কুমাৰী ৰূপা যৌন সম্পৰ্ক - assamese sex story

মই উনিশ বছৰ বয়সত কলেজত শিকি আছিলো। এইটো বৃহস্পতিবাৰে ঘটিছিল। সেইদিনা মোৰ আবেলি কেৱল ব্যৱহাৰিক আছিল যাতে মই সোনকালে ঘৰলৈ উভতি আহিছিলো। যেতিয়া মই ঘৰত উপস্থিত হৈছিলোঁ তেতিয়া এইটো মাত্ৰ তিনি টা অতিক্ৰম কৰিছিল আৰু মোৰ ভনীয়েক স্কুলৰ পৰা অহা নাছিল। মাৰ সলনি সেৱক ৰূপাই দুৱাৰখন খুলিলে। তাই মোক কৈছিল যে মোৰ মা আত্মীয়ৰ ঘৰলৈ গৈছিল আৰু মোৰ ঘণ্টা নুশুনাৰ বাবে ক্ষমা বিচাৰিছিল কিয়নো তাই গা ধোৱাৰ সময়ত বাথৰুমত নলৰ পানী চলাই আছিল। যেতিয়া তাই ঘূৰি আহিছিল মই মন কৰিছিলো যে তাইৰ ব্লাউজটো পিন আপ কৰা হোৱা নাছিল আৰু তাই তাইৰ সন্মুখৰ ফালটো ঢাকিবলৈ টাৱেল এখন পিন্ধিছিল আৰু স্কাৰ্টৰ সলনি তাই কেৱল আঁঠুলৈকে ঢাকি থোৱা আণ্ডাৰস্কাৰ্ট পিন্ধিআছিল। আমি ওর বুকটা আংশিকভাবে দেখতে পাচ্ছিলাম, ফাঁকটার মধ্যে দিয়ে কোনো ভিতরের পোষাক না থাকতে, কারণ ওর ব্লাউজের দুটো ফ্ল্যাপ টাওয়েলের নিচে একসাথে ধরে ছিল। তাই মোক অপেক্ষা কৰি ৰখাৰ বাবে আৰু সম্পূৰ্ণৰূপে পোছাক পৰিধান নকৰাৰ বাবে ক্ষমা বিচাৰিছিল যিহেতু মই ঘণ্টা বজাওঁতে তাই গা ধুই আছিল। 



মোৰ বাবে দুৱাৰখন খুলিবলৈ শুকোৱাৰ আগতে বাহিৰলৈ ওলাই অহাৰ বাবে তাই দুখ অনুভৱ কৰিছিল।

মই তাইৰ কথা শুনা নাছিলো আৰু তিতা পোছাকৰ জৰিয়তে তাইৰ শৰীৰৰ ৰূপৰেখা চাই আছিলো। (তাইৰ বৰণ মুগা ৰঙৰ প্ৰায় বিশ, পাঁচ ফুট ওখ আৰু সু-বৃত্তাকাৰ চিত্ৰ। দৰাচলতে যেতিয়াই তাই কিবা বাছনি কৰিবলৈ বেঁকা হৈছিল বা মজিয়াখন জোকাৰি থাকোঁতে মই এটা চেহেৰা চুৰি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিছিলো আৰু তাইৰ স্তনৰ ৰূপৰেখা দেখিবলৈ পাইছিলো, যিবোৰ তাইৰ বয়সৰ বাবে ভালদৰে নিৰ্ধাৰিত আছিল)। মই কিতাপবোৰ ৰাখিবলৈ মোৰ কোঠাত প্ৰৱেশ কৰিছিলো আৰু পোছাক সলনি কৰাৰ পিছত, মই বাহিৰলৈ ওলাই আহি বাথৰুমলৈ খোজ কাঢ়িছিলো। তাই শেষ কৰি গুচি গ'ল বুলি ভাবি মই বাথৰুমত প্ৰৱেশ কৰিলোঁ কিয়নো দুৱাৰখন কেৱল আধা বন্ধ আছিল। কিন্তু তাই কেৱল তাইৰ তলৰ পোছাক পিন্ধা শেষ কৰিছিল আৰু সুৰক্ষা পিনবিলাক বিচাৰি আছিল।

তাই ব্ৰেচিয়াৰটো হুক আপ কৰিবলৈ খৰধৰ কৰি আছিল আৰু ব্লাউজটো এতিয়াও পোছাকৰ হেংগাৰত আছিল।


মই তাইৰ কান্ধ আৰু স্তনৰ ওপৰৰ অংশ দেখিবলৈ পাইছিলো। সে দরজাটা বন্ধ করার চেষ্টা করল, কিন্তু আমি সেই পাশে দাঁড়িয়ে ছিলাম যা সে পারল না। সেয়েহে তাই খৰখেদাকৈ কাপোৰ পিন্ধিবলৈ কোঠালৈ গৈছিল আৰু হেংগাৰৰ পৰা ব্লাউজটো কাঢ়ি লৈ ছিল, মোৰ কাষৰ পৰা ওলাই আহিছিল, কিন্তু সেই খৰখেদাত তাইৰ ভৰিখন েখোজত তাইক ট্ৰিপ কৰি পিছলি গৈছিল। তাই পোনপটীয়াকৈ মোৰ বাহুত আছিল। মই তাইক উঠিবলৈ সহায় কৰিছিলো আৰু ইয়াৰ মাজতে মোৰ হাতত দুৰ্ঘটনাক্ৰমে তাইৰ স্তন স্পৰ্শ কৰি আছিল যিটো তাই বিষৰ পৰা উপেক্ষা কৰিছিল কিয়নো তাইৰ এনকেলে দুৱাৰৰ খোজত আঘাত কৰিছিল। হাতাহাতিত তাই অজ্ঞাতে ব্ৰাটো এৰি দিছিল আৰু ই দিছিল আৰু গোটেই পিঠিটো উন্মুক্ত হৈ পৰিছিল। আমি একটা টান জায়গায় ছিলাম, কারণ ব্যথার কারণে সে চোখ বন্ধ করে আমার বাহুতে ছিল। তাই পালে আৰু হাতেৰে এনকেলটো ঘঁহি থাকিল। মই বাথৰুমৰ পৰা ওলাই আহিছিলো। মইও ৰেফ্ৰিজেৰেটৰৰ পৰা অলপ বৰফ লৈছিলোঁ আৰু তাইৰ গোৰোহাৰ ওপৰত ঘঁহিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। মই তাইক থিয় হ'বলৈ সহায় কৰিছিলো কিন্তু তাই অস্বীকাৰ কৰিছিল। 

 তাইৰ প্ৰতিবাদক উপেক্ষা কৰি মই তাইক থিয় হ'বলৈ সহায় কৰিছিলো আৰু তাই তাইৰ স্কাৰ্টখন টান কৰিবলৈ তাইৰ হাত মুক্ত কৰিছিল। কিন্তু তাইৰ কিলাকুটিৰ বিষৰ বাবেও তাই স্কাৰ্টৰ লেচটো কঁকালৰ চাৰিওফালে আনিব পৰা নাছিল। 

Searches: assamese sex story, assamese sex stories, sex story assamese, assames sex story , new assamese sex story, assamese new sex story, অসমীয়া যৌন কাহিনী, sex story in assamese, assamese sex story new, assam sex story, assamese sex kahani, assamese sex kahini, sex stories assamese, www.indiansexstories2.net, asamese sex story, যৌন কাহিনী , assamesesexstory, assamese erotica, অসমীয়া যৌন গল্প

মই ইয়াক কঁকালৰ চাৰিওফালে ৰাখিবলৈ সহায় কৰিছিলো আৰু এনে কৰোতে মই তাইক সাৱটি ধৰিছিলো। তাই ধন্যবাদ জনাই কান্ধ কাঢ়ি আঁতৰি গ'ল, আৰু তাইৰ ড্ৰেছিং শেষ কৰিবলৈ ষ্ট'ৰৰুমৰ ভিতৰলৈ গ'ল।

তাই বাহিৰলৈ ওলাই অহা নাছিল বাবে কেইমিনিটমানৰ পিছত মই কেৱল ভঁৰালৰ দুৱাৰখন খুন্দা মাৰি সুধিছিলো যে তাই ঠিক অনুভৱ কৰিছে নেকি। তাই দুৱাৰখন আংশিকভাৱে খুলি মোক সুধিলে যে মই তাইক কেইটামান সুৰক্ষা পিন বিচাৰি পাম নেকি, যিটো মই কৰিছিলো। পিনবোৰ দিওঁতে মই দুৱাৰখন ঠেলি দিছিলো আৰু তাত তাই ব্লাউজটো আধা খোলা কৈ থিয় হৈছিল। তাই ঢাকিবলৈ চেষ্টা কৰিছিল কিন্তু মই কৈছিলো যে মই ইতিমধ্যে তাইৰ খালী বুকুখন এবাৰ দেখিছিলো আৰু ইয়াক আৰু এবাৰ দেখাত কোনো ভুল নাই। মই তাইক কৈছিলো যে মই কেতিয়াও ডাঙৰ ছোৱালীজনীৰ বুকু দেখা নাছিলো আৰু তাইৰ স্তনৰ সম্পূৰ্ণ দৃশ্য দেখিবলৈ আগ্ৰহী আছিলোঁ। তাই প্ৰথমে অস্বীকাৰ কৰিছিল, কিন্তু জোৰ দি তাই মূৰটো কাষলৈ ঘূৰাই লাহে লাহে তাইৰ ব্লাউজটো খুলি দিলে। মই তাইৰ অভিনয়ৰ দ্বাৰা যথেষ্ট উত্তেজিত হৈ পৰিছিলো আৰু তাই ফ্লেপবোৰ বন্ধ কৰাৰ আগতে মই সিহঁতক ধৰি ছিলোঁ আৰু চুমা খাবলৈ বেঁকা হৈছিলো। যদিও তাই পিছুৱাই গৈছিল,  মই তাইৰ বুকুৰ মাজত এটা চুম্বন ৰোপণ কৰিব পাৰিছিলো। তাই হতবাক হৈছিল আৰু আঁতৰি যাবলৈ চেষ্টা কৰিছিল কিন্তু মই প্ৰৱেশদ্বাৰত থিয় হৈ তাইৰ বাহিৰলৈ যোৱাৰ পথ অৱৰোধ কৰি আছিলো। মই তাইক কৈছিলো যে মোক তাইৰ মাইচুম্বন কৰিবলৈ অনুমতি দিয়ক বা অন্যথা মই এইটো বলপূৰ্বক কৰোঁ। মই বেঁকা হৈছিলো আৰু তাই বেছি প্ৰতিৰোধ কৰা নাছিল। 

LihatTutupKomentar