BEST ASSAMESE SEX STORY OF 2021 - পিলিঙাৰ-চোট

গাঁৱৰ পিলিঙা ৰন। ৰন এতিয়া ক্লাচ নাইনত। অতি অঘাইটং,বৰ মৰমলগা,দীঘল লাহী। গাঁৱৰ গছ-বিৰিখত বগাই ফুৰে, আৰ বাৰীয়ে তাৰ বাৰীয়ে ফল মূল খাই।

‌‌             কাৰোবাৰ ঘৰৰ তামোল,নাৰিকল পাৰিবলৈ ৰণক ক'লেই হ'ল। খপ খপ কৈ গছত উঠি নিমিষতে পাৰি আনি দিয়ে। সেইকাৰনে গাঁৱৰ মহিলা চ'ৰাত তাৰ ফিল সাংঘাটিক। বেছি লগ বন্ধু নাই। 

         এবাৰ ঘৰতে মোমায়েকৰ গাভৰু খুলখালী জনী আহি আছিল হি। গাঁৱৰ সকলোৰে গা-ধোৱা ঘৰবোৰ কল মধূনাৰে বেৰা দি বনোৱা। তামোল গছত উঠি তামোলৰ থোকটো চিঙি ক'ত পেলালে ভাল হ'ব এই বুলি তললৈ চাওতে বাথৰুমত উলংগ হৈ গা-ধুই থকা মোমায়েকৰ খুলখালীয়েক তৰা বাক দেখি তাৰ দেহামন ৰিমৰিমাবলৈ ধৰিলে। সিফালে তৰা আইদেউৰ খবৰ নাই যে তামোল গছৰ পৰা তাইৰ ষোড়সী উলংগ দেহা মনে মনে কোনোবাই চাই আছে? 

              ৰণৰ বাৰীডাল যেন গছৰ ওপৰতে পিৰপিৰাবলৈ ধৰিলে। লাহে লাহে নামি আহোতে তামোলৰ গছত ঘহনি খাই তাৰ এক চৰম সুখ লাগিল। কিছুদেৰিৰ পাছত কণীডাল ধীপ ধীপ কৈ মাৰি মুতিবলৈ লগা যেন লাগিল। সি ততাতৈয়াকৈ নামি আহি বাৰীৰ চুকত মুতিবলৈ ধৰিলে। মুত নোলায় চোন ? কিবা পাতল বিজলূৱা পানীৰে কণীটোৰ মুখখন ভৰি আছে। তাৰ বৰ ঘীণ লাগিল। ঘৰলৈ আহি সি তামোল কেইটা মাকক দি, বিচনাত পৰি তৰাৰ দেহাটো কল্পনা কৰি, ৰোমাঞ্চিত হৈ পৰিল। আকৌ তাৰ বাৰীডাল দাং খাইছে। হাফপেন্টতোৰ তলত নিজৰ বাৰীডাল হাতেৰে পিটিকি পিটিকি তাৰ যেন নিজৰে কিবা অময়া সুখ লাগিল।

            ৰন পাছফালৰ বাৰাণ্ডাৰ এচলীয়া ৰুম এটাত শোৱে। তাৰ গাতে লাগি থকা ৰুমটোত তৰা আৰু মাক শশোৱা কৰিছে। তাই দুদিনমানৰ কাৰনে আহিছে এটা সকাম লৈ। মাজৰ আলহী চ'ৰাটো বাদ দি সিফালৰ ৰুমটোত বাপেক, ককাক আৰু আইতাক থাকে। মাকৰ মাহেকীয়া হ'লে সেই তিনিদিন ৰনৰ ৰুমত শোৱে। ৰাতি, ৮ মান বজাত মাকে ক'লে তই আজি তৰা বায়েৰৰ লগত একেটা ৰুমতে শো। মোৰ অসুবিধা। দেউতাৰ ককা আইতা সেইটো ৰুমত শুব। গৰমৰ দিন । তই মোৰ বিচনাতে শুবি। সি লাহেকৈ ও হ'ব বুলি কৈ তাৰ লাম লকটু বোৰ লৈ মাকৰ ৰুমলৈ আহিল। সৰু ৰুমটোৰ দুকাষে দুখন বিচনা আৰু মাজত এডাল আলনা। এফালে দুৱাৰ মুখতে দুটা আলমাৰী। 

                 সি মাকৰ বিচনাত শুৱলৈ আহোতে দেখিলে, সিখন বিচনাত ফ্ৰক এটা পিন্ধি ওপৰ মূৱাকৈ তৰাই কিবা কিতাপ এখন পঢ়ি আছে। সি সোমাই অহা দেখা নাই। এটা ভৰি কোচাই থোৱাৰ বাবে তাইৰ হালধীয়া পেন্টিতো তলত ট ট কৈ জিলিকি আছে। ৰনে কিছুদেৰি তভক মাৰি সেইফালে চাই তাৰ বিচনাখনত বহি তৰাক শুধিলে, "তৰা বা কি পঢ়িছা"? 

         তাৰ মাতত তৰাই এক্কেজাপে উঠি গাৰুৰ তলত কিতাপখন লুকুৱাই তাক ক'লে,"একো পঢ়া নাই, তই কেতিয়া আহিলি"? ৰনে ক'লে "মই আজি ইয়াত শুম, মাৰ অসুবিধা, তুমি যোৱা ভাতত লাগি দিয়া গৈ"। 

তৰাই ৰনৰ ওচৰলৈ আহি ক'লে "কি! কথাতো সেইটো হে নেকি ? বাৰু হ'ব দে, তই ৰাতি ভয় কৰিবি নেকি?" ৰনে ক'লে " ইহহ মই সেই বাৰান্দাৰ ৰুমত অকলে শোও, কিহৰ ভয় দাল আছে?"

তৰাই বাৰু দেখা যাব, বুলি তাৰ গালত মৃদু চিকুট এটা মাৰি পাকঘৰলৈ দৌৰ দিলে।


  ভাত খাই ৰাতি বাচনখিনি ধূৱলৈ তৰাই ৰনক লগত থাকি দমকলতো মাৰি দিবলৈ ক'লে। গৰমৰ দিন ৰনে গাত মাত্ৰ গামোছা এখন পিন্ধি আছিল। কলৰ পাৰত বাচন ধুই থাকোতে ফ্ৰকৰ বহল মুখেদি তৰাৰ পিয়াহ কেইটা চাই চাই তাৰ মন ৰাইজাই কৰি উঠিল। মনতে ভাবিলে "আই ঔ কি মস্ত মস্ত পিয়াহ! এবাৰ চুবলৈ পোৱা হ'লে?" দমকলটোত ভেজাদি ভাবি তন্ময় হৈ থাকোতে তাৰ বাৰীডাল ফুলি বম্বাকাৰ দিলে। গামোছাৰ ফাকেৰে আগটো কেতিয়া বাহিৰ হৈ আহিল সি ক'বই নোৱাৰিলে। 

                 তৰাই তাৰ ৰেহৰুপ চাই কেৰাহিকৈ ওঠত হাঁহি এটা মাৰি এপাকত সাউৎকৈ তাৰ ওলাই থকা বাৰীডালৰ আগতোত থাপ মাৰি ধৰি ক'লে "আই ঔ চেং এটা ধৰিলো আজি?" সি ঘটনাৰ আকস্মিকতাত থৎমৎ খাই আতৰি দিওতে গামোছা খন সুলকি সি উলংগ হৈ পৰিল।

                  তৰাই তাৰ বাৰীডাললৈ চাই হাঁহি হাঁহি ক'লে "বস্তু ডাঙৰেই হ'ল? চুলি থুটিয়ালেই চোন?" ৰনে লাজতে কথমপি গামোছাখন তুলি ককালত পিন্ধি, তাইৰ এটা পিয়াহত থাপ মাৰি ধৰি ক'লে "তোমাৰ ডাব নাৰিকল এটা চিঙি দিও কেনে পাবা"? তৰাই দুইহাতেৰে ধোৱা বাচন খিনি ডাঙি উঠিছিল হে। এটা পিয়াহত ৰনৰ বজ্ৰ টিপন খাই "আই ওও দুখ পাইছো দেই, চাও এৰ। ইমান জোৰে টিপে নেকি গৰুটো ক'ৰবাৰ?" বুলি তালৈ ঘোপাকৈ চালে। 

                ৰনে ক'লে "মই দুখ পোৱা নাছিলো, তুমি হে পোৱা নে?" তৰাই ক'লে "চাও গুছ, লেমতো ল' সকলোবোৰ শুলেগৈ, মই পাকঘৰত বাচনবোৰ থৈ আকৌ বিচনা পাৰিব আছেই ? ব'ল বাটতো দেখুৱাই দে"।

               এইবাৰ ৰনে হাতলেমটো হাতত লৈ আগে আগে আহি পাকঘৰ সোমাই লেমটো দূৱাৰৰ মুখতে থলে। তৰাই বাচনসোপা কেকোজেকোকৈ আনি পাকঘৰৰ চাঙত সজাবলৈ ধৰিলে। ৰনে লেমটো লাহেকৈ অলপ বাহিৰলৈ দি বাহৰ দূৱাৰখন জপায়, তৰাই বাচন জাপি থকা ঠাই কাষলৈ আহি কলহৰ পৰা পানী এগিলাচ উলিয়াই ঘটঘটকৈ খালে। গিলাচতো বাহৰ চাংখনৰ ওপৰত থৈ তালৈ পাছ দি বাচন সজাই থকা তৰাৰ পাছফালে থিয় হ'ল।  

            তৰাই দুই হাত ওপৰলৈ কৰি বেঙা মেলি বাটিকেইটা সজাই আছিল। ৰনে দূৱাৰৰ ফালে চাই দেখিলে যে পাকঘৰৰ দূৱাৰখন আধা জাপ খাই আছে। আধা এন্ধাৰ আধা পোহৰত সি পাছফালৰ পৰা কাষলতিৰ তলেৰে হাত ভৰাই তৰাৰ ডাব নাৰিকল হেন পিয়াহ দুটাত মিহিকৈ খামোছ মাৰি ধৰিলে।

                 তৰা উচপ খাই উঠি তাক ক'লে "হেই পাগল কি ক'ৰ', কোনোবাই দেখিলে কি হ'ব?" সি ক'লে "সকলো শুই নিঃপালি দিলে, নেদেখে অ?" এইবুলি পিয়াহ দুটা পিটিকি পিটিকি নাকটো পাছফালৰ পৰা তাই ডিঙি আৰু চুলিত ঘহি কাণৰ লতিটোত আলফুলে কামোৰ এটা মাৰি দিলে। তাৰ উঠঙা বাৰীডালে তাইৰ ফ্ৰকটোৰ ফাকেৰে তপিনাৰ ফাকত খুন্দা মাৰিলেগৈ।তৰাইয়ো চকুমুদি পিছফাললৈ হাত দি তাৰ মুৰৰ চুলিত খামোছ মাৰি ধৰি ক'লে "ইয়াত নহয় সোণ, ৰুমলৈ যাওঁ ব'ল।"


ইতিমধ্যে ৰন আহি ৰুম পালেহি। বিচনাখনতে ওপৰমূৱা হৈ বাগৰি বাগৰি তাৰ মনতো চঞ্চল হৈ উঠিল।

তৰাই, বাৰান্দাত ৰনৰ মাকক দুই তিনিবাৰ মাত দি দেখিলে তেওঁ টোপনিত লালকাল। ৰুমটোলৈ সোমাই আহি তৰাই ৰুমটোৰ দুৱাৰখন ভালকৈ খিলি লগাই, পৰ্দাখন বহলাই দিলে। ৰুমটোৰ দূৱাৰৰ দাঁতিতে হাতলেমটো কমাই নামমাত্ৰ পোহৰ হোৱাকৈ থৈ ৰনক শুধিলে, "এন্ধাৰ বেছি হ'লে ভয় খাবি নেকি"? ৰনে ভাবুক হৈয়েই উত্তৰ দিলে "নাই একো নহয়।"

              তৰাই সিফালৰ তাই বিচনা খনৰ কাষলৈ গৈ তাইৰ বিচনাখন জোকাৰি পাৰি ৰনক ক'লে "ইয়ালৈ আহ? তোৰ বিচনাখন পাৰি দিও?" ৰন উঠি আহি তৰাৰ বিচনাখনত পৰিলহি আহি। কিছুসময় তৰাই ৰনৰ বিচনাখন জাৰি জোকাৰি পাৰি ধুনীয়াকৈ আঠুৱা তৰি দিলে। ইফালে ৰনে বিছনাত পৰি ওপৰমূৱাকৈ তৰাৰ আলেখ লেখ চাই থাকিল।

  তৰাই বিচনাখন পাৰি দি তাইৰ বিচনাত উপৰমূৱাকৈ শুই থকা ৰনৰ আঠুতো জোকাৰি দি ক'লে "উঠ, বিচনা ৰেডি কৰি দিছো" ৰনে একো সহাৰি নিদি তেনেকৈ লাং খাই পৰি থকা দেখি, তালৈ পিঠি দি কাষৰে আলনাৰ পৰা দীঘল আঠুলৈকে পৰা  চেমিজ এটা লৈ তাইৰ ফ্ৰকটো খুলিলে। আধা পোহৰ আধা ছাঁৰ ছয়াময়াত ৰনে তাইৰ পেন্টিতো আৰু ব্ৰাটোৰে পাছফালখন দেখি স্থিৰৰে থাকিব নোৱাৰা হ'ল।

         তৰাই এবাৰ কেৰাহিকৈ তালৈ চাই, ৰন শোৱা বুলি ভাবি ব্ৰেছিয়াৰৰ হুকটো খুলি সেইটো আলনাত থৈ নাইটিতো হাতত লৈ লিৰিকি বিদাৰি চাবলৈ ধৰিলে। ৰনে তাই পাছফালৰ কাষলতিৰ তলৰ পৰা ওলাই থকা পিয়াহৰ অংশখিনি দেখি উত্তেজিত হৈ পৰিল। সি হাতৰ সাৰে ভৰিৰ সাৰে উঠি তৰাৰ পিয়াহ দুটা কাষলতিৰ তলেৰে হাত ভৰাই আলফুলকৈ সাবটি ধৰিলে। তৰা খন্তেকৰ বাবে উচপ খাই উঠিল। ৰনে তাইৰ উদং পিঠিত ঘণ ঘণকৈ চুমা আকি দিলে। তৰায়ো নুঘুৰাকৈয়ে তাইৰ মুৰটো পাছলৈ হলাই ৰনৰ মুখে মুখে চুমা খাবলৈ ধৰিলে। এটা হাত পিয়াহৰ ওপৰত থকা ৰনৰ হাতখনত ফুৰাই ইটো হাত ৰনৰ 

                 পিন্ধিথকা গামোছা খনৰ তলৰে নি ৰনৰ বাৰীডাল পিটিকিবলৈ ধৰিলে। উত্তেজনাত ৰনৰ গামোছা শুলকি মাটিত পৰি ৰ'ল। এইবাৰ ৰনে তাইৰ পেন্টিতো তললৈ খহাই দি বাৰীডাল তপিনাৰ ওপৰৰ ককালতে ঘহিবলৈ ধৰিলে। তৰা ৰনতকৈ চাপৰ। ৰনে তাইক বাহু দুটাত ধৰি সন্মুখলৈ ঘুৰাই এটা হাতেৰে এটা পিয়াহ মোহাৰি ইটো হাত ককালত পাক দি ধৰি হাউলী তৰাৰ এটা পিয়াহত মুখ দিলে। ৰনৰ মুখৰ উষ্ণ পৰশত তৰাৰ গাটো জিকাৰ খাই উঠিল। সি বলিয়াৰ দৰে তৰাৰ দুইটা পিয়াহ সলা বদলাকৈ চুহিবলৈ ধৰিলে। তৰাই তাৰ চুলিত খামোছ মাৰি ধৰি, তাইৰ বুকুত ৰনৰ মুখখন হেচি ধৰি থাকিল।

             কিছু দেৰি তেনেকৈ থকাৰ পাছত, ৰনে তৰাক বিছনাৰ দাতিত বহুৱাই নিজে মাটিত আঠুকাঢ়ি তাইৰ দুই উৰুৰ মাজত থকা ঘনকলা বালৰে আবৰা বুছখনত মুখ লগাই লাহেকৈ এটা কামোৰ দিলে। তৰাই " আইয়ু" বুলি ফিচফিচাই দুই ভৰিৰে তাৰ মুৰতো চেপা দি বিচনাত ওপৰমূৱাকৈ পৰি গ'ল।

***†###সমাপ্ত*****###

     ***** কেনেকুৱা পালে জনাবলৈ নাপাহৰিব....আপুনিও যদি আপোনাৰ কাহিনী প্ৰকাশ কৰাব বিচাৰে তেনেহলে পেজত লিখি পঠাই দিব*****

।        ।। ধন্যবাদ।।

LihatTutupKomentar