Saturday, January 1, 2022

Assamese Sex Story 2022 | Nehar Logot Sex ,sex with my office colleague

নেহা,হয় মোৰ অফিচৰ সহকৰ্মী। বয়স প্ৰায় মোৰ সমানেই হ'ব।গিৰিয়েকৰ সৈতে চহৰতে থাকে আৰু বিয়াহোৱা প্ৰায় তিনিবছৰ হ'ল। নেহাক সদায় গিৰিয়েকে অফিচত আহি থৈ যায় আৰু আবেলি লৈ যায়হি।

নেহা দেখাতো অতি সুন্দৰ।খামুচীয়া কঁকাল,উঠন বুকু,কাজল সনা দুচকু,গতিকে তাইলৈ এবাৰ চকু গ'লে পুনৰ চকু ঘুৰাই অনাটো জটিল।অফিচত আমি খোলা খুলিকৈয়ে কথা পাতো যদিও বেয়া কথা বা বেয়া ইঙ্গিত দিয়া নাছিলো।

Assamese Sex Story 2022 | Nehar Logot Sex ,sex with my office colleague

 Assamese Sex Story 2022


এদিন আৱেলি নেহাই ক'লে যে তাইৰ গিৰিয়েক নিবলৈ আহিব নোৱাৰে গতিকে মই অলপ ঘৰত থৈ আহিব লাগে। ঠাণ্ডা দিন হোৱা বাবেসন্ধ্যা ৫-০০ বজাতেই প্ৰায় আন্ধাৰেই হয়। মইও মোৰ কাম সামৰি একেবাৰেই ওলাই গ'লো। বাইকৰ পাছফালে তাই বহিল আৰু অলপ গৈয়ে হাতএখন মোৰ কান্ধত ৰাখিলে। লাহে লাহে তাই বুকুখন মোৰ পিঠিত হেঁচা মাৰি ধৰিলে। মোৰ ২৫ বছৰিয়া দেহৰ মাজেৰে এসোঁতা গৰম তেজভৰিৰ পৰা মুৰলৈ বৈ গ'ল।

কোনো দিনে নভবা কথা কিছুমান মনলৈ আহিল। এবাৰ ব্ৰেক মৰাৰ সুযোগত তাই মোৰ কঁকালত সাৱতি ধৰি গাৰ ভৰটো মোৰ পিঠিত এৰিদিলে। এনেকৈয়ে অলপ দুৰ গৈয়ে সিহঁতৰ ঘৰ পালো আৰু পদুলিৰ পৰাই মই ঘুৰিবলৈ ধৰিলো। তাই মোক জোৰ কৰি চাহ খাবলৈ লৈ গ'ল। ঘৰতকোনো নাছিল। চাৰিটা ৰুমৰ এটা অসম আৰ্হিৰ ঘৰ। দুৱাৰ খুলিয়েই মোক বহিবলৈ দি তাই ভিতৰলৈ গ'ল।

ভাবিলো কাপোৰ সলাবলৈ গ'ল চাগৈ। তাইৰ উলংগ দেহ এটা কল্পনা কৰিলো।মোৰ লিঙ্গটো যেন অলপ দাং খাইছে। পেন্টৰ ওপৰতে এবাৰমোহাৰি দিলো। অলপ পাছত তাই ওলাই আহিল আৰু ক'লে ইমান ডাঙৰ ঘৰটোত অকলে থাকিবলৈ ভয়েই লাগে। আজি আকৌ মিষ্টাৰো নাই।তেজপুৰলৈ গ'ল। কথাটো কৈয়ে তাই মিচিকীয়া হাঁহি এটা মাৰিলে। মইও ক'লো লগ লাগিলে মই আছোৱেই নহয়, ভয় কৰিব নালাগে। মোকডাইনিং ৰুমলৈকে মাতি নিলে আৰু তাই চাহ বনোৱাত লাগিল।

মই পাছ ফালৰ পৰা চালো, নীলা শাৰীখনৰ সৈতে মেলা চুলি,বহুত ভাল লাগিল। বহল তপিনা দুটা জিলিকি আছিল। মই উঠি গৈ পাছফালৰ পৰাতাইক সাৱতি ধৰিলো। তাই কি কৰিছা বুলি এৰাই যাবলৈ চেষ্টা কৰিলে যদিও মই আৰু জোৰকৈ সাৱতি ধৰিলো। তাই চাহ হ'ল বুলি কোৱাতএৰি দিলো আৰু তাই বৰ দুষ্ট দেই বুলি ক'লে। মোৰ মনে মনে তাইক চুদাৰ তিব্ৰ ইচ্ছা জাগি উঠিল। তাই চাহ একাপ মোক দি একাপ নিজৰবাবে লৈ চকী এখনত মোৰ কাষতে বহিল।

তাই মোক বিয়া কিয় পতা নাই সুধিলে। মই ক'লো ছোৱালীয়েই পোৱা নাই। নীহাৰিকাই ক'লে- তোমাৰ ছোৱালী মই চাই দিম,কেনেকুৱালাগিব। মই ক'লো-একেবাৰে তোমাৰ নিচিনা। তাই মোৰ পিঠিত লাহেকৈ ঢকিয়াই দিলে। মই তাইক ধৰি ওঠত আৰু কপালত চুমা খাবলৈধৰিলো। তাইও এইবাৰ বাধা নিদিলে। লাহে লাহে এখন হাতেৰে উঠন বুকুখন মোহাৰি দিলো। পাছফালৰ পৰা ধৰি গাখীৰ দুটা মোহাৰি দিওতেমোৰ ৮ ইঞ্চি দীঘল বাৰিটোৱে তাইৰ তপিনা দুটাত খুচি দিলে। তাই যেন লাহে লাহে মোক সহযোগ কৰি মোৰ বুকুৰ মাজত সোমাবলৈ ধৰিলে।

নেহাক লাহেকৈ দাঙি শোৱা কোঠালৈ নি বহল বিচনাখনত শুৱাই দিলো।কাষতে মই শুই সাবতি ধৰি চুমা খাবলৈ ধৰিলো। লাহে লাহে শাৰীখন নমাই ব্লাউজৰ হুক দুটা খুলি দিলো।

ক'লা ৰঙৰ ব্ৰাটোৰ ওপৰেদি দুদু দুটা মোহাৰি দিয়াত তাই দীঘল দীঘলকৈ উশাহ ল'বলৈ ঊফফফফফ মাহহহহহহহহহহহহ ধৰিলে।মই তাইৰ ব্ৰাটোও খুলি দি তাইৰ গাৰ ওপৰতশুই নিপোল এটা চুপি দিলো।

বগা সৰু সৰু দুদু দুটাৰ মাজত বাদামী ৰঙৰ নিপোল দুটা কিমান যে ভাল লাগে। এটাৰ পাছত এটাকৈ দুয়োটা নিপোল মুখত লৈ চুহিবলৈ ধৰিলো।হাত এখনেৰে পেটিকোটটো ওপৰলৈ ডাঙি দিলো। বগা কলাফুল দুটা লাইটৰ পোহৰত জিলিকি পৰিল। নীলা পেন্টিটোৰ ওপৰেদি চুচুকন মোহাৰিদিলো।

তাই হাতখন আঁতৰাই দিলে। তাইক কাপোৰবোৰ খুলিবলৈ কৈ মই মোৰ চাৰ্ট পেন্ট খুলি দিলো।তাই পেটিকোটটো খুলি অকল পেন্টিটোৰ সৈতেবিচনাখনত বহি দিলে। মই গেঞ্জি জাঙিয়াটোও খুলি সম্পূৰ্ণ নগ্নহৈ বিচনাৰ ফালে যোৱা দেখি তাই লাজতে মুখখন ঢাকি হাঁহিবলৈ ধৰিলে।মোৰলিংগটো ইতিমধ্যে ঠিয় হৈ ওপৰলৈ মুৰ কৰি আছিল।মই নেহাক বিচনাত শুৱাই দি পেন্টিটো খুলি দিলো। তাই লগে লগে দুয়োখন হাতেৰে নুনখনঢাকি দিলে। মই সুধিলো-কেলা কিহৰ ইমান লাজ? চুদিবলৈ মন থাকিলে লাজ কৰি লাভ নাই।

তাই লাহে লাহে হাত দুখন আতৰাই দিলে। সৰু সৰু বালেৰে ভৰা এখন ধুণীয়া বুচ। নেহাৰ নগ্ন দেহাটো দুচকুৱে হেপাহ পলুৱাই উপভোগকৰিবলৈ ধৰিলো। তেনেতে নেহাৰ মোবাইলটো বাজি উঠিল। তাই উঠি গৈ মোবাইলটো হাতত লৈ মুখত আঙুলি এটা দি মনে মনেথাকিবলৈ ইঙ্গিত দিলে। মই অনুমান কৰিলো গিৰিয়েকৰ ফোন চাগৈ।

তাই স্বাভাৱিক ভাৱেই কথা পাতিলে। তাই কথাপাতি থাকোতেই মই তাইৰ ভৰি দুখন মেলি নুনখনৰ ওপৰত হাত বুলাবলৈ ধৰিলো।

মাজে মাজে বাল বিলাক ধৰি টানি দিলো।তাই কথা পাতি হ'লত ফোনটো থৈ শুই দিলে। মই আঙুলি এটা লাহেকৈ বুচৰ ফুটাটোত ভৰাই দিলো।বুচৰ ভিতৰখন গৰম আৰু বিজলুৱা হৈ আছিল।

মই আঙুলিটো লাহে লাহে ওলোৱা সোমোৱা কৰি দিলো। তাই লাহে লাহে কৰিবলৈ ক'লে। মই আঙুলি মাৰি থাকোতেই তাইৰ হাত এখন মোৰলিঙ্গটোত লগাই দিলো।

তাই হাতৰে ধৰি হাত মৰাৰ নিচিনা কৰি দিলে। মই লিঙ্গটো তাইক মুখত ল'বলৈ ক'লো যদিও তাই মান্তি নহ'ল। মই মোৰ লিঙ্গটো হাতেৰে ধৰিসম্পূৰ্ণ থিয় কৰি চুদিবলৈ সাজু হ'লো। তাইও ভৰি দুখন মেলি কঁকালটো ওপৰলৈ কৰি দিলে।মই তাইৰ দুইভৰিৰ মাজত সোমাই বাৰিটো বুচতলগাই জোৰ দিলো। লিঙ্গটো সোমাই যোৱাৰ লগে লগে তাই আহ আহকৈ ওমহহহহহ উঠিল।

মই সুধিলো মোৰটো ডাঙৰ নে মিষ্টাৰৰ টো ডাঙৰ। তাই ক'লে মোৰটো ডাঙৰ। মই ক্ৰমান্বয়ে লিঙ্গ সঞ্চালনৰ গতি বঢ়াই দিলো। তাইও মোকসাৱতি ধৰি তলৰ পৰা কঁকালটো ডাঙি মোক সহযোগ কৰিলে। মই অলপ সময় এনেদৰে কৰাৰ পাছত নেহাক ওপৰত উঠি কৰিবলৈ ক'লো। তাই মোৰ লিঙ্গটোত বুচৰ ফুটাটো লগাই বহি দিলে। বাৰিডাল গুৰিলৈকে সোমাই যোৱাত তাই মুখখন বেকা কৰি দিলে। তাই ওপৰত বহি লাহে লাহে ওপৰ তল কৰি চুদিবলৈ ধৰিলে। মাজে মাজে বাৰিডালসম্পূৰ্ণ ভৰাই কঁকালটো চাৰিওফালে ঘুৰাই দিয়ে। এনে কৰোতে দুয়োৰে বাল বিলাক ঘঁহনি খোৱাত এক অদ্ভুত শিঁহৰন জাগি উঠিল।

এনেদৰে তাই দহ মিনিটমান কৰাৰ পাছত ঘন ঘনকৈ উশাহ লৈ খৰকৈ চুদিবলৈ ধৰিলে। মই বুজি পালো তাই চৰম সীমাত উপনীত হৈছে। মই দুদু দুটা হাতেৰে মোহাৰি দিলো আৰু বাৰিডাল ভিতৰত ৰাখিয়েই তাইক বিচনাত শুৱাই দিলো। মই ওপৰত উঠি খৰকৈ চুদিবলৈ ধৰিলো। তাইমোৰ ডিঙিটোত টানকৈ ধৰি ভৰি দুটাৰে কঁকালত মেৰিয়াই ধৰিলে। মই মোৰ গতি বঢ়াই দিলো।

এনেতে তাইৰ মুখেৰে গেঙনিৰ দৰে শব্দ হ'ল আহহহহহহহহহহ অহহহহহহহহ হ মমমমমমমমমমম মমহহহহহহহহহহহ সুদা অ আৰু ভালকে সুদা। এনে কৈ আৰু গাটো জিকাৰ মাৰি অৱস হৈ পৰিল। মই বুজি পালো তাই পানী এৰিলে। মইও তাইক টানকৈসাৱতি ধৰি অলপ সময় চুদি পানী এৰি দিলো। বাৰিটো ভিতৰত ৰাখি দুয়োটা সাৱতি ধৰি কিছু সময় শুই থাকিলো। তাৰ পাছত দুয়োবেডৰুমৰ সংলগ্ন বাথৰুমত গা ধুলো।

ইয়াৰ পাছত নেহাক ভাত বনোৱাত সহায় কৰি দিলো। দুয়ো ভাত খাই পুনৰ বিচনালৈ গ'লো। সেই দিনা ৰাতি নেহাক পাঁচ বাৰচুদিলো।

নেহাৰ সৈতে বহু দিনলৈ মোৰ সম্পৰ্ক চলাই নিলো।

So gyz hokolue plz jonabo sun kahini 2 Pohi knekua lgil? 

vl lgile page 2 please like aru share kori dibo plzzz tetia he ami hodai apunalukor Karone kahini loi ahibo parim. Aru apunaluke Jodi kahini n photo share Koribo bisare apunar dn msg OT dibo pare


শেয়ার করুন

Author:

Etiam at libero iaculis, mollis justo non, blandit augue. Vestibulum sit amet sodales est, a lacinia ex. Suspendisse vel enim sagittis, volutpat sem eget, condimentum sem.

1 comment:

  1. SUDURVAI tur maiki tuk blg a sudile gom pabi roh kla

    ReplyDelete