i fuck my mami (অসম যৌন কাহিনী)

Hi everybody, প্ৰথমতে মই ক'ব বিচাৰিছো যে এই চাইটটোৱে ৰক কৰে। মই এই চাইটৰ এজন অতি ডাঙৰ অনুৰাগী আৰু মই লক্ষ্য ৰাখিছো যে মই এই চাইটটোৰ কোনো কাহিনী মিছ নকৰো আৰু প্ৰতিদিনে পৰীক্ষা কৰিম, সেইটোৱেই মই প্ৰতিদিনে পুৱা অফিচৰ আগতে প্ৰথম কামটো কৰো। নিজৰ পৰিচয় দি, মোৰ নাম mrinmoi, মই jorhat ৰ এজন 35 বছৰীয়া ল'ৰা ভাল লগা।




যথেষ্ট মান্য শৰীৰ আৰু চেহেৰা যিটো যিকোনো ব্যক্তিয়ে নিশ্চয়কৈ ড্ৰুল নহ’লে দ্বিতীয়বাৰৰ বাবে দিব। এই কাহিনীটো মোৰ আৰু মোৰ মামীৰ বিষয়ে। মোৰ প্ৰেমিকা আৰু বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতেও বহু যৌন অভিজ্ঞতা আছিল, য'ত আমাৰ এটা ন' ষ্ট্ৰিংছ এটেচড সম্পৰ্ক আছিল, কিন্তু এইটো যিটো মই ক'বলৈ ওলাইছো, সেইটো এটা শ্ৰেষ্ঠ।



এই কথাটো আৰম্ভ হৈছিল যেতিয়া মোৰ খুলশালীয়েক ভনীয়েকৰ বিবাহৰ অনুষ্ঠান আছিল। এজন থানে হোৱাৰ বাবে আমাৰ ধৰ্মত বিবাহৰ অনুষ্ঠান ৩-৪ দিন চলি থাকে আৰু সেই সময়ত আমাৰ এটা ব্লাষ্ট হয়। পৰিচয় ৰক্ষা কৰিবলৈ সংগীতাৰ নাম সলনি কৰা হ’ল) মোৰ মামাৰ পত্নী আছিল। মামীৰ মুখখন বৰ ধুনীয়া আৰু ধেমালি নকৰি মামি অলপ স্বাস্থ্যৱান দিশত কিন্তু চৰ্বি নহয়।



ভাল আকৃতিৰ বুচ, এটা ধুনীয়া শৰীৰ আৰু সদায় ভাল গোন্ধ ওলায়। মামী স্বভাৱতে বৰ জলি আছিল আৰু সদায় ইফালে সিফালে নাচি ধেমালি কৰিছিল, গতিকে তেনেকৈয়ে আমি ইজনে সিজনৰ লগত মিলি গৈছিলো আৰু কম সময়ৰ ভিতৰতে ভাল বন্ধু হৈ পৰিছিলো। আমি ফোনত কথা পাতিবলৈ ধৰিলোঁ আৰু লাহে লাহে আমি বহুত ভাল বন্ধু হৈ পৰিলোঁ আৰু বহুত ঘনিষ্ঠ হৈ পৰিলোঁ।



আমি আমাৰ দিনটোৰ ঘটনাবোৰ ইজনে সিজনৰ লগত শ্বেয়াৰ কৰিছিলোঁ আৰু সময় পালেই ইজনে সিজনৰ লগত কথা পাতিছিলোঁ। এদিন মই এছ.টি.ৰ ওচৰত আছিলো। তাইক তাত দেখি কিছু কামৰ বাবে থিয় হওক। মই তাইক মাতিলোঁ আৰু মামীয়ে মোক দেখি যথেষ্ট সুখী হ’ল কিয়নো বিয়াৰ পিছত আমি প্ৰথমবাৰৰ বাবে এনেকৈ লগ পাইছিলো। মই তাইক গাড়ীত বহিবলৈ ক’লোঁ আৰু আমি তাইৰ পাৰিবাৰিক জীৱনৰ কথা ক’বলৈ আৰম্ভ কৰা বাটত তাইক থৈ দিম।



স্বামীৰ লগত কিছু সমস্যাৰ বাবে মামী বিচলিত হৈছিল আৰু সেই সময়ত সুখী নাছিল। ভাল বন্ধুৰ দৰে তাইক সান্ত্বনা দিবলৈ চেষ্টা কৰি তাইক সাৱটি ধৰিলো। আমি গাড়ীখন যথেষ্ট মান্য ঠাইত ৰখাই সেইবাৰ আকৌ তাইক সাৱটি ধৰিলোঁ। মোৰ কোলাত মামীয়ে কান্দি আছিল। মই তাইৰ চুলিত ষ্ট্ৰ’ক কৰি আছিলো আৰু তাইক সান্ত্বনা দিবলৈ চেষ্টা কৰি আছিলো, যেতিয়া মামীয়ে মাত্ৰ কৈছিল প্লিজ মোক কেতিয়াও এৰি নাযাবা আৰু মোৰ লগত এনেকৈ ভাল বন্ধু হ’বা।



কিয় নাজানো, কিন্তু চিন্তাত মই মাত্ৰ তাইৰ কপালত চুমা খাই ক’লোঁ চিন্তা নকৰিবা, মই সদায় থাকিম। সেইবাৰ মোৰ কোনো উদ্দেশ্য নাছিল কিন্তু ইয়াৰ পিছত মামীয়ে মোৰ গালত চুমা খালে আৰু অলপ সময়ৰ ভিতৰতে আমি এটা ভাল লিপ লকত পৰিলোঁ। তাইৰ লালাৰ সোৱাদ আছিল অসাধাৰণ আৰু মামীয়ে মোৰ মুখত জিভাখন যিদৰে লৰচৰ কৰিছিল, সেয়া আছিল অসাধাৰণ।



মামীয়ে মোৰ মুখৰ প্ৰতিটো অংশ স্পৰ্শ কৰাৰ ধৰণটো বৰ ভাল আছিল। মই সকলো কঠিন হৈ পৰিলোঁ আৰু হঠাতে, মোৰ এটা ধাৰণা আহিল। মই তাইক ক’লোঁ যে মোৰ ঠাইলৈ ঘৰলৈ যাওঁ আহক কাৰণ তাত কোনো নাই। মাত্ৰ ১৫ মিনিটৰ ভিতৰতে মামীয়ে ঘড়ীটো পৰীক্ষা কৰিলে, ঘৰলৈ মাতিলে আৰু তাৰ পিছত হয় বুলি ক’লে। আমি ঘৰত উপস্থিত হৈ কিছু সতেজ খাদ্য খাই আকৌ মোৰ ঘৰৰ চোফাখনত বহিলোঁ।



আকৌ আমি সাৱটি ধৰি ইজনে সিজনক চুমা খাবলৈ ধৰিলোঁ মামীয়ে বহুদিনৰ পৰা স্বামীৰ লগত যৌন সম্পৰ্ক স্থাপন কৰা নাছিল, যিটো মামীয়ে পিছত মোক কৈছিল। তাইৰ চকুত, কপালত, কেনেকৈ গাল আৰু ওঁঠত চুমা খালোঁ। মই এটা এটাকৈ এটাকৈ ওঁঠ চুহি তাইৰ জিভাখনেৰে বহু সময় খেলিলোঁ আৰু তাৰ পিছত মই তাইৰ কাণৰ ওচৰলৈ গ’লোঁ, মামিয়ে এটা কোমল হুমুনিয়াহ এৰি দিলে আআআআআআআহহহহহহ। কিছু সময় তাইৰ কাণেৰে খেলা-ধূলা কৰিলো।



সিহঁতক নিবল কৰি, সিহঁতৰ ভিতৰত কিছু বতাহ দিলে আৰু তাইৰ কাণত মোৰ জিভাখন লৈ খেলিলে। mami সঁচাকৈয়ে উপভোগ কৰি আছিল। সেই মুহূৰ্তৰ উত্তাপত মামিয়ে মাত্ৰ মোৰ জিন্সৰ ওপৰৰ পৰা মোৰ ডিকটো ধৰি চেপি ধৰিলে। মই তাইক ৰখাই ক’লোঁ আৰু যে ধৈৰ্য্য ধৰিব। আহকচোন এইটো উপভোগ কৰো আৰু মামিয়ে জিন্স আৰু কুৰ্তা পিন্ধি আছিল। মই লাহেকৈ তাইৰ কুৰ্তা তাইৰ মূৰৰ ওপৰলৈ তুলি লৈ সেইবোৰ আঁতৰাই পেলালোঁ। mami এ এটা ধুনীয়া ক'লা ৰঙৰ ব্ৰা পিন্ধিছিল আৰু মই ইয়াক চাই ভাল পাইছিলোঁ।



মোক অসাধাৰণ দেখা গৈছিল, যিদৰে ই ডাঙৰ বুচবোৰ সিহঁতৰ পৰা সৰি পৰাৰ পৰা ৰক্ষা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিছিল। মই লাহে লাহে তাইৰ ব্ৰাটো খুলি দিলোঁ আৰু তাৰ পিছত তাইৰ বুচখন ঘূৰিবলৈ ধৰিলোঁ। মই দুয়োকে জিভাখনেৰে ঘূৰি ফুৰিছিলো আৰু একে সময়তে তাইৰ নিপল দুটাত মাজে মাজে জিভাখনেৰে অলপ টিক টিক কৰি তাইৰ নিপলবোৰ মুখত লৈ পাগলৰ দৰে চুপিছিলোঁ। মামীয়ে পাগল হৈ জোৰেৰে হুমুনিয়াহ কাঢ়িবলৈ ধৰিলে।





মই সিহঁতক সঁচাকৈয়ে জোৰেৰে চুহিবলৈ ধৰিলোঁ আৰু ভাল লাগিল। মই লাহে লাহে তাইক শুই দিলোঁ আৰু তাইৰ জিন্সটোও ৰিমুভাৰ কৰিলোঁ। মামীয়ে পিন্ধিছিল গোলাপী ৰঙৰ পেণ্টী এখন যিটো ইতিমধ্যে তাইৰ জুচৰ বাবে তিতি গৈছিল। মই তাইৰ পেণ্টীৰ ওপৰত তাইৰ যোনিত চুমা খালোঁ আৰু মামিয়ে হুমুনিয়াহ কাঢ়িলে আহহহহহহহহ। মামীয়ে এই আনন্দত মূৰটো ইফালৰ পৰা সিফালে দোলা দি আছিল।



মই তাইৰ পেণ্টীটো আঁতৰাই ওলাই আহি থকা নাৰীসুলভ ৰসবোৰৰ গোন্ধ পালোঁ। মই তাইৰ ক্লিটটো জিভাৰে চেলেকিলোঁ আৰু তাইৰ শৰীৰৰ মাজেৰে ইলেক্ট্ৰিক শ্বক অনুভৱ কৰিব পাৰিলোঁ। অ’ তাইৰ জুচবোৰৰ সোৱাদ ইমানেই অসাধাৰণ আছিল। তাৰ পিছত মই তাইৰ ক্লিটৰ সৈতে খেলিবলৈ ধৰিলোঁ আৰু তাইৰ যোনিৰ গোটেই লেংথটোৰ মাজেৰে মোৰ জিভাখন চলাই দিলোঁ আৰু তাইৰ প্ৰেমৰ ফুটাত যিমান পাৰো গভীৰভাৱে আৰম্ভ কৰিলোঁ।



মই ভাবো মামীয়ে নিশ্চয় এই প্ৰক্ৰিয়াত কমেও ৩ বাৰ আহিছিল তাৰ পিছত মামিয়ে মোক শুৱাই দিলে আৰু মোৰ বক্সাৰবোৰ আঁতৰাই দিলে। মামীয়ে মোৰ বুকুখন চেলেকি নিপলবোৰ কামুৰিবলৈ ধৰিলে। তাৰ পিছত ভৰিৰ আঙুলিৰ পৰা ওঁঠলৈকে ইজনে সিজনৰ শৰীৰটো চেলেকিবলৈ ধৰিলোঁ। Trust me guys, having ur toes licked ই অসাধাৰণ আৰু ই সঁচাকৈয়ে ভাল অনুভৱ কৰে।


মামীয়ে মোৰ ডিকটোত মনোনিৱেশ কৰিবলৈ ধৰিলে। ৮” ত সকলোবোৰ থিয় আছিল আৰু যথেষ্ট ডাঠ আছিল। মামীয়ে তাৰ লগত খেলিবলৈ ধৰিলে আৰু ওপৰৰ পৰা তললৈ চেলেকিবলৈ ধৰিলে। মামীয়ে মুখত লৈ গ’ল আৰু কি ব্ল’জব। মামিয়ে সঁচাকৈয়ে জোৰেৰে আৰু দ্ৰুতগতিত চুহিবলৈ ধৰিলে। তাৰ মাজত মামীয়ে মোৰ ডিকৰ ডগাত ৰৈছিল আৰু মোৰ ডিকৰ মূৰত জিভাখন টিপিছিল।



সেইটো ইমান ভাল লাগিছিল, মই মাত্ৰ আহি তাইক সেইটো ক’বলৈ ওলাইছিলো। মই ভাবিছিলো মামীয়ে তাইৰ মুখৰ পৰা ডিকটো আঁতৰাই দিব , কিন্তু তাৰ সলনি মামিয়ে মোক এটা গভীৰ ডিঙি দিবলৈ ধৰিলে আৰু সম্পূৰ্ণ ভিতৰলৈ লৈ গ'ল। মই কেতিয়াও ৰৈ নাথাকিলোঁ আৰু তাইৰ মুখত লোডৰ পিছত লোড এৰি দি থাকিলোঁ।



আমি ৰৈ দিলোঁ আৰু মই এতিয়াও থিয় হৈ আছিলো [ মইও এই কথাত আচৰিত হৈছিলো]। মই তাইক শুই দিলোঁ আৰু তাইৰ প্ৰেমৰ গাঁতটোত সঁচাকৈয়ে লেহেমীয়াকৈ সুমুৱাই দিলোঁ। লাহে লাহে মই মোৰ থ্ৰাষ্টৰ গতি বৃদ্ধি কৰিবলৈ ধৰিলোঁ আৰু puMamid in real deep. মামিয়ে সঁচাকৈয়ে জোৰেৰে হুমুনিয়াহ কাঢ়ি আছিল আৰু প্ৰথমবাৰৰ বাবে তাইৰ গৰম আৰু ভিজা ফুটাটো অনুভৱ কৰাৰ পিছত মইও হুমুনিয়াহ কাঢ়িবলৈ ধৰিলোঁ আৰু সঁচাকৈয়ে কঠিন আৰু দ্ৰুতভাৱে ঠেলি দিবলৈ ধৰিলোঁ।



আমি ঘামচি ওলাবলৈ ধৰিলোঁ কিন্তু প্ৰতিটো ঠেলাৰ লগে লগে আগবাঢ়ি গৈ থাকিলোঁ আটাইতকৈ ভাল কথাটো আছিল যে মামিয়ে মোৰ ডিকটো অধিক ভিতৰলৈ লৈ যাবলৈ নিজৰ নিতম্ব ওপৰলৈ ঠেলি দিয়াৰ ধৰণটো আছিল। আমি পজিচন সলনি কৰিলোঁ আৰু মই তাইৰ ডগি ষ্টাইলটো লৈ গ’লোঁ৷ মই তাইৰ ভোদাখন বাস্তৱিক কঠিন আৰু দ্ৰুত আৰু মাজত কেৱল তাইক জোকাৰিবলৈ ৰেম কৰি থাকিলোঁ।



মই ৰৈ লেহেমীয়া আৰু মসৃণ কৰি দিছিলো আৰু মামিয়ে য়েই আউট কৰি কৈছিল যে ফাক ইউ বাষ্টাৰ্ড, স্পীড বৃদ্ধি কৰি বেছি বেগেৰে কৰক আৰু মই মাত্ৰ আহিবলৈ ওলাইছিলো। এই কথা শুনি মই হাঁহিলোঁ আৰু আকৌ জোৰেৰে ঠেলি দিবলৈ ধৰিলোঁ। মোৰ এই জোকাই মামীয়ে পাগল হৈ পৰিল আৰু ইয়াৰ প্ৰতিটো মুহূৰ্ত ভাল পালে।



মই একে সময়তে তাইৰ ডাঙৰ ডাঙৰ বুচবোৰত স্পেংকিং কৰি আছিলো আৰু সিহঁত মোৰ স্পেংকিঙৰ সৈতে সকলো ৰঙা হৈ গ'ল বিশ্বাস কৰক মোক ল'ৰাহঁত ই অসাধাৰণ আছিল। মই যদি মামিদৰ লগত থাকিলোঁহেঁতেন, তেন্তে গোটেই ৰাতিটো তেনেকৈয়ে থাকিবলৈ ভাল পালোঁহেঁতেন তেতিয়া, মোৰ প্ৰিয় পজিচনৰ বাবে, মামিয়ে ওপৰত আহি মোৰ ডিকটোৰ ওপৰত ঠেলি দিবলৈ আৰু জপিয়াই দিবলৈ ধৰিলে। মোৰ ডিকটো লোহাৰ ৰডৰ দৰে আছিল আৰু সঁচাকৈয়ে কঠিন আৰু সকলো থিয় হৈ আছিল।



গতিকে মামীয়ে বাৰে বাৰে পিছলি ওলাই অহাৰ দৰে কোনো সমস্যাৰ সন্মুখীন নহ’ল। মামিয়ে মোৰ ডিকত জপিয়াই আছিল আৰু মই অনুভৱ কৰিব পাৰিছিলো আৰু দেখিব পাৰিছিলো তাইৰ ৰসবোৰ অবিৰতভাৱে তাইৰ ভোদাৰ পৰা ওলাই আহি মোৰ উৰু আৰু গুদত বৈ আহিছিল। মই তাইক ধৰি তলৰ পৰাও পাম্প কৰিবলৈ ধৰিলোঁ। এই শক্তিৰে মামি পাগল হৈ গ'ল আৰু মামিয়ে চিঞৰি মোক সহায় কৰাৰ দৰে এতিয়ালৈকে আটাইতকৈ ভয়ংকৰ অৰ্গাজম পালে।



মই গৈ থাকিলোঁ আৰু ঠেলি দি থাকিলোঁ আৰু অৱশেষত তাইৰ ভিতৰলৈ আহিলোঁ। মাত্ৰ তাইৰ যোনিত মোৰ কামোৰৰ লোড আৰু লোড মুকলি কৰি থাকিল। তাইৰ আৰু মোৰ ৰসৰ মিশ্ৰণে, তাইৰ যোনিখন ইমানেই গৰম কৰি তুলিছিল যে মই কাটি পেলোৱাটো ভাল পাইছিলোঁ। ই আছিল তোমাৰ ডিকটো গৰম চুলাত ৰখা। আমি সাজ-পোছাক পিন্ধি তাৰ পিছত উভতি অহাৰ পথত গুচি গ’লোঁ৷

Post a Comment

Post a Comment (0)

Previous Post Next Post