দাসী লখিমীৰ সৈতে যৌন সম্ভোগ (Sex With Maid Lakhimi)

হাই বন্ধুসকল, মানশ ইয়াত এটা নতুন কাহিনীৰ সৈতে। মই টিভি চাই আমনি পাইছিলো আৰু চাবলৈ কিবা আকৰ্ষণীয় বিচাৰি বলৈ চেনেলবোৰৰ মাজত সলনি কৰি আছিলো। যেতিয়া মই দুৱাৰৰ ঘণ্টা শুনিছিলো তেতিয়া মই মাত্ৰ মোৰ চৰ্টছ আৰু গেঞ্জিত আছিলো। মই মাৰ বন্ধুবৰ্গৰ আশাত দুৱাৰৰ ফালে খোজ কাঢ়িছিলো কিয়নো তেওঁলোকে সাধাৰণতে অলপ চিট চেট কৰিবলৈ আহে।

(Sex With Maid Lakhimi) দাসী লখিমীৰ সৈতে যৌন সম্ভোগ 

মই দুৱাৰখন খুলি দেখিলোঁ এগৰাকী পাতল আৰু গাঢ় মহিলাই এটা সস্তীয়া শাৰী পিন্ধি আছে। তাই মোৰ মুখত প্ৰশ্নবোধক চিহ্নটো অনুভৱ কৰিছিল আৰু মোৰ মাৰ বিষয়ে সুধিছিল। মই মোৰ মাক ফোন কৰিছিলো আৰু তাই মোক তাইক পঠিয়াবলৈ কৈছিল আৰু মই তাইক পঠিয়াইছিলো। আমি ওর পিঠ থেকে ওর ফিগারটা লক্ষ্য করলাম, এটা সত্যিই খুব ভাল ফিগার ছিল। তাইৰ পৰিসংখ্যা 32-26-34 হ'ব পাৰে। মই জানিবলৈ আগ্ৰহী আছিলোঁ যে তাই কোন সেয়ে মই পানী খাবলৈ পাকঘৰলৈ গৈছিলো য'ত মোৰ মা আৰু তাই কথা পাতি আছিল। তেওঁলোকে ব্যাপক কাম আৰু দৰমহাৰ বিষয়ে আলোচনা কৰি আছিল। মই বুজিপাইছিলো যে তাইক মজিয়া পৰিষ্কাৰ আৰু ঝাড়ু দিয়াৰ বাবে নিযুক্ত কৰা হৈছে আৰু তাইৰ নাম লখিমী আছিল।

দাসী লখিমীৰ সৈতে যৌন সম্ভোগ (Sex With Maid Lakhimi)


পিছদিনাৰ পৰা তাই ৰাতিপুৱাসকলো কাম সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ পিছত দুপৰীয়া প্ৰায় ১২ বজাত আহিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। তাইৰ পাতল আৰু গাঢ় শৰীৰে মোক তাইৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত কৰি আছিল আৰু মই তাইক লক্ষ্য কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু চুৰি কৰাৰ সময়ত তাইৰ সৰু বুববোৰৰ চকু চুৰি কৰিছিলো। মই মোৰ পিজি সম্পূৰ্ণ কৰাৰ পিছত সেইদিনবোৰত বন্ধত আছিলো আৰু প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰি আছিলো।


আমি খুব কম কথা পাতিছিলো আৰু তাই তাইৰ কামটো আন্তৰিকতাৰে কৰিবলৈ ব্যৱহাৰ কৰিছিল কিন্তু মই লক্ষ্য কৰিছিলো যেতিয়াই আমি কথা পাওঁ তাই অলপ লাজ পাইছিল আৰু এটা মৰমলগা হাঁহি দিছিল। তাইৰ সদায় পৰিষ্কাৰ মুখ আৰু পৰিপাটি আৰু পৰিপাটি শাৰী আছিল। মই তাইক এ.এছ.এ.পি. যৌনসঙ্গম কৰিবলৈ মন স্থিৰ কৰিছিলো আৰু সেই অনুসৰি পৰিকল্পনা আৰম্ভ কৰিছিলো। পিছদিনা যেতিয়া তাই মজিয়াখন চুইপ কৰিবলৈ আহিছিল মই নিশ্চিত কৰিছিলো যে মোৰ মা ওচৰত নাই আৰু তাইক সুধিছিল


"গতিকে লখিমী, আজি আপুনি কেনে আছে"।


তাই অলপ হাঁহিলে আৰু হাঁহি এটা মাৰি উত্তৰ দিলে "মই ভালভাই, তুমি কেনে আছা?" তাই মোক ভাইক সম্বোধন কৰিছিল।


তেতিয়া মই উত্তৰ দিলো "মইও ভালে আছোঁ। আপুনি ক'ৰ পৰা আহিছে?"


তাই মোক স্থানীয় বস্তি অঞ্চলৰ নাম কৈছিল যিটো মোৰ ঘৰৰ ওচৰত আছে। মই পুনৰ সুধিছিলো "আপোনাৰ পৰিয়ালৰ বিষয়ে মোক কিবা কওঁক"


তাই উত্তৰ দিছিল "আমি 4 জন লোক, মোৰ স্বামী মই আৰু আমাৰ দুই পুত্ৰ"


মই আৰু অধিক সুধিবলৈ আৰম্ভ কৰিলোঁ যে মই তাইক মোৰ সৈতে আৰামদায়ক কৰি তুলিব বিচাৰিছিলো, "তেন্তে আপোনাৰ স্বামীয়ে কি কৰিছিল আৰু আপোনাৰ পুত্ৰসকলৰ বয়স কিমান?"


তাইও এতিয়া এই কথোপকথনত আগ্ৰহ ল'বলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু মোৰ চকুলৈ চাই উত্তৰ দিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল।


তাই উত্তৰ দিছিল, "মোৰ স্বামীৱে ৱেল্ডিং দোকানএখনত কাম কৰে আৰু মোৰ ডাঙৰ পুত্ৰ 9 ম আৰু 5ম ক্লপুকোৰত সৰু"


মই আচৰিত হৈছিলোঁ যে তাইক ১৫ বছৰ আৰু ১০ বছৰীয়া ল'ৰাৰ মাতৃৰ দৰে দেখা নাযায়। মই এনেকুৱা আছিলোঁ "কি! আপুনি এনেকুৱা যেন নালাগিছিল যে আপুনি ইমান বৃদ্ধ মই ভাবিছিলো আপোনাৰ বয়স প্ৰায় 28 বছৰ হ'ব পাৰে"


এইবাৰ তাই খুব ভালদৰে হাঁহিছিল আৰু উত্তৰ দিছিল, "কোনো ভাই নাই মই 33"। তাই মোৰ কোঠাটো চাফা কৰা শেষ কৰিলে আৰু আমাৰ কথোপকথন শেষ হ'ল।


পৰৱৰ্তী ২ ৩ দিনত মই তাইৰ সৈতে কথা পাতিবলৈ কোনো সুযোগ নাপালোঁ আৰু এদিন আকৌ মই এটা সুযোগ পাইছিলো যে আমি আনন্দৰ আদান-প্ৰদান কৰিছিলো আৰু তাই মোৰ কোঠাটো ঝাড়ু দিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। মই তাইৰ পিঠিত এটা অস্বাভাৱিক চিহ্ন দেখিছিলো আৰু মই তাইক ৰখাই সুধিছিলো, "এক মিনিট অপেক্ষা কৰক, আপোনাৰ পিঠিত এই চিহ্নটো কি?"


মই চিহ্নটোৰ ওচৰত তাইৰ কান্ধত হাত ৰাখিছিলোঁ আৰু তাইক ৰখাইছিলো। তাই এটা উশাহ এৰি ছিল আৰু একো কোৱা নাছিল। মই জোৰ দি ছিলোঁ আৰু তাই উত্তৰ দিছিল, "মোৰ স্বামী এজন ডাঙৰ পৰাজিত আৰু মাতাল, তেওঁ যোৱা নিশা সুৰাপান কৰি আহিছিল আৰু মূৰ্খতাপূৰ্ণ কাৰণত মোক প্ৰহাৰ কৰিছিল।" মই তাইক সান্ত্বনা দিছিলো "ইমান বেয়া লাগিছিল, মোক তাৰ ওপৰত কিছু বড়োলাইন প্ৰয়োগ কৰিবলৈ দিয়ক" তাই মোক কৈছিল যে ইয়াক এৰি দিয়ক কিন্তু মই জোৰ দি ছিলোঁ আৰু কিছু বড়োলিন লৈছিলোঁ আৰু তাইৰ ঘাঁত প্ৰয়োগ কৰিছিলো। তাই বহুত সুখী আছিল আৰু এটা ডাঙৰ হাঁহিৰে মোক ধন্যবাদ জনাইছিল।


পৰৱৰ্তী এসপ্তাহত মই কলেজৰ কিছু কামৰ বাবে মুম্বাইত আছিলো। যেতিয়া মই ঘূৰি আহিবলৈ ওলাইছিলো মোৰ মায়ে মোক জনাইছিল যে তাই তাইৰ বন্ধুৰ ওচৰলৈ গৈ আছে আৰু সন্ধিয়া ঘূৰি আহিব আৰু চাবিটো চুবুৰীয়াৰ ওচৰত ৰখা হৈছে। মই ৰাতিপুৱা উপস্থিত হৈছিলোঁ আৰু ভাগৰি পৰিছিলো গতিকে মই অলপ সতেজ আৰু আৰাম পাইছিলো। নিশা প্ৰায় ১২ বজাত লখিমী আহি পালে। তাই মোক সুধিছিল "আপুনি ক'ত আছিলভাই"


মই তাইক কৈছিলো "মই কলেজৰ কিছু কামৰ বাবে মুম্বাইত আছিলো, কিন্তু, আপুনি কেনে আছে? কেৱল ঘূৰাওক"


তাই বিস্মিত যেন লাগিছিল কিন্তু ঘূৰি আহিছিল। মই তাইৰ পিঠিত মাৰপিট ৰ চিহ্নৰ যিকোনো আঘাত বিচাৰিছিলো। তাত কোনো নাছিল গতিকে মই তাইক পুনৰ ঘূৰি যাবলৈ কৈছিলো।


তাই কৈছিল "আপুনি মোৰ ফালে এনেদৰে কিয় চাই আছিল"


মই উত্তৰ দিছিলো "যদি আপোনাৰ স্বামীয়ে তাৰ পিছত আপোনাক প্ৰহাৰ কৰিছিল তেন্তে মই যিকোনো চিহ্ন বিচাৰি আছিলো"


তাই উত্তৰ দিছিল "নহয় সি তাৰ পিছত কৰা নাছিল। কিন্তু মোৰ সোঁফালে আৰু সোঁ ভৰিতো মোৰ কঁকালত বিষ হৈছে"


মই তাইক মূল দুৱাৰখন বন্ধ কৰি মোক দেখুৱাবলৈ কৈছিলো যে তাই দুৱাৰখন ক'ত বন্ধ কৰি দিছিল আৰু ঘূৰি গৈ তাইৰ পুকোৰটো মোৰ মুখৰ ফালে লৈ আহিছিল যেতিয়া মই চোফাত বহি টিভি চাই আছিলো, আৰু তাইৰ কঁকালটো বুঢ়া আঙুলিৰে হেঁচি আছিল আৰু ইয়াক তাইৰ পুকোৰ আৰু তাৰ পিছত তাইৰ উৰুলৈ লৈ গৈছিল। মই তাইৰ পৰা সংকেত পাইছিলো যে আজি তাই শৃঙ্গাৰ আৰু যৌনসঙ্গম কৰিব বিচাৰে। মই তাইৰ কঁকালত হাত ৰাখিছিলো আৰু তাই হাঁহি উঠিছিল। মই তাইৰ কঁকালটো হেঁচি ছিলোঁ আৰু সম্ভাৱ্য বিষৰ ঠাইবোৰত বুঢ়া আঙুলিৰে আৰু তাই বিষত বিলাপ কৰিছিল। মই তাইৰ পুকোৰৰ ওপৰত মোৰ হাত তললৈ লৈ গৈছিলোঁ আৰু মোৰ বুঢ়া আঙুলিৰে তাইৰ পুকোৰ টিলাটো টিপিছিলোঁ তাই বিষত চিঙি আছিল আৰু কান্দি আছিল। তাৰ পিছত আকৌ মই তাইৰ উৰুত হাত লৰচৰ কৰি হেঁচা মাৰিলো। এতিয়া তাই অলপ বেলেগ কৈ বিলাপ কৰিলে।


তাই মোক কৈছিল যে তাইৰ উৰুটো তাইৰ আঁঠুৰ ওচৰত বিষহৈ আছে। সে ঘুরে দাঁড়িয়ে শাড়িটা একপাশ থেকে ওর উরুর উপরের দিকে তুলে আমাকে দেখাল। মই তাইৰ উৰুত হাত ৰাখিছিলোঁ আৰু তাইৰ উৰুটো কটাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। তাই গৰম হৈ পৰিছিল আৰু বিলাপ কৰি আছিল। মই তাইৰ ভৰিখন দাঙি ধৰিছিলোঁ আৰু মোৰ দুয়োখন ভৰিৰ মাজত তাইৰ ভৰিমোৰ লিঙ্গৰ ওচৰত ৰাখিছিলো যিটো এতিয়া কঠিন আছিল আৰু মোৰ চৰ্টছত তাঁবু তৈয়াৰ কৰিছিলো।


তাই তাঁবুখন দেখিছিল আৰু মোক এটা হত্যাকাৰী আৰু দুষ্ট হাঁহি দিছিল। মই আকৌ তাইৰ উৰুত হাত লৰচৰ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু তাইৰ পাতল আৰু পেশীবহুল উৰু অনুভৱ কৰি আছিলো। তাই প্ৰচণ্ড উশাহ লৈ আছিল আৰু মোৰ ফালে চাই আছিল। মই মোৰ হাতখন তাইৰ পেণ্টিৰ ফালে আগুৱাই যাওঁ আৰু তাইৰ যোনিৰ ওচৰত তাইৰ ভিতৰৰ উৰুটো হেঁচি আছিলোঁ। তাইৰ পেণ্টিৰ পৰা অলপ ওলাই অহা তাইৰ পিউবিক চুলিবোৰ মোৰ হাতৰ তলুৱাৰ তলত আছিল আৰু টানি নিয়া হৈছিল।


এতিয়া তাই মোৰ লিঙ্গৰ ওচৰত ভৰি লৰচৰ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু অনুভৱ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। মই মোৰ মূৰটো তাইৰ উৰুৰ ফালে লৈ গৈছিলোঁ আৰু চুমা খাইছিলো। তাই এটা ডাঙৰ বিলাপ এৰি দিছিল আৰু তাইৰ শাৰীখন ঢিলা কৰি মোৰ মূৰত বাওঁ হাতৰাখিছিল। মই তাইৰ সোঁ উৰুটো চুহিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু দাঁতৰ চিহ্ন এৰি কামোৰাৰ মাজতে। তাইৰ যোনিৰ পৰা এটা তীক্ষ্ণ গোন্ধ আহি আছিল আৰু তাইৰ পেণ্টিয়ে এটা তিতা ঠাই দেখুৱাইআছিল।


এতিয়া মই তাইৰ যোনিখন সোঁ হাতেৰে ঘঁহিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু মই মোৰ বাওঁ হাতখন তাইৰ পিঠিত ৰাখিছিলোঁ আৰু তাইক মোৰ ফালে টানি আনিছিলো আৰু তাইৰ পেটত চুমা খাইছিলো। তাই জোৰেৰে কান্দিবলৈ ধৰিলে। মই তাইৰ পল্লুটো আঁতৰাই দিছিলো আৰু মোৰ বাওঁ হাতেৰে তাইৰ বুববোৰ হেঁচিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো।


মই তাইৰ বুকু আৰু ডিঙিত চুমা খাবলৈ চোফাৰ পৰা উঠিছিলো আৰু মই তেনে কৰিছিলো। মই তাইৰ বুকু, তাইৰ ক্লিভেজ আৰু ডিঙিত চুমা খাইছিলো আৰু তাইৰ কাণৰ তলত তাইৰ ডিঙিত কিছু প্ৰেমৰ কামোৰ দিছিলো। তাইৰ ঘামৰ এই কস্তুৰী গোন্ধ টো আছিল যিটোৱে মোক বহুত বেছি কৈ ছিল। তাই অভিনয়টোত সম্পূৰ্ণৰূপে হেৰাই গৈছিল আৰু মোৰ হাত সম্পূৰ্ণৰূপে তিতি আছিল। মই তাইৰ শাৰীখন আঁতৰাই দিছিলো তাৰ পিছত তাইৰ ব্লাউজ আৰু তাৰ পিছত তাইৰ পেটিকোট। তাই মোৰ কাপোৰবোৰ আঁতৰাবলৈ কোৱাৰ বাবে অপেক্ষা কৰা নাছিল আৰু মোৰ গেঞ্জিটো চুটি আৰু অন্তৰ্বাস আঁতৰাই দিছিল। তাই মোৰ পৰিষ্কাৰ মুণ্ডিত, শিল ৰক হাৰ্ড 6" চৰ্বিযুক্ত লিঙ্গ দেখিছিল আৰু খুব সুখী আছিল। তাইৰ চকুদুটা জিলিকি আছিল আৰু তাইৰ সুখ আৰু মোৰ লিঙ্গটো তাইৰ যোনিৰ ভিতৰত লৈ যোৱাৰ আগ্ৰহ দেখুৱাইছিল।


তাই মোৰ লিংগটো তাইৰ হাতত লৈ ছিল আৰু হাত জোকাৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। মই তাইক মোৰ ফালে টানি আনিছিলোঁ আৰু তাইৰ ওঁঠত চুমা খাইছিলোঁ আৰু তাইৰ ওপৰৰ ওঁঠটো চুহি ছিলোঁ। তাই এগৰাকী ভাল চুম্বনকাৰী নাছিল কিন্তু এগৰাকী ভাল শিক্ষাৰ্থী আছিল। এতিয়া তাই আশা কৰা অনুসৰি সঁহাৰি দিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু মোৰ তলৰ ওঁঠবোৰ চুহি লৈছিল। মই তাইৰ যোনিখন মোৰ সোঁ হাতেৰে ঘঁহি আছিলোঁ আৰু তাইক বাওঁফালে ধৰি আছিলোঁ। তাই মোক তাইৰ সোঁ হাতেৰে ধৰি আছিল আৰু বাওঁখন মোৰ মূৰত মোৰ চুলিৰে খেলি আছিল। আমি ইজনে সিজনক ইমান পাগলৰ দৰে চুমা খাই আছিলো যে আমাৰ উশাহ শেষ হৈ গৈছিল। ইতিমধ্যে মই তাইৰ ব্ৰা আৰু পেণ্টি আঁতৰাই তাইৰ যোনিত আঙুলি দি আছিলোঁ। আমি প্ৰায় 10 মিনিটৰ পিছত চুম্বনটো ভাঙিছিলো আৰু মই সুধিছিলো "লখিমী, মোৰ কক লখিমী চুহি লওক, অনুগ্ৰহ কৰি মোৰ কুকুৰাটো চুহি লওক"


তাই অনিচ্ছা স্বত্বেও উত্তৰ দিছিল "ভাই মই কেতিয়াও কুকুৰা চুহি নাছিলো, কিন্তু মই ইয়াত চুমা খাব পাৰো"


মই কলো "এইটো কৰক"


সে হাঁটু গেড়ে, আমার কুকুরটা ধরে তার টিপে চুম্বন করতে শুরু করল। মই তাইক দৈৰ্ঘ্যত চুমা খাবলৈ কৈছিলো আৰু তাই চুমা খাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। মই সুধিছিলো "আপুনি মোৰ কক লখিমী ভাল পাইছিলনে"


তাই উত্তৰ দিছিল "হয় ভাই অতি সুস্বাদু আৰু চুলি নোহোৱাকৈ অতি পৰিষ্কাৰ"


মই কলো "আপুনি আপোনাৰ যোনিত চুলি কিয় মুণ্ডন কৰা নাছিল"


তাই কৈছিল "মই কেতিয়াও তাত মোৰ চুলি মুণ্ডন কৰা নাই, মই কেতিয়াও নাজানিছিলো যে সেইবোৰ মুণ্ডন কৰা হৈছে"


মই কলো "আহক বাথৰুমৰ ভিতৰলৈ যাওঁ মই তোমাৰ চুলি খুৰাম। মই পৰিষ্কাৰ আৰু মুণ্ডিত যোনি ভাল পাওঁ। ইয়াক পৰিষ্কাৰ ৰাখিবলৈ আপুনি ইয়াক নিয়মীয়াকৈ দাঢ়ি লোৱা উচিত ই জ্বলা-পোৰা প্ৰতিহত কৰিব।"


তাই অনিচ্ছা স্বত্বেও ঠিক আছে বুলি কৈছিল আৰু আমি নিজকে বাথৰুমত পাইছিলো। মই মোৰ চেভিং কিটৰ পৰা মোৰ জিলেট ফেন লৈছিলোঁ আৰু তাইৰ পিউবিক চুলিত প্ৰয়োগ কৰিছিলো। মই এটা সতেজ ব্লেড লৈছিলোঁ আৰু তাইৰ চুলি কাটিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো।


কেইমিনিটমানৰ পিছত মই তাইৰ সকলো চুলি মুণ্ডন কৰিলোঁ আৰু তাইৰ পৰিষ্কাৰ মুণ্ডিত যোনিখন সহজ আইনাত দেখুৱালো। তাই বহুত সুখী আছিল। মই তেতিয়া শ্বাৱাৰ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু আমি শ্বাৱাৰৰ তলত পুনৰ চুমা খাইছিলো। মই মোৰ ওঁঠবোৰ তাইৰ বুবছৰ ফালে আগবঢ়াই ছিলোঁ আৰু ইয়াক চুহি বলৈ আৰু কামুৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। তাই এতিয়া জোৰেৰে কান্দি আছিল আৰু উপভোগ কৰি আছিল। মই শ্বাৱাৰটো বন্ধ কৰি দিছিলো আৰু তাইৰ যোনিঘঁহিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো।


মই তাইক দেৱালৰ ফালে ঠেলি দিছিলো আৰু তাইক বন্যভাৱে চুমা খাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। মই তাইৰ বাওঁ ভৰিখন মোৰ সোঁ হাতত টানি আনিছিলোঁ আৰু তাইৰ যোনিত মোৰ লিংগঘঁহিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। লখিমীয়ে মোৰ কুকুৰাটো লৈ তাইৰ প্ৰেমৰ গহ্বৰলৈ পথ প্ৰদৰ্শন কৰিছিল। তাইৰ যোনি অলপ টান আছিল আৰু মই প্ৰৱেশ কৰাত অলপ অসুবিধা পাইছিলো। মই এটা ঠেলা দিছিলো আৰু মোৰ লিঙ্গৰ মুৰটো সোমাই গৈছিল। তাই অলপ কান্দিছিল আৰু মই তাইক বাধা দিবলৈ মোৰ ওঁঠবোৰ তাইৰ ওপৰত ৰাখিছিলো।


মই তাইক বনৰীয়াকৈ চুমা খাই আছিলো আৰু আকৌ এটা শক্তিশালী ঠেলা দিছিলো। এইবাৰ তাইৰ চকুবিষৰ সৈতে বহল হৈছিল আৰু মোৰ লিংগটো সম্পূৰ্ণৰূপে তাইৰ ভিতৰত আছিল। তাই চিঞৰি উঠিল "আ আপুনি মোৰ যোনি ফালিব নে কি?" তাইৰ যোনিমোৰ কুকুৰাৰ সৈতে খাপ খোৱালৈকে মই অলপ সময়ৰ বাবে ৰৈ ছিলো আৰু তাইৰ ওঁঠ আৰু ডিঙিত একেৰাহে চুমা খাই আছিলোঁ। মই তেতিয়া তাইৰ বুববোৰলৈ গুচি গৈছিলো আৰু ইয়াত প্ৰেমৰ কামোৰ দি আছিলোঁ আৰু তাইৰ গাঢ় মুগা স্তনবৃন্তবোৰ মোৰ দাঁতৰ মাজত পিষ্ট কৰি আছিলো।


তাই বিলাপ কৰি আছিল আৰু বিৰক্তি কৰি আছিল "আহা ভাই, তুমি ইমান ভাল। আপোনাৰ পত্নী ইমান ভাগ্যৱান হ'ব। আহা মই কমিং ভাই, মই উম্মমমমআএ তাই তাইৰ প্ৰথম যৌন উত্তেজনাত উপনীত হৈছিল যিহেতু মই অনুভৱ কৰিছিলো যে তাইৰ কম্পন আৰু যোনিৰ ওঁঠ মোৰ লিঙ্গত স্পন্দন কৰি আছে। তাই খহি পৰিবলৈ ওলাইছিল কিন্তু মই তাইক দেৱালৰ সমৰ্থনত মোৰ বাওঁ হাতত আনখন ভৰি লৈ তুলিছিলোঁ।


তাই অলপ শিথিল হোৱাৰ পিছত মই তাইক লাহে লাহে জোকাৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলোঁ। তাই বিলাপ কৰি আছিল আৰু মোৰ চকুত আটাইতকৈ অপেক্ষা কৰা কামোদ্দীপক অভিব্যক্তি দি আছিল। মই তাইক দ্ৰুতগতিত ষ্ট্ৰোক কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু দ্ৰুতগতিত তাইৰ বিলাপও ডাঙৰ হৈ আছিল।


কেইমিনিটমান তাইক এনেদৰে যৌনসঙ্গম কৰাৰ পিছত মই তাইক মোক উৰুৱাবলৈ কৈছিলো। এইবাৰ তাই চেষ্টা কৰিছিল আৰু তাই মোৰ লিঙ্গটো বহুত ভাল পাইছিল। মই তাইক শিকাইছিলো যে তেওঁলোকে এইটো কেনেদৰে কৰে আৰু মই কোৱাৰ দৰে তাই এগৰাকী দ্ৰুত শিক্ষাৰ্থী আছিল তাই এইটো শিকিছিল আৰু মোক ভালদৰে উৰুৱাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। তাৰ পিছত মই তাইক থিয় দিছিলো আৰু তাইক বেঁকা হ'বলৈ কৈছিলো। তাই বেৰত হাত ৰাখি বেঁকা হ'ল।



মই তাইৰ যোনিত পিছফালৰ পৰা প্ৰৱেশ কৰিছিলো আৰু তাইৰ কঁকালধৰি জোৰেৰে জোৰেৰে জোকাৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু তাইৰ পুকোৰক পিষ্ট কৰিছিলো। তাই চিঞৰি আছিল "আহা ভাই, মোক কেতিয়াও এনেদৰে যৌনসঙ্গম কৰা হোৱা নাই। আপুনি ইমান ভাল অনুভৱ কৰে ভাই। মোক প্ৰতিশ্ৰুতি দিয়ক আপুনি মোক সদায় এনেদৰে যৌনসঙ্গম কৰিব। আ"মই তাইক ১০ মিনিটৰ বাবে যৌনসঙ্গম কৰিছিলো আৰু মই কাম কৰিবলৈ ওলাইছিলো। মই তাইক খবৰ দিছিলো আৰু তাইক সুধিছিলো যে মই ক'ত কাম কৰিম।


তাই মোক তাইৰ ভিতৰলৈ কাম কৰিবলৈ কৈছিল আৰু এটা লোড কান্দোনৰ সৈতে মই মোৰ গোটেই কামটো তাইৰ যোনিত এৰি দিছিলো। তাই স্পন্দন কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু তাইৰ ভৰিত দুৰ্বল আছিল। মই তাইক কেইমিনিটমানৰ বাবে সেই স্থিতিত ধৰি ৰাখিছিলো আৰু তাৰ পিছত তাইক ঘূৰাই চুমা খাইছিলো। মোৰ লিঙ্গৰ পৰা অলপ কাম ওলাই ছিল আৰু তাইৰ যোনিৰ পৰা তাইৰ উৰুৰ সৈতে একেটা বৈ আছিল। আমি তাইৰ উৰুৰ পৰা মোৰ বীৰ্য বৈ থকা দেখিছিলো আৰু আমি দুয়োহাঁহিছিলোঁ আৰু ইজনে সিজনক সাৱটি ধৰিছিলো। আমি নিজকে পৰিষ্কাৰ কৰিছিলো আৰু পোছাক পিন্ধিছিলো। তাই মোক কৈছিল যে তাই কামৰ বাবে আন ঘৰলৈ যাব লাগিব আৰু পিছত যৌনসঙ্গম কৰাৰ প্ৰতিশ্ৰুতিৰে মোৰ ছুটি লৈছিল।


তাৰ পিছত যেতিয়াই মোৰ মা-দেউতা বাহিৰত আছিল তেতিয়াই আমি বহুত দুঃসাহসিক কাম কৰিছিলো আৰু এইটো আজিলৈকে অব্যাহত আছে। তাই এবাৰ গৰ্ভৱতী হৈছিল কিন্তু তৃতীয় সন্তান ৰখাৰ সামৰ্থ্য নথকাৰ বাবে গৰ্ভপাত হৈছিল

LihatTutupKomentar