Ads by Eonads

হানিমুন Sex Story | Assamese

হানিমুন Sex Story

দুয়োজন প্ৰেমিক পৰিৱৰ্তনত থিয় হৈ আছে। পুৰোহিতজনে শব্দবোৰ লাহে লাহে আৰু সাৱধানে পঢ়ে যাতে তেওঁলোকে শব্দবোৰৰ শক্তি বুজি পায়।  তেওঁ কয়, "প্ৰেম, সন্মান আৰু লালন ৰখা।"  দম্পতীহালে ইজনে সিজনৰ প্ৰতি থকা প্ৰেমত ইমান নিমজ্জিত হৈ শব্দবোৰ আবৃত্তি কৰে।  পুৰোহিতজনে সন্তুষ্ট হৈ কৈছিল যে দম্পতীহালে তেওঁলোকৰ সিদ্ধান্তবুজি পাইছে আৰু ভাবিছে যে তেওঁলোকে হাঁহি এটা মাৰি কইনাক চুমা খাব পাৰে।" দম্পতীহালে চুম্বন কৰে আৰু তাৰ পিছত পৰিয়ালৰ সৈতে ঘূৰি ফুৰাৰ পিছত তেওঁলোকে "মই কৰোঁ" বুলি কোৱাৰ পিছৰে পৰা তেওঁলোকে অপেক্ষা কৰি থকা কামটো কৰিবলৈ উভতি আহে।  সি তাইক মোটেলৰ কোঠালৈ লৈ যোৱাৰ লগে লগে সি হাঁহিলে। তাইক বিচনাত শুৱাই থোৱা।

হানিমুন Sex Story | Assamese


মাণ্ডি 5-8 আৰু 150 পাউণ্ড আছিল, তাইৰ স্তন ডাঙৰ আছিল, প্ৰায় 38 ডি। তাইৰ চুটি ষ্ট্ৰবেৰী বগা চুলি আৰু নীলা চকু আছিল।  তাইৰ বিয়াৰ পোছাকত তাই আৰু বেছি আকৰ্ষণীয় আছিল। এইটো টান আৰু ফৰ্ম ফিটিং আছিল কেৱল ট্ৰেইলৰ সৈতে ফ্লাফী প্ৰবাহিত তলৰ অৰ্ধাংশৰ বাহিৰে। 


কাপোৰৰ সেই ফ্লাফৰ তলত এটা গৰম কম্পিত ঢিলা আছিল, বিয়াৰ ঠিক আগতে তাইৰ নতুন স্বামীক উপহাৰ হিচাপে মুণ্ডন কৰা হৈছিল।  তাই তেওঁৰ ৰূপত মৰমৰ চকুৰে তেওঁৰ ফালে চালে।  ইভান তেওঁৰ পত্নীতকৈ ভাল ২ ইঞ্চি ওখ আৰু ওজন প্ৰায় ১৪৫ পাউণ্ড।


তেওঁ বহুত পেশীবহুল যিহেতু সকলো আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰৰ মেৰিন। এথলেটিক আৰু শক্তিশালী তেওঁ তেওঁৰ ড্ৰেছ ব্লু ইউনিফৰ্মত তাইৰ সন্মুখত থিয় হৈ আছে কেৱল শ্বুটিং বেজৰ বাহিৰে যিয়ে তেওঁক এজন বিশেষজ্ঞ ৰাইফলমেন হিচাপে সূচায়।


মাণ্ডি আৰু ইভানে অতীতত বহুবাৰ যৌনসঙ্গম কৰিছিল। তাই জানে যে সি কিমান বিশেষজ্ঞ হ'ব পাৰে, এদিন, কেৱল ধেমালিৰ বাবে, তাই তাক এটা ব্লো জব দি আছিল আৰু সি আঁতৰি গৈছিল।। তাইক বহলকৈ খুলিবলৈ কৈছিল আৰু এজনক ৩ ফুট দূৰৰ পৰা উৰিবলৈ দিছিল সি তাইৰ মুখত মৃত অৱস্থাত আঘাত কৰিছিল।  তেওঁ একমাত্ৰ ল'ৰা আছিল যিয়ে তাইক তাইৰ মুখত কাম কৰিবলৈ দিছিল আৰু তাই তাৰ সোৱাদ ভাল পাইছিল।  তেওঁৰ বীৰ্য সদায় গৰম আৰু গুই আছিল আৰু তাইৰ ডিঙিৰ পিছফালৰ পৰা পিছলি যোৱাটো ইমান ভাল লাগিছিল।


এই ৰাতি তাই তাৰ ইউনিফৰ্ম পিন্ধি তাৰ ফালে চাই ছিল আৰু তাইৰ প্ৰলোভনমূলক সৰু হাঁহিটো হাঁহিছিল। তেওঁ লাহে লাহে তেওঁৰ ড্ৰেছ ব্লুজৰ বুটামবোৰত কাম কৰাৰ লগে লগে তাই তাইৰ পোছাকৰ পৰা পোক উলিয়াইছিল।  তাই প্ৰথমে লেচি ৰঙৰ বগা আণ্ডাৰৱেৰ পিন্ধি তাত শুই আছিল, চাওক যাতে সি লেচি ৰঙৰ বগা থঙৰ তলত তাইৰ চিকচিকিয়া ভগ দেখিব পাৰে যিয়ে ইয়াক কোনোমতে ঢাকি ৰাখিছিল।  তাই তাক চাই থাকোতে তাই অনুভৱ কৰিছিল যে তাইৰ ৰস বোৰ বৈ আছে, তাইৰ চকুবোৰ তাৰ পেশীবহুল বুকু আৰু বাইচেপৰ পৰা তাৰ ৰক হাৰ্ড ককলৈ জিলিকি উঠিছিল যিয়ে ইয়াৰ ভৰ ধৰি ৰাখিবলৈ টান হোৱা ব্ৰিফবোৰৰ পৰা মুক্ত হোৱাৰ ভাবুকি দিছিল।  তাই আঙুলি এটা কুটিল কৰি তাক তাইৰ ফালে ইংগিত দিলে। সে এগিয়ে গেল এবং বিছনার ওপরে হামাগুড়ি দিয়ে ওর পাচুম্বন করল, ওর উরুর উপরে। সি তাইৰ কঁপি থকা টিলাটোৰ ওপৰেৰে ঘূৰি ফুৰিছিল আৰু কাষলৈ চাটি ছিল, কোনোমতে তাইৰ ভগাঙ্কুৰটো ব্ৰাছ কৰিছিল, সি তাইক এটা সৰু শিহৰণত পেলাইছিল, হাঁহি ছিল যে সি তাইৰ ওপৰেৰে ঘূৰি থকালৈকে ওপৰলৈ যাবলৈ কাম কৰিছিল... তাইৰ চকুলৈ চাই সি হাঁহিলে।


তাই ওপৰলৈ গৈ মুখখন তাইৰ ওচৰলৈ আনিলে, কোমলভাৱে তেওঁৰ ওঁঠত চুমা খাই, তেওঁ চুম্বনটো অলপ গভীৰ কৰিলে আৰু তাইৰ 38 ডি স্তনবোৰ মালিচ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে।  তাই তাক পাতলকৈ ঠেলি দি ফুচফুচাই ক'লে, "মই বিচাৰো তুমি মোক যৌনসঙ্গম কৰা, মই প্ৰেম কৰা টো নুবুজাওঁ, আজি ৰাতি মই বিচাৰো তুমি মোক যৌনসঙ্গম কৰা, মোক আঘাত কৰা, মোক চিঞৰ বাখৰ কৰা। আপুনি সেই কেঁচুৱাটো কৰিব পাৰিবনে? আপুনি মোক যৌনসঙ্গম কৰিব পাৰিবনে? হুমমম?"


ইভানে হাঁহি লেতেৰা হৈ মূৰ দুপিয়ালে, "যদি আপুনি সঁচাকৈয়ে কেঁচুৱাটো বিচাৰে তেন্তে আপুনি ওলাই নোযোৱালৈকে মই আপোনাক চিঞৰিম।" সি প্ৰকৃততে গম্ভীৰ হ'ব পাৰে বুলি জানি তাই হাঁহিছিল। "কিন্তু প্ৰথমে", তেওঁ কৈছিল, "আমি অলপ খেলিম।"  সি নিজকে তললৈ নমাই তাইৰ কঁকালৰ পৰা থংটো পিছলাই দিলে।  তাই চকু মুদি কান্দি ছিল যেতিয়া সি ভোদৰ ওঁঠৰ সৈতে মিলিত হ'বলৈ জিভা খন লৈ আহিছিল। সি গাধৰ পৰা তাইৰ ভগাঙ্কুরলৈ জিভা খন ওপৰলৈ লৈ গৈছিল। দুটা আঙুলিৰে ইয়াক বিয়পাই তেওঁ ফুলা কঠিন ভগাঙ্কুৰটো চাটিছিল আৰু সেইটোৱে তাইক এক সংকোচনলৈ প্ৰেৰণ কৰিছিল। তাইৰ কঁকালবোৰ তাৰ ফালে ঠেলি আৰু তাৰ পৰা আঁতৰত তাই তললৈ গৈ তাৰ মূৰত নখ খনন কৰিলে। 


Searches: assamese sex story, assamese sex stories, sex story assamese, assames sex story , new assamese sex story, assamese new sex story, অসমীয়া যৌন কাহিনী, sex story in assamese, assamese sex story new, assam sex story, assamese sex kahani, assamese sex kahini, sex stories assamese, www.indiansexstories2.net, asamese sex story, যৌন কাহিনী , assamesesexstory, assamese erotica, অসমীয়া যৌন গল্প


তাই বান্ধি ৰাখিছিল আৰু সংকল্পবদ্ধ আছিল যদিও আজি ৰাতি এই সকলোবোৰ ল'বলৈ।  সে সামনে ঝুঁকে পড়ল এবং প্রথমে সে টিপটা চাটল, তার চোখ দুটো অন্ধকার চাবুকের মধ্যে দিয়ে উঠে তার প্রতিক্রিয়া দেখছিল। এইটো ঠিক তেনেদৰেই আছিল যেতিয়া তাই বিশুদ্ধ সন্তুষ্টিৰ এটা চেহেৰা ৰখাৰ সন্দেহ কৰিছিল যেতিয়া তাই তাইৰ ওঁঠবোৰ তাৰ জঠৰতাৰ চাৰিওফালে মেৰিয়াই দিছিল আৰু তাৰ ওপৰত তললৈ পিছলি গৈছিল। তাই ইয়াক আধাতে লৈছিল আৰু তাৰ পিছত 3/4। এই মুহূৰ্তত তাই প্ৰায় বন্ধ কৰিব লগা হৈছিল তাই অনুভৱ কৰিছিল যে তাই নিজকে গেগ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল কিন্তু তাই নিজকে গোটেই বস্তুটো আৱৰি ধৰিবলৈ বাধ্য কৰিছিল।  তাই তাৰ বলবোৰ মালিচ কৰাৰ সময়ত তাৰ কুকুৰাটোৰ বিপৰীতে বিলাপ কৰিছিল।  তাই ডাঙৰ-দীঘল হৈছিল আৰু তললৈ নামিছিল, তাৰ শিলৰ কঠিন কুকুৰাটো চুহি ছিল আৰু গুণগুণাইছিল, সি সদায় সেইটো ভাল পাইছিল।


তাই তাৰ ফালে চালে আৰু দেখিলে যে তাৰ চকু বন্ধ হৈ আছে আৰু সি কঁপি আছে।  তাই জানিছিল যে সি কামিংৰ ওচৰত আছিল আৰু তাই তাৰ ডিকত বব কৰাৰ সময়ত তাইৰ মূৰটো মূৰ দুপিয়াইছিল।  তাই বিচাৰিছিল যে সি তাৰ বোজাটো তাইৰ মুখত উৰুৱাই দিয়ক আৰু তাই তাক ষ্ট্ৰোক কৰিছিল আৰু চুহি লৈছিল যেতিয়ালৈকে সি শেষত বিস্ফোৰিত হোৱা নাছিল, তাইৰ ডিঙিত তিনিটা গৰম পিছল জোৰ প্ৰেৰণ কৰিছিল। এটা তললৈ ওলাই আহিবলৈ ধৰিলে আৰু চেম্পৰ দৰে তাই হাঁহি ইয়াক ঢোক খাই ছিল, তাই ওপৰলৈ গৈ ছিল আৰু তাক গভীৰভাৱে চুমা খাইছিল। তাকে আটকে সে হাসল এবং বসল, তার কুকুরটা এখনও জোরে শিল টা ওর মধ্যে বেরিয়ে আসতে শুরু করল। তাই ইয়াক তাইৰ টান ভগত সহজ কৰিছিল আৰু তাৰ পিছত একেলগে তাই তাইক সম্পূৰ্ণৰূপে আকৰ্ষণ কৰিবলৈ বহিছিল। তাই চকু মুদি তাৰ বুকুত হাত ৰাখিলে, তাই তাইৰ কঁকালটো কঁকাল তৈয়াৰ কৰিবলৈ ধৰিলে আৰু তাক চলাবলৈ ধৰিলে।  তাই ধীৰ আৰু ছন্দময় আৰম্ভ কৰিছিল কিন্তু সোনকালেই তাই এজন পুৰস্কাৰ ষাঁড় আৰোহীৰ দৰে উঠা-নমা কৰি আছিল।  


ইয়াৰ কেইটামান মুহূৰ্ত আৰু ইভানে তাইক দেখুৱাব বিচাৰিছিল যে তাই তাইক কিমান কষ্ট কৰিব পাৰে, তাই এতিয়া এটা ৰাতিতে তাইৰ তৃতীয় অৰ্গেজম কৰি আছিল আৰু সি তাইক ঘূৰাই দিছিল, নিজকে অৱস্থিত কৰিছিল যাতে সি তাইক সঁচাকৈয়ে তাইক যি বিচাৰে সেয়া দিব পাৰে। "আই লাভ ইউ।" সে ফিসফিস করে তার সম্পূর্ণ ঠোঁটের ওপর একটা পালক কোমল চুম্বন ব্রাশ করল।  সি হাঁহিলে আৰু বিচনাখনৰ তলত থিয় হ'ল, তাইৰ ভৰি বিস্তাৰ কৰিলে আৰু লাহে লাহে তাইৰ ভিতৰলৈ আৰু বাহিৰলৈ ডিকটো পাম্প কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। প্ৰথমে লাহে লাহে তাইক গৰম কৰিবলৈ, আৰু তাৰ পিছত অধিক আৰু অধিক বৰ্ধিত গতিৰে।  অতি সোনকালেই, তাই চিঞৰি আছিল যে তাইক কেতিয়াও যৌনসঙ্গম কৰা বন্ধ নকৰিব।  সে তাকে আরও জোরে যৌনসঙ্গম করার জন্য অনুরোধ করল, সে তার পেটের মতো কুকুরটা অনুভব করতে অনুরোধ করল।


সে তার ডিকটা তার কঠোর প্রবেশ করতে থাকল, দ্রুত এবং জোরে তার মতো জোরে ঢুকে। তাই ইমান জোৰেৰে চিঞৰিছিল যে সি শপত খাব পাৰিলেহেঁতেন তাই চুবুৰীয়াসকলক ৩ টা কোঠা তললৈ জগাই তুলিছিল।  তেওঁ হাঁহিছিল যেতিয়া তেওঁ কোৱা সংবেদনবোৰে তেওঁক কৈছিল যে তেওঁ আহিবলৈ সাজু হৈছে। 


তেওঁ আহিথকাৰ ওচৰত অনুভৱ কৰি তাই তাইৰ ভৰিদুখন একেলগে চেপি ধৰিছিল আৰু তেওঁ নিজকে তাইৰ ভিতৰলৈ ঠেলি দিছিল আৰু তাই পুনৰ 7ম বাৰৰ বাবে আহিছিল। ঠিক সেই মুহূৰ্তত সিও তাইৰ ভগৰ ভিতৰত তাৰ বোজা ঢিলা কৰি দিছিল।


তেওঁলোক তাত থাকিল, ইভানে মাণ্ডি আৰু মাণ্ডিৰ বাহুবোৰ মেৰিয়াই থৈ ৰাতিৰ আবেগটো শুই পৰিল।  যেতিয়া তেওঁলোকে সাৰ পাইছিল তেতিয়া তেওঁলোকে মিঠা প্ৰেম কৰিছিল, মৰম কৰিছিল আৰু ইজনে সিজনক আচৰণ কৰিছিল কিন্তু তথাপিও সেই অনুভৱ তেওঁলোকৰ মনত ৰৈ গৈছিল।  হয়তো, মাণ্ডীয়ে ভাবিছিল, আমি এদিন আমাৰ অধিক কল্পনাৰ ওপৰত সম্প্ৰসাৰিত হ'ব পাৰোঁ।


Searches: assamese sex story, assamese sex stories, sex story assamese, assames sex story , new assamese sex story, assamese new sex story, অসমীয়া যৌন কাহিনী, sex story in assamese, assamese sex story new, assam sex story, assamese sex kahani, assamese sex kahini, sex stories assamese, www.indiansexstories2.net, asamese sex story, যৌন কাহিনী , assamesesexstory, assamese erotica, অসমীয়া যৌন গল্প


Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Ads by Eonads