আন্টি মোক গৰুৰ দৰে গাখীৰ দিছিল স্পষ্টভাৱে।

হাই, এই টো writervpa@gmail.com লিখাৰ বাবে। আপোনাৰ মন্তব্য আৰু মতামত স্বাগতম।


মোৰ ভনীয়েকৰ বিবাহ শেহতীয়াকৈ ঠিক হৈছিল। তাৰ বাবে, এতিয়া তাইক গাখীৰ খোৱা মহিলাগৰাকীৰ সহায়ৰ হাত কে ধৰি কোনো চাকৰিৰ বাবে প্ৰেৰণ কৰা হোৱা নাই। মোৰ ভনীসকলৰ ঠাইত অম্মাই মোক পঠিয়াবলৈ সিদ্ধান্ত লৈছিল কিয়নো ই কিছু টকা দিব, যিমান সৰু হ'ব পাৰে। অনিচ্ছুকভাৱে মই মোৰ গ্ৰীষ্মৰ বন্ধত গাখীৰৰ ঘৰলৈ যাব লাগিব। তাইৰ ঘৰটো এটা সৰু আছিল। মই তাইৰ নাম টো মাতিছিলো আৰু তাই ওলাই আহিছিল। তাই তাইৰ পৰম্পৰাগত মুন্ডু আৰু ব্লাউজ ৰ পোছাকত আছিল। সম্ভৱতঃ ঘৰত থকাৰ পৰা, তাই তাইৰ বিশাল ডাঙৰ বুব বা বিভাজ ঢাকিবলৈ কোনো থৰথেমুণ্ডক পালু হিচাপে ব্যৱহাৰ কৰা নাছিল। মই লগে লগে মোৰ সন্মুখৰ চিত্ৰটোৰ দ্বাৰা আচৰিত হৈ পৰিছিলো। তাই সম্ভৱতঃ তাই ভিতৰৰ কামৰ পৰা ঘাম িছিল। তাইৰ নাভি ইমান গভীৰ আছিল আৰু তাইৰ শংকা যেনে আকৃতিৰ ব্লাউজ আৰু ইয়াৰ ওপৰৰ বিভাজটোৱে তাইৰ বেঁকা তলৰ ভঙ্গীত আমন্ত্ৰণ কৰি আছিল। তাই মোক সুধিছিল যে মোৰ ভনীয়েক ক'ত আছে। মই তাইক কৈছিলো যে তাইৰ বিয়া ঠিক হৈ যোৱাৰ বাবে তাই আৰু আহিব নালাগে। তাৰ পৰিৱৰ্তে মোক মোৰ মায়ে আহিআপোনাক সহায় কৰিবলৈ কৈছিল। তাই অলপ দ্বিধাগ্ৰস্ত দেখাইছিল আৰু ওপৰৰ তলৰ পৰা মোৰ ফালে চাইছিল। "আপুনি মোক সকলো তেন্তে সহায় কৰিব পাৰিব নেকি? আপুনি গাখীৰ খোৱা জানে নেকি?" তাই মোক সুধিলে। মই কৈছিলো যে মই নাজানো কিন্তু মই শিকিব পাৰো। তাই কৈছিল "ভালদৰে মই চাব লাগিব যে আপুনি কিমান সোনকালে শিকিছে"।

অসমীয়া সেক্স কাহানি


তাই মোক ভিতৰলৈ আহিবলৈ কৈছিল। তাইৰ ঘৰটো এটা সৰু আছিল যাৰ চাৰিওফালে অতি কম বস্তু আছিল। মজিয়াটো শুকান গোবৰৰে তৈয়াৰ কৰা হৈছিল। তাই কিবা বিচাৰি আছিল। সেই সুযোগত মই পোৱাৰ বাবে, মই তাইৰ নাভিৰ ওপৰত চাওঁ। তাই পানীৰে ভৰ্তি এটাৰে দুটা জাহাজ পাইছিল। বুথ লৈ তাই মোৰ ফালে ঘূৰি ছিল আৰু মোক তাইক অনুসৰণ কৰিবলৈ কৈছিল। তাই পিছদুৱাৰৰ মাজেৰে বাহিৰলৈ তাইৰ চোতাললৈ গৈ আছিল। তাত 4 টা গৰু নিষ্ক্ৰিয় হৈ থিয় হৈ আছিল, নাৰিকল গছত বান্ধি আছিল। তাই তেওঁলোকৰ এজনৰ ওচৰলৈ গৈছিল আৰু ইয়াৰ কাষত বহে। তাই হাতত পানীৰে ভৰা জাহাজখন লৈ গৰু উদাৰত পানী ছটিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। গৰুটোৱে কাঁধ ঝাঁকুনি দি অলপ আগবাঢ়ি গ'ল। সকলো সময়তে মই তাইৰ চাল বোৰ চাই নাছিলো, কিন্তু তাইৰ ক্ৰীডমেণ্ট আৰু বুববোৰ চাই আছিলো যিবোৰ সেই দৃশ্যৰ পৰা দেখা যায়। তাই হাত স্থানান্তৰ কৰাৰ লগে লগে ক্ৰীভমেণ্টটো খুলি বন্ধ হৈ গৈছিল। সেই বহি থকা ভঙ্গীত তাইৰ বুবুবোৰে তাইৰ ব্লাউজৰ ওপৰত ঠেলি দি আছে যিয়ে ধাৰণা দিছিল যে ই যিকোনো সময়তে বিয়পি পৰিব পাৰে।


তাই মোৰ ফালে চাই তাই তাইৰ সম্পত্তিৰ প্ৰতি মোৰ দৃষ্টি দেখিছিল যে মই তাইৰ পৰা মোৰ চকু আঁতৰাই ল'ব পাৰো। কিন্তু তাই তাইৰ সম্পত্তি লুকুৱাবলৈ বা বেলেগ অৱস্থানত বহাৰ কোনো প্ৰয়াস কৰা নাছিল। তাই এনেদৰে আচৰণ কৰিছিল যেন তাই সেইবোৰৰ ওপৰত চিন্তা কৰিবলৈ অতি ব্যস্ত। তাই সুধিছিল "মই আপোনাৰ মাকক এনেদৰে থিয় হ'বলৈ পৰিশোধ কৰিব লাগিব নেকি। এতিয়া আপোনাৰ বান স্থানান্তৰ কৰক আৰু নিশ্চিত কৰক যে গৰুটো শান্ত কৰা হয় আৰু নহ'ব"। মই সোনকালে কাৰ্যলৈ গৈছিলো, কিন্তু মই কি কৰিব লাগে নাজানো। মোৰ অজ্ঞতা অনুভৱ কৰি তাই মোক গৰুৰ ভৰিটো এফালৰ পৰা ধৰি বলৈ আৰু ইয়াক ওপৰৰ পৰা আৰু তলৰ পৰা সামান্য মালিচ কৰিবলৈ কৈছিল। তাই ক'লে মই ঠিক সেইদৰে কৰিছিলো। তাই আৰু কেইটামান সময় পানী ছটিয়াইছিল আৰু তাৰ পিছত এটা টিট উডাৰৰ ওপৰত লৈ ছিল আৰু ইয়াক টানি লৈছিল। ইয়াৰ পৰা গাখীৰৰ এটা সৰু স্প্ৰে ওলাই আহিছিল। তাই খালী পাত্ৰটো লৈ গৰুৰ তলত মাটিত ৰাখিগৰুটোগাখীৰ গাখীৰ খাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। যদিও তাইৰ কামবোৰ দ্ৰুত আছিল, মই ইয়াৰ প্ৰতিটো ফ্ৰেম ধীৰ গতিত ধৰিব পাৰো। তাইৰ গাখীৰগৰুটো দেখি মই যথেষ্ট উত্তেজিত অনুভৱ কৰিছিলো। তাইৰ বুঢ়া আঙুলি আৰু প্ৰথম েৰ দৰে সৰু আঙুঠি এটা গঠন কৰিছিল আৰু গৰুৰ টেটবোৰ ওপৰৰ পৰা তললৈ চেপি ধৰিছিল। তাইৰ হাতে টেট টো শেষত গাখীৰটো জোৰ কৰি দিছিল। মই সঁচাকৈয়ে কামটো অতি ৰোমাঞ্চকৰ অনুভৱ কৰিছিলো। তাইৰ আঙুঠিযেনে আকৃতিৰ আঙুলিবোৰ সঁচাকৈয়ে টিটৰ বাবে টান আছিল। ই পানীৰ পৰা তৈলাক্ত তিতা টেটৰ মাজেৰে গ্লাইডিং কৰি শেষত গাখীৰটো কঢ়িয়াই দিছিল।

অসমীয়া সেক্স কাহানি,অসমীয়া চুদাচুদি গলপ,অসমীয়া চুদা চুদি,অসমীয়া সেক্স ভিডিও,অসমীয়া sex story,

গৰুটোৱে বিৰহ কৰি আছিল। আনকি মই সেই পৰিস্থিতিত বিৰতি কৰিম। মোৰ বাবে এনে লাগিছিল যে তাই গৰুটোক হাত ৰোৱা হৈছে, প্ৰক্ৰিয়াটোত ইয়াৰ পৰা কেতিয়াও শেষ নকৰা কামটো চেপি ধৰিছে। মই কল্পনা কৰিছিলো যে যদি তাই মোৰ বাবে হাত দিয়ে তেনেহ'লে এইটো মোৰ বাবে কেনেকৈ হ'লহ'লহেতেঁন। মই মোৰ বস্তুৰ ওপৰত হাত ৰাখিবলৈ ভাল পাম আৰু মোৰ কামটো চেপি পেলাই দিম কিয়নো মই এটা শিথিল ভঙ্গীত গৰুটোৰ ওপৰত ঝুঁকোঁ। তাইৰ আঙুলিবোৰে মোৰ ককটো চেপি ধৰাৰ কল্পনাই মোক সামান্য বিলাপ কৰিবলৈ দিছিল। তাই মোৰ সৰু শব্দ শুনি তাইৰ কাম বন্ধ কৰি দিছিল। তাই মোক সুধিছিল বিষয়টো কি। মই কৈছিলো এইটো একো নহয় আৰু গৰুৰ ভৰিমালি কৰা অব্যাহত ৰাখিছিলো। তাই মোক আকৌ সুধিলে, এইবাৰ কোমল কণ্ঠত, "আপুনি এতিয়া গাখীৰ খোৱা শিকিব বিচাৰে নেকি?" মই হয় কৈছিলো যদিও মই এইটো শিকিবলৈ আগ্ৰহী নাছিলো। মই তাইক ইয়াৰ পৰিৱৰ্তে এইটো কৰাটো চাবলৈ পছন্দ কৰিছিলো। তাই তাইৰ বহি থকা ভঙ্গীৰ পৰা উঠিছিল, তাই এতিয়ালৈকে দিয়া সুন্দৰ অনুষ্ঠানটো শেষ কৰিছিল। তাই মোক ববলৈ কৈছিল আৰু তাই ক'লে মই অনিচ্ছুকভাৱে কৰিছিলো। তাৰ পিছত তাই মোৰ পিছফালে আহিছিল, আৰু তাৰ পিছত মোৰ সোঁ হাতটো তাইৰ ওচৰলৈ লৈ গ'ল। তাই মোক এটা টিট ধৰিছিল আৰু মোক চেপি ধৰিপে। মই ইয়াক তাইৰ স্তনবৃন্ত হিচাপে কল্পনা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিছিলো, আৰু তাইৰ বুবুবোৰ তকৈ বেছি। মোৰ কল্পনা অধিক স্পিচিয়াৰ হৈ পৰিছিল যেতিয়া মোক সহায় কৰাৰ প্ৰক্ৰিয়াত, তাইৰ বাওঁ বুবুবোৰ মোৰ সোঁ কান্ধত সামান্য পিষ্ট হ'বলৈ আৰম্ভ কৰিলে। মই এনেদৰে আচৰণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিছিলো যেন মই এইটো অনুভৱ কৰা নাছিলো। কিন্তু মোৰ শৰীৰটো তাইৰ বুব স্পৰ্শৰ অনুভূতিৰ পৰা অলপ কঁপি আছিল। মই ইয়াৰ কোমলতা অনুভৱ কৰিব পাৰো। আৰু মই ইয়াৰ যৌন সংবেদনৰ মাজত নিজকে পাহৰা কৰিছিলো।

কিন্তু এইটো কম সময়ৰ বাবে আছিল কিয়নো হঠাতে ই বৰষুণ হ'বলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু সম্পূৰ্ণ বৰষুণলৈ সলনি হৈছিল। আন্টিয়ে সোনকালে গাখীৰৰ পাত্ৰটো ঢাকি তাইৰ কুটিৰ ভিতৰত লৈ গৈছিল। ভিতৰলৈ যোৱাৰ পিছতহে তাইমনত ৰাখিছিল যে তাই আনটো জাহাজটো লোৱা নাছিল। মই মোৰ সহায় আগবঢ়াবলৈ দ্ৰুত হৈ পৰিছিলো আৰু যদিও তাই মোক কৈছিল যে মই ইয়াক এৰি যাব পাৰো, মই পিছফালে ঘূৰি আহিতাই তাইৰ জাহাজখন ধৰিছিলো। মই কুটিলৈ ঘূৰি অহাৰ সময়ত, বৰষুণ হৈ আছিল আৰু মই অলপ তিতি ছিলো। যদিও ৰাতিপুৱাৰ পৰা ডাৱৰীয়া আছিল, কিন্তু কোনেও এনেদৰে বৰষুণ হ'ব বুলি আশা কৰা নাছিল। মই বৰষুণৰ দেৱতাসকলক মজাৰ বিস্ত্ৰী বুলি অনুভৱ কৰিছিলো। কিন্তু যদি মই কি হ'ব সেই বিষয়ে জনা হʼলেমই কেতিয়াও দেৱতাক দোষাৰোপ নকৰোঁ, আৰু তাৰ পৰিৱৰ্তে কেৱল তেওঁলোকৰ ভৰিত হে পৰিছিল। আন্টিয়ে মোক মোৰ মূৰটো মচিবলৈ এটা টাৱেল দিছিল। তাই মোক মোৰ চাৰ্টটো আঁতৰাবলৈ কৈছিল কিয়নো ই তিতা হৈ গৈছিল। মই ইয়াক আঁতৰাবলৈ অনিচ্ছুক আছিলো, কিন্তু তাই জোৰ দিছিল। যেতিয়া মই খালি বুকুৰে তাইৰ সন্মুখত থিয় হৈছিলো তেতিয়া মই লাজুক অনুভৱ কৰিছিলো। যদিও মই নিজকে হৃদয়ত ডাঙৰ হোৱা শিশু বুলি অনুভৱ কৰিছিলো, মোৰ চুলিবিহীন বুকুখনে তাইক ভাবিব যে মই কেৱল এটা শিশু। কিন্তু যদিও মাত্ৰ ৮ম মানত, মই ইৰোটিজমৰ একেই আৱেগ অনুভৱ কৰোঁ, যিকোনো ডাঙৰ হোৱা যৌন উত্তেজনা অনুভৱ কৰিলেহেতেন।


তাই এটা চাহ প্ৰস্তুত কৰিছিল আৰু মোক দিছিল। মই এটা চুমুক এটা ইন শেষ কৰিছো। মই বাহিৰলৈ চাবলৈ ধৰিলে মই বুজিছিলো যে বৰষুণ কিছু সময়ৰ বাবে থাকিব। তাইও তাইৰ মুখৰ চেহেৰাৰ পৰা এইটো অনুভৱ কৰিবলৈ চিম কৰিছিল। বৰষুণৰ পানীৰ স্প্ৰে ভিতৰলৈ অহাপ্ৰতিহত কৰিবলৈ তাই পিছফালৰ দুৱাৰখন বন্ধ কৰি দিছিল। বৰষুণৰ সৈতে, ৰাতিপুৱা হ'লে ভিতৰত আন্ধাৰ হৈ পৰিছিল। তাই কেৰাচিনৰ চাকি পাতল কৰিলে আৰু মেজএখনৰ কাষত বেঞ্চত বহে। তাই মোৰ ফালে চাব আছিল। মই তাইৰ ঘৰৰ চাৰিওফালে চাইতাই তাইৰ দৃষ্টি থিয় হ'বলৈ অক্ষম। যিদৰে মই আগতে কৈছিলো, তাইৰ ঘৰৰ ভিতৰত বেছি বস্তু নাছিল। তাই তাইৰ মাকৰ সৈতে থাকে, যি গাওঁবজাৰৰ এখন ষ্টেচনেৰী দোকানত কাম কৰে। কেৱল এই টেবুল, বেঞ্চ, গদি আৰু কেইটামান পাকঘৰৰ সামগ্ৰী আছিল। তাই বিয়া হৈছিল, কিন্তু তাইৰ স্বামীৰ সৈতে বিবাদ কৰিছিল আৰু সেয়েহে তাইৰ মাকৰ সৈতে থাকিবলৈ উভতি আহিছিল। যেতিয়া মোৰ দৃষ্টি পুনৰ তাইৰ ফালে ঘূৰি আহিছিল, মই দেখিছিলো যে তাই এতিয়াও মোৰ ফালে চাওঁ। এইবাৰ মই তাইৰ পৰা মোৰ চকু উলিয়াই নিছিলো। মই সেই জ্বলন্ত পোহৰত তাইৰ চিত্ৰটোক প্ৰশংসা কৰাৰ সুযোগ হিচাপে লৈছিলো। তাইৰ শৰীৰৰ বৈশিষ্ট্যৰ সৈতে বজোৱা পোহৰ আৰু ছাঁ, তাইৰ ক্ৰীডমেণ্ট আৰু নাভিক আৰু অধিক সেক্সি কৰি তোলে।

অসমীয়া সেক্স কাহানি,অসমীয়া চুদাচুদি গলপ,অসমীয়া চুদা চুদি,অসমীয়া সেক্স ভিডিও,অসমীয়া sex story

মই তাইৰ ওচৰলৈ চাই থকাৰ লগে লগে তাই মোক সুধিলে, মই আপোনাক কেনেকৈ গাখীৰ দিব লাগে তাৰ ওপৰত এটা প্ৰদৰ্শন দিম নেকি। মই সঁচাকৈয়ে বুজি নোহোৱাকৈ চুক্তিবদ্ধ হৈ মাথা নাড়োঁ যে ই মোক ক'ত লৈ যাবলৈ গৈ আছে। তাই মোক পুনৰ সুধিছিল যে মই ইয়াৰ বিষয়ে নিশ্চিত নেকি। আকৌ মই দৃঢ়তাৰে মাথা নাড়ল। তাই তাৰ পিছত তাই ক'ৰ পৰা বহি আছিল তাৰ পৰা থিয় হৈছিল আৰু তাৰ পিছত পাকঘৰৰ কাষলৈ গৈছিল। কেইটামান অনুসন্ধানৰ পিছত, তাই এটা কোলাম্বি (পুৰণি দিনত পান পৰাগ থুপ কৰিবলৈ ব্যৱহাৰ কৰা জাহাজ) আৰু আন এটা বটল ঘূৰাই আনিছিল। তাই ইয়াক মেজত ৰাখিছিল আৰু তাৰ পিছত মোৰ ফালে ঘূৰি ছিল আৰু মোক ওপৰলৈ আহিবলৈ কৈছিল। মই তাইৰ কাষলৈ গৈছিলো। তাই মোক মেজত উঠাবলৈ আৰু চাৰিভৰিত থিয় হ'বলৈ কৈছিল। মই তাইৰ ফালে প্ৰশ্নকৰা মুখৰে চাইছিলো। তাই এটা আশ্বাসদিয়া চেহেৰা দিছিল। ই মোক এটা অনুভৱ দিছিল যে মই আটাইতকৈ চিন্তা কৰিব নালাগে আৰু তাই কোৱাৰ দৰে যাবলৈ নালাগে। গতিকে মই প্ৰথমে বেঞ্চত মোৰ পদক্ষেপ লৈছিলো, আৰু তাৰ পিছত মোৰ চাৰিভৰিত মেজত আৰোহণ কৰিছিলো। মই গোটেই প্ৰক্ৰিয়াটোৰ বিষয়ে কেতিয়াও একো ভবা নাছিলো। এইমাত্ৰ এনেকৰী কৰিছিল যেন মই সম্মোহিত হৈ আছো। মই আনকি ভাবিবলৈচেষ্টা কৰা নাছিলো যে পৰৱৰ্তী কাৰ্যটো কি হ'ব। মই তেতিয়া কেৱল অনুভৱ কৰি আছিলো মোৰ বাবে অজ্ঞাত কাৰণৰ বাবে উত্তেজনা আছিল। হয়, মই উত্তেজিত অনুভৱ কৰিছিলো। তাই মোৰ ওচৰত আছিল, আৰু সেইটো নিজেই মোৰ বাবে ৰোমাঞ্চকৰ আছিল।


তাই মোৰ অতি ওচৰলৈ আহিছিল আৰু তাৰ পিছত বেঞ্চত বহে। মই অনুভৱ কৰিছিলো যে মই এটা ডাঙৰ পৰীক্ষাগাৰৰ নমুনা যাৰ ওপৰত এটা ডেমো দিয়া হ'ব। আৰু তাই মোৰ শিক্ষক হ'ব। মোৰ শৰীৰতাই তাইৰ চকুৰ স্তৰত আছিল। তাই তাইৰ সোঁ হাত লৈছিল আৰু এইটো মোৰ বাওঁ ভৰিৰ গোড়ালিৰ পৰা ওপৰৰ উৰুলৈ দৌৰি ছিল আৰু প্ৰক্ৰিয়াটোত মোৰ ট্ৰাউজাৰটো অলপ উঠাই লৈছিল। তাই ধীৰ গতিত কেইবাৰপ্ৰক্ৰিয়াটো অব্যাহত ৰাখিছিল। তাৰ পিছত তাই মোৰ কাণৰ ওচৰলৈ বেঁকা হৈ মোক সুধিলে।" আপুনি জানে নেকি যে মই গৰুটোৰ ভৰিটো গাখীৰ খোৱাৰ সময়ত মই আপোনাক কিয় মালিচ কৰিবলৈ কৈছিলো"। মই কৈছিলো মই নাজানো। তাই কৈছিল "ভালদৰে, আমি গাখীৰ খোৱাৰ আগতে গৰুটো প্ৰস্তুত কৰা যাতে ই আমাৰ বাবে গাখীৰ টো পচিবলৈ ইচ্ছুক তকৈ অধিক হ'ব"। আমি মাথা নাড়ল যেন আমি বুজি পাইছো। যেন মোৰ উৰুমালি কৰাৰ সৈতে ইয়াৰ কি সম্পৰ্ক আছে সেই বিষয়ে মোক আৰু কোনো ব্যাখ্যাৰ প্ৰয়োজন নাই। তাই গাখীৰ খোৱাৰ আগতে গৰুটো প্ৰস্তুত কৰিছিল। তাই এতিয়া মোক মালিচ কৰিছিল। তাই মোক কিবা এটাৰ বাবে প্ৰস্তুত কৰি আছে নেকি? এইবোৰ প্ৰশ্ন হোৱা উচিত আছিল যিবোৰ মোৰ মনত থকা উচিত আছিল। কিন্তু সেই সময়ত মই একো স্পষ্টভাৱে ভাবিবলৈ সক্ষম হোৱা নাছিলো।


PART 2 : HERE

LihatTutupKomentar