Khurki Pokor Marilu - Lakhimpur Assamese Sex Story 2021

Assamese sex story: বন্ধু সকল আজি আমি আকৌ এটা Best axomia Sex Story 2021 ৰ কথা পাতিম। আমাৰ ৱেবছাইটত আপুনি বহুতো ধুনীয়া ধুনীয়া Sex Story পঢ়িবলৈ পাব। আমাৰ BLOGত আটাইতকৈ শুদ্ধ আৰু সত্য ঘটনাৰ আধাৰত Assamese Sex Story সমুহ প্ৰকাশ কৰে। আহক এতিয়া আমি আজিৰ Sex Storyটো আৰম্ভ কৰোঁ।

Khurki Pokor Marilu ll Lakhimpur Assamese Sex Story 2021

নমস্কাৰ বন্ধু সকল মোৰ নাম Udipta মোৰ ঘৰ Lakhimpur ত । মই বৰ্তমান কলেজত পঢ়ি আছো। আজি মই মোৰ জীৱনৰ এটা Sex কাহিনী আপোনালোকৰ আগত ছেয়াৰ কৰিম । আশা কৰিছো আপোনালোকে ভাল পাব। আমাৰ ঘৰলৈ এগৰাকী খুড়ী প্ৰায় আহি থাকে । মাই মোক কোৱা মতে মাই সেই খুড়ী জনীৰ ওচৰত কিবা পলিচি খুলি থৈছে। সেয়েহে প্ৰতিকো সপ্তাহতে খুড়ীয়ে মাৰ পৰা পলিচিৰ টকা নিবলৈ আমাৰ ঘৰলৈ আহে। 

Assamese Sex Story 2021

Assamese Sex Story 2021

খুড়ীৰ বয়স ৩৬-৩৭ মান হ'ব। গাখীৰ দুটা ৩৪ Sizeৰ হ'ব। খুড়ী ঘৰলৈ আহি থকাৰ পৰা মই দেখি দেখি খুড়ীৰ শৰীৰটো মোৰ উপভোগ কৰিবলৈ খুব মন যোৱা হ'ল। মনে মনে এদিন খুড়ীক পকৰ মৰা কথা কল্পনা কৰিবলৈ ললো। খুড়ীৰ গাখীৰ গিটালৈ মই প্ৰায়েই লক্ষ্য কৰোঁ। সেই গিটা টিপিবলৈ পালে আৰু মোক একো নালাগে।৩৪ Sizeৰ গাখীৰ গিটা টিপি টিপি চুপিবলৈ বহুত মজা হব আৰু টিকা দুটা অহ ৰাম কি ডাঙৰ নহয় তাত থাপৰিয়াই বহুত মজা লাগিব। সেয়েহে মনতে খুড়ীক চুদাৰ কথা ভাবি হাত মাৰো।



Assamese Sex Story 

এদিনৰ কথা মা দেউতা ই সেইদিনা কৰবাত বিয়া খাবলজ গৈছিল । মই ঘৰত অকলে আছিলো মাই মোক কৈছিল যে সেই খুড়ী জনীয়ে আবেলি কে পলিচিৰ টকা নিবলৈ আহিব । মা হেত যিহেতু নাথাকিব মোকেই মাই টকা দি থৈ গ'ল খুড়ী জনীক দিবলৈ। মই খুড়ীৰ কথা শুনিয়েই কণীটো ডাং খাই গ'ল। মা হেত যোৱা পিছতেই মই খুড়ী গাখিৰ গিটা আৰু টিকা দুটা কথা ভাবি বিচনাতেই হাত মাৰি দিলোঁ। আৰু মই শুই গলো। আবেলি সময়ত কলিং বেলৰ শব্দত মই সাৰ পাই গলো। 

মই হাফপেন্ট এটা পিন্ধি গৈ দৰজা খন খুলি দেখিলো সেই Sexy খুড়ী জনী ৰৈ আছিল। ইফালে শুই উঠাৰ কাৰণে মোৰ কণীটো ডখং খাই আছিলে খুড়ীয়ে মোৰ কণীটোলৈ চকু দিলে মই ঘপক কে লাজ পাই দৰজা ভিতৰলে আহি খুড়ীক ভিতৰলে আহি বহিবলৈ কৈ মই ভিতৰলৈ গৈ মোৰ জাঙ্গিয়া এটা পিন্ধি আহিলো। খুড়ীয়ে বগা ৰংৰ ব্লাউজ এটা আৰু ৰঙা ৰংৰ শাৰী এখন পিন্ধি আহিছিল বগা ৰং পাতলীয়া ব্লাউজ টোৱে দি খুড়ীৰ কলা ৰং ব্ৰা টি জিলিকি আছিল মোয় কণীটো আৰু অলপ ডাং খাই গ'ল। খুড়ীক মই পানী এগিলাচ দিলো খুড়িয়ে মোৰ আগতে কি Sexy Pose এটাত বহি আছিল নহয় মই মানে কিবাকৈহে নিজকে Control কৰি আছিলো।মনে মনে খুড়ীক পেলাই তাতে খুড়িৰ গীদাত মোৰ বাৰী ডাল ভৰাই দিবৰ মন গ'ল। অলপ পিছত খুড়িয়ে ক'লে যে খুড়িৰ Toilet লে যাব লাগে। 


মই খুড়ীক Toiletদেখাই দিলো খুড়িয়ে মাৰ ৰুমত নিজৰ কাপোৰ কানী খিনি খুলি আনকি ব্ৰা পেন্টী লৈকে খুলি Bathroomলৈ সোমাই গ'ল। মই মনে মনে গৈ খুড়িৰ পেন্টীটো গুন্ধিবলৈ ধৰিলো আৰু চেলেকি চালো। আৰু মাৰ কণীটো ওলিয়াই ঘহিবলৈ ধৰিলো। খুড়িৰ কলা ৰঙৰ পেন্টী টো টিটা আছিল। খুড়িৰো চাগৈ Sex উঠি পানী উলাই আছিলে। মই এনেকৈ ভাবি তাতে খুড়ি পেন্টীটো লৈ হাত মাৰিবলৈ ধৰিলো। কিন্তু ২ মিনিট মানৰ পিছতেই খুড়িয়ে "এইবোৰ কি কৰিছা বুলি " মাত দিয়া শুনি মোৰ ভয়ত জিঅ উৰি গ'ল। মই খুড়িৰ পেন্টীটো তাতে থৈ একো নাই কৰা বুলি কলো। 


মোৰ কণীটো ডাং খাইক আছিল। খুড়ীয়ে মেখেলা এখন বুকু লৈকে পিন্ধি আছিল। খুড়িৰ মোৰ ডাং খাই থকা কণীলৈ চকু যোৱা মই দেখিলো। ভয়তে লাজতে মই মৰি যাম দৰে লাগিছিল। খুড়ীয়ে মোৰ ওচৰলৈ আহি কলে কি কৰিছা এইবোৰ কি কৰিছা আৰু মোৰ কণিটোলৈ চালে। মোক কলে যে মোৰ মাৰ আগত কৈ দিব মই ভয়তে কি কৰো কি নকৰোঁ হৈ খুড়ীক মাফ খুজিলঝ। কিন্তু খুড়িয়ে ক'লে যদিহে মই তাই কৰা মতে কৰোঁ তেতিয়া হ'লে তাই মই খুড়ী পেন্টী লৈ হাত মৰা কথা কাকো নকয়। মই হব তেনেকৈ হ'ব বুলি কলো। খুড়িয়ে মোক মোৰ পেন্টটো খুলিবলৈ কলে।। মই আচৰিত হৈ গলো। কিন্তু মই নোখোলা দেখি খুড়িয়ে নিজে মোৰ হাফপেন্ট আৰু জাঙ্গিয়া টো টানি খুলি পেলালে তাৰ পিছত খুড়িৰ আগত মোৰ দীঘল আৰু টান হৈ থকা কণীটো ওলাই পৰিলে। খুড়িয়ে কলে 


অহ ৰাম ইমান ডাঙৰ তোমাৰ বাৰী টো । সেইকাৰণে ইমান Sex নহ তোমাৰ। তোমাৰ কণীটো মোৰ মতাতকৈ বহুত ডাঙৰ।


তাৰ পিছত খুড়ীয়ে মোৰ কণীটোত মুখ খন লগাই চেলেকিবলৈ ধৰিলে। মই লাহেকৈ চকু দুটা জপাই দিলোঁ। এনকৈ ৩ মিনিট মান চোপাৰ পিছত খুড়ীয়ে মোক কাষতে থকা বিচনা খনলৈ টানি লৈ গ'ল। তাৰ পিছত মোক শুৱাই খুড়িয়ে আকৌ মোৰ কণীটো খাবলৈ ধৰিলে আৰু নিজৰ কাপোৰ খন খুলি পেলালে। মই ইমান দিনে টিপিম টিপিম বুলি সপোন দেখি থকা গাখীৰ দুটা আৰু টিকা দুটা মোৰ সন্মুখত ওলাই পৰিল।। এইবাৰ ম ই খুড়ীক বিচনাত শুব দিলো আৰু খুড়ীৰ গাৰ ওপৰত উঠি খুড়ীৰ গোলপীয়া গীদা খন খাবলৈ ধৰিলো। খুড়িয়ে আহ আহ আহ আহ আহ আহাহাহাহা কৈ চিঞৰিবলৈ ধৰিলে মই খুড়ীৰ গাখীৰ দুটাও বহুত টিপিলো। খুড়ীয়ে মোক চুদা না তুমি মোৰ বুচৰ জুই কোৱা নুমুৱাই দিয়া বুলি মোক ক'বলৈ ধৰিলে মই এইবাৰ মোৰ কণীটো হাতেৰে ধৰি খুড়ীৰ বুচত ভৰাই দিলো 


Assamese Sex Stories:


এইয়াই আছিল মোৰ আৰু খুড়ীৰ Sex Story। যদিহে ভাল পালে তেন্তে লাইক কৰিবলৈ নাপাহৰিব।আমাৰ ৱেবছাইটত আপুনি বহুতো ধুনীয়া ধুনীয়া Assamese Sex Story পঢ়িবলৈ পাব। আমাৰ ৱেবছাইটত আটাইতকৈ শুদ্ধ আৰু সত্য ঘটনাৰ আধাৰত Assamese Sex Story সমুহ প্ৰকাশ কৰে। 



sexy story assamese 2021,assamese xxx story,assamese suda sudi story,assamese sax story, assamese suda sudi kahini,assamese hot story,assamese sex history, assamese suda sudi golpo,axomia suda sudi story, assamese chuda chudi golpo 2020,assamese suda sudi kahani,assamese sexy stories, assamese sexy kahani,asomiya suda sudi kahini,assamese sex love story,Suda sudi kahani,Assamese chuda chudi story, new assamese sexy story,Assamese sexy kahi

LihatTutupKomentar