Okhanto Jouban - Best assamese sex stories 2021 {{Latest}}

লৰাটোৰ বয়স ২৯ মান হবগৈ চাগে। মানশীয়ে দুৱাৰ খোলাৰ লগে লগে তাৰ মুখলৈ চালে ।

assamese sex stories 2021

     “মেম এই এড্ৰেচত service24×7.com ত LPG চৌকা ৰ  কিবা সমস্যা হৈছে বুলি service বিচাৰি এপ্লিকেচন এটা ৰেজিষ্টেৰ হৈছিল, এইয়া মোৰ id.” লৰা টোৱে ডিঙিত ওলোমাই লৈ ফুৰা id খন হাতেৰে মানসীৰ আগত দাঙি ধৰিলে।


RECOMMENDED STORIES


মানশীয়ে মনতে ভাবিলে সচাকৈ তাইৰ বান্ধৱী কুঁহিয়ে কোৱা ধৰণেই service টো খুবেই secure. Code কেইটা সম্পূৰ্ণ কৈ মিলি গৈছে।service24x7.com,LPG চৌকা, সম্পূৰ্ণ মিলিছে, লোৰাটোৰ ব্যৱহাৰ ও খুবেই ভাল, ভয় খাব লগীয়া একো নাই।


” ভিতৰ লৈ আহক। ” লৰাজনক মাতিনি  drowing ৰুমৰ চোফা খনত বহিব দিলে,


“আপোনাৰ নাম বিজয় নহয় জানো? ” এইটো তাইৰ ফালৰ পৰা code আছিল।


“হয় মেম।” লৰা জনৰ চুটি উত্তৰ। সিও যেন উত্তৰ টো দি অলপ আশ্বস্ত হল।


                মানসীৰ বিয়া হোৱা ২ বছৰ হল, গিৰিয়েক ৰাজনীতিৰ মানুহ, বাপেকৰ লগত মানুহ জনৰ খুব ঘনিষ্ঠতা আছিল, বয়সত তাইতকৈ প্ৰায় 12-13 বছৰ মান ডাঙৰ হব। এদিন তাইৰ ঘৰলৈ আহোঁতে তাইৰ লগত পৰিচয় হয়। আৰু কেইদিন মান পাছতে বাপেকক পাক প্ৰকাৰে বিয়াৰ কথা কয়। তাই তেতিয়া M.A. কৰি ঘৰতে আছিল, বিয়াৰো বয়স হৈ আহিছিল সেই গতিকে চিনাকি মানুহ জনৰ পৰা এনে এটা প্ৰস্তাৱ পাই  বাপেকে ভালেই পালে, জীয়েকক চিনাকি মানুহ তালৈ গোটাব পাৰিলে মনত কিছু শান্তি পায়। মাকেও হয়ভৰ দিলে, কিন্তু মানসিক সুধিবলৈ কাৰো সাহস নাই, ঘৰৰ একমাত্ৰ ছোৱালী, তাতে তাই বৰ জেদি, যাৰ লগত ভাল তাৰ লগত সম্পূৰ্ণ ভাল, যাৰ লগত বেয়া চকুপৰি দেখিব নোৱাৰে। কলেজত বন্ধু বান্ধৱী যথেষ্ট  খিনি আছে, কিন্তু boy freind জাতীয় প্ৰাণীটোহে  নাই। তাইৰ মত  এটাই, কোনো লৰাৰ মতে চলাফুৰা কৰিবলৈ নাই, লৰা বোৰে টো আমাৰ মতে চলা ফুৰা নকৰে, গতিকে এইবোৰৰ একো প্ৰয়োজন নাই। মোমায়েকৰ জীয়েক জনী তাইতকৈ দুবছৰ ডাঙৰ আছিল তাইৰ আৰু তাইৰ boyfrndৰ  কাণ্ড বোৰ দেখি তাই ঠিৰাং কৰিছিলে এইবিধ বস্তু লম্ভিব দিব নোৱাৰি, অমুকৰ লগত কিয় chat কৰিছিলি, অমুকৰ বাইক ত  কিয় উঠিছিলি, অমুকৰ msg rply ,নিদিবি,  আনকি মানশীৰ ঘৰলৈ আহিবলৈ ও বায়েকে তাৰ পৰা অনুমতি লৈ হে আহিব পাৰিছিল মুঠতে এশ এবুৰি প্ৰতিবন্ধকতা।


কিন্তু গাভৰু দেহৰ কামনা বাসনা ই তাইক পুৰুষৰ কথা ভাবিবলৈ বাধ্য কৰি পেলাই। তাইৰ মনলৈ অহা ভাৱবোৰত তাই নিজেই আচৰিত হৈ যায়। tv ত দেখা সুঠাম পহুৱাল  লৰা বোৰৰ বুকুৰ মাংস বোৰ চুই চাবলৈ মন যায়, লোৰাবোৰৰ চুলিত খামুচি ধৰি মুখ খন তাইৰ উফন্দী থকা  বুকুখনত হেঁচি ধৰিব মন যায়, ৰাতি শুই থাকোতে এইবোৰ ভাবিভাবি সু হাত খন কেতিয়া নো তাইৰ অন্তবাস ৰ  ভিতৰত সোমাই মধ্যমা আঙুলিটো তাইৰ যোনিত প্ৰৱেশ কৰে তাই ভাবি আচৰিত হয়। তাই এনেও পঢ়াৰ তাগিদাত ৰাতি অকলে শুৱে। আঙুলিটো এবাৰ যোনিত প্ৰৱেশ কৰাৰ পাছত চৰম সুখ নোপোৱালৈকে তাই কোনো অন্য কথা ভাবিব নোৱাৰা হৈ যায়।এই আমেজে তাইক ইমানেই আসক্ত কৰি পেলালে যিদিনা কোনোবা লৰা ই হওক বা কোনোবা সম্ভ্ৰান্ত আদহিয়া পুৰুষেই হওক সিজনৰ কথা মনলৈ আহিলেই ৰাতিৰ কাৰ্য ভাগি সম্পন্ন নোকোৰালৈকে তাই শান্তি নাপাই। মাজে মাজে তাইৰ নিজৰ ঘৰ খনলৈ খুব খং উঠে। বাপেক এজন লেখক ভাল ভাল তত্ব গধুৰ লেখাৰে সমাজত এখন ভাল স্থানৰ অধিকাৰী, মাক এগৰাকী আদৰ্শ গৃহিনী। সৰুৰে পৰা মাক বাপেকে এনে সংস্কাৰ দিলে যাৰ কাৰণে তাইৰ আশা আকাংক্ষা কেৱল সোঁ হাতৰ মধ্যমা আঙুলিতে সীমাবদ্ধ ৰাখিব লগীয়া হল। তাইৰ বান্ধৱী কেবা জানিও কলেজত পঢ়াৰ  পাছৰে পৰা মধ্যমা আঙুলি সলনি পুৰুষৰ পুৰুষত্বৰে আমেজ লবলৈ আৰম্ভ কৰিলে, কিন্তু তেনে কথাবোৰ টো গোপন হৈ নাথাকে, depertmentr প্ৰায় ৮০ শতাংশৰ মাজত জনা জাত। সিহঁত বোৰৰ আকৌ boyfrnd typeৰ মানুহ বোৰৰ পৰা আমেজ লোৱা প্ৰক্ৰিয়া চলে। কাজেই আজি তাৰ লগত কালি আন এটাৰ bikt ঘূৰি ফুৰা দেখা যায়। সিহঁত কেইজনীৰ কথা ইমানেই তলৰ পর্যালে যায় যে মানসীৰ যেন তেনে কথা ওলালে তাই যে মৰি যাব, মাক বাপেক হলে সমাজত কেনেকৈ মুখ উলিয়াব, এইবোৰ চিন্তাই তাইক তেনে কাৰ্যৰ পৰা আঁতৰাই ৰাখে, তাইলৈ যে প্ৰেমৰ প্ৰস্তাৱ নহা কে থকা নাই তেনে নহয়, সহজ সৰল লৰাৰ পৰা ধূনপেছ মৰা চুলি বন্ধা হাতত টেঁটু কৰা লৰাই ও প্ৰেমৰ প্ৰস্তাৱ আগ বঢ়াইছে কিন্তু নাই তাই নোৱাৰে, এজন পুৰুষৰ লগত জীৱন কটাব নিবিচাৰে বা yo yo কেইটাৰ লগত প্ৰেম কৰি শাৰীৰিক ক্ষুধা পূৰ কৰি hot item হবও নিবিচাৰে, তাইৰ স্বাস্থ্য পাতিও বাইকে বাইকে বগাই ফুৰা কেইজনীত কৈ বহুতেই ওপৰত, হাতৰ ভৰিৰ লিহিৰি আঙুলি, চালে চকু ৰোৱা কোলাফুল, খামুছিয়া কঁকাল খনৰ তলতে লৰাক বলিয়া কৰা উফন্দী উঠা গোটা গোল গোল নিতম্ব, পেটত অলপ চৰ্বি আছে যদিও ওলাই অহা নাই। বুকুৰ স্তন দুটা গোটা গোটা  ইটোৰ লগত সিটো লাগি থকা, তেনেকুৱা স্তন খুব কম ছোৱালীৰ হে থাকে, ব্রা নিপিন্ধিলেও তললৈ ওলমি নাযায়। নিপ্পলৰ জোঙা আগ কেইটাৰ উপস্থিতি  ঢাকিবলৈহে তাইৰ ব্রা পিন্ধাৰ দৰকাৰ হয়। ডিঙি টো দীঘলীয়া যিটো ডিঙিত সকলো লৰাই চুম্বন কৰিবলৈ বলিয়া। চুলিকোছা দীঘল বৈ পৰা, ওঁঠ দুটা গুলপীয়া , ওপৰৰ ওঁঠ টোৰ ৰেখা ডাল অলপ ওপৰলৈ উঠা ধৰণৰ , নাক তেওঁ সিমান জোঙা নহয় যদিও চকু ৰোৱা ধৰণৰ , তাই প্ৰায় 5 ফুট মানেই ওখ হব, তাইৰ সৌন্দৰ্য যিকোনো ছোৱালীৰ ঈৰ্ষাৰ কাৰণ হৈ পৰে। সিটো কাৰণেই গিৰিয়েক প্ৰবালে তাইক এদিন দেখিয়েই বিয়া প্ৰস্তাৱ দিবলৈ বাধ্য হল।


ৰাতি খোৱা টেবুলত মাকে বিয়াৰ কথা টো উলিয়াওঁতে তাই একেবাৰেই জক জকাই উঠিল। এনেই তাইৰ এইবোৰত পৰিবলৈ মন নাই তাতে আকৌ দৰা তাতকৈ 12 বছৰ ডাঙৰ, প্ৰবাল যে ইমান চকুত পৰা বিধৰোঁ নহয়।গাৰ বৰণ বগা যদিও পেট ওলোৱা যিটো কোনো ছোৱালীৰ বাবে hansomeৰ শাৰীত নপৰে, পেট ওলোৱা মানে বুকু সোমাই যোৱা, মুখৰ গঢ় ভালেই কিন্তু বয়সৰ চাপ পৰিছে। তাই ভাতৰ পাতৰ পৰা উঠি যাব লওঁতেই বাপেকে কলে


     “আমি তাক কথা দিয়া নাই, সি মাত্ৰ প্ৰস্তাৱ টো ৰাখিছে সিমানে, বিয়া হৱ নহৱ তোৰ কথা, ঠাণ্ডা মগজুৰে ভাত কেইটা খা, তাৰ লগত টো তই কথা পতাই নাই,বিয়া হব নালাগে বাৰু কথা টু এদিন পাতি ছা।”


তাই ভাত খাই খাই ভাবিলে, কিনো ডাঙৰ কথা এনেও টো মাক বাপেকৰ কথা চিন্তা কৰি কোনো দিনে কোনো লৰাৰ লগত কতো গৈ পোৱা নাই ,গতিকে এবাৰ প্ৰবলৰ লগতে এটা FALSE DATE মৰা যক। বাপেকক তাইৰ  ফোন নম্বৰ টো প্ৰবালক দিবলৈ কৈ তাই আহি ৰুমত সোমাল। পাছ দিনা খনেই প্ৰবল আহি তাইক resturnt এখনত যাবলৈ লগ ধৰিলে। তাইও সাজি কাঁচি তাৰ লগত ওলাই গল। এখন টেবুলত দুইটা মুখা মুখী কৈ বহিছিল।


“তোমাৰ মোলৈ বিয়া হবলৈ মন নাই, তোমার দেউতাৰ মুখৰ পৰা গম পালোঁ”, পোনতে প্ৰবালে আৰম্ভ কৰিলে।


“বিয়া পাতি জীৱনটো একঘেয়ামী কৰিবলৈ মন নাই”, তাইৰ উত্তৰ


“চোৱা, তোমাৰ নিচিনা ছোৱালী এজনীক পত্নী ৰূপে পাবলৈ কপাল লাগিব, মই পাৰ্টি কামত ঘূৰি ফুৰিব লাগে, ঘৰত মই অকলে, কাম কৰিবলৈ মানুহ আছে, ঘূৰা ফুৰা কৰিবলৈ 3 খন heavy brandৰ  চৌখীন গাড়ী আছে, তুমি যি কৰিবলৈ মন তাকে কৰাৰ স্বাধীনতা পাবা, মাত্ৰ মোৰ  পত্নী হব লাগে।”


“স্বাধীনতা মানে কি বুজাইছে আপুনি?”


“তোমাৰ যি মন , তাকে কৰিব পাৰিবা, মই কোনো বাধা প্ৰতিবন্ধকতা নাৰাখোঁ,মাত্ৰ তোমাৰ স্বামীৰ পৰিচয় টো মোৰ হব লাগে।”


তেনেতে waiterএ খোৱা বস্তু দি গৈছিল। আৰু ইটো সিটো কথা পাতিছিল দুটাই তাইৰ মনত নাই সেইবোৰ।


তাই ঘৰলৈ আহি চিন্তা কৰিছিলে, তাই যিটো দাক্ষিণাত্যৰ bambo band,ৰ ওপৰত project আৰম্ভ কৰিছিল, সিটো মাত্ৰ ফিল্ড স্টাদীৰ বাবে ৰখাই থব লগীয়া হৈছে, তাইৰ দাক্ষিণাত্যৰ কলা সংস্কৃতিৰ প্ৰতি খুবেই আগ্ৰহ, কিন্তু তাইক ঘৰৰ পৰা ইমান দূৰলৈ যাব নিদিয়ে, তাই ভাবিলে, এইয়াই সুযোগ, প্ৰবলক লাগে স্বামীৰ মৰ্যদা, শৰীৰক ক্ষুধা নিবাৰণ, যিটো তাইকো লাগে, আৰু সিটো কৈছে যে পাৰ্টিৰ কামত নৈশ পাৰ্টি বোৰত প্ৰায়েই সি যোগদান দিব লগীয়া হয়, তাৰ চিন্তাধাৰা সম্পূৰ্ণ high socity ধৰণৰ ।তেনেস্থলত তাইৰ ঘূৰা মেলাত কোনো বাধা বাধকতা নাথাকিব। গতিকে বহুত ভাবি চিন্তি তাই বিয়া ত মত দিছিল। বিয়া হৈও গল। কিন্তু ফুলশয্যাৰ ৰাতিৰ অভিজ্ঞতাহে তাইক তিতা কেহ লগালে। সেই অভিজ্ঞতা তাইৰ আজিও মনত আছে


তাইৰ বুকু দুৰো দুৰু কঁপিছিল, ফুলশয্যাৰ বিচনাত বহি।কিমান দিনৰ আশা আজি পূৰ হব। প্ৰথম পুৰুষৰ স্পৰ্শ পাব, জীৱনত প্ৰথম বাৰৰ বাবে যৌন উত্তেজনাত ব্যাকুল হৈ থকা পুৰুষৰ লিঙ্গ  দেখা পাব, তাই যে খামুচেয়ে ধৰি থাকিব চাগে, প্ৰবালে তাইৰ তুনটুনিয়া স্তন দুটা লাহে লাহে চুব, টিপিব, জোঙা হৈ পৰা নিপ্পল দুটা মুখত লৈ চুপিব, তাই যে ঠিৰেৰে থাকিব নোৱাৰে হৈছিল, প্ৰবাল সোমাই আহিল, দৰ্জা খন বন্ধ কৰি, একে জাপে বিচনাত উঠি তাইক সাৱত মাৰি ধৰিল তাই তলকিব পৰাৰ আগতেই গোটেই কপাল, গাল ,চুমাৰে উপচাই পেলালে, ইচ মানশীয়ে যে ইমান দিন এনে মৰমেই বিচাৰি আছিলে, প্ৰবল ইমানেই পাগল হৈ তাইক ডিঙি পিঠি চকু মুখ ত চুমা খাবলৈ ললে তাইৰ মনতে হাঁহি উঠি গল, সচাকৈ এইয়াই স্বামী চাগে, তাইৰ আপোনা আপুনি ওঁঠ জুৰি মেল খায় গল, প্ৰবলে যেন এইয়াই বাট চাই আছিল, সিও তাৰ ওঁঠ দুটা ৰে মানসীৰ ওঁঠ দুটা এনেকৈ চুপিব ললে যেন সি কোনোবা মৰুভূমিৰ মাজত পানী বিচাৰোঁতে icecreame হে খাবলৈ পালে, সোনকালে নাখালে যেন আনে খাই পেলাব, মানসীৰ দেহা মন যেন এই পৃথিবত নাই, প্ৰবলৰ হাত দুখন লাহে লাহে মানসীৰ বুকুলৈ নামি আহিব ললে, তাইৰ দেহত যেন বিদ্যুতৰ শিহৰণ হে বিয়পি যাব ললে, প্ৰবালে ব্লাউজৰ ওপৰেৰে গোল গোল তুনটুনিয়া স্তন দুটা খুব সন্তপরনে মন্থন কৰিবলৈ ললে।


তাৰ যে কলখোৱা ধাতু যাওঁ যাওঁ, সি বহুত নাৰী দেহৰ লগত খেলা কৰি পাইছে  কিন্তু মানসীৰ নিচিনা পৰী এজনী সি সপোনতো দেখা দূৰৰ কথা ভবাওঁ নাছিল, স্তন কেইটা তিপুতে তাৰ এনে লাগিল যেন সি পানী বেলুন হে টিপিছে, বেছি জোৰ ক টিপিবলে তাৰ বেয়া লাগিল, তাৰেই ন সব, গতিকে একেদিনাই হেটা ওপৰা নকৰিলে, সি তাইৰ গাৰ পৰা চাদৰ খন টানি আঁতৰাই দিলে, বেচেৰী জনীয়ে যে সব তাকে এৰি দিছে, তাই মাত্ৰ তাৰ ওঁঠ দুটা যিমান পাৰে চুপিছে, তেনেকুৱা ওঁঠৰ চুম্বন কোনো নাৰীৰ পৰা সি পোৱা নাই, তাৰ লিঙ্গ টোৱে তাৰ অন্ত‌‌‌বাসটোৰ ভিতৰত আমনি কৰিব লৈছে, চাদৰ খন আঁতৰাই দিয়া লগে লগে তাৰ বুকুত বিজুলী ঢৌ খেলি গল,কি যে স্তনৰ আকাৰ, ব্লাউজ টোৱে গোটেই স্তন দুটা আগুৰিবলৈ অসমৰ্থ,বগা ধক ঢকীয়া ইটোৰ গাত সিটো এনেদৰে লাগি আছে যে মাজেৰে বতাহও যেন পাৰ হবলৈ ৰাস্তা নাই।সি স্তনৰ ওলাই থকা অংশ খিনিত চুমা খাব ধৰিলে আৰু এক কোবত তাৰ জিভা খন স্তন দুটাৰ ফাঁক টোত সুমুৱাই দিলে, মানশীয়ে তাৰ জিভাৰ স্পৰ্শ পোৱা লগে লগে তাৰ মাথা টো চুলি কোচঅত খামুচি তাইৰ স্তন দুটাত হেঁচা মাৰি ধৰিলে, প্ৰবালৰ অৱস্থা তথৈবচ, সি খেপিয়াই খেপিয়াই ব্লাউজৰ হোক কেইটা খুলিলে, এইবাৰ মানশীয়ে ব্লাউজ টো গাৰ পৰা পৃথক কৰাত তাক সহায় কৰি দিলে, বগা ব্রা, size 36,সি এইবাৰ অলপ জোৰকৈ টিপিলে স্তন দুটা ব্রা ওপৰেৰে।মানশীয়ে হাত দুখন পিছলৈ নি নিজেই হোক কেইটা খুলি বুকু খন সম্পূৰ্ণ নিবস্ত্ৰ কৰি পেলালে, প্ৰবলে সময় নষ্ট নকৰি বাওঁ ফালৰ নিপ্পল টো মুখত ভৰাই চুপিবলৈ আৰম্ভ কৰি দিলে, মানসীৰ যে কিমান দিনৰ সপোন আজি পূৰ হৈছে, তাইৰ গা টো পীৰ পিৰাব আৰম্ভ কৰিলে, আগতে নিজৰ হাতেৰে নিপ্পল টো স্পৰ্শ কৰোঁতে তাই থাকিব নোৱাৰা হয় আজি তাতে এটা পুৰুষে তাইৰ নিপ্পল মুখত লৈ টানি টানি চুপিছে, তাইৰ যোনীয়ে কিবা এটাৰ তাগিদা দিবলৈ আৰম্ভ কৰি দিলে, প্ৰবালৰ মুখ খন সিটো নিপ্পল লৈ নিয়ে মানে মানসীৰ যোনীৰ তাগিদা অত্যন্ত বঢ়িবলৈ ললে, তইৰ চিন্তা শক্তি লোপ পাই আহিল, তাইৰ হাত খন নিজে নিজে মেখেলা পেটিকূতৰ তলেৰে গৈ পেন্তীৰ  ভিতৰ পালে , প্ৰবালে এই দৃশ্য দেখি সিও তাৰ লিঙ্গৰ তাগিদা সহ্যৰ বাহিৰত গল, সি আগপিছ নুগুনী  কাপোৰ খুলি সম্পূৰ্ণ নিবস্ত্ৰ হৈ, মানশীক হেঁচা মাৰি শুৱাই মেখেলা খন টান মৰি খুলিলে কিন্তু পেটিকূত খুলিবলৈ সমৰ্থ নহল, পেন্তীটো যেন তেনে খুলি তাৰ যৌন উত্তেজনাত চৰম সীমা পাওঁ পাওঁ অৱস্থাত থকা লিংগটো মানসীৰ যৌন ৰসেৰে চাপ চপীয়া হৈ থকা যোনি খনত হেঁচা এটা মাৰিলে, মানসীৰ যোনীয়ে আজি প্ৰথম লিংগ ধাৰণ কৰিছে, যান্ত্ৰনাত তাই চিঞৰি উঠিল, কিন্তু প্ৰবল যে সুস্থ মগজুত নাই, সি মাত্ৰ লিংগ টো যোনি খনৰ একেবাৰে অন্ত ভাগলৈ নিবলৈ চেষ্টা চলাইছে, মানশীয়ে তাক কাকূতী কৰিছে , দুখ পাইছোঁ please , প্ৰবালে তাইৰ ওঁঠত আকৌ ওঁঠ গুজি দিলে, মানসীৰ গাত অবুজ শিহৰণ, লাহে লাহে তাইৰ যোনীয়ে যেন প্ৰবালৰ লিংগ আদৰি ললে, মানশীয়ে যোনীৰ যন্ত্ৰণা পাহৰি গল, কেৱল প্ৰবলৰ ওঁঠ চুপি ৰস পান কৰাত ব্যস্ত থাকিল, প্ৰবালৰ হাত এইবাৰ মানসীৰ নিপ্পল স্পৰ্শ কৰাত লাগিল, মানশীয়ে যেন স্বৰ্গ সুখ পাইছে, প্ৰবালৰ লিংগই যিমানে তাইৰ ৰবৰ সদৃশ যোনীত ঘৰ্ষণ কৰিছে তাই যেন সিমানে স্বৰ্গীয় চৰম সুখৰ কাষ চাপিছে, তাই প্ৰবলক এনেদৰে সাৱটি ধৰিছে যেন বুৰ যোৱা পানীত খেৰৰ টোকুৰা এটাহে পাইছে তাই, আৰু প্ৰবলৰ ওঁঠ দুটাৰ যিমান পাৰে ৰস পান কৰিছে, কিন্তু তাইৰ এনে কাৰ্যত প্ৰবলএ ধৈৰ্য ধৰিব নোৱাৰিলে, প্ৰায় 45 মিনিটৰ পৰা গোট খোৱা সমস্ত আবেগ, অনুভূতি, বীৰ্যৰ লগত মানসীৰ যোনিত ত্যাগ কৰিলে, প্ৰবলৰ দেহৰ বন্ধন লাহে লাহে শিথিল হৈ আহিল, কিন্তু মানশীয়ে চৰম সুখ পাওঁ পাওঁ, আজি যি তাই পাইছে তাইৰ মধ্যমা আঙুলিয়ে তেনে সুখ টো এদিনো দিব পৰা নাই, এইয়া মানসীৰ চকু আধা মুদা হৈছে, তাই তলৰ পৰা নিতম্ব খন দাঙিব চেষ্টা কৰিছে, কিন্তু প্ৰবলৰ লিঙ্গ একেবাৰেই শিথিল হৈ পৰিল, সি মানসীৰ বহু বন্ধনৰ পৰা মুক্ত হব বচাৰিছে, মানশীয়ে একোৱেই বুজি পোৱা নাই। সি মানসীৰ কাণত কলে, মোৰ হৈ গল, এৰি দিয়া, তাই বুজি পোৱা নাই, তাই কেকাইছে ,যৌন যান্ত্ৰনাত ছাত ফটাইছে, তাক আৰু যোৰকৈ সাৱটি ধৰিছে, কৈছে, please কৰা না, please, কৰা, প্ৰবাল যোৰ কৰি আঁতৰি আহিল। তাই হতভম্ব হল, তাই যেন এক ঠেকেচাত স্বৰ্গ পৰা মৰ্ত্যত পৰিল,  তাইৰ যেন চকু পৰা জুই হে ওলাইছে, প্ৰবলৰ এনে পৰিস্থিতি এদিনো হোৱা নাই,  দলৰ নৈশ পাৰ্টিত হোটেল ৰুমত যিবোৰ নাৰী লগত যৌন সম্পৰ্ক কৰে, সিহঁতবোৰ এনে যৌন উত্তেজক নহয়। সিহঁতবোৰ তাৰ চৰম সীমা পোৱা লৈহে বাট চায়,তাৰ বন্ধন শিথিল হৈ অহা লগে লগে তাক আঁতৰাই ,হয় তাৰ কাষত শুই পৰে নহলে কাপোৰ কানি পিন্ধি, ৰুমৰ পৰা ওলাই যায়, সিমানে।কোনো দিনে সি এনে পৰিস্থিতি মুখ মুখী হব লগা হোৱা নাই। সি  মানশীৰ চকুল‌ই চাই থাকিব নোৱাৰিলে, সি জানে মানশী যে একা ছেকা বিধৰ। সি মনে মনে towel এখন কঁকালত মেৰিয়াই বাথ ৰুমলৈ গল, আহি দেখিলে মানশীয়ে নাইট ড্ৰেচ এযোৰ পিন্ধি বিচনাৰ এটা কাষত তাৰ পিনে পিঠি দি শুই আছে, মাজে মাজে তাইৰ দেহ টো কঁপিছে, সি গম পাইছে তাই কান্দিছে, কিন্তু এইটো বুজিছে তাই দুখত কন্দা নাই, খঙত কান্দিছে, সি বিচনাত বগুৱাবাই তাইৰ ওচৰত গৈ কলে


Sorry, মই নিজকে control কৰিব নোৱাৰিলোঁ অলপ rest লওঁ, তাৰ পাছত এইবাৰ তোমাক সুখী কৰিম, please বেয়া নাপাবা।


তাই একো নকলে। মাত্ৰ খঙত গাটো কঁপিয়েই থাকিল।(আগলৈ)


(সেই ৰাতি প্ৰবাল মানসীৰ পুনৰ মিলনৰ বৃতান্ত , কুঁহি, বিজয়ৰ , বিষয়ে জানিবলৈ, কেনেপালে পঢ়ি comment কৰি জনাব, )

LihatTutupKomentar