Ads by Eonads

Sex With Doctor - Asamia Hot Story 2021(JUNE) - PART1

হাই, মই 21 বছৰীয়া ল'ৰা আৰু এইটো শেহতীয়া ঘটনা। আমাৰ ঘৰত এজনী ছোৱালী আছিল, ৰোজি বাস কৰিছিল। তাই মুখ্যতঃ আমাৰ ঘৰৰ ৰক্ষক আছিল আৰু ঠিক মোৰ আকাৰৰ আছিল। তাই মোক বৰ ভাল পাইছিল। প্ৰতি ১ জনৰ বাবে কঠিন তাইক সেৱকৰ দৰে ব্যৱহাৰ কৰিছিল কিন্তু ৰোজিৰ বাবে মোৰ এটা প্ৰকৃত কোমল কোণ আছিল। তাই বোবা আছিল কিন্তু বহুত সুন্দৰ দেখাইছিল আৰু তাইৰ শাৰীৰিক ভাষা আৰু বক্ৰৰ বিষয়ে যথেষ্ট সচেতন আছিল। তাই এবছৰতকৈও অধিক সময় আমাৰ ঘৰত আছিল। প্ৰথমে মই তাইৰ সৌন্দৰ্য লক্ষ্য কৰা নাছিলো। কিন্তু ১ দিন যেতিয়া মই তাইৰ কাম কৰি থাকোতে তাইৰ কোমল স্তনবোৰ চালো মই অনুভৱ কৰিছিলো যে তাইৰ ভিতৰত আছে। সেইদিনাৰ পৰা মই তাইৰ সৌন্দৰ্য চাবলৈ অপ্পুৰ্টনিউটি বিচাৰিছিলো। তাই খুব চেক্সি নাছিল, শৰীৰটো কোমল আছিল কিন্তু উচ্চতা অলপ কম আছিল (সেয়া একেবাৰে গুৰুত্বপূৰ্ণ নহয়) তাই যথেষ্ট ন্যায্য আছিল। তাই সদায় শালৱাৰ কামিজৰ দৰে সাধাৰণ ভাৰতীয় প্ৰকাৰৰ পোছাক পিন্ধিছিল। ঘৰত তাই কেতিয়াবাহে চূৰ্ণী বা অৰ্না পিন্ধিছিল। তাই শীতল শৰীৰৰ এজনী সাধাৰণ গাওঁৰ ছোৱালী আছিল।  


প্ৰথমে তাই আনকি ব্ৰা ব্যৱহাৰ কৰা নাছিল আৰু তাই কেতিয়াও পেণ্টি ব্যৱহাৰ কৰা নাছিল। এদিন মই চাকৰিয়ালৰ শৌচালয়লৈ যোৱাৰ সুযোগ লৈছিলো আৰু তাত মই তাইৰ ওচৰত থকা ৱাট বস্তুবোৰ ৰখাৰ সুযোগ পাইছিলো। মই তাইক প্ৰতিদিনে কেনেবাকৈ পৰ্যবেক্ষণ কৰিছিলো আৰু এনেদৰে কেইবামাহ গৈছিল কিন্তু তথাপিও মই তাইক স্পৰ্শ কৰিবলৈ বা ভিতৰলৈ চাবলৈ পোৱা নাছিলো। পিছত এদিন যেতিয়া মই কেৱল তাইৰ সৈতে অকলে ঘৰত আছিলো মই দেখিছিলো যে তাই অলপ অসুখী আছিল। সেইসময়ত গ্ৰীষ্মৰ বন্ধ চলি আছিল গতিকে মোৰ আৰু দিতিৰ বাহিৰে কোনো শৰীৰ ঘৰত নাছিল। মই তাইৰ ওচৰলৈ গৈছিলো আৰু তাইক সুধিছিলো যে তাই বিচলিত হৈছিল। তাই মোক কৈছিল যে তাই ঘৰুৱা কামবোৰ কৰি আমনি অনুভৱ কৰিছে। মই তাইক কৈছিলো যে কিবা এটা খেলিবলৈ দিয়ক যাতে আপুনি আৰু আমনি নকৰে। তাই হঠাতে উল্লাস পাইছিল আৰু মোক কৈছিল যে "কি খেল খেলিব?"। 


Searches: assamese sex story, assamese sex stories, sex story assamese, assames sex story , new assamese sex story, assamese new sex story, অসমীয়া যৌন কাহিনী, sex story in assamese, assamese sex story new, assam sex story, assamese sex kahani, assamese sex kahini, sex stories assamese, www.indiansexstories2.net, asamese sex story, যৌন কাহিনী , assamesesexstory, assamese erotica, অসমীয়া যৌন গল্প


মোৰ মনত খেলৰ নামৰ এখন তালিকা আছিল আৰু তাইক বিকল্পবোৰৰ পৰা এটা বাছনি কৰিবলৈ কৈছিল। বিকল্পবোৰ আছিল যিকোনো বোৰ্ড গেম, বেবী বেবী, হাউচ হাউচ আৰু ডক্টৰ ডক্টৰ। কঠিন তাই মোক তাইৰ সৈতে ডক্টৰ ডক্টৰ খেলিবলৈ কোৱা কোনো খেলৰ বিষয়ে নাছিল। মই তাইক নিয়মবোৰ বৰ্ণনা কৰিছিলো যে 1 জন চিকিৎসক হ'ব আৰু আন 1 জন ৰোগী হ'ব।  


আমি আধা ঘণ্টাৰ বাবে তিনিটা কৈ খেল অব্যাহত ৰাখিম আৰু প্ৰতিটো ৰাউণ্ডৰ পিছত চিকিৎসক ৰোগী হ'ব আৰু ৰোগী চিকিৎসক হ'ব। ওহ আমি কিছুমান ৰোগ বাছনি কৰিছিলো যিবোৰ ৰোগীয়ে হাভ কৰিব। তাৰে কিছুমান আছিল জ্বৰ, মুৰৰ বিষ, পিঠিৰ বিষ, ছালৰ সমস্যা আৰু পোৰা ছাল আৰু পেটত এক প্ৰকাৰৰ অস্ত্ৰোপচাৰ। প্ৰথম ৰাউণ্ডত মই চিকিৎসক হৈছিলো। যিহেতু মোৰ মা-দেউতা চিকিৎসক সেয়েহে মোৰ ওচৰত এজন চিকিৎসকৰ প্ৰয়োজনীয় প্ৰায় সকলো প্ৰকৃত সঁজুলি এটা চেম্বাৰত আছিল। মোৰ ওচৰত এটা প্লাষ্টিকচিৰিঞ্জ/বেজী আছিল য'ত মই এটা পিন সুমুৱাইছিলো। আমি প্ৰথমে মোৰ কোঠাটো চেম্বাৰ হিচাপে স্থাপন কৰিছিলো। আৰু তাইক দুৱাৰখন খুন্দা মাৰি ভিতৰলৈ আহিবলৈ কৈছিল। তাই সাজু আছিল। তাই আহি মোৰ নিৰ্দেশনা অনুসৰি মোৰ সন্মুখত এখন চকীত বহি ছিল আৰু তীব্ৰ জ্বৰৰ বিষয়ে অভিযোগ কৰিছিল। মই তাইৰ কপাল, বুকুত (প্ৰথমবাৰৰ বাবে) এনেদৰে হাত ৰাখিছিলো যেন মই ষ্টেথোস্কোপ এটা ধৰি আছোঁ আৰু পৰীক্ষা কৰিছো। মই থাৰ্মোমিটাৰটো তাইৰ কাষৰ তলত ৰাখিছিলো আৰু তাপমাত্ৰা জোখাৰ চেষ্টা কৰিছিলো। মই কৈছিলো যে এইটো বহুত বেছি আছিল আৰু তাই বেজী ল'ব লাগিছিল। মই কি কৰিবলৈ গৈ আছিলো তাই একো নাজানিছিল। তাই ক'লে ঠিক আছে। 



মই তাইক তাইৰ হাতখন ওপৰলৈ ঘূৰাবলৈ কৈছিলো আৰু মই তাইক কান্ধ আৰু কিলাকুটিৰ মাজত এটা বেজী দিছিলো। মই তাইক কেইটামান টেবলেট দিছিলো আৰু কৈছিলো যে তাই কাইলৈ আহিব লাগে।   তাই থিয় হৈ কেইখোজমান আঁতৰি গ'ল আৰু উভতি আহি চকীখনত বহিল যেন দ্বিতীয় দিন।


Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Ads by Eonads