Best Assamis Sex Story of 2024 - ২০২৪ চনৰ শ্ৰেষ্ঠ অসমীয়া যৌন কাহিনী -

সিদিনাখন ৰাতি আমি থিয়েটাৰ চাব গৈছিলো ৷ আমাৰ পৰিয়ালৰ মাদেউতা ভাইটি ভণ্টি সকলোকিটা আৰু ওচৰৰ খুৰাহঁতৰ পৰিয়ালটোও ৷ নাটক চোৱাৰ পিছত ওচৰৰে বেলেগ গাঁৱৰ পেহীহতঁৰ ঘৰত ৰাতি ভাল খাই অহা কথা ৷ টিকট কাটিব দিছিলো চাকৰিসূত্ৰে বাহিৰত থকা কালি ঘৰলৈকে অহা মন্টুদাক ৷ ধুনীয়া চেহেৰাৰ সুন্দৰ ল’ৰাজন , সুন্দৰ ওখপাখ হৃষ্টপুষ্ট যুৱক ৷ থিয়েটাৰ হলত একে লাইনত একেলগে নোপৱা ববে দুটা টিকট বেলেগ চিৰিয়েল নম্বৰৰ লৈছিল বুলি সি হলত গৈহে কৈছিল ৷ বাকী সকলোকে একেলগে বহিব দি মই মণ্টুদাৰ লগত অন্য শাৰীত বহিলোগৈ ৷

২০২৪ চনৰ শ্ৰেষ্ঠ অসমীয়া যৌন কাহিনী -


নাটক আৰম্ভ হোৱাৰ সময়তে হলৰ লাইট অফ কৰাৰ পিছতে মণ্টু দাইয়ো খুচুৰখাচাৰ আৰম্ভ কৰিবলৈ ধৰিলে ৷ মই তাৰ বাওফালে বহিছিলো ৷ সি বহিয়ে তাৰ বাওহাতখন মোৰ পিচফালে চকীৰ ওপৰেৰে মোৰ কান্ধত দি ল’লে , সোঁহাত খনেৰে মোৰ সোঁহাতখন ধৰি পিটিকিব ধৰিলে ৷ মাজেমাজে হাতখন নি চুমাও খাইছে আঙুলিবোৰ চুহিছে ৷ তাৰ মুখৰ গৰম নিশ্বাস হাতত পৰশ লাগি গৈছিল ৷ মোৰো কিবা বেয়া লগা নাছিল ৷ এইবাৰ মন কৰিছো সি মোৰ কান্ধৰ ওপৰেৰে দীঘল কৰি ধৰি থকা হাতখনৰ আঙুলিৰে মোৰ বাওফালে কাষলতিৰ কাষেৰে পিয়াহৰ ওপৰত লিৰিকিব ধৰিছে ৷ মোৰো কিবা ভাল লাগিব ধৰিলে ৷ সেইবাবেই হয়তো দুটা টিকট বেলেগ চিৰিয়েলৰ লৈছিল মণ্টু দাই ৷



লাহেলাহে মঞ্চৰ নাটকো জমি আহিছে ৷ আমাৰ কিন্তু সেইবোৰলৈ মন নাই , আমি ব্যস্ত নিজৰ নাটকত ৷ ইফালে মই একো আপত্তি নকৰা যেন পাই দাদাৰ বাওহাতে মোৰ বাওফালৰটো পুৰা ময়দা মাৰা দি জোৰেজোৰে মাৰিব ধৰিছে ৷ এবাৰ চব দৰ্শকে টামাম উকি আৰু হাতচাপৰি মাৰি উঠাত দাদাইয়ো খুব জোৰেৰে হাতচাপৰি বজাই হৈ লৈ মোৰ মুখখন টানি কিছ কৰিলে ওঁঠজুৰি চুহি চুহি , মইয়ো তাক ডিঙিটো সাৱট মাৰি জিভা খন তাৰ মুখত সোমাই পুৰা মজা ল’লো প্ৰায় দুইমিনিটমান ৷

মাজতে সি এবাৰ ঠাণ্ডা কিছু পৰিছেদেই বুলি কোৱাত মই তাক আৰু অলপ চাপি লৈ মই উৰি থকা গৰম শ্বালখনকে দুয়ো মেৰিয়াই উৰি ল’লো ৷ এইবাৰ আৰু কোনে পায় তাক ৷ এইবাৰ সোঁহাতখননেও মোৰ সোঁফালৰ টোত ময়দা মৰাত লাগি গ’ল ৷ বাহ কি মজা লাগিছে ৷ বহুদিন কাৰো হাতো লগা নাছিল পুপুকিটাত। এইবাৰ সি হাত এখন পিছফালে নি মোৰ ব্ৰাৰ হুক খুলিব খোজাত হাতখন আতঁৰাই দিব খোজাত গালতে চুমা এটা খাই লাহেকৈ কামুৰি দি ক’লে একো নহয় দে কাপোৰ উৰিয়ে আছ ৷


পিছত মইয়ে খুলি দিলো ব্ৰাৰ হুকডাল ৷ আহ্ এইবাৰ হে বেছি মজা ৷ এপাকত সি মোৰ সোঁহাতখন ধৰি তাৰ পেণ্টৰ ওপৰত থৈ দিলে , সেইডাল টাইট হ’ব ধৰিছিল তাৰ ৷ বৰ ডাঙৰ যেন লাগিল তাৰ নুনুডাল ৷ তেনে সময়তে কাষতে বহা পৰিয়ালৰ সৰু বাচ্ছাটোৱে কিবা কথাত উৎপাত কৰি কান্দিব ধৰিলে ৷ ওচৰৰ মানুহবোৰে কেকজেক কৰি উঠিল ৷ মই মাকক সোধাত ক’লে তাক বোলে অকলে চকীত বহিব লাগে ৷ মই মোৰ চকীখনকে বাচ্চাটোক দি মণ্টুদাক অলপ চাইদলে যাব কৈ এখন চকীতে দুয়ো বহিলো ইফালে কাপোৰৰ তলত হাতবিলাকৰ কাম চলি থাকিল ৷

Assamis Sex Story of 2024 *** Sex Story of 2024 *** Sex Story of Assam 2024

চকীখন সৰু থিয়েটাৰৰ টিনৰ চকী বাৰে বাৰে পিচলিব খোজো ৷এইবাৰ দাদাই মোক উঠাই দি নিজৰ দুই ভৰিৰ মাজলৈ নি কোলাত বহুৱাই ললে , এইবাৰহে এইবাৰ ৷ তাৰ বাৰীডালৰ ওপৰতে বহাত হাতৰ টিপনৰ ছন্দে ছন্দে সেইডালে কাপোৰৰ ওপৰতে দুই তপিনাৰ ফাকত খুচি থাকিল ৷ অলপ পিছতে নাটক শেষ হ’ল ৷ বাহিৰ ওলাই সকলোবোৰ লগ হৈ মই মাহঁতক পেহী হঁতৰ তালৈ নাযাওঁ মোৰ ভাগৰ লাগিছে , আৰু মোক মন্টুদাইয়ে বাইকত ঘৰত থব গৈ বুলি সিহঁতক যাব দিলো ৷ পিছত আমি ওচৰৰে ৰেষ্টুৰেণ্টত ফটাফট কিবা কিবি খাই ল’লো ৷ বাইকত উঠি লয়েই তাক সাৱটি ধৰিলো , ফুল স্পীডত পাঁচ মিনিট মানতে ঘৰ পালোগৈ ৷ ভিতৰ সোমাইয়ে মই গৈ আগতে গেটৰ তলাটো মাৰি থৈ আহিলো , এনেইয়ো দহ বাজিলে আমাৰ তলা মাৰেই ৷

২০২৪ চনৰ শ্ৰেষ্ঠ অসমীয়া যৌন কাহিনী 


গৈ ঘৰত সোমাই ছোহে , সি মোক সাৱট মাৰি ধৰি চুমা খাব ধৰিলে ৷ মই ক’লো ৰছোন কাপোৰ কানি সলাই ল’ও ৷ সি ক’লে কেৱল খুলি ল ৷ সলোৱা কাপোৰ পিছতো পিন্ধিবি ৷ হ’ব দে বুলি মই অলপ চাইদলে গৈ চুৰিদাৰটো খুলিব লওতে সি তাৰ কাষলে টানি আনি ক’লে দেখাতে খোলনা একো নহয় ৷ মই খুলি দিলোহে চুৰিদাৰটো , হুক খোলা ব্ৰাটোও লগতে ওলাই আহিল ৷ মই চুৰিদাৰেৰে আৰ কৰি ধৰিব খোজাত দাদাই টান মাৰি নি কাপোৰ খিনি মজিয়াত পেলাই দিলে ৷ পিছত একেটানে তলৰ চুৰিদাৰৰ পেণ্টটো খুলি পেলালে ৷ এইবাৰ টানি পেণ্টিটোও খুলি লেংটি কৰি পেলালে মোক ৷ মই বাথৰুমৰ পৰা আহো বুলি গৈ পেচাৱ কৰি উঠি মনে মনে মোৰ নুনুখনৰ ভিতৰফালে অলপমান ভেচেলিল সানি ল’লো ঠিক তো নাই কি বা কৰে হিৰোই ৷ মই টাৱেল এখনকে গাত লৈ ওলাই আহিলো ৷ এইসৱ কিহৰ আৰু বুলি সি টাৱেলখন গুচাই মজিয়ালে দলিয়াই দি মোক টানি বিচনালে আনি কোলাত বহাই ল’লে ৷ ইতিমধ্যে সিও পুৰা লেংটা হৈ লৈছিল ৷ তাৰ সেইডাল প্ৰায় টান হ’ব ধৰিছেই ৷ তপিনাৰ ফাকত সেইডাল মিলাই বহাই লৈ দুয়োহাতে মোৰ 32 চাইজ পিয়াহকিটা মথিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে ৷ মই উহ আহ কৰি মজা লৈ থাকিলো , মাজেমাজে অলপ দুখো পাইছো বাৰু ।

Assamis Sex Story of 2024 *** Sex Story of 2024 *** Sex Story of Assam 2024

এইবাৰ মোক বিচনাত শুৱাই দি একান্ত মনে চাই ল’লে মোৰ নুনুখন ৷ ওপৰত উঠি লৈ এইবাৰ পিয়াহকিটা টিপি টিপি চুহিব লাগি গ’ল ৷ মই বোলো দে আৰু পাইছা তো ফকততে ৷ সি চুপি থকা পিয়াহটোত কামোৰ মাৰি দি গৰগৰাই উঠিল , বাল কেলা ছেত মাকচুদু ফালি পেলাাম আজি তোৰ বুচ ৷ মই মনতেহে ইমান অসভ্য নে ই বেটা ৷ অৱশ্যে ভালো লাগে কিবা এটা এনেকুৱা সময়ত অসভ্য শব্দ শুনিলে ৷


মোক সাৱটি লৈ সি তাৰ বুকুখন মোৰ পিয়াহত লগাই সাৱটি ধৰি মৰম কৰি গালকিখন পিটিকি পিটিকি চুহি চুহি পাগলৰ দৰে ফোপাই ফোপাই মোৰ কৰঙণৰ ওপৰতে অলপ বহাৰ দৰে কৰি তাৰ টনটনীয়া নুনুডালত থু এসোপামান সানি ল’লে ৷ মোৰ নুনখনতো পেলাই দিলে কিছু থু ৷ এইদৰে পিচল কৰি লৈ সেইডাল মোৰ বুচত লগাই অলপমান ঘঁহি দিলে হেঁচা মাৰি , প্ৰায় আধামান সোমাই গ’ল ৷ মই অ মা মৰিলো বুলি কেকাই দিলো ৷ সি উলিয়াই দিলে বেছি দুখ পোৱা বুলি ভাবি ৷ পিছত আকৌ লাহে লাহে মৰম কৰি সুমাব ধৰিলে ৷ এনেকৈ বহুবাৰ উলুৱা সুমুৱা কৰি থাকি এবাৰ আৰু জোৰে ধাক্কা দি দিলে আৰু কিছু ভৰাই , তথাপি পুৰা নোসোমাল তাৰ বাৰীডাল ৷ এইবাৰ মোক তলমূৰকৈ ধৰি আঠু কঢ়াই লৈয়ো ভৰালে , নাই পুৰা সোমোৱা নাই ৷

পিছত মোক কাটি কৰি ধৰি এখন ডাপানাৰ ওপৰত বহি আন খন ভৰি দাঙি তাৰ কান্ধত উঠাই লৈ প্ৰফেচনেল চুদাৰুৰ দৰে মোৰ নুনুখন প্ৰথমে হাতেৰে থু লগাই চাইদকিটা টানি টানি মেলাৰ দৰে কৰি কিছু ঢিলা কৰি লৈ এক ধাক্কাত পুৰা সাত ইঞ্চিমানৰ বাৰীডাল ভৰাই দিলে মোৰ বুচত । মই কেঁকোৰা ভাজ লাগি আটাহ পাৰি দিলো ৷ সি তপিনাতে এক চাপৰ মাৰি sorry সোনজনী দেহাজনী কলিজাজনী কৰি মূৰত হাত বুলাই কিছুদেৰি কিছ কৰিলে ৷ মই ক’লো অলপ সময় সোমাই ধৰি থাকা ৷

সিও লৰচৰ নকৰাকৈ একে পজিছনত সাত ইঞ্চিডাল সুমুৱাই ৰাখিয়ে বহুসময় কিছ কৰি কৰি মৰম কৰিলে ৷ লগতে পিয়াহকিটাও টিপি টিপি আকৌ কিছু সময় চুহি দি থাকিল , সেয়াও এক অনন্য মজা ৷ পিয়াহবোৰ চোহোতে আধা মুখত ভৰাই অলপ কামুৰি ধৰি হাতেৰে গুৰিফালে ধৰি টানি উলিয়াই দিওতে পিয়াহৰ আগটো স্প্ৰীঙৰ দৰে ওলাই যোৱাটো কি যি মজা অনুভূতি হয় নিপলৰ আগত , অ মা বুজাব নোৱাৰি ৷ তাৰ পিছত ঢেকী দিব আৰম্ভ কৰি দিলে ফচকফচক ৷ লাহে লাহে আমেজ লাগি আহিল মোৰো ৷ মাজেমাজে মইয়ো আগুৱাই দাঙি দি আৰু জোৰে চোদনৰ আমেজ ল’লো । আ- আ- ও- ও উম কি মজা লাগিছে অ’ মন্টুদাৰ বাৰীৰ চোদন… ৷ আধাঘণ্টামান চুদি পানী এৰি দিলে মণ্টুদাই , মোৰ তলপেটৰ ওপৰত কুহুমীয়া গৰম গৰম আঠালেতীয়া পানীবোৰ ঘঁহি দিওতে কি যে স্বৰ্গীয় সুখ পালো।


অসমীয়া যৌন কাহিনী, যৌন কাহিনী, অসমীয়া যৌন কাহিনী, assamis sex, sex story 2024, assamese sex 2024, assamese xxx 2024, suda sudi kahani, assamese sex story, asomia sex kahini

4 Comments

Post a Comment

Post a Comment

Previous Post Next Post