Gay Story Assamese: যৌন কাহিনী সমকামী লৰা

মোৰ নাম সাৰ্থক আৰু মই যোৰহাটত বাস কৰো। মই জেইচিৰ এজন অভিযান্ত্ৰিক বিদ্যাৰ্থী আৰু মোৰ আন ৫ জন ৰুমমেট আৰু সহপাঠীৰ সৈতে এটা ভাড়াৰ ফ্লেটত বাস কৰি আছিলো। আমাৰ এটা ৩বিএইচকে ফ্লেট আছিল গতিকে আমি প্ৰতিটো কোঠাত ২ টা কৈ বাস কৰিছিলো। প্ৰতিটো কোঠাৰ এটা ৰাজহুৱা বাথৰুমৰ সৈতে নিজা বাথৰুম আৰু বাৰান্দা আছিল। হল আৰু পাকঘৰত ডাঙৰ বাৰান্দা। এতিয়া মোৰ চেহেৰা, মই 6 ফুট ওখ, ক্ষীণ পেশী আৰু এবছৰ সৈতে পাতল আৰু 7.8 ইঞ্চি থিয় ডিক।

যৌন কাহিনী সমকামী লৰা

মই মোৰ এজন ৰুমমেটৰ সৈতে বাস কৰিছিলো যি চণ্ডিগড়ৰ আছিল। তেওঁ এজন জিম ফ্ৰিক আছিল আৰু পেশীবহুল আছিল, তেওঁৰ শৰীৰ ধড়ৰ পৰা ভৰিলৈ অলপ লোমশ আছিল। বহল বুকু, ডাঙৰ বাইচেপ, ডাঙৰ উৰু, স্লিগল্ট দৃশ্যমান কিন্তু শক্তিশালী এবচ আৰু ভাৰতীয় ফৰ্সা বৰণৰ সৈতে গভীৰ পুৰুষসুলভ কণ্ঠস্বৰ। যদি মই কেতিয়াবা আন এটা কাহিনী লিখিছিলো মই জড়িত আন চৰিত্ৰবোৰৰ বিষয়ে ক'ম। এতিয়াৰ বাবে মাত্ৰ কওঁ যে প্ৰতিটো কোঠাত 4 জন লোক আছিল যি 2-2 জন বাস কৰিছিল।



গতিকে এইটো দ্বিতীয় বছৰত আৰম্ভ হৈছিল যিহেতু প্ৰথম বছৰত আমি সকলোৱে হোষ্টেলত বাস কৰিছিলো। দ্বিতীয় বৰ্ষৰ 2 মাহৰ পিছত মই আৰু মোৰ ৰুমমেট (তেওঁক যশ বুলি কওঁ) অতি ঘনিষ্ঠ হৈ পৰিছিলো। মই সদায় এজন সাধাৰণ পোনপটীয়া ল'ৰাৰ দৰে অভিনয় কৰিছিলো সেয়েহে মোৰ ওপৰত কাৰো সন্দেহ নাছিল। সেয়েহে আমি দুয়োজনে নিয়মীয়া জীৱনৰ ঘটনাবোৰ ভাগ বতৰা কৰিছিলো, ইজনে সিজনৰ সৈতে খেল খেলিছিলো, ইজনে সিজনক কঠিন সময় দিছিলো, মূলতঃ প্ৰতিজন ভাৰতীয় য়াৰৰ দৰে।


যিহেতু তেওঁ এজন নিয়মীয়া জিম ল'ৰা আছিল তেওঁ মোৰ আন ২ জন ৰুমমেটৰ সৈতে জিমলৈ গৈছিল যিসকলে ইজনে সিজনৰ পৰা পৃথক কোঠাত বাস কৰিছিল। এদিন তেওঁ জিমৰ পৰা উভতি আহিছিল আৰু তেওঁৰ প্ৰ'টিন শ্বেক পান কৰাৰ পিছত আৰু তেওঁৰ জিমৰ কাপোৰ খুলি ছিল আৰু মাত্ৰ এটা বগা আৰু সেউজীয়া জকী ক্ৰীড়া ব্ৰিফ পিন্ধিছিল। মই তেওঁৰ ফ্লাচিড ডাঠ ৬.২ ইঞ্চি ডিক টো দেখিছিলো আৰু মই দেখিছিলো যে তেওঁ তেওঁৰ ডিকটো তেওঁৰ অন্তৰ্বাসত ওপৰলৈ সুমুৱাই দিছিল কিন্তু তেওঁৰ সকলো ব্যায়ামৰ সৈতে ই বাওঁফালে অলপ হেলনীয়া হৈছিল আৰু তেওঁৰ টাইট ব্ৰিফবোৰৰ ওপৰত এটা ৰূপৰেখা দিছিল। তেওঁ কৈছিল যে তেওঁৰ গোটেই শৰীৰত পেশী বিষাই আছিল, কান্ধৰ ওপৰৰ পৰা ভৰিৰ তললৈ।


মই তেওঁক কৈছিলো যে তেওঁ ইমান কাম কৰিব নালাগে। তেওঁ ইয়াৰ উত্তৰ দিছিল তেওঁ কি কৰে আৰু ই তেওঁক ভালদৰে পৰিশোধ কৰে। মই তেওঁৰ গৰম শৰীৰৰ ফালে হাত দাঙি "ৱো টু দিখ ৰহা হে" বুলি কৈছিলো। তেওঁ কৈছিল "হুমমম, বাটা না য়াৰ বি*এন চ*ডি কেয়া কাৰু হৈছে চালে দাৰ্ড কা"। মই কলো ভাই আইওডেক্স লগা লে। তেওঁ কৈছিল নেহ এইটো ভিতৰৰ বেঁকা বা গাঁঠিৰ বিষৰ বাবে। মই কলো গৰম গা ধুওক, তেওঁ কৈছিল মই সদায় জিমৰ পৰা অহাৰ পিছত এনে কৰো, ই অস্থায়ী হ'ব আৰু এই বিষে মোক যোৱা 2 দিন ধৰি হত্যা কৰি আহিছে। মই কলো মালিচ কৰক, যদি আপুনি বেমাৰ বিচাৰে আপোনাক এটা দিয়ক। তেওঁৰ মুখত এটা অভিব্যক্তি আছিল যিয়ে কৈছিল যে তেওঁ এইবিষয়ে চিন্তা কৰি আছে। আৰু তেওঁ কজ কৰিব লাগিছিল মই এবাৰ মোৰ এজন বন্ধুৰ কান্ধ আৰু পিছফালে মালিচ কৰিছিলো আৰু তেওঁ আমাৰ বন্ধুৰ সকলোকে কৈ আছিল যে মই কিমান ভাল।


গতিকে যশে এইটো এটা চিন্তা কৰিছিল আৰু তাৰ পিছত তেওঁ ঠিক আছে বুলি কৈছিল, অনুগ্ৰহ কৰি ভাই সেইটো মোৰ বাবে বহুত অৰ্থপূৰ্ণ হ'ব। মই কৈছিলো বদলে মে মুঝে কি মিলেগা? তেওঁ ধেমেলীয়াকৈ ক'লে "মু মে লেগা?" এইটোৱে মোক অলপ অন কৰিছিল আৰু এক ছেকেণ্ডৰ ভিতৰতসেই গোটেই দৃশ্যটো কল্পনা কৰিছিল। কিন্তু মই নিয়ন্ত্ৰণ কৰি কলো "হেহ গম্ভীৰ হওক"। তেওঁ কৈছিল ঠিক আছে এক কাম কৰ যদি ই বেয়াকাম কৰে তেন্তে আপোনাক ১০ ₹ মূল্যৰ এটা ট্ৰিট দিয়ক আৰু আমি ইয়াক প্ৰতিবাৰেই এটা চুক্তি কৰিব পাৰোঁ কিন্তু বটমৰ সম্পূৰ্ণ শৰীৰৰ শীৰ্ষত। মই এটা সৰল অভিব্যক্তিৰে কৈছিলো "ঠিক আছে হয়!!!"।


মোৰ মনত মই তেওঁৰ গোটেই শৰীৰটো ঘঁহি থকাৰ চিন্তাৰে সকলো ক্ৰজাই পাইছিলো, সেই পেশীবহুল বুকুৰ পিছফালৰ ভৰিবোৰে বাহুবোৰে সকলোবোৰ ভৰি ৰেখাই ছিল। এইটো এটা সপোনৰ চিএমই সঁচাৰ দৰে আছিল। মই তেওঁক প্ৰস্তাৱ দিছিলো যে গৰম সৰিয়হৰ তেলৰ (চাৰ্চো কা টেল) দ্বাৰা মালিচে বিষ টো মাৰিবলৈ সহায় কৰে আৰু ছাল আৰু পেশীৰ বাবে ভাল। তেওঁ কৈছিল যে ডোন আজি ৰাত কো তু মুঝে উপৰ চে লেকে নীচে তক ৰাগডেগা মোৰ ফালে হাঁহি আৰু চকু ফুৰাই। আমি উন্মাদহয়ে হেসে উঠলাম। মই তেওঁক কৈছিলো যে সকলোৱে শুই থাকিলে পিছত খাব আৰু গা ধুব যাতে কোনেও আমাক চাব বা শুনিব নোৱাৰে অন্যথা এইটো আচহুৱা হ'ব। তেওঁ ঠিক আছে বুলি কৈছিল আৰু মোক তেওঁৰ জিএফ ক'ব নিদিবলৈ কৈছিল (হয় তেওঁৰ এগৰাকী প্ৰেমিকা আছে যি মোৰ আটাইতকৈ ভাল বন্ধুও আছিল)।


মালিচ সঠিকভাৱে ভুল হোৱাৰ পিছত দুজন শৃঙ্গাৰ ৰুমমেটৰ গৰম আৰু বাষ্পীয় দেশী সমকামী যৌন কাহিনী পঢ়ক!

নিশা প্ৰায় ১১:৪৫ বজাত সকলোৱে তেওঁলোকৰ কোঠাত কম্বলৰ তলত শুবলৈ সাজু আছিল। আমি যশকে গা ধুতে যেতে বলেছিলাম আর অসুস্থতার সাথে তেল গরম করতে বলেছিলাম, সে উত্তেজনার সঙ্গে ঠিক আছে। তেওঁ বাথৰুমত গৈছিল আৰু মই তেলটো গৰম হ'বলৈ ষ্টীলৰ পাত্ৰএটাত ৰাখিছিলো যেতিয়া মই তেওঁ শুই থাকোঁতে তেলৰ দাগ পৰিহাৰ কৰিবলৈ তেওঁৰ বিচনাত এটা অপ্ৰয়োজনীয় বিচনা চাদৰ লগাইছিলো (প্ৰতিটো কোঠাত আমাৰ 2 টা ধাতুৰ খাট আছে, আন সকলো 4 জন ল'ৰাই ইয়াক তেওঁলোকৰ কোঠাৰ কোণত ৰাখিছিল কিন্তু আমি ইয়াক গাঁঠিত ৰাখিছিলো)। তেওঁ জকি গ্ৰে মেলাঞ্জ মডাৰ্ণ ব্ৰিফ পিন্ধি টাৱেলৰ পৰা নিজকে শুকুৱাই গা ধোৱাৰ পৰা ওলাই আহিছিল।


তেওঁক সেইটোত দেৱতাৰ দৰে দেখা গৈছিল। মই তেওঁক নিজকে সঠিকভাৱে শুকুৱাবলৈ কৈছিলো আৰু তেওঁ তেনে কৰিছিল। মই তেলটো আনি সতৰ্ক কৰি দিছিলো যে এইটো গৰম আৰু গৰমৰ মাজত অলপ হ'ব পাৰে। তেওঁ কৈছিল নম্ৰ হওক। মই তেওঁক কোঠাটোৰ এটা পৰিষ্কাৰ ঠাইত থিয় হ'বলৈ কৈছিলো। ভৰিদুখন অলপ আৰু পোনপিঠিবিস্তাৰ কৰি তেওঁ তাত থিয় হৈছিল। মই মোৰ হাতত অলপ তেল লৈ তেওঁৰ পিঠিত ঘঁহিছিলোঁ আৰু তেওঁৰ সম্পূৰ্ণ পিঠিটো তেওঁৰ ওপৰৰ পিঠিৰ পৰা তলপিঠিলৈ ঘঁহিছিলোঁ। মই তেওঁৰ পিঠিৰ সংজ্ঞা অনুভৱ কৰিব পাৰিছিলো তেওঁৰ পিঠিত পেশীৰ উত্থান। তেওঁ মোৰ সৈতে কথা পাতি আছিল আৰু মই মোৰ মুহূৰ্তটো উপভোগ কৰি থাকোতে তেওঁক চতুৰতাৰে উত্তৰ দি আছিলোঁ। যেতিয়াই মই তেওঁৰ ডিঙিৰ পেশীবোৰ চেপি ছিলোঁ তেওঁ বিলাপ কৰিছিল যিটোৱে মোক জিনজিননি দিছিল...

Share: Gay Story Assamese: যৌন কাহিনী সমকামী লৰা

LihatTutupKomentar