Assamese Chuda Chudi Story 2022

Assamese Sex Story 2022

Assamese Sex Story: মানুহে কয় চহৰৰ ছোৱালী বেয়া কিন্তু চহৰতকৈ গাওঁত বেছি ব্যভিচাৰ হয় ৷ নিজে মই গাওঁত ডাঙৰ হৈছো ৷ আমাৰ গাওঁখন বৰ ভিতৰুৱা আছিল ৷ সবেই খেতি কৰা মানুহ ৷ পথাৰ আৰু হাবি ছাৰিওফালে ৷ আমি স্কুল নাথাকিলে সদাই হাবিত যাওঁ ৰবাবটেঙা খাব ৷ আমি তিনিজনী আছিলো ভাল বান্ধবী ৷ নিমখ জলা লৈ যাওঁ বনতে বহি খুব খাও ৷ তেতিয়া আমি ক্লাচ v নে vi ত ৷ ১১/১২ বছৰ মান হব ৷ আমাৰ লগত কেতিয়াবা কমলাপেহীও যাই ৷

2022 assamese sex story

কমলাপেহীৰ বয়স তেতিয়া ৩৫/৩৬ মান ৷ পেহীৰ বিয়াৰ এমাহ পিছতে গিৰিয়েক ঢুকোৱাত তাই নিজৰ ঘৰলৈ গুছি আহিছিল ৷ তাই মাজে মাজে আমাৰ লগত টেঙা খাব যাই ৷ আৰু আমাক লেতেৰা কথা শিকাই ৷ কমলাপেহীয়ে আমাক সোধে তলত নোম গজিছেনে ? ৰাতি মা হঁতে ফুচফুচাই থাকে নে ? দেউতা ৰাতি মনে মনে মাৰ বিচনাত শুৱে নে ইত্যাদি ৷ পেহীয়ে আমাক তাইৰ যোনিখন দেখাই কয় যে আমাৰো এদিন তেনে হব বোলে ৷ তেতিয়া মোৰ ঘিন লাগি গৈছিল ৷ পেহীৰ খনত এসোপা নোম আছিল ক’লা ক’লা দীঘল নোম ৷ মাজৰ ফাকটোও ক’লা আছিল ৷ আমাক চুই চাব দিয়ে আমি নুচো ৷

Assamese Sex Story *** latest Assamese Sex Story *** Assamese fuck Story *** Assamese chuda chudi Story

এনেদৰে আমি হাবিত টেঙা খাব যাওতে প্ৰায়ে লক্ষ্য কৰো নমনদাৰ বৌ জংঘলৰ ফালে টেমা এটা লৈ শৌচ কৰিব যাই আৰু বহুসময় লগাই ৷ আমাৰ সন্দেহ হোৱাত আমি বৌ যোৱাৰ ফালে দুদিনমান মনে মনে পিছা কৰিছিলো কিন্তু ক’ত নোহোৱা হয় ধৰিব নোৱাৰো ৷ এদিন কথাটো কমলাপেহীক ক’লো ৷ পেহী উ১সাহিত হৈ কলে আমি তাইৰ পিছা কৰিম ৷ পিছদিনা আমি অলপ সোনকালে গৈ গছৰ মাজে মাজে লুকাই থাকিলো ৷ গোটে প্লানটো কমলাপেহীৰ ৷ কিছুসময় ৰৈ দেখা পালো বৌ আহিছে ৷ সদাই অহাৰ দৰে আজিও গাত অকল মেখেলাখন বুকুত বান্ধি আহিছে ৷ হাতত টেমাটো ৷ বৌ আতৰ হোৱাৰ লগে লগে কমলাপেহীও আগবাঢ়িল আমি পিছে পিছে ৷ হাবিৰ মাজে মাজে সন্তর্পনে আগবাঢ়িলো ৷ বৌক দেখা নাছিলো ৷ পেহীৰ লগত মনে মনে আগবাঢ়ি আমি গৈ নমনদাৰ পথাৰ ৰখা খেৰৰ সৰু চাঙিঘৰ পালো ৷ বৌক দেখা নাই ৷ আমি ঘৰটোৰ কাষতে থকা গছ এজোপাৰ কাষত ৰ’লো ৷ আগত কমলাপেহী ৷ ঘৰৰ ভিতৰত কোনোৱাই কথা পাতি আছে ৷ বৌৰ মাত ৷ আমি চালিঘৰটোৰ বেৰখনত প্ৰায় লাগি আছিলো ৷কথা ভালকৈ শুনিছিলো ৷ আমাৰ কথাই কৈ আছে বৌৱে ৷ মৰতিহঁত আজি নাই ৷ কিনো ইমান টেঙা খাই ৷ যোৱাকালি মই ফিৰি গৈছো তেটেলিতলৰ পৰা ৷

মতা মানুহৰ মাতো শুনা পালো — ইহতঁৰ সিমান চিন্তা নাই সেই বিধবাজনী থাকিলেহে ভয় ৷ তাই গম পালে বেয়া হব ৷

আমি খেৰৰ বেৰৰ মাজেৰে ভিতৰত জুমি চালো ৷ সেয়াচোন মনো দা ৷ গাওঁৰ সিপাৰে ঘৰ ৷শুনিছিলো নমনদাৰ বৌৰ বিয়াৰ আগতে মনোদাৰ লগত হলিগলি আছিল৷তাৰ মানে কথাটো সচাঁ ৷ পেহীয়ে আঠুকাঢ়ি লৈ বেৰৰ ফুটাৰে ভিতৰত চাই আছিল ৷ মনোদাৰ গাত অকল লুঙিখন ৷ গেন্জিটো খুলি থোৱা আছে ৷ বৌক সাবতি ধৰি আছে ৷ বোৰ বুকুত মেখেলাখন গাঠি মাৰা আছে কিন্তু মনোদাই দুয়োখন হাতেৰে বৌৰ মেখেলাখন দাঙি তপিনাখন মোহাৰি আছে ৷ বিশাল বগা তপিনা বৌৰ ৷ মই বৌৰ পুৰা পিছফালে বেৰখনত আছিলো ৷ বৌৰ মস্ত কতিৰ ফুতাটো মই স্পস্তকৈ দেখিছিলো ৷ বগা বিশাল তপিনা দুখনৰ মাজত ক’লা ডাঙৰ ফুটাতো ৷ মনোদাই খুব মোহাৰি আছে বৌৰ তপিনা আৰু মাজে মাজে আঙুলি এটা সোমাই দিয়ে বৌৰ পোকৰৰ ফুটাটোত ৷ তাক সুবিধা কৰি দিবলৈ বৌৱে মাজে মাজে এখন ভৰি দাঙি দিয়ে তেতিয়া বৌৰ যোনিৰ নোম বোৰ তলেদি অলপ দেখা পাই ৷ অলপ পিছত বৌৱে মনোদাৰ লুঙিখনৰ গাঠিটো খুলি দিলে ৷ হৰহৰকৈ পৰি গ’ল লুঙিখন ৷ মনোদাৰ ক’লা মলা মস্ত লিংগটো জপিয়াব ধৰিলে ৷ বৌৱে সেইটো হাতৰ মুঠাত লৈ অগা পিছা কৰিব ধৰিলে ৷ মনোদা থাকিব নোৱাৰা হ’ল চাগৈ ৷ এইবাৰ বৌৰ মেখেলাখন বুকুলৈ উঠাই বৌৰ পিহাদুটা টিপি টিপি এটা পিয়াহ মুখত লৈ গাখীৰ খাব ধৰিলে ৷ বৌ পুৰা গৰম হৈছিল চাগৈ কাৰন বৌ বাৰে বাৰে ভৰিখন মনোদাৰ ককাললৈ উঠাই নিজৰ ককালখন মনোদাৰ লিংগটোত কচাঁলি আছিল ৷ মই কমলাপেহীৰ ফালে চালো ৷ পেহীয়ে এখন হাত নিজৰ মেখেলাখনৰ ভিতৰত সোমাই কচাঁলি আছিল ৷ তেতিয়া বুজা নাছিলো এতিয়া বুজি পাইছো কি কৰিছিল…….(READ MORE)

LihatTutupKomentar