প্ৰেমিকা শিৱাংগীয়ে বিচনাত তাইৰ মা ক ভাগ বতৰা কৰিবলৈ সন্মত হৈছে

প্ৰেমিকা শিৱাংগীয়ে বিচনাত তাইৰ মা ক ভাগ বতৰা কৰিবলৈ সন্মত হৈছে


হাই সকলোৱে, মোৰ নাম ৰকি। মোৰ উচ্চতাত ৫ ফুট ৭ আৰু ওজন ৬৭ কিলোগ্ৰাম। মোৰ ককৰ আকাৰ 7-ইঞ্চি। তোমালোক মোৰ ভনীয়েক শীতালৰ সৈতে বহুত পৰিচিত হ'ব পাৰে। তাই জোৰ দিছিল যে মই মোৰ প্ৰেমিকা আৰু মোৰ প্ৰেমিকাৰ মাকৰ সৈতে মোৰ বিবাহৰ অভিজ্ঞতা ভাগ বতৰা কৰোঁ। প্ৰেমিকা শিৱাংগীয়ে বিচনাত তাইৰ মাক ভাগ বতৰা কৰিবলৈ সন্মত হৈছে প্ৰনহুব| ইংৰাজী যৌন কাহিনী| প্ৰেমিকা| bলো-জব|  তথা পান|  প্ৰেমিকাৰ মা|  মিলফ | নগ্ন |  প্ৰৱল| কলেজ যৌন| প্ৰন যৌন কাহিনী|  কামৰ কাহিনী | Sলিঙ্গ4গল্প


গতিকে, কাহিনীলৈ আহিআছে। যোৱা 3 বছৰ ধৰি মোৰ প্ৰেমিকাৰ সৈতে মোৰ সম্পৰ্ক আছিল। মই মোৰ প্ৰেমিকাক আপোনাক বৰ্ণনা কৰিবলৈ দিয়ক। তাইৰ নাম আছিল শিৱাংগী। মই তাইক কলেজত লগ পাইছিলো আৰু কলেজৰ দিনৰ পৰা আমি বন্ধু আছিলো।


আমাৰ মহাবিদ্যালয় সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ পিছত, মই তাইক প্ৰস্তাৱ দিছিলো। তাই মোৰ প্ৰস্তাৱ গ্ৰহণ কৰিছিল।


মই মোৰ জিএফৰ চিত্ৰৰ বিষয়ে সদায় পাগল আছিলো। তাইৰ পৰিসংখ্যা হৈছে 34D-32-36।


কলেজ সম্পূৰ্ণ কৰাৰ পিছত, মই মোৰ প্ৰেমিকাক বহুবাৰ ফাক কৰিছিলো। মই তাইক তাইৰ গাড়ী, বাগিচা, তাইৰ টেৰাচত, আৰু কেতিয়াবা, তাইৰ মাকৰ শোৱনীকোঠাতো ফাক কৰিছিলো - যেতিয়াই তাইৰ মা উপলব্ধ নাছিল।


মই তাইক তাইৰ মাকৰ ব্ৰা আৰু তাইৰ কিছুমান সামগ্ৰী যেনে বহুতো সেক্সি নাইটআৰু ব্ৰা-পেণ্টী ব্যৱহাৰ কৰিবলৈ ক'ম যিশিৱংগিয়ে যেতিয়াই আমি তাইৰ মাকৰ কোঠাত যৌনসঙ্গম কৰিম তেতিয়াই শিৱংগিয়ে মোক দেখুৱাব।


কেতিয়াবা, মই শিৱাংগীক ক'ম, যে মই একে সময়তে তাইৰ মাকো যৌনসঙ্গম কৰিব বিচাৰো! মোৰ প্ৰেমিকাৰ মা ইমান সেক্সি দেখা আছিল আৰু হয়তো তাইৰ স্বামী আৰু নথকাৰ পিছত তাই তাইৰ জীৱনত মজা কৰা নাছিল, মই ভাবিছিলো।


মোৰ প্ৰেমিকাই মোৰ এই অনুৰোধটো অস্বীকাৰ কৰিব আৰু মোক ক'ব যে মই তাইৰ সৈতে একো কৰিব পাৰোঁ কিন্তু ইয়াত তাইৰ মাক অন্তৰ্ভুক্ত কৰা উচিত নহয়।


1 বছৰৰ পিছত, প্ৰেমী হোৱাৰ পিছত আমাৰ প্ৰথম বাৰ্ষিকীত, যেতিয়া মই মোৰ প্ৰেমিকাৰ সৈতে বন্য যৌন সম্ভোগ কৰি আছিলো, মই তাইক তাইৰ আটাইতকৈ বন্য কল্পনা ভাগ বতৰা কৰিবলৈ কৈছিলো।


আমি সেই সময়ত এটা মিছনেৰী অৱস্থানত আছিলো, আৰু মই মোৰ চেক্সি জিএফক অতি কঠোৰভাৱে আঘাত কৰি আছিলো। তাই খুব জোৰেৰে বিৰহ কৰি আছিল, আৰু আমি যৌনসঙ্গমৰ সময়ত ধূমপান কৰি আছো। (আমি দুয়োজনে যৌনসঙ্গম ৰখাৰ সময়ত ধূমপান কৰিব বিচাৰো।)


মোৰ প্ৰেমিকাই মোৰ সৈতে তাইৰ কল্পনাবোৰ ভাগ বতৰা কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। তাই মোক কৈছিল যে তাইৰ কল্পনা হৈছে তাইৰ জীৱনত তিনিটা যৌন সম্ভোগ কৰা। তাই জীৱনত আকৌ এবাৰ সাগৰৰ যৌন সম্ভোগ কৰিব বিচাৰিছিল য'ত আনসকলে তাইক মোৰ দ্বাৰা যৌনসঙ্গম হোৱা দেখিব পাৰে বা আন কোনোবাই তাইক মোৰ সন্মুখত কঠোৰভাৱে যৌনসঙ্গম কৰা দেখিব পাৰে।


তাই এইটো ভাগ বতৰা কৰি থাকোঁতে মই বহুত কঠিন হৈ পৰিছিলো আৰু তাইৰ স্তনবৃন্তবোৰ কামুৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু তাইক অতি কঠোৰভাৱে ৰেমিং কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। তাৰ পিছত মই প্ৰথমবাৰৰ বাবে মোৰ প্ৰেমিকাৰ ভিতৰলৈ আহিছিলো। যিহেতু এইটো আমাৰ বাৰ্ষিকী আছিল, মই বিচাৰিছিলো যে তাই তাইৰ ওজা ভলিৰ ভিতৰত মোৰ গৰম কাম অনুভৱ কৰক। প্ৰেমিকা শিৱাংগীয়ে বিচনাত তাইৰ মাক ভাগ বতৰা কৰিবলৈ সন্মত হৈছে প্ৰনহুব| ইংৰাজী যৌন কাহিনী| প্ৰেমিকা| bলো-জব|  তথা পান|  প্ৰেমিকাৰ মা|  মিলফ | নগ্ন |  প্ৰৱল| কলেজ যৌন| প্ৰন যৌন কাহিনী|  কামৰ কাহিনী | Sলিঙ্গ4গল্প


তাৰ পিছত, মই তাইৰ ভৰিৰ পৰা মোৰ ককটো উলিয়াই চকীত বহি ধূমপান কৰি আছিলো। কামটো এতিয়াও মোৰ জিএফৰ ভৰিৰ পৰা প্ৰবাহিত হৈ আছিল।


ধূমপান কৰোঁতে, মই তাইক তাইৰ হাতত কামটো ল'বলৈ আৰু সকলোবোৰ চাটিবলৈ আৰু ইয়াক নষ্ট নকৰিবলৈ কৈছিলো। তাই এইটো কৰিছিল আৰু তাইৰ হাতৰ পৰা কামটো চাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল যিহেতু তাই তাইৰ ভৰীৰ পৰা ড্ৰপবোৰ উলিয়াই দিছিল।


তাৰ পিছত তাই মোক মোৰ বন্যতম কল্পনাৰ বিষয়ে সুধিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। মই প্ৰথমে তাইক কৈছিলো যে মোৰ কল্পনা যিয়েই নহওঁক, তাই এইটো কৰিব নোৱাৰা হ'ব, সেয়েহে তাইক এই বিষয়ে কোৱাৰ অৰ্থ কি আছিল। মই তাইক কেৱল এইটো পাহৰিবলৈ কৈছিলো।


মোৰ প্ৰেমিকাই কৈছিল যে তাই যিকোনো মূল্যত মোৰ কল্পনা পূৰণ কৰিব! তাই কেৱল জানিব বিচাৰিছিল যে মোৰ কল্পনা কি আছিল।


মই তাইক কৈছিলো, "মই আপোনাৰ আৰু আপোনাৰ মাকৰ সৈতে এটা বিচনাত যৌন সম্ভোগ কৰিব বিচাৰো। আপোনালোক দুয়োজনে মোৰ দ্বাৰা যৌনসঙ্গম হ'ব আৰু মই আপোনালোক দুয়োকে বিয়া কৰিব বিচাৰো।"


মোৰ প্ৰেমিকা আচৰিত হৈছিল আৰু কিছু সময়ৰ বাবে একো কোৱা নাছিল।


তাৰ পিছত তাই ক'লে, "যৌনসঙ্গম স্বাভাৱিক। বেছিভাগ ল'ৰাৰ তেওঁলোকৰ মাহী, এমআইএলএফ আৰু ভাবিৰ ওপৰত ক্ৰাশ হয়। কিন্তু মই জানিব বিচাৰো যে আপুনি মোৰ মাক কিয় বিয়া কৰিব বিচাৰে?"


তাৰ পিছত মই তাইক কৈছিলো যে তাইৰ মা অতি সেক্সি আছিল আৰু মই আনকি তাইৰ সৈতে যৌন সম্ভোগ কৰাৰ বাবেও মৰিব পাৰো।


তেতিয়াৰ পৰা, যেতিয়াই শিৱাংগিয়ে তাইৰ মাকক ঘৰত কোনো শৰীৰৰ উন্মুক্ত অৱস্থানদেখিছিল, তাই সেই পোজবোৰৰ স্নেপবোৰ ক্লিক কৰিব আৰু মোৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব। প্ৰেমিকা শিৱাংগীয়ে বিচনাত তাইৰ মাক ভাগ বতৰা কৰিবলৈ সন্মত হৈছে প্ৰনহুব| ইংৰাজী যৌন কাহিনী| প্ৰেমিকা| bলো-জব|  তথা পান|  প্ৰেমিকাৰ মা|  মিলফ | নগ্ন |  প্ৰৱল| কলেজ যৌন| প্ৰন যৌন কাহিনী|  কামৰ কাহিনী | Sলিঙ্গ4গল্প


এতিয়া, মই ভাগ বতৰা কৰিম যেতিয়া মই তাইৰ ছোৱালীক বিয়া কৰি আছিলো সেই দিনাই মই মোৰ প্ৰেমিকাৰ মাক ক'বলৈ কেনেকৈ মান্তি কৰিছো!


শিৱাংগীৰ মাকৰ নাম আছিল পণ্ডৱী। তাইৰ চিত্ৰটো বিশাল আছিল। এইটো ৩৬-৩২-৩৬ আছিল। মই তাইক যৌনসঙ্গম কৰাৰ কল্পনা কৰিছিলো আৰু বহুবাৰ হস্তমৈথুন কৰিছিলো।


মই এটা নতুন SIM কাৰ্ড কিনিছিলো আৰু মোৰ প্ৰেমিকাৰ মাকলৈ হোৱাটছএপ্পত এটা বাৰ্তা পঠিয়াইছিলো "হাই"। তাই ২ দিনৰ বাবে উত্তৰ দিয়া নাছিল। মই ভাবিছিলো যে প'লৱী অতি আন্তৰিক আৰু তাই এটা অজ্ঞাত নম্বৰৰ উত্তৰ নিদিব পাৰে।


দ্বিতীয় নিশা, যেতিয়া মই শিৱাংগীৰ সৈতে ভিডিঅ' কথা পাতি আছিলো আৰু তাইক নিজকে আঙুলি তুলিবলৈ আৰু মোক দেখুৱাবলৈ কৈছিলো, হঠাতে মই হোৱাটছএপ্পত এটা বাৰ্তা পাইছিলো।


এইটো তাইৰ পৰা সুধিছিল, "হুজ ডিআইএচ?"


মই ভাবিছিলো যে এইটো এটা সাধাৰণ কথা আৰু প'লৱীয়ে কিছু বিৱৰণ বিচাৰিব আৰু তাৰ পিছত নম্বৰটো অৱৰোধ কৰিব। মই ভিডিঅ' চেটটো সোনকালে সম্পূৰ্ণ কৰিছিলো আৰু তাৰ পিছত শিৱাংগীক তাইৰ মাক পৰীক্ষা কৰিবলৈ আৰু তাইৰ শেহতীয়া ছবিখন মোৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিবলৈ কৈছিলো।


যেতিয়া পণ্ডৱীয়ে ছবিখন ভাগ বতৰা কৰিছিল, মই আচৰিত হৈ পৰিছিলো। ৰাতিটো তাইৰ উৰুলৈকে আছিল আৰু তাই ৰাতিৰ ভিতৰত কোনো ব্ৰা পিন্ধি নাছিল। তাইৰ উৰুলৈকে কেৱল পেণ্টী আৰু হাতবিহীন ৰাতি আছিল।


ছবিখন ভাগ বতৰা কৰাৰ পিছত, শিৱাংগীয়ে মোক তাইৰ মাকৰ ছবি খন দেখি আকৌ এবাৰ হস্তমৈথুন কৰিবলৈ কৈছিল। মই ছবিখন দেখাৰ লগে লগে, মই মোৰ ককটো ষ্ট্ৰোক কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলো। কিছু সময়ৰ ভিতৰতে, এটা উচ্চ শব্দৰ সৈতে, মোৰ ফোনত আহিছিল যিটো মোৰ ককৰ ওচৰত আছিল!


মই তেতিয়া সিদ্ধান্ত লৈছিলো যে হুক বা ৰান্ধি, মই মোৰ প্ৰেমিকাৰ মা পণ্ডৱীক যৌনসঙ্গম কৰিব লাগিব আৰু তাইক বিয়া কৰিব লাগিব। মই তাইক টেক্সট কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। তাই মোৰ প্ৰশ্নবোৰৰ বাবে বহুত পলমকৈ সঁহাৰি দিব।


প'লৱীয়ে মোক বহুতো প্ৰশ্ন সুধিছিল। মই কোন আছিলো? মই তাইৰ নম্বৰ ক'ত পাছিলো? মই কেৱল তাইৰ সকলো বাৰ্তা উপেক্ষা কৰিছিলো আৰু তাইৰ চেহেৰা, তাইৰ শৰীৰৰ পৰিসংখ্যা, তাইৰ চিত্ৰ আৰু তাইৰ ৰঙৰ বিষয়ে উৎসাহিত কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। প্ৰেমিকা শিৱাংগীয়ে বিচনাত তাইৰ মাক ভাগ বতৰা কৰিবলৈ সন্মত হৈছে প্ৰনহুব| ইংৰাজী যৌন কাহিনী| প্ৰেমিকা| bলো-জব|  তথা পান|  প্ৰেমিকাৰ মা|  মিলফ | নগ্ন |  প্ৰৱল| কলেজ যৌন| প্ৰন যৌন কাহিনী|  কামৰ কাহিনী | Sলিঙ্গ4গল্প


তাৰ পিছত প'লৱীয়ে গলবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু সোনকালে উত্তৰ দিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। যেতিয়া তাই মোক ২ দিনৰ বাবে উত্তৰ নিদিছিল তেতিয়া মই অলপ আচৰিত হৈছিলো। কিন্তু, তেতিয়ালৈ, তাই মোৰ সৈতে বহুত খোলা আছিল।


মই মোৰ প্ৰেমিকাৰ মাকক তাইৰ যৌন জীৱনৰ বিষয়ে সুধিছিলো। তাই মোৰ সৈতে সকলো ভাগ বতৰা কৰিছিল। মই মোৰ কক পিকটোও ভাগ বতৰা কৰিছিলো! একেৰাতি, তাই কৈছিল যে তাই এবাৰ বিচাৰিছিল। মই মোৰ মনত ভাবিছিলো যে এইটো এবাৰৰ বাবে নহ'ব, কিন্তু তাইৰ জীৱনকালৰ বাবে!


মই তেতিয়া মোৰ জিএফৰ মাকক তাইৰ নগ্ন ছবিবোৰ ভাগ বতৰা কৰিবলৈ কৈছিলো। প'লৱীয়ে প্ৰথমে ইয়াক অস্বীকাৰ কৰিছিল। তাই মোক কৈছিল যে তাই ভাগ বতৰা কৰিব নোৱাৰে কিয়নো তাইৰ ঘৰত এটা ছোৱালী আছে যি বিয়া কৰিবলৈ ওচৰলৈ আহিছিল। যদি কিবা হৈছিল, ভুল হয় তেন্তে তাই লাজেৰে মৰিব।


তাৰ পিছত মই প'লৱীক কৈছিলো যে তাই মোক বিশ্বাস কৰিব পাৰে। মই তাইক অলপ ইঙ্গিত দিছিলো যে যদি তাই মোক দেখিলে, তাই হতবাক হৈ পৰিব। মই কি কৈছিলো তাই লক্ষ্য কৰা নাছিল, আৰু তাই এইমাত্ৰ উত্তৰ দিছিল, "মই মুখ অবিহনে ছবিখন ভাগ বতৰা কৰিব পাৰো।" মই তাৰ সৈতে সন্মত হৈছিলো আৰু তাইক ভাগ বতৰা কৰিবলৈ কৈছিলো।


তাৰ পিছত মোৰ প্ৰেমিকাৰ মায়ে তাইৰ নগ্নৰ প্ৰায় 5-10 টা ছবি ভাগ বতৰা কৰিছিল, য'ত তাই নিজৰ নিপল টোকা দি আছিল আৰু তাইৰ ভৰিত আঙুলি দি ছিল আৰু তাইৰ স্তনবৃন্তকাকাটি কৰি আছিল!! প'লৱীয়ে মোক তাইৰ ভনীত এটা ডাঙৰ গাজৰ সুমুৱাই দিয়া ছবি ও পঠিয়াইছিল। মই জানিব পাৰিছিলো যে মোৰ প্ৰেমিকৰ মা এজন স্লাট আছিল আৰু অজ্ঞাত ব্যক্তিজনৰ সৈতে অভ্যৰ্থনা কৰিব বিচাৰিছিল।


মইও মোৰ ডিকৰ কিছুমান ছবি ভাগ বতৰা কৰিছিলো।


এইটো প্ৰায় ১ মাহধৰি আগবাঢ়ি গৈছিল আৰু তাৰ পিছত অৱশেষত, তাইৰ ছোৱালীজনীৰ বিবাহৰ তাৰিখ তাইৰ ঘৰত ঠিক হ'বলৈ ওচৰলৈ আহিছিল।


সেইদিনাই, মই মোৰ প্ৰেমিকাৰ মাকক প্ৰস্তাৱ দিছিলো আৰু তাইক সুধিছিলো যে তাই মোক বিয়া কৰিব নেকি। প'লৱীয়ে মোৰ প্ৰস্তাৱ টো অস্বীকাৰ কৰিছিল। তাৰ পিছত মই তাইৰ সৈতে মোৰ ছবিখন ভাগ বতৰা কৰিছিলো। তাই মোৰ ছবি খন পোৱাৰ লগে লগে তাই মোক ফোন কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে।


যেতিয়া মই তাইৰ ফোনটো লৈছিলো, তাই কান্দিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে আৰু মোক কাকো তাই আৰু আনকি তাইৰ ছোৱালীৰ বিষয়ে নক'বলৈ অনুভৱ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। মই কৈছিলো যে তাই মোক যেতিয়া মোক বিযে কৰে মই কৰিম। তাই কৈছিল যে এইটো হ'ব নোৱাৰে কিয়নো মই তাইৰ জীয়েকক বিয়া কৰিবলৈ গৈ আছিলো। প্ৰেমিকা শিৱাংগীয়ে বিচনাত তাইৰ মাক ভাগ বতৰা কৰিবলৈ সন্মত হৈছে প্ৰনহুব| ইংৰাজী যৌন কাহিনী| প্ৰেমিকা| bলো-জব|  তথা পান|  প্ৰেমিকাৰ মা|  মিলফ | নগ্ন |  প্ৰৱল| কলেজ যৌন| প্ৰন যৌন কাহিনী|  কামৰ কাহিনী | Sলিঙ্গ4গল্প


মই ক'লে, "মোৰ বিচনাত দুয়োটা স্লুটৰ প্ৰয়োজন। মোৰ অনুমতি অবিহনে কোনেও আপোনাক দুয়োকে যৌনসঙ্গম কৰিব নালাগে।"


মোৰ প্ৰেমিকাৰ মায়ে মোক প্ৰতিদিনে ফোন কৰিছিল আৰু অৱশেষত দিনটো বিয়াৰ নিৰ্ধাৰণৰ বাবে আহিছিল। সেইদিনা যেতিয়া আমি তাৰিখ টো নিৰ্ণয় কৰি আছিলো, মই পণ্ডৱীক মোৰ কোঠালৈ ভিতৰলৈ আহিবলৈ কৈছিলো। মই শিৱাংগিক কৈছিলো যে মই তাইৰ সৈতে কিছুমান ব্যক্তিগত কথা আলোচনা কৰিব লাগে যাৰ বাবে তেওঁ সন্মত হৈছিল।


তাৰ পিছত মই তাইৰ কোঠালৈ গৈছিলো। মই প'লৱীক বহক ক'লে, আৰু যেতিয়া মই বাৰ্তালাপ আৰম্ভ কৰিবলৈ যাওঁ, মোৰ প্ৰেমিকাই কান্দিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে আৰু মোক তাইক এৰি বলৈ অনুৰোধ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল, আৰু তাই ভৱিষ্যতে একো নকৰিব।


মই পণ্ডৱীৰ কান্ধত হাত দি তাইক বহাবলৈ কৈছিলো। তাই বহিছিল, আৰু মই বিচনাত বহি আছিলো। তাৰ পিছত মই মোৰ দুয়োটা হাত তাইৰ কান্ধত ৰাখিছিলো আৰু তাইক চুইচ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো।


মই তাইক কৈছিলো, "চাওঁক, যদি আপুনি মোক বিয়া নকৰে, আপোনাৰ আৰু আপোনাৰ ছোৱালীৰ জীৱন দুয়োটা নষ্ট হ'ব কিয়নো মোৰ মা আৰু ছোৱালী দুয়োৰে নগ্ন ছবি আছে।"


আকৌ প'লৱীয়ে ক'লে, "অনুগ্ৰহ কৰি মোক ক্ষমা কৰক।" তাৰ পিছত মই মোৰ হাত মোৰ প্ৰেমিকাৰ মাকৰ বুবলৈ স্থানান্তৰ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো! তাই চকু বন্ধ কৰিলে।


লাহে লাহে, আমি তাইৰ পাল্ল্লু আঁতৰাই দিলোঁ। এইবাৰ, প'লৱীয়ে মোৰ হাত লৈ ছিল আৰু তেওঁলোকক তাইৰ বুবুত ৰাখিছিল আৰু সেইবোৰ টিপিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। তাইক এনেদৰে দেখি মোৰ ককটো কঠোৰ হৈ পৰিছিল।


তাৰ পিছত মই তাইক মোৰ হাত এৰিবলৈ কৈছিলো আৰু মই তাইৰ বুববোৰ টিপি আছিলো। মই তাইৰ ব্লাউজ আৰু ব্ৰাকো আনক কৰিছিলো আৰু নগ্ন বুববোৰ জীয়াই থকা দেখিছিলো আৰু তাইৰ স্তনবৃন্তটো টিপিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। মই তাইক মোৰ পেণ্ট খুলিবলৈ আৰু মোৰ ককটো উলিয়াবলৈ আৰু মোক এটা বজুৱা দিবলৈ কৈছিলো। প'লৱীয়ে কেৱল মোৰ নিৰ্দেশনা অনুসৰণ কৰি আছিল আৰু মোক আঘাত টো দি আছিল।


মোৰ সপোন সঁচা হ'বলৈ যোৱাতকৈ মই স্বৰ্গত আছিলো। তাৰ পিছত তাইৰ ছোৱালীয়ে দুৱাৰত টোকা মাৰি ক'লে, "সোনকালে ওলাই আহক, মই অকলে বহি বিরক্ত হৈ ছোঁ।"


মই প'লৱীক সোনকালে কামটো সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ আৰু মোক কাম কৰিবলৈ আৰু মোৰ কাম পান কৰিবলৈ কৈছিলো। মোৰ প্ৰেমিকাৰ মা ককটো চোষাত প্ৰো হিচাপে। 2-3 মিনিটৰ ভিতৰত, মই তাইৰ মুখত এটা গধুৰ বোজা আহিছিলো।


মই প'লৱীক এইটো নাখাবলৈ কৈছিলো, কিন্তু ইয়াক কেৱল তাইৰ মুখত ৰাখিবলৈ আৰু সাজু হ'বলৈ। মই তাইক জনাইছিলো যে যেতিয়াই মই তাইক আৰু কাহ চাওঁ তাইক মোৰ কাম দেখুৱাব লাগিব। তাই ইয়াত সন্মত হৈছিল আৰু একেটা কৰিছিল।


আমি দুয়োহললৈ গৈছিলো। মই ধূমপান আৰম্ভ কৰিছিলো কিয়নো এতিয়া সকলোবোৰ মোৰ নিয়ন্ত্ৰণত আছিল। মই তাইৰ মাকৰ সন্মুখত ধূমপান কৰি থকাৰ বাবে মোৰ জিএফ আচৰিত হৈছিল।


মই প'লৱীক কৈছিলো যে কোনো সমস্যা নাই। তাইৰ মায়ে সকলো জানিছিল আৰু তাৰ সৈতে তাইৰ কোনো সমস্যা নাছিল।


তেতিয়া মোৰ প্ৰেমিকাই অলপ সহজ অনুভৱ কৰিছিল। মই তাৰ পিছত কাহ পাওঁ আৰু তাইৰ মায়ে মুখ খুলিমোক কামদেখুৱাইছিল।


মই তাৰ পিছত মোৰ প্ৰেমিকাৰ মাকক আলিঙ্গন কৰি ক'লে, "এতিয়া কোনো সমস্যা নাই, আন্টি। মই আপোনাক যি দিছো আপুনি এতিয়া পান কৰিব পাৰে।"


তাৰ পিছত মই ঘৰলৈ উভতি গৈছিলো।

LihatTutupKomentar