইৰ কথা ভাবি আছিলো আৰু মই অলপ টোপনি যোৱা নাছিলো।

সপ্তাহান্তটো পাৰ হৈ গৈছিল আৰু অশ্না আৰু মই অৱসৰৰ সময়ত বিদ্যালয়ত গৰম মুখামুখি হৈছিলোঁ আৰু শুক্ৰবাৰৰ নিশা আছিল; মই কাইলৈৰ স্পা ভ্ৰমণৰ বাবে মোৰ পোছাক বাছনি কৰি আছিলো। মই প্ৰতিটো পোছাক চেষ্টা কৰিছো আৰু আইনাখনলৈ চাই মোৰ গৰম শৰীৰৰ প্ৰশংসা কৰিলে আৰু বহুত প্ৰশংসা কৰাৰ পিছত মই ছালৰ টাইট জিম পেণ্ট বাছনি কৰিলোঁ আৰু ওপৰ আৰু টান আঁঠুৰ দৈৰ্ঘ্যৰ স্কাৰ্ট আৰু ওপৰআৰু ওপৰলৈ আৰু সেইবোৰ পৃথক কৰি ৰাখিছিল।


মই মোৰ ব্ৰা পিন্ধিছিলোঁ আৰু পেণ্টি বিচনাত শুই পৰিছিলো আৰু অশ্নাক ফোন কৰিছিলো আৰু কিছু ফোন যৌন সম্ভোগ কৰিছিলো। মই আছিলোঁ মই অশ্নাৰ সৈতে ফোন যৌন সম্ভোগ কৰি থাকোতে মোৰ ভগত ডিলডো ভৰাই দিছিলো। পিছদিনা ৰাতিপুৱা মই মোৰ কলো সম্পৰ্কীয় ভগ্নী যে মই মোৰ বন্ধুবৰ্গৰ ঘৰলৈ গৈ আছো। তাই ব্যস্ত আছিল কিয়নো তাই যাবলৈ সাজু হৈ আছে কাৰ্যালয়। মই অশ্নাক ফোন কৰিছিলো আৰু তাইক বাছ ষ্টপত অপেক্ষা কৰিবলৈ কৈছিলো। অমিতা আণ্টিয়ে মোক আৰু অশ্নাক বাছি লৈছিল আমাৰ ষ্টপ। 



অৱশেষত আমি অমিতা আণ্টিৰ স্পা পালোঁ। অশ্নাই জিন্স আৰু টপ পিন্ধিআছে আৰু মই আঁঠু পিন্ধি আছিলোঁ দৈৰ্ঘ্যৰ স্কাৰ্ট আৰু ওপৰ। অমিতা আণ্টিয়ে আমাক আমাৰ পোছাক সলনি কৰিবলৈ আৰু আমাৰ জিমৰ পোছাক পিন্ধিবলৈ কৈছিল। আমি অমিতা আণ্টিৰ সন্মুখত থিয় হৈ থকা আমাৰ পোছাকটো আঁতৰাই দিলে। আমি আমাৰ ব্ৰাপিন্ধা তাইৰ সন্মুখত থিয় হৈ আছিলো আৰু পেণ্টি।


অমিতা আণ্টি: আপোনালোক দুগৰাকী ছোৱালীৰ সুন্দৰ গৰম আৰু চেক্সি শৰীৰ আছে।

আমি আমাৰ জিমৰ পোছাক পিন্ধিছিলো আৰু আশ্নাক তাইৰ টাইট জিম পোছাকত গৰম আৰু চেক্সি দেখা গৈছিল। মোৰ জিমৰ পোছাক মোৰ বাবে টান আৰু দৃঢ় আছিল। মই আৰু আশ্নাই আইনাখনলৈ চাই নিজকে প্ৰশংসা কৰিছিলো আৰু অশ্না আছিল মোৰ বুব, নিতম্ব আৰু নাভি চেপি মোৰ শৰীৰ পৰীক্ষা কৰা। অমিতা আণ্টিয়ে আমাক দেখি হাঁহি আছিল আমাক ইজনে সিজনৰ অংশবোৰ চেপি থকা দেখি। তাৰ পিছত আমি কামটো কৰোঁতে কিছু ব্যায়াম কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলোঁ ব্যায়াম অমিতা।


অমিতা আণ্টিয়ে আমাক দিয়াৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পিছত আণ্টিয়ে আশ্নাৰ চেক্সি শৰীৰলৈ চাই আছিল

কিছুমান স্তন আৰু নিতম্বৰ মালিচ। যেতিয়া তাই মালিচ তেল ল'বলৈ গৈছিল, অশ্না আৰু মই পাই আছিলো কাপোৰ খুলি। যেতিয়া তাই মালিচ তেল পোৱাৰ পিছত উভতি আহিছিল মই সম্পূৰ্ণ উলংগ হৈছিলোঁ আৰু আশ্না

তাইৰ চাৰিওফালে টাৱেল এখন মেৰিয়াই দিছিল।

মইঃ ঠিক আছে অশ্না। আপুনি টাৱেলখন আপোনাৰ চাৰিওফালে মেৰিয়াই ৰাখিব নালাগে আৰু কোনেও ইয়ালৈ নাহে। তুমি পাৰা

সেইটো খুলি দিয়ক।

অমিতা আণ্টিঃ হয়, ঠিক আছে, আমি ইয়াত কেৱল ছোৱালী।

অশ্নাই তাইৰ টাৱেলটো খুলি মালিচ পালঙ্কত শুই পৰিল। মইও মালিচটো শুই পৰিলোঁ

পালঙ্ক।

Searches: assamese sex story, assamese sex stories, sex story assamese, assames sex story , new assamese sex story, assamese new sex story, অসমীয়া যৌন কাহিনী, sex story in assamese, assamese sex story new, assam sex story, assamese sex kahani, assamese sex kahini, sex stories assamese, www.indiansexstories2.net, asamese sex story, যৌন কাহিনী , assamesesexstory, assamese erotica, অসমীয়া যৌন গল্প

প্ৰথমে অশ্নাৰ পাল আছিল। অমিতা আণ্টিয়ে প্ৰথমে তাইৰ নিতম্বমালিচ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। তাই চেপি আছিল সিহঁতক জোৰেৰে আৰু কেতিয়াবা তাই তাইৰ নিতম্বত চাপৰ মাৰি আছিল। অশ্নাই তাইৰ ওঁঠ কামুৰি আছিল কাৰণ আনন্দ। মই কম কণ্ঠত অশ্নাৰ বিলাপ শব্দ শুনিবলৈ পাইছিলো।

অমিতা আণ্টিয়ে মালিচ বন্ধ কৰিলে আৰু তাই পোছাকটো আঁতৰাই দিলে। তাইৰ বুববোৰ নিখুঁত আকৃতিত আছিল আৰু এইটো আনৰ দৰে ওলমি থকা নাছিল। অশ্না ঘূৰি আহিল আৰু অমিতা আণ্টিয়ে মালিচ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে তাইৰ বুবচ। মই অমিতা আণ্টিক কোৱা শুনিছিলো 'তোমাৰ বুববোৰ ইমান কোমল অশ্না। এনে অনুভৱ হয় যেন মই এটা স্পৰ্শ কৰি আছোঁ বেলুন। আণ্টিয়ে তাইৰ স্তনবৃন্তবোৰ চিকুটি খাই আছিল আৰু বুববোৰ জোৰেৰে চেপি আছিল। মই গোটেইটো উপভোগ কৰি আছিলো

মালিচ প্ৰদৰ্শনী।


কিছু সময়ৰ বাবে তাইক মালিচ কৰাৰ পিছত তাই মোৰ ওচৰলৈ আহিছিল আৰু মোৰ বুববোৰ মালিচ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। তাই আনিছিল তাইৰ ওঁঠবোৰ মোৰ ফালে আৰু মই নিজকে নিয়ন্ত্ৰণ কৰিবলৈ সক্ষম হোৱা নাছিলো যে মই তাইৰ ওঁঠত চুমা খাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু তাইক চুহিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো জিভা। কিছু সময় মোক চুম্বন কৰাৰ পিছত তাই আঁতৰি গৈছিল আৰু এটা ডিলডো লৈ উভতি আহিছিল। ডিলডো আছিল তাই মোক দিয়া ডিলডোতকৈ বহুত ডাঙৰ। তাই অলপ লুব্ৰিকেটিং জেল লৈ ডিলডোত ৰাখিলে আৰু মোৰ যোনিত কিছু মান ৰাখক। মই মোৰ ভৰি দুখন দুয়োফালে বহল কৰিলোঁ আৰু তাই লাহে লাহে মোৰ মাজত ডিলডোটো সুমুৱাই দিলে যোনি।


ডাঙৰ ডিলডোৰ কাৰণে আনন্দটো বহুত ভাল আছিল আৰু মই জোৰেৰে বিলাপ কৰিছিলো। এইটো অলপ বেদনাদায়ক আছিল গতিকে মই কলো 'এটা বন্ধ করো সামান্য কষ্ট হচ্ছে এবং কিন্তু সে আমাকে যৌনসঙ্গম করা বন্ধ করেনি। তাই ক'লে 'ঠিক আছে ই আকৌ বিষ নকৰিব আৰু তাই মোক দ্ৰুতগতিত যৌনসঙ্গম কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু মই জোৰেৰে কান্দি আছিলোঁ। অশ্না মোৰ ওচৰলৈ আহিছিল আৰু তাই চুমা খাই আছিল মোৰ ওঁঠ আৰু মোৰ বুববোৰ চেপি আছিল আৰু মই অশ্নাৰ জিভা চুহি আছিলোঁ আৰু অমিতাক চেপি আছিলোঁ আন্টিৰ বুবচ। মই তাইৰ বুববোৰ চেপি থাকোতে খুৰীয়ে তাইৰ ওঁঠবোৰ একেলগে কামুৰি আছিল।অশ্নাই মোৰ বুববোৰ চুহি আছিল আৰু চাটি আছিল যেতিয়া অমিতা আণ্টিয়ে মোক তাইৰ ডিলডোৰ সৈতে যৌনসঙ্গম কৰি আছিল। খুৰী

মোক কঠোৰ আৰু দ্ৰুততাৰে যৌনসঙ্গম কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু মই ইমান ডাঙৰকৈ বিলাপ কৰি আছিলো আৰু মোৰ চকুৰ পৰা চকুপানী ওলাই আহিছিল আৰু কেইমিনিটমানৰ পিছত মই আণ্টিৰ ওচৰত চিঞৰি লো। আণ্টি তেতিয়া অশ্নাৰ ওচৰলৈ গৈছিল আৰু তাই চুমা খাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল

তাইৰ গাল। মই ইমান ভাগৰি পৰিছিলো আৰু তাত মজিয়াত পৰি মোৰ ভগ ঘঁহি আছিলোঁ তেতিয়া মইও আশ্নাৰ ওচৰলৈ গৈছিলো আৰু তাইৰ বুব আৰু স্তনবৃন্ত চুহিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল।


তাই আহ ফাক, ওহ আউচ উওহ মৱাহৰ দৰে আনন্দেৰে বিলাপ কৰি আছিল। তাই মোৰ চুলি টানি আনে আৰু মোক সেই সময়ত তাইৰ পেট চাটিবলৈ কৈছিল আণ্টিয়ে তাইৰ বুব আৰু ডিঙি চাটি আছিল। মই চুহি আছিলোঁ আৰু যেতিয়া মই কৰি আছিলো তেতিয়া অশ্নাৰ পেটৰ বুটাম আৰু নাভিৰ অংশ চাটি ছিল যেতিয়া তাই চেক্সি শব্দত বিলাপ কৰি আছিল। মই তাইৰ পেটটো চাটি তাইৰ ভগৰ ওচৰ পাইছিল আৰু মই তাইৰ ভগাংকুর চাটিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। আণ্টিয়ে এতিয়াও তাইক চুহি আছে বুবআৰু সিহঁতক হেঁচা দিয়া আৰু মই যোনিৰ পৰা তাইৰ সকলো ৰস চাটিবলৈ আৰু চুহিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো।


অমিতা আণ্টিয়ে তাইক মোক ডিলডো দিছিল আৰু তাইক ডিলডোৰ সৈতে যৌনসঙ্গম কৰিবলৈ কৈছিল 'তুমি তাইক ডিলডোৰ সৈতে যৌনসঙ্গম কৰা। আৰু মই কিছু সময়ৰ বাবে তাইৰ বুববোৰৰ সোৱাদ ল'ব বিচাৰো। মই তাইৰ যোনিত অলপ লুব্ৰিকেটিং জেল লগাই ঘঁহিছিলোঁ আৰু তাইৰ যোনিৰ ভিতৰত মোৰ আঙুলি সুমুৱাই দিছিল আৰু তাইৰ যোনিত আঙুলি তুলিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। যেতিয়া মই কান্দি আছিলোঁ তেতিয়া তাই বিলাপ কৰি আছিল আঙুলিটোৱে তাইক যৌনসঙ্গম কৰিছিল আৰু মই আঙুলিৰে তাইক জোৰেৰে আৰু জোৰেৰে যৌনসঙ্গম কৰিছিলো, তাই বিলাপ কৰি আছিল আৰু ইমান জোৰেৰে কান্দি আছিল।

কেতিয়াবা মই আঙুলিৰ যৌনসঙ্গম বন্ধ কৰি তাইৰ সৰু যোনিত ডিলডোসুম কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলোঁ।

তাইৰ যোনিত ডিলডো সুমুৱাই দিয়াটো বৰ কঠিন আছিল কিন্তু বহু পৰিশ্ৰম ৰখাৰ পিছত আৰু অলপ লুব্ৰিকেটিং কৰা তাইৰ যোনিত জেল, মই ডিলডোটো তাইৰ ভগত সুমুৱাই দিবলৈ সক্ষম হৈছিলোঁ যেতিয়া মই ডিলডোটো তাইৰ ভিতৰলৈ ঠেলি দিআছিলোঁ যোনি তাই উওহ ষ্টপ, ষ্টপ, আহ আহ ষ্টপৰ দৰে কান্দি আছিল কিন্তু মই পিছৰ পৰা ডিলডো সুমুৱা বন্ধ কৰা নাছিলোঁ ডিলডো সুমুৱাই দিয়াৰ সময়ত হোৱা অনুভৱ আৰু আনন্দ জানক। মই তাইক দ্ৰুতগতিত যৌনসঙ্গম কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলোঁ আৰু দ্ৰুতগতিত আৰু তাই মোক ৰ'বলৈ অনুৰোধ কৰিছিল।


মই তাইৰ যোনিৰ ভগাঙ্কুৰটো চাটি আছিলোঁ যেতিয়া তাইক ডিলডোৰ সৈতে যৌনসঙ্গম কৰিছিলো আৰু কিছু সময় ৰখাৰ পিছত তাই অৱশেষত মোৰ গোটেই শৰীৰত স্কুয়াৰ্ট কৰিলে আৰু তাৰ পিছত আমি বাথৰুমলৈ গলো আৰু মই আৰু আশ্নাই খাই আছিলো একেলগে গা ধোৱা। আমি ইজনে সিজনক ইমান জোৰেৰে আলিঙ্গন কৰি আছিলো যে আমাৰ স্তনবোৰে ইজনে সিজনক হেঁচা দি আছিল

আৰু তাই মোৰ ওঁঠত চুমা খাই আছিল। মই তেতিয়া তাইৰ যোনি ঘঁহি আছিলোঁ আৰু তাই তাইৰ ওপৰত মোৰ নিতম্ব ধৰি আছিল হাতৰ তলুৱা আৰু তাই নিতম্ববোৰ জোৰেৰে চেপি আছিল। শ্বাৱাৰৰ সময়টো ইমান গৰম অভিজ্ঞতা আছিল আৰু শেষত শ্বাৱাৰৰ পিছত আমি অমিতা আণ্টিৰ বাবে বিদায় চুম্বন দিছিলো আৰু আমাৰ ঘৰলৈ ঘূৰি আহিছিলো আৰু তাৰ পিছত অশ্না আৰু মই প্ৰতি সপ্তাহান্তত অমিতা আণ্টিৰ স্পালৈ যাম।


LihatTutupKomentar