ভূতৰ সৈতে যৌনসম্পৰ্ক - Assamese Sex Horror Story

মই এগৰাকী বিধৱা আৰু মই মোৰ সৰু ছোৱালীজনীৰ সৈতে ট্ৰেইলাৰ পাৰ্কত নিৰ্মিত ঘৰত বাস কৰোঁ। মোৰ ঘৰটো ২০ বছৰৰ তলৰ অৱশ্যে ই নিঃসন্দেহে হন্টেড। আমাৰ দুটা প্ৰকাৰৰ ভূত আছে, এটা মানুহ আৰু আনটো এটা জন্তু। তেওঁলোকে একেলগে ভ্ৰমণ কৰা দেখা যায়, সেয়েহে যেতিয়া এজন ওচৰত নাথাকে বা আনজন নাথাকে।  

ভূতৰ সৈতে যৌনসম্পৰ্ক - Assamese Sex Horror Story


আটাইতকৈ শেহতীয়া ছয় বছৰৰ সময়ছোৱাত আমি আমাৰ ফেণ্টমৰ সৈতে কেইটামান মুখামুখি হৈছিলোঁ, কোঠাটোৰ ওপৰেৰে উৰি থকা পপ জাৰৰ পৰা, অনুৰাগীসকলক দুবাৰ টিভি প্ৰেৰণ কৰা হৈছিল, কনচৌলত লিখা শুনিছিলোঁ তথাপিও মই পৰীক্ষা কৰোঁতে তেওঁলোকৰ ওপৰত কোনো নাই, 60 ৰ দশকৰ পুৰণি চিটকমৰ পৰা এটা হাঁহিৰ ট্ৰেক শুনি, আৰু টিভি টো অন নাই,  পিছফালৰ কোঠাটোত জোৰেৰে খোজ কাঢ়ি থকা বস্তুবোৰ আমাৰ ভৰিৰ ৰাতিটোৰ বৰ্ডিংহাউচত ঘূৰি ফুৰিছিল, ইত্যাদি। 

fantasy,assames sex story,asomiya sex kahini,assam hot stories 2021,assamese sex store,Assamese Sex Stories,

মোৰ সৰু ছোৱালীজনীৰ সঙ্গীসকলে সকলোৱে শুনিছিল/অনুভৱ কৰিছিল যে প্ৰেমৰ ফেলাইন আৰু এহাল দম্পতীয়ে মানুহৰ মুখামুখি হৈছিল। আমি সকলোৱে স্বীকাৰ কৰোঁ যে ফেণ্টম বিদ্যমান আৰু তেওঁলোকক স্বাগতম জনাইছো। মই বাস কৰা প্ৰতিটো ঘৰৰ বিষয়ে মোৰ ভয়ানক অভিজ্ঞতা হৈছে গতিকে মই ভাবো তেওঁলোকে বুজি পাইছে যে আমি "সুৰক্ষিত" আৰু বিশ্বাস কৰিব পাৰি।  আমি ডিস্কভাৰী (চেনেল)ত ফেণ্টমৰ সৈতে যৌন অভিজ্ঞতা লাভ কৰা মহিলাসকলৰ বিষয়ে অনুষ্ঠানটো চাইছিলো। 

সেই ৰাতি যেতিয়া মই বিচনালৈ গৈছিলো, মই মন্তব্য কৰিছিলো যাতে যিকোনো লোকে শুনিব পাৰে যে মই মোৰ সৈতে যৌন সম্পৰ্কত ভয়ানক অতিথি জড়িত হোৱাৰ বিৰোধিতা নকৰোঁ। মই হস্তমৈথুন কৰিছিলো আৰু টোপনি গৈছিলো, যিমান মই ধাৰাবাহিকভাৱে কৰিছিলো। তাৰ পিছতে মই আধা সাৰ পাইছিলো আৰু দেখিছিলো যে মই মোৰ পেটৰ ওপৰত আধা শুৱাই আছিলো আৰু মোৰ কঁকালবোৰ এনেদৰে চলাচল কৰি আছিল যেন মই যৌন সম্পৰ্কত লিপ্ত হৈ আছোঁ। মই মোৰ বিৰুদ্ধে এটা ওজন অনুভৱ কৰিব পাৰিছিলো তথাপিও মই জানিছিলো যে মই কোঠাটোত থিয় হৈ আছোঁ। মই যৌন সপোন ৰখাৰ পৰ্যালোচনা কৰা নাছিলো। 

ভূতৰ সৈতে যৌনসম্পৰ্ক - Assamese Sex Horror Story

ভূতৰ সৈতে যৌনসম্পৰ্ক - Assamese Sex Horror Story



মই বিশ্ৰামলৈ উভতি আহিছিলো আৰু মই এইটোৱেই মনত পেলাইছিলো।  পিছদিনা ৰাতি, এইটো আৰু এবাৰ হয়। মই এইবাৰ বিশ্ৰামৰ আগতে ষ্ট্ৰোক কৰা নাছিলো। মই একেদৰে অৱস্থিত হৈ সাৰ পাওঁ, মোৰ ওজনৰ সৈতে মোৰ কঁকালৰ একেই বিকাশ। আকৌ এবাৰ, কোঠাটোত আন কোনো নাছিল আৰু কোনো কামুক সপোন নাছিল। মই বিশ্ৰামলৈ উভতি আহিছিলো আৰু সেইটোৱেই ইয়াৰ শেষ আছিল।  পৰৱৰ্তী কেইমাহমানৰ ভিতৰত আমাৰ সাধাৰণ ভয়ানক সম্পৰ্ক আছিল তথাপিও আৰু কোনো যৌন চলাচল হোৱা নাছিল। 

এদিন মই বুজি পাইছিলো যে কেইমাহমানধৰি আমাৰ কোনো সম্পৰ্ক নাছিল। সেই সময়ত মোৰ সৰু ছোৱালীজনীক এজন মানুহে তাইৰ কোঠাত চিঞৰি চিঞৰি জগাই তুলিছিল (কেৱল আমি দুয়ো আহিছিলোঁ) তেতিয়া যেতিয়া মই এক সমাৱেশলৈ যাবলৈ পোছাক পিন্ধি আছিলোঁ, মই প্ৰৱেশপথৰ স্বচ্ছ পুৰুষৰ কণ্ঠস্বৰ শুনিছিলো, "মই ঘূৰি আহিছোঁ।" সেইসময়ত মই প্ৰৱেশপথটো সম্পূৰ্ণৰূপে খোলা ৰখাৰ সৈতে মোৰ ৰেষ্টৰুমত অৰ্ধ-নগ্ন হৈ আছিলো। মই মাতটো শুনিছিলো আৰু মোৰ শৌচাগাৰৰ প্ৰৱেশপথত আঘাত কৰিছিলো তেতিয়া সুধিছিলো কোন আহিছিল। পাকঘৰত থকা মোৰ সৰু ছোৱালীজনীয়ে কৈছিল যে তাই একো শুনা নাই।  তাৰ পিছত, এইটো পুনৰ ঘটিব। 

তেওঁলোক অত্যন্ত গতিশীল, বিশেষকৈ জন্তু। মই এইটো মোৰ বিচনাত বহুতো সন্ধিয়া অনুভৱ কৰিছো আৰু মোৰ সৰু ছোৱালীজনীৰ নিজৰ মুখামুখি হৈছে। আগদিনা সন্ধিয়া জন্তুৰ ভূতটো মোৰ বিচনাত সকলোঠাইতে চলাচল কৰি আছিল। মই জানিছিলো যে এইটো মোৰ ফেলাইন নহয় যিদৰে স্পষ্ট হ'ব লাগিছিল বা সিহঁতক দুটা স্পৰ্শ কৰিব লাগিছিল। মই ষ্ট্ৰোকিং কৰাৰ পিছত বিশ্ৰাম ল'বলৈ ওলাই গৈছিলো। 

মই আধা সাৰ পাইছিলো আন দুবাৰৰ দৰে একেদৰে অৱস্থিত। মই মোৰ বিৰুদ্ধে এটা ওজন অনুভৱ কৰিব পাৰিছিলো আৰু মোৰ কঁকালবোৰ এনেদৰে চলাচল কৰি আছিল যেন মই যৌন সম্পৰ্কত লিপ্ত হৈ আছো। মই বিশ্ৰামলৈ উভতি আহিছিলো আৰু একেটা ঘটনাৰ সৈতে পুনৰ সাৰ পাইছিলো তাৰ পিছত শেষত ৰাতিৰ যি বাকী আছে তাৰ বাবে মূৰ দুপিয়াইছিলো।  মই ইয়াৰ বিষয়ে চিন্তা নকৰো আৰু ই মোৰ ক্ষতি নকৰে, সেয়েহে ই আগবাঢ়ি যোৱাৰ ক্ষেত্ৰত মই সাধাৰণতে বেয়া নাপাওঁ। এইটো কেৱল এটা সঁচাকৈয়ে অস্বাভাৱিক অনুভৱ।

LihatTutupKomentar