অসমী যৌন চুটি গল্প

এদিন মই অজ্ঞাত নম্বৰৰ পৰা ফোন পাইছিলো। মই এই কলটো উপেক্ষা কৰিলোঁ, ধৰি লৈছো যে এইটো কিছু টেলি মাৰ্কেটিং কল হ'ব। মই পৰৱৰ্তী ১০ মিনিটত একেটা নম্বৰৰ পৰা একাধিকবাৰ বাৰে বাৰে ফোন পাইছিলো। আমি ফোনটা তুলে নিলাম, আর অন্য দিকে একজন লোক ছিল।

অসমী যৌন চুটি গল্প

তেওঁ ক'লে, "এয়া মই প্ৰসাদ, আপুনি মোক মনত ৰাখিছে নেকি? আমি একেখন মহাবিদ্যালয়তে পঢ়িছিলো। মই আমাৰ সাধাৰণ বন্ধু দীপ্তিৰ পৰা আপোনাৰ নম্বৰ পাইছো।"


মই এই ব্যক্তিজনক মহাবিদ্যালয়ৰ দিনৰ পৰা অস্পষ্টভাৱে মনত ৰাখিছোঁ। তেওঁ প্ৰথম বছৰমোৰ কলেজত মোৰ সৈতে ফ্লাৰ্ট কৰিছিল, কিন্তু মই তেওঁক গালি দিয়াৰ পিছত, তেওঁ মোৰ সৈতে ফ্লাৰ্ট কৰা বন্ধ কৰিছিল। আমি বন্ধু নাছিলো, আমি তেতিয়া কেৱল সহপাঠী আছিলোঁ।



মই ক'লো, "হয় মোৰ মনত আছে। তোমাৰ ভাল নে? ইমান দিনৰ পিছত কেনেকৈ আহিব, আপুনি মোক হঠাতে ফোন কৰিছে?"


তেওঁ আগলৈ কৈছিল, "মই মোৰ ব্যক্তিগত কামত পুনেলৈ আহিছিলো, আৰু হঠাতে মোৰ ৱালেট আৰু ম'বাইল ফোনটো অটোত হেৰাই গৈছিল। মই পুনেত কাকো চিনি পোৱা নাছিলো, যাক দীপু (দীপ্তি) বুলি কোৱা হৈছিল, আৰু তাই আপোনাৰ নম্বৰটো দিছিল আৰু মোক সহায়ৰ বাবে আপোনাৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিবলৈ কৈছিল।"


"আপুনি আপোনাৰ ৱালেট আৰু ফোন হেৰুৱাইছে বুলি শুনি বৰ দুখ লাগিছে। আপুনি ক'ত আছে? মোৰ পৰা আপোনাক কি সহায়ৰ প্ৰয়োজন?" আমি জিজ্ঞাসা করলাম।


"মই এতিয়ালৈকে কোনো হোটেললৈ চেক-ইন কৰা নাছিলো, আৰু মই ৰেল ষ্টেচনত ফোন আৰু ৱালেট হেৰুৱাইছিলো। মোৰ উভতি অহা ৰেলৰ টিকটও ৱালেটত আছে, যাৰ অবিহনে মই ঘূৰি যাবও নোৱাৰো।" তেওঁ ক'লে


"ওহ, আপুনি ৰেল ষ্টেচনত আৰক্ষীক প্ৰতিবেদন দিছিলনে?" আমি জিজ্ঞাসা করলাম।


"হয়, তেওঁলোকে মোৰ অনুগতলোকৰ ওপৰত দৃষ্টি ৰাখিছে। কিন্তু এতিয়াৰ বাবে, মোৰ ওচৰত হোটেললৈ গৈ তাত থাকিবলৈ টকাও নাই। আপুনি মোক কিছু নগদ ধন ধাৰ দিব পাৰিবনে, যিটো মই মোৰ ঘৰলৈ উভতি অহাৰ পিছত ঘূৰাই দিম?" সে অনুরোধ করল।


"মই টকা ধাৰ দিব পাৰোঁ, কোনো সমস্যা নহয়। কিন্তু মোৰ স্বামী কাৰ্যালয়ত আছে আৰু তেওঁ টকা দিবলৈ আহি আপোনাক লগ কৰিব নোৱাৰে। মোৰ ঘৰত কেঁচুৱা আছে, সেয়েহে মই আপোনাক টকা দিবলৈ ভ্ৰমণ কৰিব নিবিচাৰো। যদি আপুনি ভ্ৰমণ কৰিবলৈ ভাল, এখন অটো বুক কৰক আৰু ইয়ালৈ আহক। মই অটো ভাড়াও দিম। আপুনি টকা ল'ব পাৰে আৰু ঘূৰি যাব পাৰে।" মই কৈছিলোঁ।


অৱশেষত কিছু সহায় বিচাৰি পাই তেওঁ বহুত সুখী হৈছিল। মই মোৰ স্বামীক ফোন কৰিছিলো আৰু প্ৰসাদৰ বিষয়ে অৱগত কৰিছিলো।


তেওঁ কৈছিল "আপোনাৰ সহপাঠীক আমাৰ সৈতে কেইদিনমান থাকিবলৈ কিয় কোৱা নহয়?"


মই উত্তৰ দিলো, "মই তেওঁৰ সৈতে পৰীক্ষা কৰিম, যদি তেওঁ আমাৰ সৈতে থাকিবলৈ স্বাচ্ছন্দ্য বোধ কৰে। সন্ধিয়ালৈ আপোনাক জনাব।"


অৱস্থানৰ বিৱৰণ আৰু নিৰ্দেশনাৰ সৈতে তেওঁ মোৰ ঠাইত উপস্থিত হ'বলৈ সক্ষম হৈছিল। মই অটো ভাড়া দিবলৈ নামি গৈছিলো আৰু কিছু লাগেজ কঢ়িয়াই নিয়াত সহায় কৰিছিলো।


দুপৰীয়াৰ আহাৰৰ সময় আছিল, সেয়েহে মই তেওঁক প্ৰথমে সতেজ হ'বলৈ আৰু প্ৰথমে দুপৰীয়াৰ আহাৰ খাবলৈ কৈছিলো। তেওঁ না ক'ব নোৱাৰিলে, সেইটোও যেতিয়া তেওঁৰ প্ৰাক্তন ক্ৰাশে তেওঁক সুধিছিল।


মই দুপৰীয়াৰ আহাৰৰ ব্যৱস্থা কৰিছিলো, আৰু তাৰ পিছত আমি মহাবিদ্যালয়ৰ সকলো স্মৃতিৰ বিষয়ে কথা পাতিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। এয়া এক টাইম মেচিনৰ দৰে আছিল, য'ত আমি আমাৰ কলেজৰ দিনবোৰলৈ উভতি গৈছিলো। সেই কথোপকথনে আমাক দুয়োকে সতেজ কৰি তুলিছিল।


তেওঁ উঠি ল'লে আৰু মোৰ যাবলৈ অনুমতি বিচাৰিলে। মই তেওঁক থাকিবলৈ কৈছিলো, আৰু লগতে উল্লেখ কৰিছিলো যে স্বামীয়ে নিজেই এই ধাৰণাটোৰ পৰামৰ্শ দিছিল। তেওঁ থাকিব নিবিচাৰিছিল, কিন্তু মোৰ অনিচ্ছাৰ সৈতে, তেওঁ অৱশেষত সন্মত হ'ব লাগিছিল।


মই তেওঁক টোপনি ল'বলৈ কৈছিলো, আৰু মোৰ কেঁচুৱাটোৰ যত্ন ল'বলৈ মোৰ কোঠালৈ গৈছিলো। সে অতিথি রুমে শুয়েছিল, যা হলের বিপরীতে ছিল।


পিছত যেতিয়া কেঁচুৱাটো সাৰ পাইছিল, মই তাইক হললৈ লৈ আহিছিলো আৰু আমি খেলিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো। সন্ধিয়া প্ৰায় 5 বজা আছিল, আৰু তেওঁ তেতিয়াও নাপিং কৰি আছিল। মই প্ৰায় পাহৰি গৈছিলো যে তেওঁ আনটো কোঠাত আছিল। যেতিয়া কেঁচুৱাটোৱে গাখীৰৰ বাবে কান্দিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল, মই তাইক মোৰ কোলাত লৈ ছিলোঁ আৰু তাইক খুৱাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো।


অতিথি কোঠাৰ দুৱাৰখন প্ৰায় মোৰ সন্মুখত আছিল, আৰু যদি তেওঁ হঠাতে দুৱাৰখন খুলিব, তেন্তে তেওঁ মোৰ বুববোৰ দেখিব। যেতিয়া মই খুৱাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলোঁ তেতিয়া মই ইয়াৰ কোনোবিষয়ে ভবা নাছিলো, আৰু তাৰ পিছত কল্পনা বাস্তৱত পৰিণত হৈছিল।


তেওঁ হঠাতে কোঠাটোৰ পৰা ওলাই আহিল, আৰু মোৰ বুববোৰ উন্মোচিত নকৰিবলৈ নিজকে মিলাবলৈ মোৰ ওচৰত পৰ্যাপ্ত সময় নাছিল। সেয়েহে তেওঁ মোৰ বুববোৰ দেখিছিল, কিন্তু তেওঁ এনেদৰে অভিনয় কৰিছিল যেন তেওঁ নকৰে। তেওঁ অজুহাত সুধিছিল আৰু তাৰ পিছত ওচৰৰ চোফাএখনত বহিবলৈ তাৰ পৰা ওলাই গৈছিল।


সোফা মোৰ পিছফালে আছিল, সেয়েহে তেওঁ মোক চাবলৈ সুযোগ নাপালে। মই মোৰ কেঁচুৱাটোক খুৱাই শেষ কৰি উঠিলোঁ। তেওঁক সুধিলে, তেওঁ অলপ চাহ খাব বিচাৰে নেকি। মই লক্ষ্য কৰিছিলোঁ যে তেওঁৰ চৰ্টছত এটা সৰু ফুলা আছে, আৰু মোৰ ফালে তেওঁৰ চেহেৰাও এতিয়া বেলেগ।


"বিয়াৰ পিছত আপোনাক ধুনীয়া দেখাইছে। মানে আগতেও আপুনি ধুনীয়া আছিল। সেইকাৰণে মই তেতিয়া তোমাক ভাল পাইছিলো।" তেওঁ ক'লে।


"আপুনি এতিয়া এইটো কিয় কৈছে? আমি আৰু কলেজত নাই আৰু মই বিবাহিত, মনত আছেনে?" আমি জিজ্ঞাসা করলাম।


"হয় মোৰ মনত আছে! আপুনি মোক গালি পাৰিলে মই ৰৈ নাথাকিলে হেঁতেন, আৰু আগবাঢ়ি যাওঁ। মই আশা কৰোঁ আপুনি মোৰ পত্নী হ'লে হেঁতেন", তেওঁ কৈছিল।


"আপুনি চাহ বা কফি বিচাৰিলে মোক প্ৰথমে কওঁক?" আমি জিজ্ঞাসা করলাম। মইও তেওঁৰ ফ্লাৰ্টিংত লাজ পাইছিলো, কিন্তু তেওঁ সেইটো বিচাৰি উলিয়াব নিবিচাৰিছিলো।


"মই গাখীৰ বিচাৰো", তেওঁ ক'লে।


মই ফ্ৰিজলৈ গৈছিলোঁ আৰু তেওঁৰ বাবে উতলাবলৈ গাখীৰৰ পেকেট এটা উলিয়াইছিলো।


তেওঁ কৈছিল "মই গৰুৰ গাখীৰ নাখাওঁ, মোৰ এলাৰ্জি আছে"


মই সন্দেহ পাইছিলো যে তেওঁ এই সকলোবোৰ কথা কৈআছে, কিয়নো তেওঁ মোক স্তন্যপান কৰাই থকা দেখিছিল। সেইটোৱেই কাৰণ নেকি নিশ্চিত কৰিবলৈ, মই কৈছিলো "যদি গৰুৰ গাখীৰ নহয়, মোৰ ওচৰত কেৱল মোৰ আছে।"


"মই তেওঁলোকক পাবলৈ ভাল পাম", তেওঁ সঁহাৰি জনাই ওচৰলৈ আহিল।


আমি তাকে ঠেলে দিয়ে তার থেকে সরে যাওয়ার চেষ্টা করলাম। তেওঁ মোৰ হাত ধৰি মোক ওচৰলৈ টানি নিছিল। আমি ওর গালে থাপ্পড় মারলাম, আর সে আমাকে জোরে জড়িয়ে ধরল। মই তেওঁক প্ৰতিৰোধ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰি আছিলো, কিন্তু অজ্ঞাতে তেওঁক প্ৰত্যাহ্বান জনাইছিলো।


সে আমাকে আরও জোরে জড়িয়ে ধরল, আর আমার ডিঙিতে চুমা খাল। আমি আমার সমস্ত শক্তি দিয়ে তাকে জোরে ঠেলে ঘুরলাম, কেবল তার দ্বারা আবার ধরা রাখার জন্য। এইবাৰ তেওঁৰ হাত মোৰ বুববোৰত আছে আৰু তেওঁ দুয়োটাকে মালিচ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে।


মই তেতিয়াও তেওঁৰ আলিঙ্গনৰ পৰা ওলাই আহিবলৈ চেষ্টা কৰি আছিলো, কিন্তু তেওঁৰ কাৰ্য্যই মোৰ ইচ্ছাক দুৰ্বল কৰি তুলিছে। তেওঁ মোৰ জিপাৰটো টানি ছিল আৰু শীৰ্ষত হাত সুমুৱাই দিছিল আৰু মোৰ ব্ৰাটো তাত পাইছিল। তেওঁ সন্মুখৰ ব্ৰা হুকটো আঁতৰাই ব্ৰা কাপবোৰ ঢিলা কৰিলে।


এতিয়া তেওঁ তেওঁৰ দুয়োখন হাত মোৰ শীৰ্ষত সুমুৱাই দিছিল আৰু তেওঁৰ হাতত মোৰ নগ্ন বুববোৰ অনুভৱ কৰিছিল। তেওঁলোকে ইতিমধ্যে তেওঁৰ সকলো চেপি ধৰা আৰু মৰম কৰি স্তন্যপান কৰাই আছিল। মই তেতিয়াও তেওঁক ঠেলি দিবলৈ চেষ্টা কৰি আছিলো, কিন্তু আগৰ দৰে কঠিন নহয়।



তেওঁ মোৰ বুববোৰ চাবলৈ মোক ঘূৰাই দিছিল। আমি নিচে রয়ে ছিঁড়ে তাকাচ্ছিলাম, কারণ আমি ওর চোখের দিকে তাকাতে চাইনি। সে আমার হাত দুটো আমার পিছনে ঠেলে দিল, আর একহাতে ধরল। তেওঁ এতিয়া তেওঁৰ সন্মুখত মোৰ দুয়োটা বুব স্পষ্টভাৱে দেখিব পাৰে। সিহঁত তেওঁৰ পৰা এক ফুটতকৈও কম আছিল, আৰু গাখীৰৰ সৈতে টোপনি ওলাইছিল।


সে সামান্য আমার দিকে ঝুঁকে পড়ি, এবং একটা মুখে নিয়ে চুষতে শুরু করল। এতিয়ালৈকে, মই প্ৰতিৰোধ কৰা বন্ধ কৰিলোঁ। সে একটা বুব একটা হাতে টিপে ছিল, আর অন্যটা চুষছিল। তাৰ পিছত তেওঁ দ্বিতীয়টোলৈ সলনি হ'ল, আৰু প্ৰথমটো চেপি ধৰিলে।


মই মোৰ চকু বন্ধ কৰি গৰুৰ দৰে তেওঁৰ বাবে থিয় হৈছিলোঁ। মগজুৱে কয়, "মাদাৰফাকাৰক লাথি মাৰি দৌৰি যাওক।" আৰু হাৰ্টে কয়, "দৰিদ্ৰ লোকজনক অলপ আনন্দ কৰিবলৈ দিয়ক।" বহুতে কোৱাৰ দৰে, মই মোৰ হৃদয়ৰ কথা শুনিছিলো।


মোৰ মনত নাছিল কিমান সময় পাৰ হৈ গ'ল, কিন্তু হঠাতে দুৱাৰৰ ঘণ্টাৰ কল আহিল। আমি দুয়ো আমাৰ জ্ঞানলৈ আহিছিলো, আৰু কি ঘটিছে অনুভৱ কৰিছিলো। আমি এখন তাকে ঠেলে দিলাম, এবং তাড়াতাড়ি আমার কাপড় ঠিক করলাম। তেওঁ সঠিকভাৱে পোছাক পিন্ধিবলৈ তেওঁৰ অতিথি কোঠালৈ দৌৰি গৈছিল।



আমি দরজাটা খুললাম, আর দরজায় আমার স্বামী ছিল। মই ভাবিছিলো "ঘণ্টাৰ দ্বাৰা সংৰক্ষিত!"


স্বামীয়ে মোৰ বন্ধুৰ বিষয়ে সুধিছিল। মই তেওঁক কৈছিলো যে তেওঁ অতিথি কোঠাত আছে। স্বামী সতেজ হ'বলৈ গৈছিল আৰু কেজুৱেললৈ পৰিৱৰ্তন কৰিছিল। স্বামী ওলাই অহাৰ সময়ত প্ৰসাদো ওলাই আহিল। তেওঁলোক দুয়ো অৱশেষত লগ পাইছিল আৰু ইজনে সিজনক সম্ভাষণ জনাইছিল।


স্বামীয়ে মোক সুধিলে, "গতিকে আপুনি আপোনাৰ বন্ধুক ইয়াত থাকিবলৈ সৈমান কৰিলে?"


মই তেওঁক কৈছিলো, "নহয়, তেওঁৰ কিছুমান আগতীয়া প্ৰতিশ্ৰুতি আছে আৰু তেওঁ হোটেলত থাকিব বিচাৰে। তেওঁ কেৱল আপোনাক আৰু মোক ব্যক্তিগতভাৱে ধন্যবাদ জনাব বিচাৰিছিল, আৰু সেয়েহে এতিয়ালৈকে থাকিল।"


প্ৰসাদে সূত্ৰটো বুজি পাইছিল, যে তেওঁক ইয়াত আৰু স্বাগতম জনোৱা হোৱা নাই। তেওঁ আগবাঢ়ি গৈছিল "হয় ছাৰ, আপোনালোকে কৰা সহায় আছিল। মই ঘৰলৈ উভতি অহাৰ লগে লগে টকাখিনি প্ৰেৰণ কৰিম। এতিয়াৰ বাবে, এই 10 হাজাৰ সহায় পৰ্যাপ্ততকৈ অধিক হ'ব। "


প্ৰসাদ আবার তার ঘরে ঢুকল, এবং তার লাগেজ নিয়ে বেরিয়ে এল। ঘটনাটোৰ পিছৰে পৰা তেওঁ মোৰ চকুলৈ চাবলৈ চেষ্টা কৰিছিল, কিন্তু মই তেওঁৰ চকুলৈ চোৱাটো এৰাই চলিছিলো। তেওঁ তাৰ পৰা বিদায় ল'লে আৰু তেওঁৰ হোটেললৈ গুচি গ'ল।


পুনে ভ্ৰমণৰ পৰা তেওঁ তেওঁৰ ঘৰত উপস্থিত হোৱাৰ পিছত, তেওঁ মোক ফোন কৰিবলৈ আৰু বুজাবলৈ মেচেজ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিছিল। মই তেওঁৰ ফোন লোৱা নাছিলোঁ আৰু তেওঁক হোৱাটছএপত অৱৰোধ কৰিছিলো। তেওঁ টকাখিনি ঘূৰাই দিছিল আৰু তেতিয়াৰ পৰা মোক পুনৰ কেতিয়াও ফোন কৰা নাছিল।

LihatTutupKomentar