Read More Assamese Sex Story

মোৰ প্ৰথম সন্তান4 বছৰ হোৱাৰ পিছত, মই পুনৰ গৰ্ভৱতী হৈছিলোঁ আৰু কেঁচুৱা ছোৱালীৰ সৈতে আশীৰ্বাদপ্ৰাপ্ত হৈছিলোঁ। মই প্ৰসৱৰ বাবে গৃহচহৰত আছিলো আৰু প্ৰসৱৰ পিছত তিনি মাহ তাত আছিলোঁ। যেতিয়া কেঁচুৱাটোৰ বয়স প্ৰায় 4 মাহ আছিল, মই পুনেলৈ যাত্ৰা কৰিছিলো য'ত স্বামীয়ে কাম কৰি আছে। যিহেতু মোৰ ঠাইৰ পৰা পুনেলৈ কোনো পোনপটীয়া বিমান নাছিল, মই অবিৰাম মুম্বাইলৈ উৰা মাৰিৰাৰ সিদ্ধান্ত লৈছিলো আৰু ৰাস্তাৰে গৈছিলো। স্বামী মোৰ লগত আছিল আৰু আমি মুম্বাই বিমানবন্দৰৰ পৰা পুনেলৈ কেব লৈছিলো।



দুপৰীয়া আছিল, আৰু আমি বিমানবন্দৰৰ পৰা দুপৰীয়া প্ৰায় 2 বজাত আৰম্ভ কৰিছিলো। গতিকে আমি মুম্বাই চহৰৰ পৰা ওলাই অহাৰ সময়ত আবেলি ৩ বজা হৈছিল। স্বামী চালকৰ দ্বাৰা সন্মুখৰ চিটত বহি আছিল। মই সহ-চালকৰ পিছফালে পিছৰ চিটত আছিলো, আৰু মোৰ পুত্ৰ ড্ৰাইভাৰৰ পিছফালে আসনত বহি আছিল। মোৰ কোলাত মোৰ কেঁচুৱা ছোৱালী আছিল। স্বামী আৰু পুত্ৰ দুয়োএই সময়ত চিঞৰি উঠিছিল, কিয়নো তেওঁলোক বিমান যাত্ৰাত ভাগৰি পৰিছিল।

Assamese Sex Stories:


কেঁচুৱাটো মোৰ কোলাত শুই আছিল, আৰু ভোকৰ বাবে কান্দিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। মই শাৰী পিন্ধি আছিলো, কিয়নো সেইটো কেঁচুৱাক খুৱাবলৈ সুবিধাজনক হ'ব। চালকে কেঁচুৱাটোৰ কান্দোন ৰখাটো মন কৰিলে, আৰু সুধিলে যে তেওঁ কৰবাত গাড়ী ৰখাব লাগিব নেকি। আমি তাকে থামতে বলেছিলাম, কারণ সে শুধু গাখীরের জন্য কাঁদছিল। মই এফালে ব্লাউজ খুলিছিলোঁ আৰু খুৱাবলৈ ব্ৰা খুলিছিলো। মই লক্ষ্য কৰা নাছিলোঁ যে চালকৰ পিছফালৰ দৰ্শন দাপোনখন তেওঁ গাড়ী চলাবলৈ আৰম্ভ কৰাৰ সময়ৰ পৰা মোক চাবলৈ অৱস্থিত।


গতিকে তেওঁ আৰভিএমলৈ চাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু তেওঁ স্পষ্টভাৱে মোৰ বুবটো দেখিবলৈ পোৱা গৈছিল। যিহেতু এই টিটটোত গাখীৰ কম আছিল, মই মোৰ আনটো ফাল খুলিব লাগিছিল আৰু লগতে কেঁচুৱাটোৱে পান কৰিব লাগিছিল। মই নাজানিছিলো যে ড্ৰাইভাৰে আৰ.ভি.এম.-ৰ জৰিয়তে মোৰ ফালে চাই আছে, সেয়েহে মই ইয়াক বন্ধ নকৰাকৈ আনটো খুলিছিলো। গতিকে ড্ৰাইভাৰে আৰভিএমৰ জৰিয়তে মোৰ খোলা টিটটো স্পষ্টভাৱে দৃশ্যমান কৰিছে আৰু তেওঁ এই দৃশ্যউপভোগ কৰি আছিল।

Read MORE

Post a Comment

Previous Post Next Post