Friday, May 13, 2022

মালিচ কৰা এটা দম্পতী

মই নিশ (নাম সলনি কৰা হৈছে), বয়স ২৮ বছৰ, বাংগালুৰু/বেংগালুৰুৰ। মই পেছাত এজন চফটৱেৰ ইঞ্জিনিয়াৰ আৰু এমএনচিত কাম কৰি আছো আৰু লগতে মহিলাৰ বাবে এজন অভিজ্ঞ মালিচকাৰী (মালিচ প্ৰদান কৰা)। মই মোৰ ক্লায়েণ্টসকলক মালিচ দিবলৈ ভাৰতৰ ডাঙৰ ডাঙৰ চহৰবোৰলৈ গৈছো। মোৰ বাবে এতিয়ালৈকে জীৱনটো মসৃণ & মজাৰ হৈ আহিছে। যৌন সম্পৰ্ক স্থাপন কৰিবলৈ টকা দিব বা লাভ কৰাত মই বিশ্বাস নকৰো। যদিও মই মালিচৰ বাবে অতি নামমাত্ৰ পৰিমাণৰ ধন লওঁ। মই সাধাৰণতে মোৰ মালিচ কৰা বিজ্ঞাপনবোৰ চেট চাইট আৰু আন কেইটামান ৱেবচাইটত বিজ্ঞাপন দিওঁ।


মোৰ এই অভিজ্ঞতাত হাৰ্ডকোৰ যৌনতাৰ বিশেষ কথা জড়িত নহয়। ইয়াৰ বিশুদ্ধভাৱে মালিচ। যিসকল লোকে মালিচৰ সময়ত যৌন সম্পৰ্কৰ আশা কৰি আছে, আপোনালোকক হতাশ কৰিবলৈ মই দুঃখিত।


হায়দৰাবাদৰ পৰা অঞ্জলিৰ পৰা মেইল ​​এটা আহিল। তাই এটা মালিচৰ বাবে বিচাৰি আছিল য'ত hubby & wife একেলগে থাকে। তাৰ পিছত মই তাইক মোৰ মালিচৰ বাবে লোৱা চাৰ্জ আৰু মই প্ৰদান কৰা মালিচৰ ধৰণ আৰু অন্যান্য সেৱাৰ বিষয়ে বুজাই দিলোঁ। তেওঁলোকে কোনো হাইপ অবিহনে গ্ৰহণ কৰিলে, যিহেতু চাৰ্জবোৰ অতি নামমাত্ৰ আৰু মোৰ হায়দৰাবাদ ভ্ৰমণৰ বাবে পৃষ্ঠপোষকতা কৰা টিকট।


assamese suda sudi story, assamese suda sudi kahini, assamese new sex story 2022, assamese sex story 2022, assamese hot sex stories, assamese sex story new 2022, assamese hot sex story, assamese suda sudi golpo, axomiya sex story, assames sex story, asomiya suda sudi kahini, new assamese sex stories 2022, sex story assamese 2022, hot assamese sex story, asomiya suda sudi golpo, assamese new sex stories 2022, axomiya sex kahini, new assamese sex story 2022, suda sudi assamese story, assamese sex s, assamese new sex stories, assamese sex st, x story assamese, hot assamese sex stories


এবাৰ হায়দৰাবাদত দম্পতীহালে মোক গ্ৰহণ কৰিবলৈ আহিছিল। আমি ইজনে সিজনক দেখিছিলোঁ আৰু নিশ্চিত কৰিছিলোঁ যে আমি সকলোৱেই আচল। সেইটোৱে আমাক আৰামদায়ক কৰি তুলিলে আৰু আমি বঞ্জাৰা হিলছত থকা তেওঁলোকৰ ঠাইলৈ ৰাওনা হ’লোঁ৷ তেওঁলোকৰ ঠাই পাবলৈ অলপ সময় লাগিল, যান-জঁটৰ বাবে। বাটত আমি কিছু তেল আৰু মালিচৰ বাবে প্ৰয়োজনীয় বস্তু ক্ৰয় কৰিলোঁ। ঘৰলৈ উভতি অহাৰ পথত আমি দুপৰীয়াৰ আহাৰ খালোঁ, ইজনে সিজনৰ লগত বহুত বেছি আৰামদায়ক কৰি তুলিলোঁ।


এবাৰ ঘৰত উপস্থিত হোৱাৰ পিছত আমি সকলোৱে ইজনৰ পিছত সিজনকৈ সতেজ হৈ পৰিলোঁ। মালিচ কৰিব পৰাকৈ এটা কোঠাৰ ব্যৱস্থা কৰিছিল। ৰুমটো জ্বলি থকা মমবাতিৰ মৰমলগা সুগন্ধি, কোমল সংগীত, ২ খন চিংগল বেড, এখন চকী আৰু এখন টেবুল, আৰু এটা সংলগ্ন ৱাশ্বৰুমেৰে ভৰি পৰিছিল।


দম্পতীহালৰ বিষয়ে। অঞ্জলিৰ বয়স ২৯ আৰু প্ৰভাটৰ বয়স ৩২, দুয়োজনেই কৰ্মৰত পেছাদাৰী আৰু মুকলি মনৰ। তেওঁলোকৰ ৰিফ্ৰেছ পোষ্ট কৰিলে, তেওঁলোক বিচনাৰ ওচৰলৈ আহিল। ইয়াৰ মাজতে মই তেলখিনি লুক ৱাৰ্ম কৰি থৈছিলোঁ, যিটো আমি পাইছিলোঁ আৰু লগতে চকলেট চচ কিছুমান। প্ৰভাতৰ লগত মালিচ আৰম্ভ কৰিলোঁ। পিন্ধিছিল ইনাৰৱেৰ। মই প্ৰথমে, তেওঁৰ কান্ধত & ডিঙিত মালিচ কৰিলোঁ, তেওঁক ৰিলাক্স অনুভৱ কৰিলোঁ। মই লুক ৱাৰ্ম আলমণ্ড অইল অলপ লৈ তাৰ পিঠিত ঢালি পিঠিত মালিচ কৰিবলৈ ধৰিলোঁ। মালিচ কৰি থাকোঁতে আমি বিভিন্ন কথাৰ ওপৰত কথা পাতি থাকিলোঁ, মোৰ অভিজ্ঞতা, তেওঁলোকৰ প্ৰথমবাৰৰ বাবে মালিচৰ অভিজ্ঞতা যিটো দুৰ্যোগলৈ পৰিণত হ’ল, আৰু আৰু কিছুমান কথাৰ ওপৰত কথা পাতি থাকিলোঁ। তাৰ বাবে বেক মালিচটোৱে ৩০mins লৈকে সময় লৈছিল আৰু অলপ সময়ৰ বাবে জিৰণি ল'বলৈ ক'লে।


অঞ্জলি তাইৰ ওপৰত মালিচ আৰম্ভ হোৱালৈ অপেক্ষা কৰি আছিল। তাই পেটৰ তলৰ অংশটো ঢাকি থৈছিল যদিও স্তন দুটা ঢাকি থোৱা নাছিল। মই তাইৰ পিঠিত লুক ৱাৰ্ম অইল ঢালি প্ৰথমে তাইৰ কান্ধ আৰু ডিঙিৰ অঞ্চলটো মালিচ কৰিলোঁ, তাৰ পিছত তাইৰ পিঠিলৈ আগবাঢ়িলোঁ। তাই কঁকালৰ বিষৰ অভিযোগ কৰিছিল। বিশেষকৈ তাইৰ কঁকালৰ বিষ কমোৱাৰ বাবে মই তাইৰ বাবে এটা বিশেষ তেল ব্যৱহাৰ কৰিছিলোঁ। মই কেইমিনিটমান মালিচ কৰি তাইৰ গাত তেলখিনি শোষণ কৰিবলৈ দি প্ৰভাতলৈ গুচি আহিলোঁ। মই গলিত চকলেট চচটো লৈ তাৰ পিঠিত ঢালি দিলোঁ আৰু ৫মিনিট মালিচ কৰিলোঁ। গলিত চকলেট চচটোত থকা তেলৰ পৰিমাণ শোষণ কৰিবলৈ দিলোঁ।


মই আকৌ অঞ্জলিৰ ওচৰলৈ গ’লোঁ৷ মই তাইক আৰু অলপ তেল আৰু গলিত চকলেট চচ দি অলপ বেছিকৈ মালিচ কৰিলোঁ। বিচনাবোৰ এনেদৰে সজাই থোৱা আছিল যে, মই দুয়োকে একেলগে মালিচ কৰিব পাৰিম। এটা সময়ত ২ জন মানুহক মালিচ কৰাটো ইয়াৰ কেতিয়াও সহজ নহয়। মই বিচনাৰ ঠাইখিনিৰ মাজত থিয় হৈ থাকিলোঁ, আৰু বাওঁহাতেৰে প্ৰভাতক মালিচ কৰিলোঁ & সোঁহাতেৰে অঞ্জলিক মালিচ কৰিলোঁ। মই কিছুদিন সিহঁতৰ পিঠিত মালিচ কৰিলোঁ আৰু অঞ্জলিক শিথিল হ’বলৈ ক’লোঁ, যাতে মই প্ৰভাতৰ ভৰি দুখন মালিচ কৰিব পাৰো। তাৰ ভৰি দুখন মালিচ কৰিবলৈ মোৰ আৰু 20mins লাগিল। মইও একেটা তেলেই কৰিছিলোঁ, যিটো পাইছিলোঁ। এবাৰ ভৰি দুখনো মালিচ কৰিলেই জৰুৰীকালীন ফোন এটা আহিল।


ফোনটোত উপস্থিত হৈ তেওঁ অঞ্জলীক ক’লে, যে তেওঁ মাকৰ ঘৰলৈ লৰালৰিকৈ যাব লাগিব, কিয়নো তাই এটা সৰু দুৰ্ঘটনাৰ সন্মুখীন হৈছে, কিন্তু মোক অঞ্জলিলৈ মালিচটো আগবঢ়াই নিবলৈ ক’লে। প্ৰথম অৱস্থাত অঞ্জলিয়ে ক’লে যে তাই কেৱল এটা ডিচেণ্ট মালিচহে পাব বিচাৰিব। কিন্তু যেতিয়া প্ৰভাতে তেওঁক সুধিলে, তাইৰ স্তন, গাধ & যোনিকে ধৰি সম্পূৰ্ণ বডি মালিচ কৰিলে তাই ঠিকেই আছে নেকি, তেতিয়া তাই কেইছেকেণ্ডমানৰ বাবে ভাবি মালিচৰ বাবে মান্তি হ’ল। প্ৰভাতৰ দুচকুত জিলিকি উঠিল৷


সি খৰধৰকৈ সতেজ হৈ মাকৰ ঘৰত এটেণ্ড কৰিবলৈ দৌৰি গ’ল। এবাৰ সতেজ হৈ সি দুৱাৰৰ ফালে লৰালৰিকৈ গৈ ক’লে, সি সোনকালে ঘূৰি আহিম। প্ৰভাতে চাবিটোৰে দুৱাৰখন বন্ধ কৰি দিলে আৰু মই ৰুমটোলৈ আহিলোঁ, য’ত মই অঞ্জলীক মালিচ কৰি আছিলো। তাইও একে অৱস্থাতে আছিল। তাই অলপ ৰিলাক্স অনুভৱ কৰি আছিল।


অঞ্জলি : নিছ, আপোনাৰ মালিচটো অতি শান্ত & শিথিল কৰি তোলে।

নিশ : ধন্যবাদ মেম।

অঞ্জলি : মোক মাম বুলি নামাতিবা। মোক অঞ্জলী / অঞ্জু বুলি মাতিব।

নিশ : ঠিক আছে অঞ্জু।


মই তাইক ঘূৰিবলৈ ক’লোঁ, যাতে মই তাইৰ স্তন আৰু তাইৰ শৰীৰৰ আগফালটো মালিচ কৰিব পাৰো। তাইৰ আৰু লাজ নাছিল। মই প্ৰভাত আৰু অঞ্জলীক প্ৰতিশ্ৰুতি দিছিলোঁ যে, মই অঞ্জলিৰ লগত হাৰ্ডকোৰ চেক্স নকৰো। সেই প্ৰতিশ্ৰুতি মনত ৰাখি, কোনো বেয়া চিন্তা নকৰাকৈ, মই তাইৰ পেট, নাভি, নিতম্ব & স্তন মালিচ কৰিবলৈ ধৰিলোঁ। তাই চকু দুটা মুদি ওঁঠত কামোৰি আছিল। কিন্তু, তেওঁলোকক দিয়া প্ৰতিশ্ৰুতি অনুসৰি, মই মাত্ৰ আগবাঢ়িলোঁ। এই মালিচটো আকৌ 30mins চলি থাকিল।


অঞ্জলি তাইৰ ওপৰত মালিচ আৰম্ভ হোৱালৈ অপেক্ষা কৰি আছিল। তাই পেটৰ তলৰ অংশটো ঢাকি থৈছিল যদিও স্তন দুটা ঢাকি থোৱা নাছিল। মই তাইৰ পিঠিত লুক ৱাৰ্ম অইল ঢালি প্ৰথমে তাইৰ কান্ধ আৰু ডিঙিৰ অঞ্চলটো মালিচ কৰিলোঁ, তাৰ পিছত তাইৰ পিঠিলৈ আগবাঢ়িলোঁ। তাই কঁকালৰ বিষৰ অভিযোগ কৰিছিল। বিশেষকৈ তাইৰ কঁকালৰ বিষ কমোৱাৰ বাবে মই তাইৰ বাবে এটা বিশেষ তেল ব্যৱহাৰ কৰিছিলোঁ। কেইমিনিটমান মালিচ কৰি তাইৰ গাত তেলখিনি শোষণ হ’বলৈ দি প্ৰভাতলৈ গুচি আহিলোঁ৷ মই গলিত চকলেট চচটো লৈ তাৰ পিঠিত ঢালি দিলোঁ আৰু ৫মিনিট মালিচ কৰিলোঁ। গলিত চকলেট চচটোত থকা তেলৰ পৰিমাণ শোষণ কৰিবলৈ দিলোঁ।


মই আকৌ অঞ্জলিৰ ওচৰলৈ গ’লোঁ৷ মই তাইক আৰু অলপ তেল আৰু গলিত চকলেট চচ দি অলপ বেছিকৈ মালিচ কৰিলোঁ। বিচনাবোৰ এনেদৰে সজাই থোৱা আছিল যে, মই দুয়োকে একেলগে মালিচ কৰিব পাৰিম। এটা সময়ত ২ জন মানুহক মালিচ কৰাটো ইয়াৰ কেতিয়াও সহজ নহয়। মই বিচনাৰ ঠাইখিনিৰ মাজত থিয় হৈ থাকিলোঁ, আৰু বাওঁহাতেৰে প্ৰভাতক মালিচ কৰিলোঁ & সোঁহাতেৰে অঞ্জলিক মালিচ কৰিলোঁ। মই কিছুদিন সিহঁতৰ পিঠিত মালিচ কৰিলোঁ আৰু অঞ্জলিক শিথিল হ’বলৈ ক’লোঁ, যাতে মই প্ৰভাতৰ ভৰি দুখন মালিচ কৰিব পাৰো। তাৰ ভৰি দুখন মালিচ কৰিবলৈ মোৰ আৰু 20mins লাগিল। মইও একেটা তেলেই কৰিছিলোঁ, যিটো পাইছিলোঁ। এবাৰ ভৰি দুখনো মালিচ কৰিলেই জৰুৰীকালীন ফোন এটা আহিল।


ফোনটোত উপস্থিত হৈ তেওঁ অঞ্জলীক ক’লে, যে তেওঁ মাকৰ ঘৰলৈ লৰালৰিকৈ যাব লাগিব, কিয়নো তাই এটা সৰু দুৰ্ঘটনাৰ সন্মুখীন হৈছে, কিন্তু মোক অঞ্জলিলৈ মালিচটো আগবঢ়াই নিবলৈ ক’লে। প্ৰথম অৱস্থাত অঞ্জলিয়ে ক’লে যে তাই কেৱল এটা ডিচেণ্ট মালিচহে পাব বিচাৰিব। কিন্তু যেতিয়া প্ৰভাতে তেওঁক সুধিলে, তাইৰ স্তন, গাধ & যোনিকে ধৰি সম্পূৰ্ণ বডি মালিচ কৰিলে তাই ঠিকেই আছে নেকি, তেতিয়া তাই কেইছেকেণ্ডমানৰ বাবে ভাবি মালিচৰ বাবে মান্তি হ’ল। প্ৰভাতৰ দুচকুত জিলিকি উঠিল৷


সি খৰধৰকৈ সতেজ হৈ মাকৰ ঘৰত এটেণ্ড কৰিবলৈ দৌৰি গ’ল। এবাৰ সতেজ হৈ সি দুৱাৰৰ ফালে লৰালৰিকৈ গৈ ক’লে, সি সোনকালে ঘূৰি আহিম। প্ৰভাতে চাবিটোৰে দুৱাৰখন বন্ধ কৰি দিলে আৰু মই ৰুমটোলৈ আহিলোঁ, য’ত মই অঞ্জলীক মালিচ কৰি আছিলো। তাইও একে অৱস্থাতে আছিল। তাই অলপ ৰিলাক্স অনুভৱ কৰি আছিল।


অঞ্জলি : নিছ, আপোনাৰ মালিচটো অতি শান্ত & শিথিল কৰি তোলে।

নিশ : ধন্যবাদ মেম।

অঞ্জলি : মোক মাম বুলি নামাতিবা। মোক অঞ্জলি / অঞ্জু বুলি মাতে।

নিশ : ঠিক আছে অঞ্জু।


মই তাইক ঘূৰিবলৈ ক’লোঁ, যাতে মই তাইৰ স্তন আৰু তাইৰ শৰীৰৰ আগফালটো মালিচ কৰিব পাৰো। তাইৰ আৰু লাজ নাছিল। মই প্ৰভাত আৰু অঞ্জলীক প্ৰতিশ্ৰুতি দিছিলোঁ যে, মই অঞ্জলিৰ লগত হাৰ্ডকোৰ চেক্স নকৰো। সেই প্ৰতিশ্ৰুতি মনত ৰাখি, কোনো বেয়া চিন্তা নকৰাকৈ, মই তাইৰ পেট, নাভি, নিতম্ব & স্তন মালিচ কৰিবলৈ ধৰিলোঁ। তাই চকু দুটা মুদি ওঁঠ দুটা কামুৰি আছিল। কিন্তু, তেওঁলোকক দিয়া প্ৰতিশ্ৰুতি অনুসৰি মই মাত্ৰ আগবাঢ়িলোঁ। এই মালিচটো আকৌ 30mins চলি থাকিল।


মালিচকাৰী হিচাপে যিকোনো বস্তু নিয়ন্ত্ৰণ কৰিবলৈ সেই ষ্টেমিনা আৰু ধৈৰ্য্য থকাটো প্ৰয়োজন। ডেস্পোৰ দৰে কাম নকৰিব। আপোনাৰ কামক সন্মান কৰা আৰু আনক & তেওঁলোকৰ কথাকো সন্মান কৰাটো সদায় ভাল।


তাইৰ বাবে leg n foot massage আৰু ২০ mins চলি থাকিল। তাই বৰ সুখী হৈছিল। তাইৰ মুখত শিথিলতা দেখিবলৈ পাইছিলোঁ। মই তাইৰ লগত কথা পাতি থাকিলোঁ ঠিকেই, যাতে, মালিচ কৰি থাকোঁতে তাই শুই নাযায়৷


অঞ্জু : নিছ, তোমাৰ মালিচ কৰাটোৱে মোক হৰ্ণী অনুভৱ কৰাইছে। প্ৰভাত ইয়াত থাকিলে ভাল আছিল, তেওঁ বিচাৰিছিল মই এনেকৈ চাওঁ। আন ল'ৰাৰ দ্বাৰা মালিচ কৰা & মোৰ মুখত দেখা ভাব।


নিশ : ইয়াৰ ভাল, তোমাৰ হাবি হিচাপে ইমান মৰমলগা মানুহ আছে। আপোনালোক দুয়োজনেই বৰ ভাগ্যৱান।


অঞ্জু : তুমি মিঠা নিশ।


এই ধৰণৰ আনুষ্ঠানিক কথা-বতৰা, যৌন কথা-বতৰা মালিচৰ সময়ছোৱাত হৈয়েই থাকিল।


মই তাইক তাইৰ য়োনি এৰিয়াত থকা কাপোৰবোৰ খুলি দিবলৈ ক’লোঁ, যাতে, মই সঠিকভাৱে মালিচ কৰিব পাৰো। কোনো সংকোচ নকৰাকৈ তাই আঁতৰাই দিলে আৰু তাইৰ যোনিটোৰ ওপৰত মোৰ স্পষ্ট দৃষ্টিগোচৰ হ’ল।


মই অলপ তেল ঢালি দি গলিত চকলেট চচৰ লগত মিহলাই তাইৰ যোনি অঞ্চলত ঢালি দিলোঁ আৰু লাহে লাহে লাহে লাহে আৰু ক্ৰমাগতভাৱে চাপ বৃদ্ধি কৰি মালিচৰ দিশ সলনি কৰি মালিচ কৰিবলৈ ধৰিলোঁ। এইটোৱে তাইৰ হুমুনিয়াহ কাঢ়িবলৈ বাধ্য কৰালে। মই তেতিয়াও তাইৰ যোনিৰ পৃষ্ঠভাগ মালিচ কৰি আছিলো। তাৰ পিছত লাহে লাহে তাইৰ য়োনীৰ ভিতৰত মোৰ এটা আঙুলি ভৰাই মালিচ কৰিবলৈ ধৰিলোঁ। তাই ইমানেই উত্তেজিত হৈ আহিছিল যে তাইৰ হুমুনিয়াহবোৰ বাঢ়ি আহিছিল। ২য় আঙুলিটো সুমুৱাই মালিচৰ আক্ৰমণাত্মকতা বৃদ্ধি কৰিবলৈ ধৰিলোঁ।


অঞ্জু : নিছ, বৰ ভাল লাগিছে। Aaahhhhh, uuuummmmm, ooohhhhh...

নিশ : এইটো এতিয়াও শেষ হোৱা নাই। আৰু কিছু সময় আছে। ফূৰ্তি কৰক.


তাই আকৌ চকু দুটা মুদি ওঁঠ দুটা কামুৰি আছিল। গতি বেছিকৈ বঢ়াই দিলো। এইটো ১৫ মিনিট ধৰি চলি থাকিল।


অঞ্জু : নিছ, মই কামিং কৰি আছো।


আঁতৰি যাবলৈ এচেকেণ্ডো নাপালোঁ৷ তাই মাত্ৰ ছিটিকি উঠিল। মই আৰু অলপ তেল ঢালি তাইৰ নিজৰ বীৰ্য ব্যৱহাৰ কৰি মালিচৰ জোৰ বঢ়ালোঁ। তাৰ মুখৰ পৰা পলায়ন কৰি থাকিল। এইবাৰ মালিচটো আৰু ২০ মিনিটৰ বাবে চলি থাকিল। মই তাইৰ ভাইব্ৰেটৰ ব্যৱহাৰ কৰি তাইৰ যোনিৰ প্ৰতিটো অঞ্চলতে সম্পূৰ্ণ মালিচ দিলোঁ। মইও আনখন হাতৰ পৰা তাইৰ গুদটো মালিচ কৰি আছিলো। মই হাত দুখন আৰু তাইৰ বুমবোৰ চুইচ কৰি থাকিলোঁ আৰু তাইক একেলগে সুখটো দিবলৈ।


ঠিক তেতিয়াই প্ৰভাতে উভতি আহিল, অঞ্জুৱে আনন্দত চিঞৰি থকা দেখি, সি সোনকালে উলংগ হৈ মোৰ ঠিক সন্মুখতে তাইক চুদিবলৈ ধৰিলে। ৱাশ্বৰুমলৈ গৈ নিজকে চাফা কৰিলোঁ, সতেজ হ’লোঁ৷ হাৰ্ডকোৰ যৌনতাত লিপ্ত হৈছিল।


মই হলঘৰলৈ আহিলোঁ। এবাৰ তেওঁলোকে নিজৰ অধিবেশন শেষ কৰিলেই তেওঁলোকেও সতেজ হৈ নামি আহিল। আমি সকলোৱে এখন ভাল হোটেলত ৰাতিৰ আহাৰ উপভোগ কৰিলোঁ। তেওঁলোকে টিপছ দিলে & মোক এয়াৰপৰ্টলৈ ঘূৰাই দিলে কাৰণ মই বেংগালুৰুলৈ উভতি যাবলৈ ফ্লাইট ধৰিব লাগিব। প্ৰভাত & অঞ্জলিয়ে মোক বহুত ধন্যবাদ জনাই ক'লে, তেওঁলোকে সঁচাকৈয়ে মোৰ সেৱাসমূহ আকৌ ল'ব।


আশাকৰোঁ মোৰ মৰমৰ পাঠকে মোৰ অভিজ্ঞতা পঢ়ি ভাল পাইছে। যদি কোনো মহিলা বা দম্পতী আছে, যিয়ে মোৰ দ্বাৰা মালিচ কৰিব বিচাৰে, তেন্তে মোৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিব পাৰে। আকৌ কওঁ, যদি মালিচৰ প্ৰয়োজন হয়, মই কেৱল মালিচ দিম। মালিচৰ বাবে লোৱা চাৰ্জ অতি অতি নামমাত্ৰ। মালিচত ডিচেণ্ট আৰু লগতে সম্পূৰ্ণ গৰম মালিচ অন্তৰ্ভুক্ত কৰা হৈছে।


৪০ গৰাকীতকৈও অধিক মহিলা & কিছুসংখ্যক দম্পতী (ভাৰতীয় আৰু বিদেশী)ক মালিচ কৰাৰ অভিজ্ঞতা আছে। মই মোৰ ক্লায়েণ্টসকলৰ গোপনীয়তাক সন্মান কৰো। গতিকে অনুগ্ৰহ কৰি কোনো ধৰণৰ ৰেফাৰেন্স, ছবি বা ভিডিঅ’ বিচাৰিব নালাগে। যদি আচলতে মালিচ কৰাব বিচাৰে তেন্তে আপোনাৰ সবিশেষ কাৰো লগত শ্বেয়াৰ কৰা নহ’ব।


শেয়ার করুন

Author:

Etiam at libero iaculis, mollis justo non, blandit augue. Vestibulum sit amet sodales est, a lacinia ex. Suspendisse vel enim sagittis, volutpat sem eget, condimentum sem.

0 coment rios: