Boss'r Jeori Aru Mur Wife - Sponsored Story

মই মোৰ জীৱনৰ আটাইতকৈ ৰোমাঞ্চকৰ অভিজ্ঞতাবোৰৰ এটা প্ৰকাশ কৰিবলৈ গৈ আছোঁ, যিটো মই আগতে কাকো প্ৰকাশ কৰা নাছিলোঁ। যদিও মই এতিয়া 38+ আছোঁ, মোক আকৰ্ষণীয় বুলি গণ্য কৰা হয় আৰু সদায়ে নিজৰ ভাল যত্ন লৈছো। মই ক'বলৈ গৌৰৱান্বিত যে বেছিভাগ পুৰুষে মোৰ ধুনীয়া মুখখন আকৰ্ষণীয় অনুভৱ কৰে, কিন্তু মোৰ সম্পূৰ্ণ স্তন (36 চেণ্টিগ্ৰেড), সমতল পেট, আৰু মোৰ দৃঢ় তলই আটাইতকৈ বেছি মনোযোগ আকৰ্ষণ কৰে, অৱশ্যে মই স্বীকাৰ কৰিব লাগিব যে মই তেওঁলোকক দেখুৱাবলৈ সঁচাকৈয়ে কেতিয়াও পোছাক পৰিধান কৰা নাই। মই সঁচাকৈয়ে পুৰণি ধৰণৰ নহয় আৰু মই সাধাৰণতে পৰম্পৰাগত দক্ষিণ ভাৰতীয় শাৰী, ছালৱাৰ কামিজ আৰু মাজে মাজে জিন্স আৰু টপত আছিলোঁ।


কাহিনীটো, যিটো মই আপোনাক ক'বলৈ গৈ আছোঁ, আঠ বছৰ পুৰণি। মোৰ স্বামীৰ বছৰ 2 জনী ছোৱালী আছিল; 22 বছৰ বয়সৰ ডাঙৰ আৰু 18 বছৰ বয়সৰ সৰুজন। নিশা সৰুজনে বাণিজ্যৰ বাবে পঢ়ি আছিল। শ্ৰীযুত শৰ্মাই (মোৰ স্বামীৰ বছ) জানে যে মই বাণিজ্য কৰিছো আৰু নিশাক তাইৰ পঢ়াশুনাত সহায় কৰিবলৈ মোক অনুৰোধ কৰিছিলো আৰু তাই প্ৰতি শনিবাৰে ৰাতিপুৱা বাণিজ্যত তাইৰ সন্দেহ দূৰ কৰিবলৈ, দুপৰীয়াৰ আহাৰত থাকিবলৈ আৰু তাৰ পিছত সন্ধিয়া ওলাই যাবলৈ আহে।


যিহেতু মোৰ শহুৰেক ওচৰতে বাস কৰিছিল, তেওঁলোকে শনিবাৰে মোৰ পুত্ৰক লৈ যাব। এইটোৱে মোক নিশাৰ পঢ়াশুনাত সম্পূৰ্ণ মনোযোগ দিয়াত সহায় কৰিছিল আৰু তাই তাইৰ পঢ়াশুনাতো ভাল কৰি আছিল। তাই ইমান মৰমলগা আৰু আকৰ্ষণীয় আছিল যে মই কেতিয়াও কোনো ছোৱালীক ইমান জীৱন্ত আৰু ধুনীয়া দেখা নাই। তাই মোৰ কলেজৰ দিনবোৰৰ স্মৃতি ঘূৰাই আনিছে (লগতে মোৰ সমকামী কল্পনাবোৰো)। মই আপোনালোকৰ ওচৰত স্বীকাৰ কৰিম যে মই প্ৰায়ে ভাবিছিলো যে নিশাক চুম্বন কৰাটো কেনেকুৱা হ'ব, কিন্তু কেতিয়াও এইটো কৰিবলৈ সাহস কৰা নাছিল।

assamese sex story 2021


গতিকে যেতিয়া এটা শনিবাৰে যেতিয়া তাই পৰামৰ্শ দিছিল যে আমি দুপৰীয়াৰ আহাৰৰ বাবে বাহিৰলৈ যাওঁ মই সন্মত হৈছিলো। আমি পরামর্শ দিলাম পিজ্জা কোণ, যার সতে আমি পরিচিত, আমার চুবুরিতে। তাই কিবা কোৱাৰ সুযোগ পোৱাৰ আগতে, মই তাইক কৈছিলো যে এইটো মোৰ আচৰণ, কোনো তৰ্ক নাই! আকৌ, তাই কিবা কোৱাৰ আগতে, মই তাইৰ মুখত আঙুলি এটা ৰাখিছিলো আৰু তাইক শ্বাহ'ড কৰিছিলো, আৰু কৈছিল যে মোৰ ওচৰত এইটো আন কোনো উপায় নাথাকিব। কেৱল তাইৰ কোমল ওঁঠৰ বিপৰীতে মোৰ আঙুলি টোপালে, মোক এক অপ্ৰত্যাশিত ঠাণ্ডা দিছিল।


শান্ত হওক, শীলা, মই নিজকে সতৰ্ক কৰি দিছিলো, তাই সাধাৰণ ভাৰতীয় ছোৱালীৰ দৰে হ'ব পাৰে, সোনকালেই তাইৰ পঢ়াৰ পিছত এজন সুন্দৰ পুৰুষৰ সৈতে বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হ'ব। এইটো মোৰ কল্পনা আছিল নে তাইৰ ওঁঠবোৰ মোৰ আঙুলিৰ বিপৰীতে অলপ লৰচৰ কৰিছিল? ৰেষ্টুৰেণ্টত আমাৰ পিজ্জা অৰ্ডাৰ দিয়াৰ পিছত, আমি কথা পাতিবলৈ আৰম্ভ কৰিলোঁ, কেৱল সাধাৰণ ছোৱালীৰ কথা। 80 ৰ দশকৰ শেষৰ ফালে, যেতিয়া মই মোৰ কলেজৰ দিনবোৰ শেষ কৰিছিলোঁ, তেতিয়া স্কুল কেনেকুৱা আছিল? তাই হাঁহিছিল যেতিয়া মই কৈছিলো যে মই 80 ৰ দশকত কলেজত স্নাতক হৈছিলোঁ, তাই কৈছিল যে তাই মোক 40 ৰ ওচৰলৈ যোৱাৰ বাবে লোৱা নাছিল। মই তাইক কৈছিলো যে মই সঁচাকৈয়ে মোৰ শৰীৰ আৰু মনৰ যত্ন লওঁ, বছৰবোৰ দূৰত ৰাখি।


আমাৰ দুপৰীয়াৰ আহাৰ মোৰ মনত থকাৰ দৰেই সুস্বাদু আছিল, লগতে এটা অতি সুন্দৰ কথোপকথন, কাৰোবাৰ সৈতে আকৰ্ষণীয়, যিমান ধুনীয়া আছিল। ধুনীয়া শব্দটো পুনৰ চিন্তা কৰি, মই ইয়াক অতি মৰমলগালৈ সলনি কৰিলোঁ। এটা সতেজ কুমাৰী চেহেৰা, যিটো বেছি নোহোৱাকৈ একেবাৰে আকৰ্ষণীয় আছিল। দুপৰীয়াৰ আহাৰৰ সময়ত কেইবাবাৰো, এটা কথা ক'বলৈ, মই তাইৰ ওপৰত হাত ৰাখিম, কোনো বিৰূপ প্ৰতিক্ৰিয়া অনুভৱ নকৰোঁ। তাইৰ ছালখন ইমান কোমল আছিল যে মই বিশ্বাস কৰিব পৰা নাছিলো। মই তাইক মোৰ যিকোনো এজন অবিবাহিত সম্পৰ্কীয় ভাই-ভনীৰ সৈতে বিয়া কৰা দেখি ভাল পালোঁহেঁতেন।


দুপৰীয়াৰ আহাৰৰ পিছত, আমি ফ্লেটলৈ ঘূৰি আহিলোঁ আৰু পঢ়িবলৈ নহয় কথা পাতিবলৈ সিদ্ধান্ত লৈছিলো। আমি কথা বলার সময়, আমি বুঝতে পেরেছিলাম যে নিশা আমার সঙ্গে কথা বলতে বেশি স্বাচ্ছন্দ্য বোধ করছে, এবং আমি তার সাথে কথা বলতে পারছি। আমি ওকে রিফ্রিজ্যাটর থেকে কিছু আইসক্রিম দিলাম, আমরা বিশেষকিছু কিছুর কথা বললাম। কেইমিনিটমানৰ বাৰ্তালাপৰ পিছত, তাই শান্ত হৈ সুধিলে যে তাই ব্যক্তিগত প্ৰশ্ন সুধিব পাৰিবনে। "অৱশ্যে" মই ক'লো, "এইটো কি"?


"আপোনাৰ দীঘলীয়া বিবাহৰ ৰহস্য কি", তাই সুধিলে। "কোনো গোপনকথা নাই" মই ক'লো, বিশ্বাস আৰু স্পষ্টতাৰ এটা ডাঙৰ অংশ। খুব ভাল হাস্যৰস বোধ কৰাটো অতি আৱশ্যক, লগতে, মই ক'লো। হাঁহি হাঁহি তাই মোক কৈছিল যে তাই বাণিজ্যতকৈ মোৰ পৰা অধিক কথা শিকিব পাৰে। ইয়াৰ দ্বাৰা উৎসাহিত হৈ মই ভাৰতীয় বিবাহৰ বিষয়ে বৰ্ণনা কৰিছিলো আৰু তাইক কৈছিলো যে যেতিয়া মই বিয়া হৈছিলোঁ, মই তেতিয়াও কুমাৰী আছিলোঁ, আৰু ৰোহিত হৈছে একমাত্ৰ পুৰুষ যাৰ সৈতে মই আছিলোঁ। আমি বুঝতে পেরেছিলাম যে আমার অন্য কার্যকলাপের বিষয়ে তার প্রৱন্ধের দরকার নেই, আমার অন্য গল্পগুলোতে বিশদভাবে।


নিশা ইচক্ৰীমৰ কাপবোৰ পাকঘৰলৈ লৈ যাবলৈ চোফাৰ পৰা উঠিল। তাই তাৰ পিছত কাৰ্পেটত ট্ৰিপ কৰিলে, তললৈ পৰি ল'লে আৰু তাইৰ গোৰোহাটো পাক খাইপৰিল। মই তাইৰ আঁঠুত বিষ নিৰাময়ক প্ৰয়োগ কৰিছিলো আৰু মালিচ কৰা আৰম্ভ কৰিছিলো। প্ৰায় ৫ মিনিটৰ মালিচ কৰাৰ পিছত তাইৰ বিষ হ্ৰাস পাইছিল।


"এইটো ভাল লাগিছে" তাই ফুচফুচাই ক'লে, শুনিবলৈ যথেষ্ট জোৰেৰে নহয়।


"মই অব্যাহত ৰাখিম নেকি?" আমি জিজ্ঞাসা করলাম।


"ঠিক আছে, কিন্তু অনুগ্ৰহ কৰি বন্ধ কৰক, যদি মই সুধিম"


মোৰ সন্মতিৰ মূৰ দুপিয়াই, মই এটা বিপদাশংকা লোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈছিলো আৰু তাইৰ আঁঠুত আৰু কেইমিনিটমান মালিচ কৰাৰ পিছত, মোৰ হাতখন তাইৰ আঁঠুৰ পৰা ওপৰলৈ গৈছিল। তাইৰ কোমল, কিন্তু দৃঢ় উৰু অনুভৱ কৰি, মোৰ আঙুলিবোৰ তাইৰ ভৰিৰ ওপৰলৈ আৰু তললৈ লৰচৰ কৰিলে। মই লক্ষ্য কৰিছিলো তাইৰ চকু বন্ধ আছিল আৰু তাইৰ উশাহ অলপ দ্ৰুত আছিল। আমি আমার হাতটা ওর প্যান্টির লেগ ব্যান্ডের দিকে এগিয়ে যেতে দিলাম (সে কেবল স্কার্ট আর ব্লাউজ পরেছিল), তার নিচে ইঞ্চি করছিল। লাহে লাহে আগবাঢ়ি মোৰ আঙুলিটোৱে তাইৰ ৰেচমৰ ভগৰ কাষটো বিচাৰি পালে, মোৰ চূড়ান্ত লক্ষ্যলৈ মোৰ পথ অনুভৱ কৰিলে।


"মই আৰু আগবাঢ়িব পাৰিম নেকি?" আমি জিজ্ঞাসা করলাম।


তাই কেৱল তাইৰ মূৰটো জোকাৰিছিল, কিয়নো মোৰ আঙুলিটোৱে তাইৰ ছোৱালীৰ খোলাৰ কাষটো পাইছিল। অলপ হাঁহি এটা মাৰি তাই ভৰিদুখন খুলি লেহেমীয়াকৈ খুলি লেহেমীয়া কৈ মোৰ আঙুলিটো তাইৰ ভগৰ বাহিৰৰ অংশটোত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ দিলে। তাইৰ ভগৰ ওঁঠৰ ওপৰলৈ আৰু পিছলৈ যোৱাৰ পথ অনুভৱ কৰি, মই লক্ষ্য কৰিছিলোঁ যে তাই কিমান তিতা আছিল, আৰু কেনেকৈ তাইৰ উশাহ-নিশাহ চুটি বিস্ফোৰণত আহি আছিল।


প্ৰায় একেসময়তে, আমি ইজনে সিজনৰ ফালে হেলান দিছিলোঁ আৰু চমুকৈ চুমা খাইছিলো। আমার ওপর ওর ঠোঁট, আমরা এইমাত্র শেষ করা পিজ্জার মতো সোৱাদ নিয়েছিল, আর সে প্রথম আমার দিকে ঝুঁকে আমার দিকে ঝুঁকে ছিল এবং আমাকে একটু জোরে চুম্বন করেছিল, এইবার। মোৰ আঙুলিটো লাহে লাহে তাইৰ ভগৰ ওঁঠৰ ওপৰলৈ আৰু তললৈ যোৱাৰ লগে লগে তাইৰ হাতখনে মোৰ ব্লাউজৰ ফালে আগবাঢ়ি আহিল আৰু প্ৰতিটো বুটাম খুলিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে, এবাৰত এটাকৈ। মোৰ আঙুলিয়ে তাইৰ সৰু, স্পন্দিত ভগাঙ্কুৰটো বিচাৰি পাইছিল, যিটো হঠাতে বাঢ়ি গৈছিল, মোৰ স্পৰ্শৰ তলত।


তাৰ পিছত হঠাতে তাই পিছলৈ টানি আনিলে, আৰু আধামোক তাইৰ বাহুৰ পৰা ঠেলি দিলে।


"শীলা আণ্টি, নহয়। আমি এইটো কৰা উচিত নহয়। আমি এইটো কিয় কৰি আছো?"


পৰৱৰ্তী কি জানিবলৈ ইয়াত ক্লিক কৰক 👉🏼 Assamese Sex Story 2021
LihatTutupKomentar