মৰমলগা ৰসায়ন বিজ্ঞানৰ অধ্যাপকৰ সৈতে যৌন | Teen & Teacher - An Asamis Sex Story

হেই ছেলেরা, এইটো ৰাজবীৰ। এই ঘটনাটো প্ৰায় ৪ বছৰ আগতে ঘটিছিল যেতিয়া মই মোৰ মহাবিদ্যালয়ৰ প্ৰথম বছৰত আছিলো। তেতিয়া মোৰ ২১ বছৰ আছিল। মই 6 ফুট ওখ, এক সুন্দৰ বৰণ আৰু দীঘল উজ্জ্বল ক'লা চুলি থকা এজন ক্ষীণ লোক।

asomiya sex kahini
asomiya sex kahini


মই আপোনাক মোৰ কাহিনীৰ নায়িকা শালিনী (নাম সলনি কৰা) বিষয়ে কওঁ। সেই সময়ত তাইৰ ২৬ বছৰ আছিল, ৫'৬ আৰু ৫৫ কিলোগ্ৰাম উচ্চতাৰ সৈতে। তাইৰ সম্পত্তিৰ বিষয়ে, তাইৰ গালত ডিম্পল থকা ৩৪-২৮-৩৬ বছৰ আছিল আৰু তাইৰ সুন্দৰ দীঘল চুলি আছিল, যিটো তাইৰ কঁকাললৈকে কাষ্ট্ৰেক হৈ গৈছিল।


এইটো মোৰ আগৰ কাহিনীবোৰৰ দৰে যথেষ্ট দীঘলীয়া কাহিনী, কিয়নো মই ইয়াত প্ৰতিটো বিৱৰণ ঢাকিবলৈ চেষ্টা কৰিছিলো। কাহিনীটো উপভোগ কৰক।


শালিনি মোৰ মহাবিদ্যালয়ৰ এজন ৰসায়ন বিজ্ঞানৰ অধ্যাপক আছিল আৰু প্ৰথম বছৰৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত ৬ মাহৰ বাবে মোৰ বেচ শিকাইছিল। মই তাইক আগতে বহুবাৰ দেখিছিলো, আনকি মোৰ প্ৰথম অৰ্ধ-ছেমিষ্টাৰতো যিহেতু তাই আৰু আমাৰ এজন শিক্ষক একেটা কৰ্মচাৰীৰ কোঠাত আছিল।


মই যেতিয়া মোৰ কিতাপখন মোৰ শিক্ষকৰ পৰা ঘূৰাই পাবলৈ কৰ্মচাৰীৰ কোঠালৈ গৈছিলো, মই কাষৰ মেজত বহি থকা দেখিছিলো আৰু মই তাইক দেখি আচৰিত হৈছিলো। ৱাও!! কেনেকৈ কোনোবাই ইমান ধুনীয়া হ'ব পাৰে?


সেইদিনাৰ পৰাই মই মোৰ মহিলা অধ্যাপকৰ বাবে কাম কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। তেতিয়াৰ পৰা, আমি কলেজত বহুবাৰ পথ পাৰ কৰিছিলো আৰু প্ৰতিবাৰ, মই ঘূৰি যাওঁ আৰু যিমান পাৰি তাইৰ ফালে চাওঁ।


মই তাইৰ শৰীৰৰ প্ৰেমত পৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। শালিনি অতি আকৰ্ষণীয় আছিল আৰু তাইৰ ড্ৰেছিং চেঞ্জ অতি ভাল আছিল। তাই বেছিভাগ চুট পিন্ধিছিল আৰু মিশ্ৰিত কৰিছিল আৰু তেওঁলোকৰ ৰং ভালদৰে মিলাইছিল যাৰ বাবে তাইক আৰু অধিক আকৰ্ষণীয় আৰু সুন্দৰ দেখা গৈছিল।


তাৰ পিছত সেই দিনটো আহিছিল যেতিয়া তাই প্ৰথমবাৰৰ বাবে আমাৰ শ্ৰেণীলৈ আহিছিল। মই তাইক পুনৰ দেখি অতি সুখী হৈছিলো আৰু নিজকে ভাবিছিলো যে এতিয়া মই তাইক দৈনিক, প্ৰায় এক ঘণ্টাৰ বাবে চাবলৈ পাম।


মই বহুত সুখী আছিলো কাৰণ তাই ইমান ধুনীয়া আছিল যে তাই কেৱল তাক চাই যিকোনো লোকক অন কৰিব পাৰে। মই তাইৰ সপোন দেখিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু মই ৰসায়নৰ প্ৰতিটো বক্তৃতাত উপস্থিত থাকিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো।


যিহেতু মই অধ্যয়ন আৰু যোগাযোগদক্ষতাত ভাল আছিলো, মই মাত্ৰ এমাহৰ ভিতৰত তাইৰ প্ৰিয় হৈ পৰিছিলো যিয়ে মোক বহুত সুখী কৰি তুলিছিল।


এটা পিয়ন আমাৰ ক্লাছলৈ আহি মোৰ নাম টোক লৈ মোক তেওঁৰ সৈতে যাবলৈ কৈছিল। আমি ক্লাছৰ বাহিৰত থাকোঁতে তেওঁ মোক কৈছিল যে শালিনি মেমে মোক কৰ্মচাৰীৰ কোঠালৈ মাতিছিল। মই তালৈ গৈছিলো। তাই তাইৰ ডেস্কত বহি কিবা এটাত কাম কৰি আছিল।


তাইৰ চুলিৰ কেইটামান ষ্ট্ৰেণ্ড তাইৰ ৰঙা গালত পৰি আছিল আৰু তাই ক'লা গুলপীয়া চুটত মনোমোহা হৈ আছিল। মই মোৰ সেক্সি অধ্যাপকক শুভেচ্ছা জনাইছিলো আৰু তাই মোক প্ৰৱেশ কৰিবলৈ কৈছিল আৰু মোক তাইৰ বিপৰীতচকীত বহিবলৈ কৈছিল।


শালিনি মোক কৈছিল যে ২ সপ্তাহৰ পিছত দিল্লীত এখন আন্তৰ্জাতিক বিজ্ঞান সন্মিলন অনুষ্ঠিত হ'ব আৰু অধ্যক্ষ চাৰে বিচাৰিছিল যে আমাৰ মহাবিদ্যালয়ৰ ৩টা দল তাত যাওঁক আৰু আমাৰ প্ৰকল্পৰ সৈতে মহাবিদ্যালয়ক প্ৰতিনিধিত্ব কৰক।


শালিনি মা'ম মোক কৈছিল যে তেওঁ দলটোৰ বাবে সদস্য বাছনি কৰাৰ দায়িত্বত আছিল আৰু তাই মোক তাইৰ দলত থকাটো বিচাৰিছিল। তাই মোক সুধিছিল যে মই দলটোত যোগদান কৰিবলৈ সাজু নেকি কিয়নো আমি ইয়াত অতিৰিক্ত প্ৰচেষ্টা কৰিব লাগিব।


মৰমলগা ৰসায়ন বিজ্ঞানৰ অধ্যাপকৰ সৈতে যৌন | Teen & Teacher - An Asamis Sex Story
মৰমলগা ৰসায়ন বিজ্ঞানৰ অধ্যাপকৰ সৈতে যৌন | Teen & Teacher - An Asamis Sex Story


এক ছেকেণ্ড চিন্তা নকৰাকৈ মই এইমাত্ৰ ক'লে, "হয়।" তাই সুখী আছিল আৰু মোৰ ফালে হাঁহিছিল। তাই মোক কলেজৰ সময়ৰ পিছত ৰসায়ন পৰীক্ষাগাৰলৈ আহিবলৈ কৈছিল কিয়নো তাই গোটেই পৰিকল্পনাটো আলোচনা কৰিব বিচাৰিছিল।


মোৰ অধ্যাপকে কৈছিল যে এনে একো নাই, কিয়নো যোৱা বছৰত কোনেও তাইক প্ৰস্তাৱ দিয়া নাছিল। মই ক'লো, "যদি আপুনি অধ্যাপক নহ'লে মই আপোনাক প্ৰথম দিনাই প্ৰস্তাৱ দিছিলো।


তাই মোৰ উদ্দেশ্য বুজি পাইছিল আৰু মোক এটা দুষ্ট হাঁহি দিছিল। তাৰ পিছত তাই মোৰ চুলিত আঙুলি বোৰ স্থানান্তৰ কৰি কৈছিল, "তুমি মৰমলগা।" তাই পাকঘৰলৈ গৈছিল আৰু বাচনবোৰ ধুবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল।


মই তাইক অনুসৰণ কৰিছিলো আৰু তাইক সেইটো নকৰিবলৈ কৈছিলো কিয়নো মই পিছত এইটো কৰিম। তাই ৰ'বলৈ দিয়া নাছিল, সেয়েহে মই তাইৰ দুয়োটা হাত মোৰ ভিতৰত লৈ ক'লে, "মই আপোনাক এইটো কৰিবলৈ দিব নকৰোঁ।" তাই ক'লে, "ঠিক আছে, তাৰ পিছত মোক কওঁ কওঁ মই কি কৰা উচিত?" মই ক'লে, "একো নহয়।"


শালিনি মোৰ ফালে হাঁহি হাঁহি কলে, "একো নাই! আপুনি কিমান অৰোমাণ্টিক?" তাই এইমাত্ৰ কোৱা কথাবোৰ পঞ্জীয়ন কৰিবলৈ মোক কেইমিনিটমান সময় লৈছিল। মই তাইক কৈছিলো যে মই তাইক প্ৰথমদেখাৰ দিনটোৰ পৰা তাইৰ সপোন দেখা আৰম্ভ কৰিছিলো।


তাই কৈছিল, "হে মোৰ ঈশ্বৰ। কোনোবাই মোৰ বাবে পৰি আছিল আৰু মই এইটোও নাজানো।" আমি দুয়ো এক মিনিটৰ বাবে শান্ত হৈ আছিলো। তাৰ পিছত তাই তাইৰ হিলত অলপ ওপৰলৈ থিয় হৈ মোক চুমা দিছিল। মই তাৰ প্ৰতি সঁহাৰি দিয়া নাছিলো।


মোৰ শিংীয়া মহিলা অধ্যাপকে মোক বেৰৰ ওচৰত ঠেলি দিছিল আৰু আমি কাইলৈ নাথকাৰ দৰে চুম্বন কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। আমি ইজনে সিজনৰ জিভাৰ সৈতে খেলি থাকোঁতে মই তাইৰ স্তন ধৰিটি বলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো।


আমি তাৰ পিছত পৃথক হৈ ইজনে সিজনক হাঁহিছিলো আৰু পুনৰ চুম্বন কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। তাই মোৰ চুলিৰে খেলি আছিল আৰু মই তাইৰ ডাঙৰ ঘঁৰা নিতম্ব টিপি আছিলো। তাৰ পিছত মই তাইক মোৰ হাতত তুলি মোৰ শোৱনীকোঠালৈ লৈ গৈছিলো আৰু বিচনাত পেলালো।


মই মোৰ ধুনীয়া মহাবিদ্যালয়ৰ প্ৰবক্তাক অতি কঠোৰভাৱে যৌনসঙ্গম কৰিব বিচাৰিছিলো, সেয়েহে মই তাইৰ টি চাৰ্ট আৰু ব্ৰা আঁতৰাই দিছিলো। ওহ... মোৰ মঙ্গল, তাইৰ নিখুঁত বক্ৰ আছিল। তাই দেখা যোৱাতকৈ বহুত যৌন আছিল।

Ads by Eonads


মই তাইৰ তৰমুজবোৰ ধৰিছিলো আৰু তেওঁলোকক এটা এটাকৈ চোষা আৰম্ভ কৰিছিলো। সেই সময়লৈকে তাই সম্পূৰ্ণৰূপে অন হৈছিল আৰু তাই বিৰৱন কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। তাৰ পিছত মই তাইৰ ভঁৰিত এটা হাত ৰাখিছিলো। এইটো ওজা আছিল। তাই মোৰ টি চাৰ্ট আৰু তাইৰ ট্ৰাউজাৰআঁতৰ কৰিছিল। তাই বগা ৰঙৰ পেণ্টি পিন্ধিছিল।


কল্পনা কৰক যে ব্ৰা আৰু খোলা চুলি অবিহনে বগা পেণ্টিত এটা গাখীয়া ৰঙৰ ছোৱালী – দৃশ্যটো মোৰ কল্পনাৰ বাহিৰত আছিল! মই মোৰ অধ্যাপকৰ পেণ্টী টো কাটি লৈছিলো আৰু তাইৰ কেঁচুৱাটোক প্ৰথমবাৰৰ বাবে গোলাপী ভলি দেখিছিলো। এইটো পৰিষ্কাৰ-কাম কৰা আৰু ৰঙৰ ন্যায্য আছিল।


মই শালিনিক তাইৰ ভিতৰৰ উৰুৰ ওপৰত ঘঁৰি ধৰি জোকাৰি বলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু তাই নৰকৰ দৰে বিলাপ কৰি আছিল। তাৰ পিছত, মই তাইৰ ডিঙি আৰু কাণৰ লববোৰ চুমা বলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু তাই নিয়ন্ত্ৰণৰ পৰা ওলাই গ'ল।


তাই মোৰ আঙুলিবোৰ লৈ তাইৰ ভঁৰিত সুমুৱাই দিছিল আৰু মই তাইক আঙুলি তুলিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু তাই গোটেই বস্তুটো বহুত উপভোগ কৰি আছিল। বগলৰ চাৰিওফালে গা ধোৱাৰ পিছত তাইৰ শৰীৰত মৃদু সুগন্ধি এৰি দিয়া হৈছিল আৰু সেই গোন্ধটোৱে মোক পাগল কৰি দিছিল।


অৱশেষত, তাই যৌন উত্তেজনা কৰিছিল আৰু তাইক বহুত সুখী দেখা গ'ল। তাৰ পিছত তাই মোৰ বক্সাৰসকলক তললৈ টানি লৈ ছিল আৰু মই তাইৰ সন্মুখত উলংগ হৈ আছিলো। তাই মোৰ ৬+ ইঞ্চিৰ লিঙ্গ ধৰি লেতেৰা এটা হেণ্ডজব আৰম্ভ কৰিছিল।


তাই এইটো কেইমিনিটমানৰ বাবে কৰিছিল আৰু পিছত মোৰ গৰম অধ্যাপকে মোৰ সঁজুলিটো মুখত ৰাখিছিল আৰু চোষা আৰম্ভ কৰিছিল! তাই এইটো ৫-৬ মিনিটৰ বাবে কৰি আছিল আৰু তাৰ পিছত মই তাইৰ মুখত আনলোড কৰিছিলো।


শালিনি তৰল পান কৰিছিল। মই মোৰ ডিকটো উলিয়াই লৈছিলো আৰু তাৰ পিছত এইটো মোৰ ৰূপ আছিল। মই তললৈ গৈছিলো আৰু মোৰ অধ্যাপকৰ উলম্ব ওঁঠ চাবলৈ আৰম্ভ কৰিছো। লাহে লাহে আৰু লাহে লাহে, মই তাইৰ ক্লিট টো চিবাই আছিলো আৰু তাই বিলাপ কৰি আছিল আৰু ইয়াক উপভোগ কৰি আছিল। তাই মোৰ মূৰটো তাইৰ দুয়োহাতেৰে তাইলৈ ঠেলি দিছিল। মই মোৰ জিভাটো তাইৰ ভিতৰত ৰাখিছিলো আৰু ইয়াক উৎসাহেৰে চাটিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো।



10 মিনিট চাটি বলৈ পিছত, শালিনি পুনৰ আনলোড কৰিলে।


তাৰ পিছত মই ওপৰলৈ গৈছিলো আৰু তাইক চুম্বন কৰিবলৈ আৰু তাইৰ কান্ধ আৰু ডিঙি কামুৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো।


"মই এতিয়া অপেক্ষা কৰিব নকৰোঁ, সেই দীঘল টুলটো মোৰ ভিতৰত ৰাখক। মই বিচাৰো যে আপুনি মোৰ মালিক হিচাপে মোক যৌনসঙ্গম কৰক," শালিনি মেমে কৈছিল।


মই মোৰ ডিকটো তাইৰ ভিতৰত ৰাখিছিলো আৰু যিহেতু তাই প্ৰায় এবছৰ ধৰি যৌন সম্ভোগ কৰা নাই, তাইৰ ভিতৰত মোৰ সঁজুলিটো সম্পূৰ্ণৰূপে সুমুৱাবলৈ কিছু প্ৰয়াস হৈছিল।


মই মোৰ মহাবিদ্যালয়ৰ অধ্যাপকক মিছনেৰী অৱস্থানত যৌনসঙ্গম কৰা আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু 5 মিনিটৰ পিছত, আমি শীৰ্ষত মহিলালৈ সলনি হৈছিলো আৰু আমি দুয়োইয়াক সম্পূৰ্ণৰূপে উপভোগ কৰি আছিলো। তাৰ পিছত আমি "ৰিভাৰ্চ কাউগাৰ্ল" লৈ সলনি কৰিছিলো আৰু তাই উৎসাহেৰে জপিয়াই আছিল।


তাৰ পিছত এইটো "ফেচ-অফ" অৱস্থানৰ সময় আছিল যিটো আমি কেইমিনিটমানৰ বাবে কৰিছিলো আৰু ডগশৈলীলৈ সলনি কৰিছিলো। মই তাইক স্পন্দন কৰি আছিলো আৰু তাইক অতি কঠোৰভাৱে যৌনসঙ্গম কৰোঁতে তাইৰ বুববোৰ মোৰ আন হাতেৰে চেপি ধৰিছিলো।


শালিনি তৃতীয়বাৰৰ বাবে পুনৰ তাইৰ ৰস গুলি কৰিছিল। তাই ইয়াক উপভোগ কৰিবলৈ কেইমিনিটমান সময় লৈছিল আৰু তাৰ পিছত আমি "বেলে নৃত্যশিল্পী" লৈ গৈছিলো কিন্তু আমি সেইটো কৰাত ইমান আৰামদায়ক নাছিলো।


গতিকে আমি অৱশেষত "ফ্লেটিৰণ" লৈ সলনি কৰিছিলোঁ। মই এতিয়া সম্পূৰ্ণ শক্তিৰে অতি কঠোৰ আৰু গভীৰভাৱে ঠেলিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু তাই বিলাপ কৰি আছিল আৰু তাইৰ বিলাপবোৰ কোঠাত শুনা গৈছিল।


তাৰ পিছত মই মোৰ গতি বৃদ্ধি কৰিছিলো আৰু তাইৰ ভিতৰত আনলোড িং শেষ কৰিছিলো আৰু আমি তাত কিছু সময় ৰওঁ। অৱশেষত, আমি দুয়োনিজকে পৰিষ্কাৰ কৰিবলৈ ৱাছৰুমলৈ গৈছিলো, আৰু পৰিষ্কাৰ কৰাৰ পিছত আমি ইজনে সিজনক চুমা দিশকোঠালৈ গৈছিলো, বিচনাত উলংগ হৈ পৰি আছিলো। মই চুমা দিছিলো আৰু তাইক পিছফালৰ পৰা আকোৱালি ধৰিছিলো আৰু আমি এনেদৰে শুইছিলো।


ৰাতিপুৱা, মোৰ সঁজুলিটো পুনৰ থিয় হৈ আছিল। শালিনি য়ে তাইক পিছলৈ পোক কৰা অনুভৱ কৰিব পাৰে। তাই সাৰ পাইছিল আৰু চোষা আৰম্ভ কৰিছিল যাৰ বাবে মইও উঠিছিলো আৰু আমাৰ তাত আৰু এটা অধিবেশন আছিল। আমি তাৰ পিছত শুইছিলো।


আমি আবেলি ১২:৩০ বজাত সাৰ পাইছিলো। এইটো দেওবাৰ আছিল সেয়েহে আমাৰ কোনো কাম নাছিল। মই কফি তৈয়াৰ কৰিছিলো কিয়নো প্ৰতিদিনে উপবাস ভাঙিবলৈ কফি লোৱাটো মোৰ নিয়মীয়া আছিল। মই তাইক এইটো দিছিলো আৰু তাই কৈছিল যে কফিটো সঁচাকৈয়ে ভাল আছিল।


আমি আকৌ শ্বাৱাৰত এটা যৌনসঙ্গম অধিবেশন কৰিছিলো। তাৰ পিছত শালিনি মেমে তাইৰ কাপোৰ সলনি কৰি মোক তাইক এৰি বলৈ কৈছিল। মই আমাৰ পথত গৰ্ভনিৰোধক পিল কিনিছিলো আৰু তাইক দিছিলো।


তাই মোক কৈছিল যে এইটো বৰ্তমানৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ যৌন সম্ভোগ, যিটো তাইৰ আছিল। তাই মোক চুমা দি এৰি গৈছিল। মই উভতি আহিছিলো আৰু কল ৰখাৰ পিছত পুনৰ শুইছিলো কিয়নো মই তেতিয়ালৈ ভাগৰি পৰিছিলো।


মই আৰু মোৰ সেক্সি অধ্যাপক মেম এই ঘটনাৰ পিছত প্ৰায় এবছৰ ধৰি কাকো একো নকোৱাকৈ বহুবাৰ ফাক কৰিছিলো। তাৰ পিছত তাইৰ পৰিয়ালে তাইৰ বিবাহ ঠিক কৰিছিল আৰু আমি লগ কৰা বন্ধ কৰিদিছিলো। তাই তাৰ পিছত বিয়া হৈছিল আৰু কলেজ এৰি বিদেশলৈ গৈছিল আৰু তাৰ পিছত, আমি কেতিয়াও কথা কোৱা নাছিলো।


"মৰমলগা ৰসায়ন বিজ্ঞানৰ অধ্যাপকৰ সৈতে যৌন | Teen & Teacher - An Asamis Sex Story"
LihatTutupKomentar