বিশাল বাংলোৰ আণ্টি

হাই মোৰ নাম ডেন (নাম পৰিৱৰ্তিত) এতিয়া ভাল ফাইচিক আৰু 6.1 ফুট ওখ 23 বছৰ।

মই মাংগালোৰৰ পৰা আছোঁ। আজি আপোনাক বুজাবলৈ গৈ আছো যে প্ৰকৃত ঘটনাটো মোৰ সৈতে ঘটিছিল। মই এই ছাইটটোৰ নিয়মীয়া দৰ্শনাৰ্থী আৰু ইয়াতেই মই মোৰ অভিজ্ঞতা বিন্দাছ ভাগ বতৰা কৰিব পাৰো। এই ঘটনাটো তেতিয়া ঘটিছিল যেতিয়া মই ১৯ বছৰীয়া আছিলোঁ। মই সেই সময়ত মোৰ ডিগ্ৰী কৰি আছিলো। মোৰ এজন খুৰা বাংগালোৰত আছে

মই সাধাৰণতে মোৰ বন্ধত প্ৰতি বছৰে তালৈ যাওঁ। এইটো মোৰ মহাবিদ্যালয়ৰ গ্ৰীষ্মকালীন বন্ধ আছিল মই তাত আছিলো। মোৰ খুৰাকে ৪ জন সদস্যৰ এটা পৰিয়াল পাইছিল। খুৰা, খুৰী, 19 আৰু 18 বছৰ বয়সৰ 2 জনী ছোৱালী। মই প্ৰতি বছৰে তালৈ যাওঁ কিন্তু এইবাৰ যেতিয়া মই ভ্ৰমণ কৰিছিলোঁ মোৰ বাবে বিশেষ অপেক্ষা আছিল মোৰ খুড়ী ৰৈ আছিল তাইৰ নাম বিজয়া এগৰাকী ডাঙৰ মহিলা আছিল যাৰ ওজন প্ৰায় 39 বছৰ, ওজন প্ৰায় 80। মোৰ খুৰাক প্ৰায় ৪৫ জন ক্ষীণ মানুহ আছিল তেতিয়া তাই অলপ চুটি আছিল। তেওঁ এজন বেংক কৰ্মচাৰী। ২৯-০৪-০৬ মোৰ এতিয়াও সেই তাৰিখটো মনত আছে যেতিয়া মই প্ৰথম যৌন সম্ভোগ কৰিছিলো।



মই মোৰ বন্ধত তেওঁলোকৰ ঠাইলৈ গৈছিলো। খুড়াই মোক মেজেষ্টিকৰ পৰা বাছি লৈছিল আৰু আমি ঘৰলৈ আহিছিলো। মই ৰাতিপুৱাৰ আহাৰ খাইছিলো আৰু গৰম গা ধুইছিলো আৰু মই ভ্ৰমণ কৰি ভাগৰি পৰাৰ বাবে মোৰ বিচনালৈ গৈছিলো। মই 4 ঘণ্টা শুই ছিলো আৰু আবেলি উঠিছিলো> খুৰীয়ে দুপৰীয়াৰ আহাৰৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছিল। তাই মই ভাল পোৱা মাছ প্ৰস্তুত কৰিছিল আৰু আমি মোৰ কলেজীয়া জীৱন, বন্ধুবৰ্গ আৰু পৰিয়ালৰ বিষয়ে চিট চেটৰ সৈতে একেলগে দুপৰীয়াৰ আহাৰ খাইছিলো। সময় আছিল আবেলি ৩ বজাত আমি একেলগে টিভি দেখিছিলো। ৪ বছৰবয়সত মোৰ সম্পৰ্কীয় ভাই-ভনীসকলে স্কুলৰ পৰা তেওঁলোকৰ খাদ্য খাইছিল আৰু তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ টিউচনলৈ গৈছিল।

মই মোৰ বিচনাত শুই আছিলো কিছুমান টিভি চেনেল চাই আছিলোঁ। খুৰীয়ে ভিতৰলৈ আহি অলপ চাহ বিচাৰিলে মই কলো এতিয়া নহয় আৰু তাই মোৰ লোমশ বুকুখন দেখি দুষ্ট হাঁহি এটা মাৰি আগবাঢ়ি গ'ল। মোৰ মনটোৱে ভাবিবলৈ ধৰিলে যে তাই কিয় হাঁহিছিল আৰু মই ভবালৈকে ভাবি থাকিলো যে সেই মহিলাগৰাকী মোৰ প্ৰতি আগ্ৰহী। মই চুম্বন কৰিব আৰু তাইৰ সৈতে এটা সুযোগৰ বাবে অপেক্ষা কৰি ৰোমাঞ্চ কৰিব বুলি ভাবিছিলো আৰু সেইটো এসপ্তাহৰ পিছত আহিছিল যেতিয়া মোৰ খুৰাকে কৈছিল যে অহা শনিবাৰে মহীশূৰত তেওঁৰ এটা ৰোটাৰী ক্লাবৰ সভা আছে সেয়েহে তেওঁ কাপোৰ পেকিং আৰম্ভ কৰিছিল।


এইটোৱে মোৰ মনত আঘাত কৰিছিল আৰু দুষ্ট চিন্তাবোৰ মোৰ মনলৈ আহিছিল। মই সেই শনিবাৰৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছিলো। সেইটো শনিবাৰৰ ৰাতিপুৱা আছিল। মই ৰাতিপুৱা ৮ বজাত সাৰ পাইছিলো খুৰা ইতিমধ্যে ৰেলযোগে মহীশূৰলৈ ৰাওনা হৈছিল। সম্পৰ্কীয় ভাই-ভনীসকলে বিদ্যালয়লৈ যাবলৈ সাজু হৈ আছিল আৰু সতেজ হৈ মোৰ ৰাতিপুৱাৰ আহাৰ খাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। এতিয়া ৰাতিপুৱা ৯ বজাত মই টিভি চাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু মোৰ খুড়ীৰ বিষয়ে ভাবি আছিলোঁ। মই লক্ষ্য কৰাৰ দৰে তাই সুন্দৰ আকৃতিত 2 টা ডাঙৰ তৰমুজৰ সৈতে ডাঙৰ আছিল যেতিয়া তাই চোফাত বহি ছিল আৰু তাইৰ নাইটি উঠিছিল তাইৰ গাধৰ ফাটৰ ভিতৰলৈ গৈছিল আৰু মই দেখিছিলো আৰু প্ৰলোভিত হৈছিলো।


মই জানো যে মোৰ খুৰাকে তাইক নিয়মীয়াকৈ যৌনসঙ্গম নকৰে কাৰণ সি দুৰ্বল আৰু ডায়েবেটিচ আছে গতিকে মই ভাবিছিলো যে মই তাইৰ ভগৰ পৰা সকলো মামৰ ব্ৰাছ কৰিম। তেনেদৰে কেনেকৈ আৰম্ভ কৰিব লাগে ভাবি আছিল। 1 ঘণ্টাৰ পিছত তাই মোৰ ওচৰলৈ আহি ওচৰৰ বেকাৰীৰ পৰা কিছু জলপান আনিবলৈ কৈছিল মই ঠিক আছে বুলি কৈছিলো আৰু লৰালৰিকৈ মই চৰ্টছ পিন্ধি আছিলোঁ আৰু এটা টি চাৰ্ট বেকাৰীলৈ গৈছিল আমি একেলগে বহি থকা 2 পেকেট বৰ্বন বিস্কুট টিভিৰ সন্মুখত খাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলোঁ 


মই নিজকে হাঁহিছিলোঁ আৰু আনকি তাই মোক দেখিছিল আৰু এতিয়া নিজকে হাঁহিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল মোৰ পাম্পটো পাম্প কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল যদিও ই এক প্ৰকাৰৰ সেউজ সংকেত দেখুৱাই ছে যে এএক্সএন চাওক এইখন এখন ভাল চিনেমা য'ত মই সেই চিনেমাখনৰ বিষয়ে একো নাজানো য'ত তাই এএক্সএন অন কৰিছিল আৰু চুম্বন দৃশ্য আছিল আৰু দৃশ্যটো বন্ধ কৰা হৈছিল আৰু দৃশ্যটো স্ক্ৰীণত আহিছিল তাই কৈছিল "আমি ইয়াক হেৰুৱাইছিলো" মই কি সুধিছিলো। তাই হাঁহিছিল আৰু কৈছিল যে আপুনি যি চাব বিচাৰে আমি সেইটো হেৰুৱাইছিলো আৰু মই সুধিছিলো যে মই কি চাবলৈ ভাল নাপাওঁ যে তাই হাঁহি হাঁহি উত্তৰ দিছিল

মই ইয়াক নিয়মীয়াকৈ চাওঁ। মই তাইৰ উত্তৰত আচৰিত হৈছিলো আৰু মই হতবাক হৈছিলো। মই সুধিছিলো আপুনি ক'ত দেখিছে আৰু তাৰ পিছত তেওঁ মোৰ পৰিয়ালৰ প্ৰতিশ্ৰুতি লৈ কৈছিল যে মই সন্মত হোৱা কাকো নক'ব আৰু তেওঁ কৈছিল যে তেওঁৰ পৰৱৰ্তী ফ্লেটত শ্ৰীমতী ফিওনা ডায়েছ নামৰ এগৰাকী মহিলা আছে যি তেওঁৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ বন্ধু য'ত মোৰ খুৰীয়ে সময় পালে তেওঁৰ ফ্লেটত ঘূৰি ফুৰে। শ্ৰীমতী দিয়াছ স্বামী বাহৰেইনত আছে আৰু তেওঁৰ পুত্ৰ থাইলেণ্ডত আছে সেয়েহে তেওঁ ৫০ বছৰীয়া এগৰাকী ডাঙৰ ফ্লেট অতি চেক্সি মহিলাত অকলে বাস কৰে। 


খুৰীয়ে তাইৰ সৈতে যৌন সম্ভোগ কৰাৰ পিছত মোক এই সকলোবোৰ কৈছিল তাই কৈছিল যে ডায়েবেটিচৰ বাবে খুৰাক সঠিক উত্থান নহয় সেয়েহে তাই যোৱা 4 বছৰৰ পৰা যৌন সম্ভোগ উপভোগ কৰা নাই সেয়েহে মই চিন্তা নকৰিবলৈ কৈছিলো এতিয়া ইয়াত আছো আপুনি এইটো পোৱাটো নিশ্চিত কৰিব। মই তাইৰ কাণৰ ওচৰলৈ গৈ তাইৰ কাণত চুমা খাইছিলো তাই গধুৰ উশাহ ল'বলৈ আৰম্ভ কৰিছিল তাৰ পিছত মই তাইৰ মুখত চুমা খাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু তাৰ পিছত তাইক চুম্বন কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো ই 10 মিনিটতকৈও অধিক সময় ধৰি গৈছিল আৰু মই তাইৰ গধুৰ বুববোৰ চেপিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো আৰু তাইৰ নাইটিৰ পৰা উলিয়াই আনিছিলো যে তাই ক'লা ব্ৰা পিন্ধিআছিল যদি তাইৰ ব্ৰাটো আঁতৰ কৰে।


কিন্তু তাই তাইৰ হাতেৰে চকু বন্ধ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল মই কৈছিলো চিন্তা নকৰিব আণ্টিয়ে মোক চাবলৈ দিয়ক যে তাই তাইৰ হাতখন আঁতৰাই লৈ গৈছিল আৰু মই তাইৰ ডাঙৰ মুগা স্তনবৃন্তৰ টুকুৰাৰ সৈতে তাইৰ বিশাল তৰমুজটো দেখিছিলো। মই সেইটো দেখি আচৰিত হৈছিলোঁ আৰু মই পোনপটীয়াকৈ তাইৰ স্তনবৃন্তত মুখ ৰাখিছিলোঁ তাই কান্দিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু কৈছিল অনুগ্ৰহ কৰি ইয়াক জোৰেৰে চুহি লওক আৰু মই লাহে লাহে কামুৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো য'ত তাই কঁপিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু পাগলৰ দৰে কাম কৰিছিল তেতিয়া মই তাইক তাইৰ নাইটি আঁতৰাবলৈ কৈছিলো আৰু তাই আঁতৰাই দিছিল আৰু ভিতৰলৈ তাই লাঙ্গা পিন্ধি আছিল মই ইয়াক আঁতৰাই দিছিলো আৰু


তাই মাত্ৰ এটা টুকুৰা শ্ব'ত আছিল আৰু ডাঙৰ গাধৰ সৈতে মই তাইক কৈছিলো যে মই তাইৰ গাধ চাব বিচাৰো, তেওঁ পলম নকৰাকৈ মোৰ পোছাক আঁতৰাবলৈ কৈছিল মই মোৰ টি - চাৰ্ট আৰু মোৰ চৰ্টছ লৈছিলো মই কেৱল মোৰ ক'লা আণ্ডাৰৱেৰত আছিলোঁ তাই মোৰ ওচৰলৈ আহিছিল আৰু তাই মোৰ ডিকটো চেপিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু তাই ইয়াক বাহিৰলৈ উলিয়াই ছিল। তাই এটা ডিক দেখি আচৰিত হৈছিল আৰু কৈছিল যে এইটো আপোনাৰ খুৰাতকৈ বহুত ডাঙৰ আৰু মই তাইক চুহিবলৈ কৈছিলো তাই কৈছিল যে মই সেইটো কৰিবলৈ ভাল নাপাওঁ কিন্তু মই চেষ্টা কৰিম সেয়েমই অনুগ্ৰহ কৰি কলো


আণ্টি উৱে তেতিয়া ঠিক ক'ব লাগে আৰু মোৰ ডিকটো চেপি ধৰিলে আৰু চুহিবলৈ ধৰিলে তাই বহুত ভাল চোষক আছিল যে মোৰ ডিক বাঢ়িছিল আৰু মই নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব পৰা নাছিলো আৰু মই তাইক এইটো উলিয়াবলৈ কৈছিলো আৰু তাৰ পিছত মই লাহে লাহে তাইৰ অন্তৰ্বাসটো আঁতৰাই দিছিলো তাইৰ ভগৰ অলপ চুলি দেখি আচৰিত হৈছিলোঁ কিন্তু ডাঙৰ আৰু মুগা ৰঙা আছিল। মই মাত্ৰ তাইক ঘূৰি যাবলৈ কৈছিলো যাতে মই তাইৰ খালী গাধটো বাহ দেখিব পাৰো! এইটো ইমান ভাল আছিল যে মই মোৰ সঁজুলিটো লৈছিলোঁ আৰু তাইৰ গাধৰ ছিদ্ৰটো ঘঁহিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো তাই তাত সুমুৱাব নিদিবলৈ কৈছিল আৰু মই কৈছিলো


ঠিক আছে আৰু সন্মুখলৈ আহি তাইৰ ভগৰ গোন্ধ পাইছিল ইয়াত অলপ গোন্ধ আছিল। মোৰ বেয়া নালাগে যে মই তাইৰ ভগৰ ভিতৰত মোৰ ওঁঠ ৰাখিছিলোঁ আৰু কুকুৰৰ দৰে চাটিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলোঁ তাই তাইৰ কঁকাল ঘূৰাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু চিঞৰি আছিল তেতিয়া মই চাটিছিলোঁ আৰু তাইক কৈছিলো যে মই মোৰ সঁজুলিটো সুমুৱাই দিম তাই ক'লে অনুগ্ৰহ কৰি সেইটো কৰক আৰু মই মোৰ ডাঙৰ ডিকটো ভিতৰলৈ সুমুৱাই দিলো আৰু মই মোৰ ডিকটো ইমান সহজে অনুভৱ কৰিলোঁ যে তাই বিলাপ কৰি আছে আৰু মোক জোৰেৰে মাৰিলে মই তাইক ইমান জোৰেৰে মাৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলোঁ। কঠিন যে তাই ঘাম ওলাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল।


মই তাইক তাইৰ বিচনাত যৌনসঙ্গম কৰিছিলোঁ তাৰ পিছত তাই মোক চকী, চোফা, ৱাছিং মেচিন আদিৰ ওপৰত যৌনসঙ্গম কৰিবলৈ কৈছিল আৰু শেষত আমি বাথৰুমৰ ভিতৰত যৌনসঙ্গম কৰিছিলো আৰু মই তাইৰ ওঁঠত 2 টা ডাঙৰ শুক্ৰাণু গুলী মাৰিছিলো তাই লেতেৰা অনুভৱ কৰিছিলো আৰু ধুইছিলোঁ আমি সেইদিনা 7 বাৰ যৌনসঙ্গম কৰিছিলো আৰু আনকি ৰাতিপুৱা 2 বজাৰ পৰা পুৱা 5 বজালৈ তাই এগৰাকী অসাধাৰণ মহিলা আছিল।

LihatTutupKomentar