সহকর্মীয়ে স্কুলতে মোৰ মেখেলা দাঙিলে: School Sex Story in Assamese 2022

স্কুলত সোমোব চাৰি বছৰ হ’ল ৷ বিয়া হোৱাৰ আগতে মই জইন কৰিছিলো ৷ এল পি স্কুল বাবে ঘৰত সিমান অসুবিধা নহয় ৷ এওঁ খুৱ ব্যস্ত থাকে ৷ দিন ৰাতি চিন নাই মাথো কাম আৰু কাম ৷ ঘৰত শাহু শহুৰ আৰু দেওৰ আছিল ৷ এতিয়া অবশ্যে দেওৰ জনে বিয়া পাতি এজনী চপালে ৷ 

সহকর্মীয়ে স্কুলতে মোৰ মেখেলা দাঙিলে: School Sex Story in Assamese 2022

assamese sex story 2022
assamese sex story 2022


স্কুল খনত ব্যস্ত হৈ থাকি বেয়া নাপাও ৷ স্টাফ বুলি আমি তিনিজন ৷ হেড মেডাম ,মই আৰু এজন লৰা শিক্ষক ৷ তাক আমি ভবেনচাৰ বুলি মাতো ৷ বয়স মোৰ সমানেই প্ৰায় ৷ বাইদেউ অলপ ডাঙৰ যদিও আমাৰ লগত বন্ধুৰ নিচিনাই ব্যবহাৰ কৰে ৷ চহৰৰ দাতিঁ কাষৰীয়া অঞ্চল ৷ ছাত্ৰ ছাত্ৰীৰ সংখ্যা কম ৷ বেছিভাগ সময় আমি তিনিজনে আদ্দাত মছগুল হৈ থাকো ৷ হেদ মেডাম কেন্দ্ৰীয় সভাবোৰত যাই থাকিব লাগে বাবে ভবেন চাৰ আৰু মই অলপ বেছি ফ্ৰী ৷ ভবেনৰ নজৰটো বৰ এটা সুবিধাজনক নহয় ৷ সি কথা পাতি থাকিলে চকুদুটা মোৰ বুকুখনৰ সাজটোত থাকে ৷ তাৰ স্বভাবটো অলপ বেয়া ৷ আনৰ মুখৰ পৰা শুনিছো যে হেদমেডামৰ লগত হেনো তাৰ লেটি পেটি ৷ যি নহওক তাৰ লগত মোৰ অলপ ফ্ৰী হলেই সি লেতেৰা কথা কয় ৷ মোৰ ফিগাৰটোৰ প্ৰশংসা কৰে ৷ কেতিয়াবা ৰাতি ননভেজ মেছেজো কৰে ৷ মই কিন্তু ৰিপ্লাই নকৰো ৷ এদিন হেদমেডাম বাহিৰত গৈছিল ৷ 

Searches: Sex Story in Assamese 2022, Assamese Sex Story 2022, assamese fuck story 2022, assamese suda sudi story 2022, suda sudi kahani in axomia, axomia sex story 2022

ক্লাছ শেষ হোৱাৰ পিছত আমি তেওঁক অপেক্ষা কৰি আছিলো ৷ ভবেনে মোৰ লগত ফ্লার্ট কৰি আছিল ৷ মই একো নকৈ হাহি আছিলো ৷ এবাৰ কলে নিভা তোমাৰ ওঁঠ যুৰিত সচাঁই কিবা যাদু আছে ৷ মই সুধিলো কিনো যাদু দেখিলা সবৰে যেনে মোৰো তেনেকুৱাই ৷ সি কলে নহয় নিভা এবাৰ যদি তোমাক চুমা খাব পালো হৈ মোৰ জীৱন ধন্য হৈ গ’লহেতেন ৷ মই জোৰকৈ হাঁহি দিলো ৷ সি লাই পালে চাগৈ ফটকৈ মোৰ ফালে হাউলি আহি মোৰ ওঁঠত টপকৈ এটা চুমা খাই দিলে ৷ মই কলো ছিঃ কি কৰিছে ? সি মোক দ্বিতীয় কথা কোৱাৰ সুযোগ নিদি মোৰ চুলিত পিছফালৰ পৰা গবামাৰি ধৰি মোৰ ওঁঠযুৰি তাৰ মঙহাল ওঁঠৰ মাজত সোমাই চুপিব ধৰিলে ৷ মই তাক গুচাব চেষ্টা কৰিছিলো যদিও নোৱাৰি এৰি দিলো ৷ মোৰ পৰা বাধা কম হোৱাত সি তাৰ জিভাখন মোৰ মুখত সোমাই দিলে ৷ মইও আলফুলে মোৰ জিভাখনেদি তাৰ জিভাখন মোহাৰি থু লগাই চেলেকি দিলো ৷ এখন হাত সি ইতিমধ্যে মোৰ ফুলি থকা বাওস্তনটোত লগাই মুঠামাৰি ধৰিছিল ৷ ব্ৰা আৰু ব্লাউজৰ ওপৰেদি নিপলটো দুটা আঙুলি দি চেপি দিছিল ৷ এনেও মোৰ নিপলদুটা মটহা ৷ মইও ৰৈ নাথাকি পেন্টৰ ওপৰেতে তাৰ লিংগটো খামুচি ধৰিলো ৷ অলপ কচলা কচালি কৰি তাৰ লিংগটো জুখিব খুজিলো ৷ মস্ত এপাট যেন লাগিল ৷ এনেতে কোনোবা অহা যেন লগাত দুয়ো খপজপাই অাতৰি আহি কাপোৰ ঠিক কৰি ল’লো ৷ হেদমেডাম আহিছিল ৷ মেডাম বাহিৰৰ পৰা হঠাৎ ঘৰৰ ভিতৰত সোমোৱা বাবে একো দেখা নাপালে ৷ ভবেনচাৰ কাষৰ চকীখনত বহি নিজৰ অবস্থাটো লুকাব চেষ্টা কৰিলে ৷ মোৰ চকুৰ পৰা কিন্তু তাৰ প্ৰকান্ড লিংগটো কাপোৰৰ মাজতো সাৰি নগ’ল ৷ বহুসময় তাৰ সেইটো পেন্টৰ ভিতৰতে ফুলি আছিল ৷ মোৰ হাজবেন্ডতকৈ তাৰ বস্তুটো মোটা যেন অনুমান হৈছিল ৷ সেইদিনা ৰাতি সি বহুত লেতেৰা লেতেৰা মেছেজ দি আছিল ৷ ঘটনাক্ৰমে মোৰ হাজবেন্ড অফিচৰ মিটিং এখনৰ পৰা আহোতে দেৰি হৈছিল ৷ ময়ো চাঞ্চ পাই ভবেনৰ লেতেৰা মেছেজৰ দুই এটা ৰিপ্লাই দিলো ৷ সি আৰু ওপৰত দিলে ৷ সি বোলে মোৰ কথা ভাবি ৩ বাৰ মাৰিলে ৷ তাৰ বাৰিৰ পৰা ওলোৱা পানীৰ ফটোও মোক পঠালে ৷ ঠকঠকীয়া গোটা এসোপা পানী বিছনা চাদৰখনত পৰি আছিল ৷ মোৰ লাজ লাগিছিল ৷ সি কিন্তু লেতেৰা মেছেজ দিয়ে আছিল ৷ এবাৰ দুজন মতা মাইকীৰ চুদি থকা ফটো দিছিল ৷ সেইদিনা ৰাতি ভবেনচাৰৰ জহৰা জহৰা মেছেজবোৰ চাই মই দুবাৰ আঙুলি সিচিঁলো ৷ বিষেশকৈ তাৰ বেঙেনাটো হেন মোটা বগা লিংগটো চাই ৷ পিছদিনাৰ পৰা কেদিনমান তাৰ চকুত চাব লাজ লাগিছিল ৷ কিন্তু সি অকনো লাজ কাজ নকৰিলে ৷ কোনো নোহোৱা যেন পালেই পিহাত চিকুটি দিয়ে ৷ পিছফালেদি গলে তপিনাখনত আঙুলি এটা দি হেচুকি দিয়ে ৷ এদিনটো মেডাম ক্লাছত থকাত সি মই বহি থকা চকীখনৰ কাষত  ঠিয় হৈ পেন্টৰ চেইন ডাল খুলি জাঙিয়াৰ ভিতৰৰ পৰা তাৰ ভোলাবেঙেনাটো ওলাই মোৰ গালত লগাই দিছিল ৷ মইও হাতেৰে মুঠি মাৰি চালছটা গুচাই লিংগমুন্ডিটো ওলাই লৈ পৰম আগ্ৰহেৰে ৰঙা মুর্গিকণী হেন আগটো চালো ৷ এনেতে মেডাম অহাত সি জাপ মাৰি বাথৰূমত সোমাল ৷ ইতিমধ্যে আমাৰ মাজত লেতেৰা মেছেজৰ সীমা চেৰাই গ’ল ৷ মইও আজিকালি মোৰ ব্ৰা পিন্ধা ফটো আৰু পেন্টিপিন্ধা যোনিখনৰ ফটো তাক পঠাও ৷ এদিন ৰাতি সি ফোন কৰি ক’লে যে অহাকালি মেডামে ৰাতিপুৱা এঘন্টা আগত স্কুল যাব দিছে ৷ কিবা পুৰণা ফাইলৰ কাম আছে ৷ মই তাৰ কথা বিস্বাস কৰি পিছদিনা ৭ টা বজাতে স্কুল পালো ৷ এওঁ মোক থৈ আহিলে ৷ স্কুলত কোনো নথকাত এওঁ ৰৱ খুজিছিল কিন্তু ভবেনচাৰ অহাত এওঁ গলগৈ ৷ তলা খুলি আমি অফিচত সোমালো ৷ মই সুধিলো ক’তা মেডামচোন অহাই নাই ৷ ভবেনচাৰে ক’লে নিভা মই মিছা কৈছিলো ৷ মেডামে মতা নাই মইহে আৰু ৰব নোৱাৰা হৈছো ৷ তোমাৰ পিহা আৰু বুছৰ ফটো চাই চাই মোৰ বাৰিৰ অৱস্থা নোহোৱা হৈছে ৷ এয়া চোৱা ৷ এইবুলি ভবেনচাৰে অকনো সংকোচ নকৰি তেও পিন্ধি থকা পেন্টৰ বুটাম খুলি জাঙিয়া টো সহিতে আঠুলৈ নমাই দিলে ৷ মই ৰঙা পৰি গলো ৷ তাৰ প্ৰকান্ড লিংগটো লকলকাই ঠিয়দঙা দি উঠিব ধৰিছে ৷ নাচাও বুলিও তাৰপৰা চকু আতৰাই আনিব পৰা নাই মই ৷ সি হাতেৰে নিজৰ লিংগটোৰ চালচটা তললৈ নমাই ৰঙা মুন্ডিটো ওলাই দিলে ৷ মোৰ উশাহ ঘন হব ধৰিলে ৷ পাহৰি গ’লো ক’ত আছো ৷ এনে লাগিল যেন এইমাত্ৰ তাৰ প্ৰকান্ড লিংগটো মোৰ মেখেলাৰ তলেদি নি মোৰ ৰসে চপচপাব ধৰা যৌনাংগৰ পাহিৰ মাজত হেচি ধৰিম ৷ সি মোৰ অৱস্থাটো অনুমান কৰিব পাৰিলে ৷ মোক তাৰ বুকুত সাবতি মোৰ লিপস্তিক লগোৱা ওঁঠযুৰি আলফুলে তাৰ মুখৰ ভিতৰত সোমাই তাৰ লেলাউটিৰে সিক্ত কৰি পেলালে ৷ মইও পিছপৰি নাথাকিলো ৷ 


চুহি চুহি তাৰ থুবোৰ খাই দিলো ৷ এখন হাতেদি তাৰ লিংগটো মুঠামাৰি ধৰিলো ৷ ভবেনচাৰেও দেৰি নকৰি মোৰ মেখেলা পেটিকোত উজাই আনি পেন্টিৰ তলেদি যোনিখন খামুচি ধৰিলে ৷ দুদিন আগত মই বালবোৰ চাফা কৰিছিলো ৷ সি গোটেই যোনিখন মোহাৰি পিটিকি ৰঙা কৰি দিলে ৷ দুটা আঙুলি ৰসে চপচপ কৰা চিদ্ৰটোত ভৰাই খদালি দিলে ৷ মই উত্তেজনাত দীঘল দীঘল উশাহ লৱ ধৰিলো ৷ মোৰ কোমল শকত আলফুলীয়া দেহাটো সি লিৰিকি বিদাৰি ফেনফেনীয়া কৰি দিলে ৷ ৰূমটোতে ঠিক নহব ভাবি সি মোক বাথৰুমত লৈ গ’ল ৷ মোক তলফালে হেচুকি তাৰ লিংগটো মোৰ মুখত সোমাই দিলে ৷ মইও আগ্ৰহেৰে তাৰ লিংগটো মুখত সোমাই ল’লো ৷ 


গোটেই লিংগটো মুখত ভৰাই সি মোৰ মুখতে বহুসময় চুদিলে ৷ তাৰপিছত মোৰ দাং খাই থকা মেখেলাৰ তলত সোমাই মোৰ যোনিখন হেপাহ পলাই খালে ৷ পেচাব আৰু যোনিৰসৰ এটা টোপালো নেৰিলে সব চাফা কৰি খাই যেতিয়া সি ঠিয় দিলে তাৰ চকুমুখ ৰঙা পৰি আছিল ৷ মই বুজি পাইছো এতিয়া তাক কি লাগে ৷ মই ভৰিদুখন বহলাই মোৰ যোনিখন মেলি ধৰিলো ৷ হাতেৰে তাৰ ডিঙিত মেৰাই তাৰ লিংগৰাজক মোৰ যৌনাংগ ভেদ কৰিব আবাহন জনালো ৷ সিও দেৰি নকৰি হাতেদি তাৰ লিংগটো দুবাৰমান মোহাৰি মোৰ যৌনাংগৰ মেলখাই থকা চিদ্ৰটোত লগাই আগটো পোককৈ ভৰাই দিলে ৷ 


পৰম শান্তিত মোৰ দুচকু মুদখাই গ’ল ৷ ভবেনে মোৰ দাংখাই থকা গলধনটোত জিভা আৰু দাতেদি আলফুলে কামুৰি ধৰি এটা ৰামঠাপ মাৰিলে ৷ আধাৰ বেছি লিংগ মোৰ যোনি ভেদি সোমাই গ’ল ৷ মোৰ জীউ উৰি যোৱা যেন লাগিল ৷ সি মোৰ কৰঙনত ধৰি এখন ভৰি অলপ দাঙি লৈ আৰু এটা ঠাপ মাৰিলে ৷ এনেকৈ যোনিখন অলপ মেলখোৱাত গোটেইটো লাহে লাহে সোমাই গ’ল ৷ ভাগ্য ভাল মই দেওৰজনৰ ঘোৰাহেন বাৰিৰ হান খাই বুছখন অলপ বহলাই ঠৈছো নহলে আজি মই নিশ্চিন্তকৈ বেহুছ হলো হৈ ৷ ভবেনচাৰে মোৰ পোকৰখন কচলাই কচলাই ঠাপ মাৰি গ’ল ৷ মই বাৰে বাৰে তপিনাখনেদি আগফালে ঠেলি ঠেলি তাৰ বাৰিৰ ঠাপ খাব ধৰিলো ৷ মজাকৈ ঠপিয়াইছে ভবেনে ৷ তাৰ বাৰিডাল ভিতৰত আৰু ফুলা যেন লাগিছে ৷ মই স্বর্গসুখ পাই দুবাৰ পানী এৰিলো ৷ মোৰ যোনিত বানপানী হেন হ’ল ৷ 


সি বাৰিডাল ওলাই তাৰ ৰুমাল খনেদি মোৰ যোনিখন ভালকৈ মচি মোক আঠুকঢ়াই লৈ পিছপিনৰ পৰা মোৰ বুছত আকৌ ভৰাই দিলে ৷ তেনেকৈও বহুসময় চুদিলে ৷ এবাৰ খুব খৰকৈ মাৰিব ধৰিলে আৰু মোৰ কতিৰ ফুটাত তাৰ দুটা আঙুলিদি খিচিব ধৰিলে ৷ তেনেতে অনুভৱ কৰিলো এসোপামান গোটা গোটা বস্তু মোৰ যোনিদি সোমাই পেট পাইছে ৷ মই বাধা নিদিলো ৷ ফটোত তাৰ গোটা ঠলঠলীয়া ফেদাবোৰ দেখি মোৰ যোনিত সেইবোৰ ভৰাব মোৰো বৰ হেপাহঁ আছিল ৷ প্ৰায় ৩ মিনিট মান ভবেনচাৰে মোৰ যোনিৰ ভিতৰত তেনেকে হেচি ধৰি থাকিলে ৷ সি যেতিয়া তাৰ লেউসেউ হোৱা লিংগটো ওলাই আনিলে মই তেনেকৈয়ে গৈ লেট্ৰিনৰ কমোদত বহি পেচাব কৰি দিলো ৷ সোপাই পেচাবৰ লগত ওলাই গ’ল ৷ 

ভবেনচাৰে নির্লজ্জৰ দৰে মই পেচাব কৰা চাই থাকিল ৷ ধুই মেলি বাথৰুমৰ পৰা ওলাই দুয়ো অফিচ ৰূমত বহিলো ৷ অলপ পিছতে হেডমেদাম আহি কেন্দ্ৰীয় সভাত গলগৈ ৷ সেইদিনা মুঠ তিনিবাৰ ভবেনচাৰে মোক চুদিলে ৷ স্কুল ছুটী হোৱাত ছাত্ৰ ছাত্ৰী বোৰ যোৱাৰ পিছত দুবাৰ কৰিলো ৷ চাঞ্চ পালেই আমি স্কুলৰ বাথৰুমত কামটো কৰো ৷

LihatTutupKomentar