শ্ৰুতি দিদিয়ে যৌন সম্পৰ্কৰ জ্ঞান দিয়ে - Sister And Brother Assamese Story in 2021 অসমীয়া চুদা চুদি কাহিনী

হাই বন্ধুসকল মোৰ নাম ইন্দ্ৰ। মই এই ৱেবছাইটত দীৰ্ঘদিন ধৰি কাহিনী পঢ়ি আছো। মই আপোনাৰ জীৱন পৰিৱৰ্তনশীলক আপোনাৰ নিজৰ ধৰণে ৰাখিব বিচাৰো। মই আজিলৈকে একেৰাহে ১৫ বছৰ ধৰি মোৰ দুই ভনীক যৌনসঙ্গম কৰিবলৈ চেষ্টা কৰি আছো। যেতিয়া দুয়োজনৰ এতিয়া বিয়া হৈছে। কিন্তু যেতিয়াই তেওঁ কৰে,

অসমীয়া চুদা চুদি কাহিনী


কৰণ আমাৰ ঘৰলৈ আহে। বা যদি মই তেওঁলোকৰ আইনলৈ যাওঁ, তেওঁলোকে কোনো যৌনসঙ্গম অবিহনে উভতি নাআহে। আৰু সেইটোও, আজিলৈকে, আনন্দিতভাৱে, মই এনে কৰি সুখী হৈছো।


মই এতিয়া বেছি সময় নাপাওঁ আৰু মই মোৰ প্ৰকৃত কাহিনীলৈ আহোঁ। মই আপোনাক মোৰ জীৱনৰ প্ৰকৃত ঘটনাৰ বিষয়ে ক'ব বিচাৰো। মই মহাৰাষ্ট্ৰৰ লাটুৰ মহানগৰত বাস কৰোঁ। আমাৰ নিজৰ ঘৰ আছে। মোৰ ঘৰত মোৰ মা, দেউতা আৰু মোৰ দুই ভনী আৰু এজন ডাঙৰ ভাতৃ আছে। দেউতা, তেওঁ চৰকাৰত আছে। সেয়েহে প্ৰায়ে তেওঁলোকে বেছিভাগ ঘৰৰ বাহিৰত বাস কৰে। আৰু মোৰ মাকেও এছটিৰ কামৰ দোকানত এটা টিপ কৰে। মোৰ ভায়েক আমাৰ ঘৰৰ আটাইতকৈ ডাঙৰ। তেওঁৰ নাম ৰাহুল। তেওঁ আচবাব হিচাপে কাম কৰে। তাৰ পিছত কেইবাজনমান ভনী আছিল। জ্যেষ্ঠজনৰ নাম নেহা। তেওঁৰ বয়স ২০ বছৰ আছিল। তাই দেখাত অতি স্মাৰ্ট আছিল। তেওঁৰ মামে ৩৬ হ'ব। সৰু ভনীয়েকৰ নাম হৈছে শ্ৰুতি। তেওঁ ও দেখাত অতি স্মাৰ্ট। তেওঁৰ বয়স ১৮ বছৰ আছিল। আৰু মামে ৩৪ ৰ হ'ব।

অসমীয়া যৌন কাহিনী, অসমীয়া চুদা চুদি কাহিনী,অসমীয়া চুদা চুদি কাহিনী, অসমীয়া চুদাচুদি কাহিনী, অসমীয়া যৌন কাহিনী, অসমীয়া চুদা কাহিনী, অসমীয়া চুদা চুদি গল্প, অসমীয়া চুদাচুদি কাহিনী, অসমীয়া চেক্স কাহিনী, অসমীয়া sex story

শ্ৰুতিস্কাৰ্ট আৰু শীৰ্ষ পিন্ধিছিল। যেতিয়া তাই নমস্কাৰ কৰিলে, তাইৰ এটা ডাঙৰ মামে থকা দেখা গৈছিল। আৰু বাডি দিদি নেহাপাঞ্জাৰী পোছাক পিন্ধিছিল। চুবুৰীয়া ৰ বহুতো ল'ৰা তেওঁলোকৰ ওপৰত আছিল। সকলো সময়তে, আমাৰ ঘৰৰ বাবে কোনো অজুহাত নাছিল। আৰু মোৰ ডাঙৰ ভায়েকে তেওঁৰ বন্ধুত্ব বৃদ্ধি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰি আছিল। আৰু মই আমাৰ ঘৰৰ আটাইতকৈ সৰু আছিলো। এইটো এনে সময়ত যেতিয়া মই ৮ম শ্ৰেণীত পঢ়িছিলো। আমাৰ ইয়াত চাৰিটা কোঠা আছে। এটা কোঠাত এটা টিভি ৰখা হয়। দ্বিতীয় কোঠাটো মা আৰু দেউতাকৰ। আমি পাকঘৰৰ বাবে ব্যৱহাৰ কৰা তৃতীয় কোঠাটো। টিভি ৰ'মত মোৰ ভায়েক অকলে শুই থাকে। তেওঁ তেওঁৰ ব্যক্তিগত কোঠা। আৰু চতুৰ্থ কোঠাত, মই আৰু মই দুটা প্ৰবাহিত হৈ শুই আছো।


মোৰ প্ৰবাহিত দুয়োটাই অতি সেক্সি। যিকোনো মানুহে তেওঁলোকক এবাৰ দেখিলে পাগল হ'ব পাৰে। এইটো ইমান ধুনীয়া। দুপৰীয়া এটা দিন, মোৰ ডাঙৰ ভনীয়েক এজন বন্ধুৰ ঘৰলৈ গৈছিল। সেইদিনা, ভৈয়া আবেলি সোনকালে উভতি আহিছিল, আৰু নেহা ঘৰলৈ আহিলে তেওঁ নেহাক মাত দিছিল। কিন্তু তাই এজন বন্ধুৰ ঘৰলৈ গৈছিল। মাকে তাইক কৈছিল যে তাই দীৰ্ঘ দিনত আছিল। এতিয়া তেওঁ আহিব। ভৈয়াই তাইৰ মাকক তাইৰ বন্ধুৰ নাম ৰাখিবলৈ কৈছিল, কিন্তু মাকে একো সঠিকভাৱে ক'ব পৰা নাছিল। দৰাচলতে, মাকে জনা নাছিল যে তাই কাৰ ঘৰলৈ গৈছিল। ভৈয়া খং উঠিছিল। আধা ঘণ্টা পিছত, নেহা দিদি উভতি আহিল। তাৰ প্ৰতি দৃষ্টি ৰাখি ভৈয়াৰ খং বাঢ়ি গ'ল। আৰু এইটো যথেষ্ট গৰম হৈ পৰিছিল। তেওঁ নেহাক সুধি নোহোৱাকৈ দুই বা তিনিটা থুপেড দিছিল। প্ৰকৃততে কি ঘটিছিল কোনেও নাজানিছিল। বা ভৈয়াই কাক কোৱা নাছিল। দেউতা ঘৰত নাছিল। মাকে সুধিবলৈ চেষ্টা কৰিছিল, কিন্তু ভৈয়াই কোৱা নাছিল। নেহাও নিঃশব্দে শ্ৰুতিৰ সৈতে ভিতৰলৈ গৈছিল। আজিৰ পৰা আপোনাৰ বন্ধুসকলৰ ঘৰলৈ যোৱা বন্ধ কৰক। এইটো এজন বন্ধুৰ সৈতে বুলি কোৱা হৈছিল। শ্ৰুতিয়ে নেহাক কিবা কৰিছিল। তেওঁলোকৰ একেটাতে কিছু কথা হৈছিল। মই বুজিছিলো যে একো অহা নাই। কিছু মুহূৰ্তৰ পিছত, (শ্ৰুতি আৰু নেহা) দুয়োপৰ্দাত গৈছিল। আৰু তেওঁ সময়ৰ ওপৰত বহে। দুদিন পাৰ হৈ গ'ল। শ্ৰুতি দিদিয়ে যৌন সম্পৰ্কৰ জ্ঞান দিয়ে


সিদিনা মই গা ধুবলৈ বাথৰুমলৈ গৈছিলো, আৰু মই চিলোৱাটো ল'বলৈ পাহৰা। গা ধোৱা পিছত, মই টুভেলআনিবলৈ মাকৰ সৈতে কথা পাতিছিলো। মাক কিছু কামত ব্যস্ত আছিল। গতিকে শ্ৰুতি চেৱেল লেকেলৈ আহিছিল। মই তেওঁৰ হাতেৰে চিলোৱাটো লৈছিলো। যেতিয়া মই আন্তৰ্জাৰটো আঁতৰ কৰি আছিলো, শ্ৰুতি য়ে মোৰ অভ্যন্তৰীণ স্থানলৈ বহুত মনোযোগেৰে চাই আছিল। মই অলপ লজ্জিত হৈ আছিলো। তেতিয়া তেওঁ বহুত ডাঙৰ হৈ পৰিছে, মোৰ ৰজা ভৈয়া, আপুনি তেওঁৰ সৈতে কথা পাতিছে নেকি। আৰু যেতিয়া মই মোক আন্তৰ্জাৰৰ পৰা উলিয়াই লৈছিলো আৰু মই টেংকত আছিলো, শ্ৰুতি য়ে সোনকালে মোৰ টুভেল টানি লৈছিল। পৃথিৱীত কি হৈছিল, মই বুজিছিলো যে মই শ্ৰুতিৰ সন্মুখত সম্পূৰ্ণৰূপে উলংগ হৈ আছিলো। মই একো নাজানো। কি কৰিব লাগে নকৰিব। গতিকে মই চুপ কৰি আছিলো। মোক নগ্ন হোৱা দেখিলে ইমান ডাঙৰ কক। তুমি ইয়াৰ সৈতে কি কৰে, মই চুপ কৰি আছিলো। গোটেই দিনটোত শ্ৰুতি য়ে মোৰ ফালে বিশেষ চকুৰে চাই আছিল। মই অনুভৱ কৰি আছিলো যে আজি কিবা হ'ব।


নৈশভোজৰ পিছত, সকলোৱে তেওঁলোকৰ কোঠাত শুবলৈ গৈছিল। মই মোৰ ডাঙৰ ভনী নেহা আৰু সৰু দিদি শ্ৰুতি সকলোৱে আমাৰ কোঠালৈ আহিছিলো। নেহা দিদি এফালে শুই পৰিছিল। তেওঁৰ ফালে, শ্ৰুতি দিদি আৰু মই তেওঁৰ ফালে শুই আছিলো। প্ৰায় ১১:৩০ .m, শ্ৰুতি য়ে মোৰ আন্তৰ্জাৰত হাত ৰাখিছিল। মই জাগ্ৰত আছিলো কিন্তু কথা কোৱা নাছিলো। অলপ দেৰি হৈছিল। কিছু সময়ৰ পিছত, শ্ৰুতিৰ হাতমোৰ ককস্পৰ্শ কৰি আছিল। মই কিবা অদ্ভুত অনুভৱ কৰি আছিলো। লেকিন মোৰ কিবা আছিল। মই এনে দ্বিধাত আছিলো। কি কৰিব লাগে? কিছু সময়ৰ পিছত তাই মোৰ ককেৰে খেলিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। মোৰ শৰীৰ টো সূৰ্যৰ দৰে হ'বলৈ আৰম্ভ কৰিছিল- তাই মোৰ ককটো পাতলকৈ জোকাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু মই বহুত ভাল অনুভৱ কৰিছিলো। যেতিয়া মই কথা কোৱা নাছিলো, তেওঁ মোৰ কাণত পাতলকৈ কথা পাতিছিল, মই নাজানো যে আপোনাৰ ককটো ইমান ডাঙৰ হৈ পৰিছিল। আপুনি কেতিয়াবা ছোৱালী হৈছে নেকি?  দিদিৰ যৌনসঙ্গম মোৰ বুজাবুজিৰ পৰা বহু দূৰত আছিল। মোৰ কেতিয়াও ছোৱালী নাছিল যি টো নাছিল। মই এইমাত্ৰ উৎপীড়নশুনিছিলো। কিন্তু মই কেনেকৈ ফাক কৰিব লাগে নাজানো। তেতিয়া শ্ৰুতি দিদি উপভাষা, আপুনি কেতিয়াবা ছোৱালী ক'লে উলংগ হোৱা দেখিছে নেকি? না, আমি বললাম। গতিকে সেই উদ্ধৃতিটো আজি যি নহওঁক মই আপোনাক কেনেকৈ কৰিব লাগে শিকাওঁ।


মোৰ শৰীৰটো এটা মিঠা জুইৰ দৰে আছিল। সেই বিডটো কেনেদৰে দেখা যায়? সঠিক উপভোগ কৰি আছে নেকি? আমি কথা ক'লি। গতিকে তাই বহুত সুখী হৈছিল। আৰু আপুনি অধিক কি উপভোগ কৰিব বিচাৰে? মই আৰু কি কৰিব লাগে? মই অকণোপ্ৰৱলতা সুধিছিলো। গতিকে সেই উদ্ধৃতিটো আপোনাৰ বাবে ঠিক সেইটো কৰিবলৈ যথেষ্ট আনন্দিত হ'ব। মই দেখিছিলো ডাঙৰ ভনীজন আৰামদায়ক আছিল আৰু কোঠাটো আন্ধাৰে ভৰি আছিল, সেয়েহে কোনেও দেখা নাপোৱাৰ কোনো ভয় নাছিল। মোৰ ককটো কঠিন আছিল আৰু উৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। দিদিয়ে মোক চুমা বলৈ কৈছিল আৰু তাইৰ মামাসকলক যত্ন কৰে। মই লাহে লাহে আৰম্ভ কৰিছো। শ্ৰুতি দিদিৰ শৰীৰত থকা কাপোৰৰ বাবে, মই মামেটি টিপিবলৈ অলপ সমস্যা হৈ আছিলো, সেয়েহে দিদিয়ে তাইৰ গোটেই পোছাকটো আঁতৰাই দিছিল। লগতে, নিকাৰ। এতিয়া দিদি মোৰ আগত সম্পূৰ্ণৰূপে উলংগ আছিল। তাৰ পিছত মই বিচনাত বহে, আৰু দিদিৰ মামে লাহে লাহে টিপিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে, সেয়েহে দিদিৰ ভাষণে মোৰ ৰজাক জোৰেৰে টিপিব। মই দিদিৰ সৈতে কথা পাতিবলৈ ভয় পাইছিলো। কাৰণ নেহা দিদিয়ে কেতিয়াও সাৰ পাব পৰা নাছিল। মোৰ কোনো অভিজ্ঞতা নাছিল, সেয়েহে মই দিদিৰ কথা কোৱাৰ দৰে এটা পদক্ষেপ কৰি আছিলো। কিছু সময়ৰ ভিতৰতে তেওঁ মোৰ মুখত মামে দিছিল আৰু তেওঁলোকক চুম্বন কৰিবলৈ কৈছিল। মই তাইৰ ডাঙৰ মামাসকলক চুম্বন কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। মই এই সকলোবোৰ ভাল দেখি আছিলো। জীৱনত প্ৰথমবাৰৰ বাবে, এগৰাকী ছোৱালীয়ে মোক এনে ধৰণৰ মজা দি আছিল।


তাৰ পিছত তেওঁ মোক মোৰ ভঁৰিত আঙুলি ৰাখিবলৈ আৰু ভিতৰলৈ তৈয়াৰ কৰিবলৈ কৈছিল। দিদিৰ ভঁৰিত চাই মই পাগল হৈ পৰিছিলো। তাইৰ ভঁৰিত মই প্ৰথমবাৰৰ বাবে চাই আছিলো। তাৰ আগতে, মই সৰু ছোৱালীৰ ভঁৰিত দেখা পাইছিলো, কিন্তু মই কেতিয়াও ডাঙৰ ছোৱালীজনীৰ ভঁৰিত দেখা পোৱা নাছিলো। মই এইটো পোৱা নাছিলো যে মই শ্ৰুতি দিদিৰ ভতি দেখিম। শ্ৰুতি দিদিৰ ভৰতি অতি তিতা হৈ পৰিছিল। মই অদ্ভুত অনুভৱ কৰি আছিলো আৰু ইয়াক উপভোগ কৰি আছিলো। অলপ সময়ৰ ভিতৰত ভৰিত আঙুলি কৰাৰ পিছত, দিদিয়ে মৰমৰ ৰজাক মাৰ্গ দিয়ে এতিয়া জান্নাত ভ্ৰমণ কৰিবলৈ সাজু হ'ব।


এতিয়া মই নাজানো দিদিয়ে মোৰ সৈতে কি কৰিব। মোৰ জান্নাত কি? গতিকে তেওঁ একো কৰা নাছিল। সে ভৰি ওপৰলৈ লৈ গ'ল। আৰু আপোনাৰ কৌতুকৰ কাষত, উপভাষাটোৱে ইয়াক জান্নাত বুলি কৈছে। মই নিঃশব্দে তাইৰ মুখলৈ চাইছিলো আৰু তাইৰ ফালে চাই আছিলো। তাৰ পিছত, তেওঁ লাহে লাহে আপোনাক বিড কৰে নেকি? আৰু আপুনি কেতিয়াবা কাৰোবাৰ দেখা গৈছে। মই কোৱা নাছিলো, তেওঁ মোক মোৰ ককটো তেওঁৰ ভৰীৰ ফুটাৰ ওপৰত ৰাখিবলৈ আৰু ইয়াক ভৰিত ঘঁহি বলৈ আৰু মই আপোনাক সকলো শিকাওঁক ক'বলৈ কৈছিল। কিছু সময়ৰ পিছত, আপোনাৰ ককটো মোৰ চুটৰ ভিতৰত ৰাখক। মই তাইৰ কাষটো ধৰিলাহেকৈ ককটো ভিতৰলৈ ঠেলি দিছিলো। এটা ষ্ট্ৰোকত মোৰ গোটেই ককটো তাইৰ ভঁৰিত গুচি গৈছিল। এতিয়া দিদিয়ে মোক লাহে লাহে মোৰ ককটো ভিতৰলৈ উলিয়াবলৈ কৈছিল। তাৰ পিছত দিদিয়ে মোক ভিতৰৰ ককটোৰ গতি বৃদ্ধি কৰিবলৈ কৈছিল। তেওঁ তেওঁৰ গৰ্ভ জোকাৰি উপভোগ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। মই আঘাতৰ গতি বৃদ্ধি কৰিছিলো। মই অধিক উপভোগ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। এতিয়া মই ইয়াক বহুত উপভোগ কৰি আছিলো। মই সঁচাকৈয়ে জান্নাত ভ্ৰমণ কৰি আছিলো। আৰু দিদিয়ে চকু বন্ধ কৰি মুখৰ পৰা অদ্ভুত শব্দ আঁতৰ কৰি আছিল। ভনীয়েকৰ বহুত অভিজ্ঞতা থকা যেন লাগিছিল। তাই ডাঙৰকৈ মই আছিল। আৰু মই সকলোবোৰ ঘনিষ্ঠভাৱে ব্যাখ্যা কৰি আছিলো। মইও বহুত মজা উপভোগ কৰি আছিলো। মই লাহেকৈ সুধিছিলো যে আপুনি আন কাৰোবাৰ ওচৰলৈ আছে নেকি? গতিকে সেই উদ্ধৃতিটো বহুবাৰ হয়। বাহিৰলৈ যোৱা আৰু কাৰোবাক চাবলৈ চেষ্টা কৰাত যথেষ্ট অসুবিধা আছে। ভৈয়াৰ বন্ধু ৰাকেশ, বা তেওঁ অতি সঘনাই যৌনসঙ্গম নহয়। চুবুৰীয়াৰ নীতিনে এইটোও কৈছিল যে মই কাৰো পৰা ওলাই আহিব নপাৰিম। এতিয়া আপোনাৰ ককটো মোৰ বাবে। মই প্ৰতিদিনে যৌনসঙ্গম কৰিম নেকি? মই হয় কথা পাতিছিলো। 


তাৰ পিছত তেওঁ মোক মোৰ ভঁৰিত আঙুলি ৰাখিবলৈ আৰু ভিতৰলৈ তৈয়াৰ কৰিবলৈ কৈছিল। দিদিৰ ভঁৰিত চাই মই পাগল হৈ পৰিছিলো। তাইৰ ভঁৰিত মই প্ৰথমবাৰৰ বাবে চাই আছিলো। তাৰ আগতে, মই সৰু ছোৱালীৰ ভঁৰিত দেখা পাইছিলো, কিন্তু মই কেতিয়াও ডাঙৰ ছোৱালীজনীৰ ভঁৰিত দেখা পোৱা নাছিলো। মই এইটো পোৱা নাছিলো যে মই শ্ৰুতি দিদিৰ ভতি দেখিম। শ্ৰুতি দিদিৰ ভৰতি অতি তিতা হৈ পৰিছিল। মই অদ্ভুত অনুভৱ কৰি আছিলো আৰু ইয়াক উপভোগ কৰি আছিলো। অলপ সময়ৰ ভিতৰত ভৰিত আঙুলি কৰাৰ পিছত, দিদিয়ে মৰমৰ ৰজাক মাৰ্গ দিয়ে এতিয়া জান্নাত ভ্ৰমণ কৰিবলৈ সাজু হ'ব।

অসমীয়া চুদা চুদি কাহিনী

তাৰ পিছত, সেইদিনা আপুনি সেইটো দেখিলে, আৰু আপুনি কেনেকৈ যাব নাজানে, আৰু কিমান দৰিদ্ৰ নেহা ধোৱা হৈছিল। তেতিয়া মই সেইদিনা প্ৰকৃততে কি হৈছিল তাৰ পথত আছিলো। মই দিদিৰ কুকুৰাৰ সৈতে খেলিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। তেওঁলোকে তেওঁলোকক দমন কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। চুম্বন কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। তাত বহুত ডাঙৰ আৰু কঠিন পোৱালী আছিল, এবাৰত মুখত এটা টিট টিপিছিল আৰু আনটো হাতেৰে মেছ কৰা হৈছিল। কিছু সময়ৰ ভিতৰতে, দ্বিতীয় টিটটোৰ সোৱাদ হৈছিল। দিদি শীতল আছিল আৰু চিকাৰীটো আঁতৰাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। মই বুজিছিলো যে দিদিয়ে যথেষ্ট মজা কৰি আছে। প্ৰায় ২০-২৫ মিনিটধৰি, মই দিদিৰ চুট আৰু মামাউপভোগ কৰিছিলো। কিছু সময়ৰ পিছত, দিদিয়ে হঠাতে চকু বন্ধ কৰি তাইৰ কৌতুকৰ পৰা কিছু বগা আঠাসামগ্ৰী পাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। মই দেখিছিলো যে দিদি আগৰ তুলনাত শান্ত হৈছিল। কিন্তু মোৰ ককটো এতিয়াও অতি টান আৰু থিয় হৈ আছিল। দিদিয়ে মোৰ হাতেৰে ভৰি মেৰিয়াই ছিল আৰু হাতৰে মোৰ পিঠি মেৰিয়াই ছিল। এতিয়া আমি সম্পূৰ্ণৰূপে ইজনে সিজনৰ বাহিৰত আছিলো। মোৰ ককটো ভিতৰলৈ লৈ মোৰ ভৰিৰ মাজত টিপিছিল।


কিছু মুহূৰ্তত, মোৰ ককটো বগা পানী পাবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। সেইটো মোৰ প্ৰথম স্খলন আছিল। শ্ৰুতি কৰি মই ভাগৰি পৰিছিলো। কিন্তু মই আজি সুখী আছিলো। মই শ্ৰুতিৰ শৰীৰত উলংগ আছিলো। কিছু সময়ৰ পিছত, সেই উদ্ধৃতি-ইন্দ্ৰ আপুনি ঠিক নেকি? মই এইটো কৈছিলো। আজি, মোৰ ভনীয়েকে মোক বেং কৰিবলৈ শিকাইছিল। জীৱনৰ আটাইতকৈ ডাঙৰ খেল। সেই দিনটোৰ পিছত, আমি প্ৰতিদিনে এই খেলবোৰ খেলিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। কেইদিনমানৰ ভিতৰত, মোৰনেহাও আছিল। আৰু, যোৱা পোন্ধৰ বছৰ ধৰি, মই দুয়োকে যৌনসঙ্গম কৰিবলৈ চেষ্টা কৰি আছো। বন্ধুসকল এইটো মোৰ প্ৰথম আৰু সঁচা কাহিনী। 


LihatTutupKomentar