Riyon'or Maakok Tuition Master e Sudile

Jodi Apuni Story Tu Bhaal Pai, Tlot Mur Maar Number Tuu Dim. হাই মোৰ নাম ৰিয়ন। এই কাহিনীটোত মই আপোনাক কওঁ যে মোৰ টিউচন শিক্ষকে কেনেকৈ মোৰ মা শ্ৰীমতী ফুকনক যৌনসঙ্গম কৰিছিল। তাইৰ বয়স ৪২ বছৰ কিন্তু দেখাত ৩৫ বছৰতকৈ বেছি নহয়। তেওঁ ইৰানী মহিলাৰ দৰে এগৰাকী অতি মেলা মহিলা। তাই এটা ভাল বুব পাইছে। যেতিয়া তাই খোজ কাঢ়ে তাইৰ ডাঙৰ গাধটো ইফালে সিফালৰ পৰা দোলে। মই ভাবো তাই পুৰুষক আকৰ্ষিত কৰিবলৈ আৰু পুৰুষৰ মনোযোগ আকৰ্ষণ কৰিবলৈ এইটো কৰে। মোৰ দেউতা এখন হোটেল "ৰেলিছ"ৰ মেনেজাৰ। তেওঁ ছয় ঘণ্টাবা তাতোকৈ বেছি সময়ৰ ভিতৰত ঘৰলৈ আহে। গতিকে মোৰ মায়ে পৰ্যাপ্ত পৰিমাণৰ যৌনসঙ্গম অধিবেশন নাপায়। গতিকে মই যিমান দূৰ লৈকে তাইৰ বিষয়ে ধাৰণা পাওঁ তাই মাত্ৰ এগৰাকী যৌন অনাহাৰী মহিলা আছিল। মই আপোনাক তাইৰ বিষয়ে অধিক ক'ব লাগিব। তাইৰ উচ্চতা প্ৰায় 5"4 আৰু চুলি বহুত দীঘল। যেতিয়া তাই ঘৰৰ বাহিৰলৈ যায় তেতিয়া তাই আমাৰ ধৰ্মৰ পৰম্পৰাৰ দৰে বোৰ্খা পিন্ধে। কিন্তু তথাপিও তাই কেনেবাকৈ তাইৰ শৰীৰৰ ৰূপৰেখা প্ৰদৰ্শন কৰে। 

Riyon'or Maakok Tuition Master e Sudile

ঘৰত যেতিয়া তাই চেলৱাৰ চুটপিন্ধি থাকে তেতিয়া তাইৰ চুলি তাইৰ গাধৰ ওচৰলৈ যায়। তাই বহুবাৰ সিহঁতক খোলা ৰাখে। এতিয়া মই আপোনাক ঘটনাটোৰ বিষয়ে ক'ম। মোৰ গণিতত কিছু অসুবিধা হৈছিল আৰু মই অমিত (পৰিৱৰ্তিত নাম) নামৰ মোৰ বিদ্যালয়ৰ শিক্ষকৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিছিলো। তেওঁ বহুত সুন্দৰ পুৰুষ আছিল আৰু মোৰ স্কুলৰ বেছিভাগ ছোৱালীতেওঁৰ ধুনীয়া ব্যক্তিত্বৰ দ্বাৰা প্ৰভাৱিত হৈছিল। তেওঁ প্ৰায় ছয় ফুট ওখ আৰু নিৰপেক্ষ আছিল আৰু এনেকুৱা লাগিছিল যেন তেওঁ বহুত ব্যায়াম কৰিছিল। এনেকুৱা লাগিছিল যে যৌনতা সম্পৰ্কে তেওঁৰ শৰীৰত যথেষ্ট মনোবল আছে। কিন্তু মই কেতিয়াও ভবা নাছিলো যে তেওঁ অদূৰ ভৱিষ্যতে মোৰ নিজৰ মাক যৌনসঙ্গম কৰিব। তেওঁ মোক টিউচন দিয়াৰ বাবে মোৰ ঘৰলৈ আহিবলৈ সন্মত হৈছিল। মই সেই সময়ত ১৫ বছৰীয়া আছিলোঁ আৰু দশম শ্ৰেণীত আছিলো। যেতিয়া তেওঁ প্ৰথমবাৰৰ বাবে আহিছিল মোৰ মায়ে তেওঁক সম্ভাষণ জনাইছিল আৰু তেওঁক চোফাত বহি বলৈ দিছিল আৰু মোক মাতিছিল। তাই তাৰ পিছত আঁতৰি গ'ল। তাই তাৰ পিছত পাকঘৰত গৈছিল আৰু চাহ আনিবলৈ গৈছিল। কিছু সময়ৰ পিছত তাই চাহ আনিছিল আৰু যেতিয়া তাই কাপবোৰ টেবুলৰ ওপৰত ৰাখিবলৈ বেঁকা হৈছিল তাই তাইৰ ক্লিভেজ দেখুৱাইছিল। এইটো দেখি মই হতবাক হৈছিলো।




কিন্তু মই কি ক'ব পাৰোঁ। কিছুদিনৰ পিছত তাই তাইক অমিত বুলি মাতিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু সি তাইক শ্ৰীমতী ফুকন বুলি মাতিছিল। মই দুয়োৰে মাজত এক প্ৰকাৰৰ মৰম অনুভৱ কৰিব পাৰিছিলো কিন্তু মই অসহায় আছিলোঁ কিয়নো মোক অংকত সহায়ৰ প্ৰয়োজন আছিল আৰু এতিয়াৰ পৰা মই বিদ্যালয়ৰ পৰীক্ষাত ভাল নম্বৰ পাইছিলো। মই ইয়াত সুখী আছিলোঁ। মই দেখিছিলো যে এতিয়া তাই আমাৰ লগত বহিছিল আৰু অমিত চাৰে এতিয়া মোক শিকোৱাৰ সলনি তাইৰ ওপৰত অধিক মনোযোগ দিছিল। কিছুদিনপিছত মই এটা নতুন কম্পিউটাৰ কিনিছিলো আৰু লগতে আমাৰ ইয়াত ইণ্টাৰনেট সংযোগ আছিল। মোৰ মায়ে অমিত চাৰক তাইৰ কম্পিউটাৰ শিকাবলৈ কৈছিল। তেওঁ আনন্দেৰে সন্মত হৈছিল কিয়নো এতিয়া তেওঁ তেওঁৰ সপোনৰ মহিলাগৰাকীৰ সৈতে কটাবলৈ অধিক সময় পাব। মই মোৰ টিউচনৰ পিছত ক্ৰিকেট খেলিছিলো আৰু সেয়েহে তেওঁ আৰু মোৰ মা এতিয়া ঘৰত অকলে আছিল। মোৰ ভনীয়েকে এটা কাৰ্যালয়ত কাম কৰিছিল আৰু তাই নিশা পলমকৈ উভতি আহিছিল। 


গতিকে তেওঁলোক অকলে আছিল। তাইৰ কম্পিউটাৰ টিউচন সম্পৰ্কে প্ৰথম দিনটোৰ বাবে মই ঘৰৰ বাহিৰলৈ গৈছিলো আৰু তাৰ পিছত কিছু সময়ৰ ভিতৰতে ঘূৰি আহিছিলো। ঘৰত প্ৰৱেশ কৰোঁতে মই কোনো শব্দ কৰা নাছিলো। মই সেই কোঠাটোৰ ওচৰলৈ চুপচাপ গৈছিলোঁ আৰু তাত কি হৈ আছে চাই আছিলো। মই দেখিছিলো যে তেওঁ yahoo.com খুলিছে আৰু মোৰ মাৰ মেইল একাউণ্ট সৃষ্টি কৰি আছে। এতিয়ালৈকে সকলো ঠিকেই আছিল। তাৰ পিছত তেওঁ তাইক য়াহু মেচেঞ্জাৰত লগ কৰিছিল আৰু নিজকে তেওঁৰ ফ্ৰিণ্ড তালিকাত যোগ দিছিল। তেওঁ কৈছিল যেতিয়াই আপুনি মুক্ত হয় কেৱল ইয়াহুত লগ অন কৰক আৰু মানুহৰ সৈতে চাকত। তেওঁ তাইক ভইচ চেটসম্পৰ্কেও শিকাইছিল। তাৰ পিছত তেওঁ এই সকলোবোৰ বন্ধ কৰাৰ পিছত আন এটা ছাইট খুলিছিল। এইটো বিভিন্ন পবিত্ৰ কাঠ আৰু বলীউডৰ অভিনেত্ৰীসকলৰ ফটোৰ এটা ৱেবছাইট আছিল। তেওঁ তাইক বহুতো অভিনেতা আৰু মডেলৰ ছবিও দেখুৱাইছিল। তেওঁ তেতিয়া কৈছিল যে আনকি মইও এইবোৰৰ দৰে দেখি। মোৰ মায়ে এইটোত হাঁহিছিল। সি তাইক তাৰ পেশীবোৰ দেখুৱাইছিল।


মোৰ মা ইয়াৰ দ্বাৰা যথেষ্ট প্ৰভাৱিত হৈছিল। যেতিয়া তেওঁ পুনৰ তেওঁৰ চাৰ্ট পিন্ধিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল মায়ে তেওঁক তেনেকুৱা হ'বলৈ কৈছিল। তেওঁ সুধিছিল যে তেওঁ চাৰ্ট অবিহনে মোক ভাল পায় নেকি। মোৰ মায়ে হাঁহি হাঁহি হয় বুলি কৈছিল। তেওঁ তেতিয়া কৈছিল। মই তোমাক এটা কথা ক'ব বিচাৰো। মই তোমাক ভাল পাওঁ যদিও তুমি বিবাহিত আৰু দুটা সন্তানৰ মাতৃ। মোৰ মায়ে উত্তৰ দিছিল যে তাইও তাক ভাল পোৱাৰ অনুভূতি বিকশিত কৰিছে। দুয়োজনে ইজনে সিজনৰ ফালে চাই হাঁহিছিল আৰু এতিয়া তেওঁ মোৰ মাৰ কান্ধত হাত ৰাখিছিল। মোৰ মায়ে মাত্ৰ তাইৰ শৰীৰটো তেওঁৰ ওচৰত জমা দিছিল। সি মাত্ৰ তাইক সাৱটি ধৰিছিল আৰু তাইৰ ওঁঠত চুমা খাইছিল। আনকি মই বুজি নাপাওঁ যে এইটো ইমান দ্ৰুতগতিত কেনেকৈ ঘটিছিল। মোৰ মাক এতিয়া সেই ব্যক্তিজনে সম্পূৰ্ণৰূপে অধিগ্ৰহণ কৰিছিল। মইও অলপ খং কৰিছিলো। কিন্তু মই কঠিন হৈ পৰিছিলো গতিকে মই তাত কি চলি আছে চাবলৈ ধৰিলোঁ। মোৰ মায়ে তাইৰ শৰীৰটো সম্পূৰ্ণৰূপে অমিত চাৰৰ ওচৰত জমা দিছিল। 


মই ভাবো তাই প্ৰেমত পৰিছিল বা তাই যৌনতা বিচাৰিছিল সেইকাৰণে তাই এনে কৰিছিল। কিন্তু যিয়েই নহওঁক মই উপভোগ কৰি আছিলো। তাৰ পিছত তেওঁ তাইক দুপাট্টালৈ লৈ বিচনাত পেলাই দিছিল। মোৰ মা তৃষ্ণাতুৰ যেন লাগিছিল আৰু যৌনতাৰ বাবে যথেষ্ট আকাংক্ষা আছিল। তাই অমিত চাৰৰ সৈতে বন্যভাৱে অভিনয় কৰি আছিল। তাই তাক তাইৰ টান আলিঙ্গনত লৈ গৈছিল। তাইৰ হাতঅমিত চাৰৰ পিছফালে লৰচৰ কৰিছিল আৰু অমিতৰ হাতবোৰো। সি তাইৰ মুখত নিৰন্তৰ চুমা খাই আছিল যাতে তাইক গৰমত আনিব পাৰে। তেওঁ বুকুৰ মাজেৰে কিছু চাপ প্ৰয়োগ কৰি আছিল যাতে তাইৰ ডাঙৰ ৩৬ আকাৰৰ বুববোৰ তাইৰ ছালৱাৰৰ পৰা ওলাই আহিছিল। তেওঁলোকে কিছু স্বাধীনতা বিচাৰিছিল। সি এতিয়া তাইৰ ডিঙিত চুমা খাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু তাই অধিক গৰম হৈ আছিল। এতিয়া আনকি সি তাইৰ ভগটো তিতিবলৈ স্পৰ্শ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। আৰু এখন হাতেৰে তেওঁ এতিয়া তাইৰ বুববোৰ হেঁচিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। কিন্তু হঠাতে তাই তাইক এৰি দি ক'লে আপোনাৰ ব্ৰাআঁতৰাওক। তাই মানি চলিছিল আৰু তাইৰ ব্ৰাটো আঁতৰাই দিছিল। তেওঁ আগবাঢ়ি আহিছিল আৰু পুনৰ তাইক আলিঙ্গনত লৈ গৈছিল। এইবাৰ সি তাইৰ বুবছৰ প্ৰতি বেছি মনোযোগ দিছিল। সি এতিয়া তাইৰ বুবছৰ সৈতে খেলি আছিল। 


তাইৰ বুববোৰ ইমান ডাঙৰ আছিল যে সি তাৰ দুয়োখন হাতত মাত্ৰ এটা বুব ল'ব নোৱাৰিলে। মই বুজিপাইছিলো যে তাই এই বনৰীয়া খেলখনত বহুত উপভোগ কৰি আছিল। তেওঁ ইয়াত অলপ বনৰীয়া হৈ পৰিছিল। তাৰ পিছত সি তাইৰ শৰীৰৰ পৰা তাইৰ ছালৱাৰ আৰু তাৰ পিছত তাইৰ কামিজ আঁতৰাই দিছিল। তাৰ পিছত সি তাইৰ পেণ্টিবোৰ খুলি দিলে। মই মোৰ মাক ক'লা চুলিৰে আবৃত হৈ থকা দেখিছিলো। সিহঁতে তাইৰ চুলিতকৈও বেছি জিলিকি উঠিছিল। সি এতিয়া তাইৰ ভোদাস্পৰ্শ কৰি আছিল আৰু তাইৰ ভোদাত তাইৰ বুঢ়া আঙুলি সুমুৱাই দিছিল। তেওঁ ইয়াৰ সৈতে খেলিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। মোৰ মায়ে এই আঙুলিটো উপভোগ কৰি আছিল। তেওঁ এতিয়া তাইক বিচনাত মিছা কৈছিল আৰু এতিয়ালৈকে তেওঁৰ তলৰ অংশত উলংগ হোৱাৰ বাবে তাইৰ ভোদাটো তেওঁৰ ডিকেৰে স্পৰ্শ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। মোৰ মায়ে এতিয়ালৈকে বিলাপ কৰি আছিল।।


সি তাইক কাম তৈয়াৰ কৰিছিল আৰু কিছু সময়ৰ পিছত মই তাইৰ ভোদাৰ পৰা কিছু তৰল ওলাই অহা দেখিছিলো। কিন্তু তথাপিও তেওঁ কাম কৰা নাছিল। এই মানুহজনৰ সামৰ্থ্য দেখি মই আচৰিত হৈছিলো। কিছু সময়ৰ পিছত যেতিয়া সি তাইৰ শৰীৰৰ সৈতে পৰ্যাপ্ত খেলিছিল তেতিয়া সি বিচনাখনৰ এফালে বহিছিল আৰু মাক উলংগ হৈ মজিয়াত বহিবলৈ বাধ্য কৰিছিল। তাৰ পিছত তেওঁ তেওঁৰ ডিকটো লৈছিল আৰু তাইৰ ওঁঠআৰু মুখআৰু আনকি ডিঙিত স্পৰ্শ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। মোৰ মা ইমান শৃঙ্গাৰ আছিল যে তাই সেই ন ইঞ্চি "হাতুৰী" মুখত লৈ ছিল আৰু ইয়াক চুহিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। তাই এখন হাতৰ পৰা ইয়াৰ আধাৰটো ধৰি ৰাখিছিল আৰু ইয়াক বেশ্যাৰ দৰে চুহি আছিল। 


প্ৰায় ৩০ মিনিট চুহি যোৱাৰ পিছত তেওঁ স্খলন কৰিছিল আৰু মাক সেই সকলোবোৰ চুহিবলৈ বাধ্য কৰিছিল। মোৰ মা সুৰাপান কৰাৰ পিছত তেওঁৰ কাম খুব সুখী নাছিল কিন্তু আহ তাই বহুত যৌন আকাংক্ষাত আছিল তাই এইটো কৰিছিল। সি তাইক ওচৰৰ বাথৰুমলৈ লৈ গৈছিল আৰু তাত তেওঁলোকে কি নাজানিছিল। কিন্তু তেওঁলোকে নিশ্চয় তাত বহুত উপভোগ কৰিছিল। যেতিয়া তেওঁলোক বাহিৰলৈ ওলাই আহিছিল মই মোৰ মাৰ চকুত চকুপানী দেখিছিলো। তাই এতিয়া প্ৰকৃত যৌনতা বিচাৰিছিল কিন্তু অমিত চাৰে কৈছিল যে মই এতিয়া যাম আৰু প্ৰথমবাৰৰ বাবে মই তোমাৰ সৈতে এইটো কৰিম আপুনি শাৰীত থাকিব। মোৰ মায়ে তেওঁক প্ৰতিশ্ৰুতি দিছিল যে তেওঁ এতিয়া শাৰী পিন্ধিব। যেতিয়া তেওঁ এৰি বলৈ বিৰক্ত হৈছিল মোৰ মায়ে তেওঁক সাৱটি ধৰিছিল আৰু তেওঁলোকে আনক আৱেগিকভাৱে চুমা খাইছিল আৰু আকৌ সি তাইৰ ছালৱাৰৰ তলত হাত লৈ তাইৰ স্তনবৃন্তবোৰ চিকুটি মাৰিছিল। 


মোৰ মায়ে এই সকলোবোৰ ভাল পাইছিল। তেওঁ মোৰ মাক এতিয়াৰ পৰা শাৰী আৰু ব্লাউজত থাকিবলৈ নিৰ্দেশ দিছিল আৰু ব্লাউজৰ শব্দ পিছফাল আৰু সন্মুখৰ পৰা গভীৰভাৱে কাটি পেলোৱা হৈছিল। আৰু কোনো ব্ৰা নাই পেণ্টি আৰু নোম পেটিকোট। মোৰ মা আনন্দেৰে সন্মত হৈছিল। যেতিয়া তেওঁ দুৱাৰলৈ আহিবলৈ বিৰক্ত আছিল মই মাত্ৰ মাইলফক চোফাএখনৰ পিছফালে লুকুৱাই ৰাখিছিলো আৰু তেওঁক ঘৰৰ বাহিৰলৈ যোৱা দেখিছিলো। মই কোনো কাৰণ বিচাৰি পোৱা নাছিলো কিয় তেওঁ মোৰ মাক যৌনসঙ্গম কৰা নাছিল আৰু মই মাৰ চকুত কিছু হতাশা অনুভৱ কৰিব পাৰিছিলো যে তাইৰ ভোদাত ইমান ডাঙৰ ডিক নাপালে। হয়তো মোৰ দেউতাৰ এটা সৰু ডিক আছিল। আৰু তেওঁ এটা ডাঙৰ বিচাৰিছিল যিটো তাই এই সকলোবোৰ কৰি আছিল।

LihatTutupKomentar